XV Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
A103 Averbit ANNA GRYGIERCZYK  
A102 KB Wyszków II MAŁGORZATA WYSZYŃSKA  
- 3e software house URSZULA KUK  
- 3e software house URSZULA KUK  
- Optima Cardio 1 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 2 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 3 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 4 MARCIN PALACZ  
A108 KB Wyszków VI DARIUSZ CIACH  
B102 WARAEM EDYTA PIOTROWSKA  
B109 Pratt&Whitney1 MARIUSZ PERA  
A119 CFE Polska RYSZARD WOJCIECHOWSKI  
B108 Pratt&Whitney2 MARIUSZ PERA  
B107 Pratt&Whitney3 MARIUSZ PERA  
A113 AKS Polonia Warszawa MAŁGORZATA WALENDZIEWSKA  
B114 Biegać każdy może TOMASZ MUCIEK  
B118 XYZ ANDRZEJ ROGULSKI  
B124 Novo Nordisk 1 JACEK NAGLER  
B119 Novo Nordisk 5 JACEK NAGLER  
B125 Novo Nordisk 10 JACEK NAGLER  
A163 Czerwone Koguty I KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
A162 Czerwone Koguty II KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
B136 UNILOGO RUNNING TEAM III JULIA SIELICKA  
B135 UNILOGO RUNNING TEAM IV JULIA SIELICKA  
A109 PrędkośćGaszonegoŚwiatłaII EDYTA STRUK  
A130 G Partner Runners ANNA GRYGALEWICZ  
C101 Yokogawa Runners TOMASZ DZIUBANY  
A287 PEMES Automatycy MICHAL KUCZKOWSKI  
A286 PEMES Konstruktorzy MICHAL KUCZKOWSKI  
B195 Pędzące Żółwie MICHAŁ GRYCZ  
- FDP Runners - Team I MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
- Pracuj Running Team MAREK KOWALSKI  
C102 Gładkie pały MICHAŁ STOLARSKI  
- Pędzące Jeże MICHAŁ GRYCZ  
A146 BASF Polska Chemiatomy MAREK CZAJKOWSKI  
B196 Nogi Stonogi MICHAŁ GRYCZ  
B113 PKP Intercity Running Team MICHAŁ PIOTROWSKI  
- Altkom Software & Consulting 1 KAMILA BINKOWSKA  
- Altkom Akademia KAMILA BINKOWSKA  
- Altkom Software & Consulting 2 KAMILA BINKOWSKA  
A147 NIELSEN POLSKA I MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A151 NIELSEN POLSKA III MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A152 NIELSEN POLSKA VII MARIUSZ RYŻKOWSKI  
- NatWest 2 JACEK KAPŁON  
- NatWest 3 JACEK KAPŁON  
- NatWest 4 JACEK KAPŁON  
- NatWest 5 JACEK KAPŁON  
- Meta Już Blisko OLEH KASHIVSKYY  
A120 Księgowi na wybiegu ELIZA JUCHNIEWICZ  
A131 Go 4 smile MAGDALENA ŻELAZKO  
A196 NASK SA 1 ROBERT CIESIELSKI  
C129 Axa Running Team KRZYSZTOF GÓRAJ  
B103 Positive Team MARCIN BARWICKI  
C107 Weź głęboki wdech HIREK CZUPTA  
A114 InterRisk 1 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
- Leroy Merlin RADOSŁAW SŁOWIK  
- TECHNICOLOR POLSKA MARCIN KORPAS  
- Biegacze LOT MONIKA KRASNODEMBSKA-LANGE  
- MAŁACHOWIANKA D-TEAM CEZARY OBCZYŃSKI  
- KLUB BIEGACZA PLL LOT - PILOCI MARIUSZ PIŁAT  
A173 OLX Running Team #1 MATEUSZ OCHRYMOWICZ  
A174 OLX Running team #2 MATEUSZ OCHRYMOWICZ  
A136 PZU Sport Team 2 DOROTA SKIBICKA  
A135 Savangard KOCON KATARZYNA  
A124 Alior Running Team DAMIAN MICHALSKI  
A125 InterRisk 3 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
B130 eXteam I ANTONI WARSZAWIK  
B129 eXteam II ANTONI WARSZAWIK  
C118 Kuryłowicz & Associates 1 AGATA GROCHOWSKA  
C145 Empik 1 EWELINA KOLAJ  
- FDP Runners - Team II MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
- LOT OCC ADRIANNA TOMASZÓW  
- TiVo Runing Team Orange PAWEŁ KODA  
A167 Sodexo Run GRZEGORZ WYWROT  
C113 Systemics Team KATARZYNA BUDZISZEWSKA  
- ALDEspeed 1 MAŁGORZATA MELLIN  
- ALDEspeed 2 MAŁGORZATA MELLIN  
A141 T-Mobile Magenta Diamonds MAGDALENA KRZYŻANOWSKA  
A158 Gide 1 JERZY RAJKOW-KRZYWICKI  
A157 Gide 2 JERZY RAJKOW-KRZYWICKI  
A179 Studiotech Poland KRZYSZTOF NAROJCZYK  
A142 Lowcy z plemienia Wayuu ROBERT DRZEWIECKI  
C114 PKO Bank Polski - Międzynarodowi JANUSZ ŁUKOMSKI  
B151 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych 1 ELŻBIETA PIOTROWSKA  
