XV Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
A101 KB WYSZKÓW III KRZYSZTOF MATWIEJCZYK  
A102 KB Wyszków II MAŁGORZATA WYSZYŃSKA  
A106 SOFTSOL Active Team KONRAD MATYJASIAK  
- Optima Cardio 5 MARCIN PALACZ  
A107 KB Wyszków IV RAFAŁ DZIĘGIELEWSKI  
- Optima Cardio 6 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 7 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 8 MARCIN PALACZ  
A108 KB Wyszków VI DARIUSZ CIACH  
- Optima Cardio 9 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 10 MARCIN PALACZ  
B102 WARAEM EDYTA PIOTROWSKA  
A119 CFE Polska RYSZARD WOJCIECHOWSKI  
B107 Pratt&Whitney3 MARIUSZ PERA  
B106 Pratt&Whitney4 MARIUSZ PERA  
A113 AKS Polonia Warszawa MAŁGORZATA WALENDZIEWSKA  
A156 AKS Polonia Warszawa II MAŁGORZATA WALENDZIEWSKA  
B118 XYZ ANDRZEJ ROGULSKI  
B124 Novo Nordisk 1 JACEK NAGLER  
B123 Novo Nordisk.2 JACEK NAGLER  
B128 Novo Nordisk 7 JACEK NAGLER  
A162 Czerwone Koguty II KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
B135 UNILOGO RUNNING TEAM IV JULIA SIELICKA  
B134 UNILOGO RUNNING TEAM V JULIA SIELICKA  
C101 Yokogawa Runners TOMASZ DZIUBANY  
A287 PEMES Automatycy MICHAL KUCZKOWSKI  
A286 PEMES Konstruktorzy MICHAL KUCZKOWSKI  
C128 M Marathon Team MAJA BANASZCZYK  
B117 XYLEM 1 ANETA MŁYNARCZYK  
A285 PEMES Warsztat MICHAL KUCZKOWSKI  
A146 BASF Polska Chemiatomy MAREK CZAJKOWSKI  
B113 PKP Intercity Running Team MICHAŁ PIOTROWSKI  
B112 PKP Intercity Running Team 2 MICHAŁ PIOTROWSKI  
- Altkom Software & Consulting 3 KAMILA BINKOWSKA  
B101 ASAP Ferretti-Bębenek KAMILA STRZAŁKA-BĘBENEK  
A112 DMP MARCIN JĄDRZYK  
- Polka Sport #1 KASIA PÓŁTORAK  
- Polka Sport #2 KASIA PÓŁTORAK  
A151 NIELSEN POLSKA III MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A150 NIELSEN POLSKA IV MARIUSZ RYŻKOWSKI  
- NIELSEN POLSKA IX MARIUSZ RYŻKOWSKI  
- NIELSEN POLSKA X MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A145 BASF Polska Lejdis MAREK CZAJKOWSKI  
C129 Axa Running Team KRZYSZTOF GÓRAJ  
A155 Przybysiaki RAFAŁ PRZYBYSZ  
C107 Weź głęboki wdech HIREK CZUPTA  
- IESE RUNNING TEAM 2 ELZBIETA WOJTCZAK  
- KB PLL LOT - CABIN CREW MARTA SOCHACKA-PODBIELSKA  
- Pogo Squad BARTŁOMIEJ KSIĘŻAK  
- LOT CHARTERS RADOSŁAW PODBIELSKI  
A118 InterRisk 2 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
- OBI POMARAŃCZOWE HURAGANY MARCIN MAŁKOWSKI  
A123 SE16N KRZYSZTOF LENARSKI  
A172 Reebok Run Crew Wilanów I KONRAD MATYJASIAK  
A135 Savangard KOCON KATARZYNA  
A124 Alior Running Team DAMIAN MICHALSKI  
B129 eXteam II ANTONI WARSZAWIK  
C118 Kuryłowicz & Associates 1 AGATA GROCHOWSKA  
C117 Kuryłowicz & Associates 2 AGATA GROCHOWSKA  
A129 GMV Run! #1 KRYSTYNA MACIOSZEK  
B209 TiVo Runing Team White PAWEŁ KODA  
B208 TiVo Runing Team Blue PAWEŁ KODA  
- Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii 2 MONIKA PRZĄDKA  
C112 Jeszcze Mogę MICHAŁ KLIMA  
- Bank Gospodarstwa Krajowego KRZYSZTOF KOMOREK  
- Bractwo Biegowe BGK - 2 KRZYSZTOF KOMOREK  
- Ursynow MARCIN MACIAS  
- Bractwo Biegowe BGK - 3 KRZYSZTOF KOMOREK  
C150 ExpressMap ANDRZEJ TURZYNIECKI  
C145 Empik 1 EWELINA KOLAJ  
B207 TiVo Runing Team Black PAWEŁ KODA  
A167 Sodexo Run GRZEGORZ WYWROT  
C113 Systemics Team KATARZYNA BUDZISZEWSKA  
A140 Odchylenie pionu DOMINIK PRÓCHNIEWICZ  
A183 Kombatanci VIKTORIIA LAZAREVA  
A166 Drużyna UltraDziadka OLGA OROŃ  
B139 UTC - HS KALISZ MAGDALENA KAŹMIERCZAK  
B151 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych 1 ELŻBIETA PIOTROWSKA  
B150 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych 2 ELŻBIETA PIOTROWSKA  
B140 Kopernik Uczniowie MATEUSZ OSAKOWICZ  
B145 Prokuratoria Generalna WOJCIECH MURAWSKI  
A161 Videojet Running Team KATARZYNA TAŁAŁAJ  
A224 Lirene Running Team INGA JAROSZ-WAWRYNIUK  
- OBI NOWY SĄCZ 075 KAMIL KALINOWSKI  
C123 Medtronic - Drużyna dla Serca 1 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
C134 Medtronic - Drużyna dla Serca 2 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
- WINiary Team ANNA PIOTROWSKA  
C144 Empik 2 EWELINA KOLAJ  
C140 Empik 6 EWELINA KOLAJ  
A171 Eneria CAT PIOTR ZAWADZKI  
A191 Gide 3 JERZY RAJKOW-KRZYWICKI  
A177 Po biegu idziemy na jednego ANDRZEJ WAWRZYNIAK  
A194 Cosmedica Wellbeing 1 KAMIL SIUDEK  
A193 Cosmedica Wellbeing 2 KAMIL SIUDEK  
A256 Gilead Sport Team ŁUKASZ RUTKOWSKI  
A178 Sounds Healthy BOGUSŁAW MILKA  
A192 KUKE AGNIESZKA WIERZBICKA  
- OBI 029 Olsztyn JAROSŁAW KOPYŚĆ  
A184 ProService Finteco #2 MARCIN WIERZBICKI  
A185 JTENDO ANDRZEJ TRAWIŃSKI  
- OBI Wrocław 007 GRZEGORZ GŁOWACZ  
- CSIOZ MICHAŁ ŁUBIAN  
A202 Bell 1 BOGUSŁAWA MAJER  
A201 Bell 2 BOGUSŁAWA MAJER  
A200 Bell 3 BOGUSŁAWA MAJER  
B167 Bacca MONIKA ROSA  
A269 Team WINniary ANNA PIOTROWSKA  
- Coca- Cola 3 MARLENA MAJ  
- Coca- Cola 4 MARLENA MAJ  
B201 Sami Swoi Speedożercy TUNG NGUYEN-BRODNICKI  
- Operacja LOT LESZEK TEJWAN  
- FIS WORLD CLASS BARTOSZ WÓJCICKI  
A237 SG4Spartans1 MICHAŁ KREMPA  
A238 SG4Spartans2 MICHAŁ KREMPA  
C133 RunOne CGI MICHAŁ POTOCKI  
- Rockwell Automation SEBASTIAN KONDRATOWICZ  
- BeneFIS BARTOSZ WÓJCICKI  
A255 MDDP Running Team JOANNA STASIAK  
B155 Colgate Total MARCIN MAKOWSKI  
B156 Colgate Max White MARCIN MAKOWSKI  
A209 Capco Alpha RADOSŁAW KRZEPKOWSKI  
A208 Capco Bravo RADOSŁAW KRZEPKOWSKI  
A242 Rozbiegany Piastów I KATARZYNA KATANA  
C149 Pożeracze Kilometrów SYLWESTER KAMIŃSKI  
A270 Słodkie Nestle ANNA PIOTROWSKA  
A210 Ministerstwo Sprawiedliwości - DLPC AGATA OKLEJ  
- CATRacers MAGDALENA GĄSIEWSKA  
A271 Logwin Team MACIEJ URBAŃSKI  
- Lingaro Running Team ANNA POZHARSKA  
- Lingaro Running Team ANNA POZHARSKA  
