XV Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
A104 KB WYSZKÓW V MONIKA WOJNO  
A103 Averbit ANNA GRYGIERCZYK  
- 3e software house URSZULA KUK  
- 3e software house URSZULA KUK  
C104 Friends ANNA SACHMATA  
A105 Zalewscy MARCIN ZALEWSKI  
A110 KB Wyszków I ANETA KRUSZEWSKA  
- Optima Cardio 1 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 2 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 3 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 4 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 5 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 6 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 7 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 8 MARCIN PALACZ  
A108 KB Wyszków VI DARIUSZ CIACH  
- Optima Cardio 9 MARCIN PALACZ  
B102 WARAEM EDYTA PIOTROWSKA  
B109 Pratt&Whitney1 MARIUSZ PERA  
- Crido in Motion - Manaslu BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
- Crido in Motion - Everest BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
A119 CFE Polska RYSZARD WOJCIECHOWSKI  
B108 Pratt&Whitney2 MARIUSZ PERA  
B105 Pratt&Whitney5 MARIUSZ PERA  
A113 AKS Polonia Warszawa MAŁGORZATA WALENDZIEWSKA  
B114 Biegać każdy może TOMASZ MUCIEK  
A156 AKS Polonia Warszawa II MAŁGORZATA WALENDZIEWSKA  
- PAREXEL #3 KAROL KNAPIK  
B118 XYZ ANDRZEJ ROGULSKI  
B124 Novo Nordisk 1 JACEK NAGLER  
B121 Novo Nordisk 4 JACEK NAGLER  
B120 Novo Nordisk 6 JACEK NAGLER  
B119 Novo Nordisk 5 JACEK NAGLER  
B126 Novo Nordisk 9 JACEK NAGLER  
B125 Novo Nordisk 10 JACEK NAGLER  
B110 JT S.A. KRZYSZTOF WOJTCZAK  
A163 Czerwone Koguty I KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
A162 Czerwone Koguty II KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
B132 UNILOGO RUNNING TEAM I JULIA SIELICKA  
B131 UNILOGO RUNNING TEAM II JULIA SIELICKA  
A127 Biegajace Wieprze KRZYSZTOF SOKALSKI  
A121 SE16N SEBASTIAN MACIEJEWSKI  
B134 UNILOGO RUNNING TEAM V JULIA SIELICKA  
A115 Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii 1 CEZARY MALISZEWSKI  
A109 PrędkośćGaszonegoŚwiatłaII EDYTA STRUK  
B138 UNILOGO RUNNING TEAM VI JULIA SIELICKA  
A130 G Partner Runners ANNA GRYGALEWICZ  
- PEMES Zarząd MICHAL KUCZKOWSKI  
- PEMES Automatycy MICHAL KUCZKOWSKI  
- PEMES Konstruktorzy MICHAL KUCZKOWSKI  
- Pędzące Żółwie MICHAŁ GRYCZ  
- FDP Runners - Team I MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
- Pracuj Running Team MAREK KOWALSKI  
- M Marathon Team MAJA BANASZCZYK  
C102 Gładkie pały MICHAŁ STOLARSKI  
C103 Gitara UMFC WOJCIECH CHOMICZ  
B133 Klawa Drużyna GRZEGORZ MOSTOWSKI  
A146 BASF Polska sp. z o.o. #1 MAREK CZAJKOWSKI  
B113 PKP Intercity Running Team MICHAŁ PIOTROWSKI  
B115 Tuzy Compliance z Deloitte LESZEK WIŚNIEWSKI  
- Altkom Software & Consulting 2 KAMILA BINKOWSKA  
- Altkom Software & Consulting 3 KAMILA BINKOWSKA  
- Performance 1 MACIEJ OPIEKULSKI  
- Altkom Software & Consulting 4 KAMILA BINKOWSKA  
- Altkom Software & Consulting 5 KAMILA BINKOWSKA  
- Performance2 MACIEJ OPIEKULSKI  
- Polka Sport #1 KASIA PÓŁTORAK  
- Polka Sport #2 KASIA PÓŁTORAK  
A138 FTC Razem KAZIMIERZ KONARSKI  
A147 NIELSEN POLSKA I MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A148 NIELSEN POLSKA II MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A150 NIELSEN POLSKA IV MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A149 NIELSEN POLSKA V MARIUSZ RYŻKOWSKI  
- NIELSEN POLSKA IX MARIUSZ RYŻKOWSKI  
- NIELSEN POLSKA X MARIUSZ RYŻKOWSKI  
- NatWest 5 JACEK KAPŁON  
- Meta Już Blisko OLEH KASHIVSKYY  
A120 Księgowi na wybiegu ELIZA JUCHNIEWICZ  
- Weekendowi Biegacze ADRIAN PACUSZKA  
A133 Dynamiczne, elastyczne MAGDALENA ŻELAZKO  
A132 Drim tim MAGDALENA ŻELAZKO  
A131 Go 4 smile MAGDALENA ŻELAZKO  
- NASK SA 1 ROBERT CIESIELSKI  
C108 Workplace BOGUSZ PARZYSZEK  
- Axa Running Team KRZYSZTOF GÓRAJ  
B103 Positive Team MARCIN BARWICKI  
B104 In4mates MICHAŁ DRABIKOWSKI  
C107 Weź głęboki wdech HIREK CZUPTA  
A116 PKO Bank Polski „Bezgotówkowi z PKO BP" MONIKA MIGAS  
- Sandoz - Energized for Life AGATA WIELOGÓRSKA  
C109 T-Mobile Magenta Heroes MICHAŁ TROJANOWSKI  
- Sandoz - Energized for Life 2 AGATA WIELOGÓRSKA  
- IESE RUNNING TEAM 1 ELZBIETA WOJTCZAK  
A159 Allergan Running Team KATARZYNA JARECKA  
A114 InterRisk 1 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
- OBI POMARAŃCZOWE HURAGANY MARCIN MAŁKOWSKI  
- OBI Księgowość i Rodzina MARCIN MAŁKOWSKI  
- Leroy Merlin_1 RADOSŁAW SŁOWIK  
- TECHNICOLOR POLSKA MARCIN KORPAS  
- Biegacze LOT MONIKA KRASNODEMBSKA-LANGE  
- MAŁACHOWIANKA D-TEAM CEZARY OBCZYŃSKI  
- KLUB BIEGACZA PLL LOT - PILOCI MARIUSZ PIŁAT  
A173 OLX Running Team #1 MATEUSZ OCHRYMOWICZ  
A174 OLX Running team #2 MATEUSZ OCHRYMOWICZ  
A172 Reebok Run Crew Wilanów I KONRAD MATYJASIAK  
A175 Reebok Run Crew Wilanów II KONRAD MATYJASIAK  
A176 Reebok Run Crew III KONRAD MATYJASIAK  
A124 Alior Running Team DAMIAN MICHALSKI  
- LOT Siatka i Alianse WOJCIECH WORONA  
A125 InterRisk 3 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
B130 eXteam I ANTONI WARSZAWIK  
C110 Sage B DOROTA ŚNIEG  
A126 SQUADRA AZZURRA DANILO FERRARIS  
C118 Kuryłowicz & Associates 1 AGATA GROCHOWSKA  
A134 Muay Running Team Warszawa ANNA SZLOSER  
- TiVo Runing Team White PAWEŁ KODA  
- TiVo Runing Team Blue PAWEŁ KODA  
- Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii 2 MONIKA PRZĄDKA  
- Arup - Drużyna A MACIEJ KOŁODZIEJSKI  
A139 IGT KLAUDIA ZEBROWSKA  
- Bank Gospodarstwa Krajowego KRZYSZTOF KOMOREK  
- Bractwo Biegowe BGK - 2 KRZYSZTOF KOMOREK  
- Ursynow MARCIN MACIAS  
- Arup - Drużyna B MACIEJ KOŁODZIEJSKI  
C115 DI Xelion MARCIN KULA  
- LOT OCC ADRIANNA TOMASZÓW  
- TiVo Runing Team Orange PAWEŁ KODA  
A164 Czerwone Koguty III KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
C113 Systemics Team KATARZYNA BUDZISZEWSKA  
- ALDEspeed 1 MAŁGORZATA MELLIN  
- ALDEspeed 2 MAŁGORZATA MELLIN  