A225 Bank Pocztowy S.A._1 JOLANTA DĄBROWSKA  
B161 Bank Pocztowy S.A._2 JOLANTA DĄBROWSKA  
B160 Roche DC I MARTA MEDREK  
A288 Grupa Biegowa UM W-wa 1 CYPRIAN ŚWIŚ  
A239 SG4Spartans3 MICHAŁ KREMPA  
A221 FPL TEAM 2 PAWEŁ GAWRON  
A222 FPL TEAM 1 PAWEŁ GAWRON  
A258 Sales&More Running Team II TOBIASZ CZUBA  
- UTC Ropczyce Fire Runners BARTŁOMIEJ KRAUZ  
- FDP Runners - Team III MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
- Runners SEWERYN CZAPLA  
- Runners 2 SEWERYN CZAPLA  
- MECHANIK I PRZYJACIELE MACIEJ BIELACHA  
A226 Lotnicze Pogotowie Ratunkowe DANIEL RASZTUBOWICZ  
A223 ConnectPoint MAREK BRANICKI  
C139 Drunk Samurai B YOHEI WATANABE  
B166 Telematics&Friends JACEK GŁADYSZEWSKI  
A274 Rozbiegany Piastów III MONIKA ŁYP  
A257 Enterprise Investors PAWEŁ BĄCZYŃSKI  
A289 Grupa Biegowa Um W-wa 2 KATARZYNA BANASIK  
B192 Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej SZYMON ŁAWECKI  
- NiTeam KATARZYNA PISULA  
- Bractwo Biegowe BGK - 5 KRZYSZTOF KOMOREK  
- PIPE SEBASTIAN JĘDRAL  
A240 Leśne Szychy ANNA TRYNISZEWSKA  
A241 Deloitte Adventure Team - Biegamjakchcę MARTA LEŚNIOWSKA  
C155 Eracent KRZYSZTOF MATYSKIEL  
- Hitachi Capital Polska NATHALIE STEINWENDER  
A254 eMAG.pl Running Team WIKTOR KOZAKOWSKI  
A272 Damn Demant ALICJA KURPIEWSKA  
A273 Ekipa Remontowa ALICJA KURPIEWSKA  
C160 Ekipa pościgowa ALICJA KURPIEWSKA  
B178 LATONA ILONA WIERUCKA  
- Klub biegacza RTV EURO AGD Gangreniaki ADRIAN KĘDRA  
B177 Ubezpieczenia Pocztowe ANNA BONDAR  
- Directpl MARTA KOŹLICKA  
A253 Instapagers DOROTA KASPEREK  
- NASK I KRZYSZTOF WAWRZYNIAK  
C161 H2B Running Team MATEUSZ KORPAŁA  
C156 Gitarowi Łowcy Dżobów ADAM WOCH  
- test PAVEL PICHUKOU  
C165 Franke LESZEK DOMZAL  
- Trakcja PRKiI S.A. MONIKA KANIAK  
- OBI Czeladź 064 MARZENA FISZER  
- ING TEAM III MAŁGORZATA REJN  
B171 Live well at Citi - DMBH MAGDALENA KROLSKA  
- Nespresso PAULINA LEPA  
B172 Prokuratoria Generalna 3 WOJCIECH MURAWSKI  
- Compensa AKTYWNI DANUTA OLEŚKIEWICZ  
- GO4ENERGY ANDRZEJ MORUŃ  
- Compensa AKTYWNI DANUTA OLEŚKIEWICZ  
- Kuźnia Triathlonu ŁUKASZ WIERZBICKI  
B183 SE GREEN RUNNERS 3 JOANNA WARAKSA  
B184 SE GREEN RUNNERS 4 JOANNA WARAKSA  
B185 SE GREEN RUNNERS 5 JOANNA WARAKSA  
- EuroSoft Team MICHAŁ MAZUREK  
C171 TopLine Power Runners MICHAŁ ZIMIŃSKI  
C166 The Hestons MICHAŁ RATUSZNY  
B191 +PHARMA RUNNING TEAM JOANNA ORCZYK  
- KBJ S.A. II MARTA PRZYGODZKA  
- ATS INSTAL JUSTYNA MIODUSZEWSKA  
- Klub Biegacza Provident RADOSŁAW KACPRZAK  
- LOT SALES RAFAŁ FICEK  
B199 NBS Team 1 TOMASZ IZDEBSKI  
B200 NBS Team 2 TOMASZ IZDEBSKI  
- Sagemcom_team MACIEJ KLIKOWSKI  
C172 Szkoła Pitagoras I LESZEK OSSOWSKI  
C177 Śmiglaki i Pitagoras PAWEL SMIGIELSKI  
C178 Medikar MAREK KALINIAK  
- Johnson&Johnson Team2 FILIP PERZYŃSKI