A140 Odchylenie pionu DOMINIK PRÓCHNIEWICZ  
A141 T-Mobile Magenta Diamonds MAGDALENA KRZYŻANOWSKA  
A158 Gide 1 JERZY RAJKOW-KRZYWICKI  
A157 Gide 2 JERZY RAJKOW-KRZYWICKI  
A179 Studiotech Poland KRZYSZTOF NAROJCZYK  
B142 INTER Polska Running Team II MACIEJ JACHACZ  
- De Lage Landen JOANNA MODLIBOREK  
- Bractwo Biegowe BGK - 4 KRZYSZTOF KOMOREK  
A142 Lowcy z plemienia Wayuu ROBERT DRZEWIECKI  
- VE TEAM 1 DOROTA ROZBICKA  
- VE TEAM 2 DOROTA ROZBICKA  
C114 PKO Bank Polski - Międzynarodowi JANUSZ ŁUKOMSKI  
B139 UTC - HS KALISZ MAGDALENA KAŹMIERCZAK  
B141 Kopernik Kadra MATEUSZ OSAKOWICZ  
B150 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych 2 ELŻBIETA PIOTROWSKA  
B140 Kopernik Uczniowie MATEUSZ OSAKOWICZ  
- KB Wyszków VII MAREK ZIĘTARA  
A160 Także tego IZABELA KACZMAREK  
B146 Prokuratoria Generalna 1 WOJCIECH MURAWSKI  
B147 Prokuratoria Generalna 2 WOJCIECH MURAWSKI  
A161 Videojet Running Team KATARZYNA TAŁAŁAJ  
A181 KUKE BeeGeeS AGNIESZKA WIERZBICKA  
A165 Jakośtobędzie MICHAŁ SITAREK  
- Lirene Running Team INGA JAROSZ-WAWRYNIUK  
C119 ASAPy KATARZYNA KRZYŻANOWSKA  
- Falenicka Patologia ANNA BANACH-WERNICKA  
- OBI NOWY SĄCZ 075 KAMIL KALINOWSKI  
B148 Vege Runners Marchewkowa Banda ADAM PLUSZKA  
- De Lage Landen JOANNA MODLIBOREK  
- De Lage Landen JOANNA MODLIBOREK  
C120 Bakalland Team PAWEŁ FUS  
- Team eAzymut MAJA MAKOWSKA  
- Medtronic - Drużyna dla Serca 2 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
- Medtronic - Drużyna dla Serca 3 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
- Medtronic - Drużyna dla Serca 4 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
- Medtronic - Drużyna dla Serca 5 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
A180 Biegnij z ProService JACEK ZIELIŃSKI  
- WINiary Team ANNA PIOTROWSKA  
- Empik 6 EWELINA KOLAJ  
B149 fRUNatics MELCHIOR SZCZEPANIK  
- Mitsubishi Electric RunTeam MAŁGORZATA ZAKRZEWSKA  
- Syneos Health ! ADAM BURDAN  
- Syneos Health !! ADAM BURDAN  
- Reebok Run Crew Wilanów IV KONRAD MATYJASIAK  
- Gide 3 JERZY RAJKOW-KRZYWICKI  
- Alfasigma Polska 1 ŁUKASZ DĄBROWSKI  
- Alfasigma Polska 2 ŁUKASZ DĄBROWSKI  
A177 Po biegu idziemy na jednego ANDRZEJ WAWRZYNIAK  
- OBIBOKI KRZYSZTOF JASIOROWSKI  
- Cosmedica Wellbeing 1 KAMIL SIUDEK  
- Obi Radom 065 MATEUSZ ROZWADOWSKI  
- Gilead Sport Team ŁUKASZ RUTKOWSKI  
A178 Sounds Healthy BOGUSŁAW MILKA  
C125 Dom Volvo Experience Team Red MAREK WÓJCIK  
C124 Dom Volvo Experience Team Blue MAREK WÓJCIK  
- Aegon Run RENATA JAKUBISIAK  
- KUKE AGNIESZKA WIERZBICKA  
- OBI 029 Olsztyn JAROSŁAW KOPYŚĆ  
C126 Logistics Storm ARKADUSZ JÓŹWIAK  
- PFR Orły ALEKSANDER OZIEWICZ  
- T2S MICHAŁ GRZESZCZYK  
- The Luzers Girls KATARZYNA CZWARTOSZ-LIBER  
A188 The Luzers PIOTR LIBER  
- Bell 1 BOGUSŁAWA MAJER  
- Bell 2 BOGUSŁAWA MAJER  
- Bell 3 BOGUSŁAWA MAJER  
- OBI Kraków 072 ŁUKASZ ROGOZIŃSKI  
- MPiT3 MONIKA PRZĄDKA  
- OBI Centrala Łańcuch Dostaw - Biegof"OBI" EWA BOJAR