B141 Kopernik Kadra MATEUSZ OSAKOWICZ  
B140 Kopernik Uczniowie MATEUSZ OSAKOWICZ  
B146 Prokuratoria Generalna 1 WOJCIECH MURAWSKI  
B147 Prokuratoria Generalna 2 WOJCIECH MURAWSKI  
A181 KUKE BeeGeeS AGNIESZKA WIERZBICKA  
A224 Lirene Running Team INGA JAROSZ-WAWRYNIUK  
C119 ASAPy KATARZYNA KRZYŻANOWSKA  
B152 Falenicka Patologia ANNA BANACH-WERNICKA  
A168 Vege Runners Zielony Gang MAREK PRIMIK  
A197 De Lage Landen JOANNA MODLIBOREK  
C130 Team eAzymut MAJA MAKOWSKA  
C136 Medtronic - Drużyna dla Serca 4 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
C135 Medtronic - Drużyna dla Serca 5 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
A180 Biegnij z ProService JACEK ZIELIŃSKI  
- WINiary Team ANNA PIOTROWSKA  
C141 Empik 5 EWELINA KOLAJ  
C140 Empik 6 EWELINA KOLAJ  
- Mitsubishi Electric RunTeam MAŁGORZATA ZAKRZEWSKA  
- Syneos Health ! ADAM BURDAN  
- Syneos Health !! ADAM BURDAN  
- Alfasigma Polska 1 ŁUKASZ DĄBROWSKI  
A187 ProAutomation No. 1 MIKOŁAJ CHACIŃSKI  
A256 Gilead Sport Team ŁUKASZ RUTKOWSKI  
C125 Dom Volvo Experience Team Red MAREK WÓJCIK  
C124 Dom Volvo Experience Team Blue MAREK WÓJCIK  
C146 PFR Orły ALEKSANDER OZIEWICZ  
- CSIOZ MICHAŁ ŁUBIAN  
A207 www.oaza-swanna.info PAWEŁ ZASTOCKI  
B163 Finishers_Team PAWEŁ KLUCZEK  
A189 The Luzers Girls KATARZYNA CZWARTOSZ-LIBER  
A188 The Luzers PIOTR LIBER  
- OBI Kraków 072 ŁUKASZ ROGOZIŃSKI  
- MPiT3 MONIKA PRZĄDKA  
B167 Bacca MONIKA ROSA  
- Sami Swoi Speedożercy TUNG NGUYEN-BRODNICKI  
- Operacja LOT LESZEK TEJWAN  
- FIS WORLD CLASS BARTOSZ WÓJCICKI  
A238 SG4Spartans2 MICHAŁ KREMPA  
- Rockwell Automation SEBASTIAN KONDRATOWICZ  
- BeneFIS BARTOSZ WÓJCICKI  
- ALDEspeed 3 MAŁGORZATA MELLIN  
A255 MDDP Running Team JOANNA STASIAK  
B156 Colgate Max White MARCIN MAKOWSKI  
A206 Google Beta runners NATALIA SAKOWSKA  
A209 Capco Alpha RADOSŁAW KRZEPKOWSKI  
A208 Capco Bravo RADOSŁAW KRZEPKOWSKI  
B157 Drużyna Trenera Seby JUSTYNA CIECHAROWSKA  
A242 Rozbiegany Piastów I KATARZYNA KATANA  
B179 Team ZabieganeDni MARCIN KOCZOROWSKI  
A270 Słodkie Nestle ANNA PIOTROWSKA  
A210 Ministerstwo Sprawiedliwości - DLPC AGATA OKLEJ  
A271 Logwin Team MACIEJ URBAŃSKI  
- Lingaro Running Team ANNA POZHARSKA  
- Lingaro Running Team ANNA POZHARSKA  
- Lingaro Running Team ANNA POZHARSKA  
A225 Bank Pocztowy S.A._1 JOLANTA DĄBROWSKA  
A288 Grupa Biegowa UM W-wa 1 CYPRIAN ŚWIŚ  
A239 SG4Spartans3 MICHAŁ KREMPA  
C157 HL JUSTYNA ROGUS  
A222 FPL TEAM 1 PAWEŁ GAWRON  
A258 Sales&More Running Team II TOBIASZ CZUBA  
- UTC Ropczyce Fire Runners BARTŁOMIEJ KRAUZ  
- FDP Runners - Team III MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
- Runners SEWERYN CZAPLA  
- Runners 2 SEWERYN CZAPLA  
- MECHANIK I PRZYJACIELE MACIEJ BIELACHA  
A226 Lotnicze Pogotowie Ratunkowe DANIEL RASZTUBOWICZ  
A223 ConnectPoint MAREK BRANICKI  
C151 Drunk Samurai A NORIHIRO ISHIDA  
A274 Rozbiegany Piastów III MONIKA ŁYP  
C162 Dobry Kurs SZYMON KOMOROWSKI  
B162 +PHARMA RUNNING TEAM JOANNA ORCZYK  
B197 Arcadis 1 MICHAŁ KOTARSKI  
A257 Enterprise Investors PAWEŁ BĄCZYŃSKI  
A289 Grupa Biegowa Um W-wa 2 KATARZYNA BANASIK  
- NiTeam KATARZYNA PISULA  
- Bractwo Biegowe BGK - 5 KRZYSZTOF KOMOREK  
- PIPE SEBASTIAN JĘDRAL  
C152 Drunk Samurai C KENICHI MATSUYAMA  
A240 Leśne Szychy ANNA TRYNISZEWSKA  
A241 Deloitte Adventure Team - Biegamjakchcę MARTA LEŚNIOWSKA  
- Hitachi Capital Polska NATHALIE STEINWENDER  
B168 Wilki z Mokotowskiej MARCIN ZAK  
A254 eMAG.pl Running Team WIKTOR KOZAKOWSKI  
A272 Damn Demant ALICJA KURPIEWSKA  
A273 Ekipa Remontowa ALICJA KURPIEWSKA  
- Klub biegacza RTV EURO AGD Gangreniaki ADRIAN KĘDRA  
- Directpl MARTA KOŹLICKA  
- NASK I KRZYSZTOF WAWRZYNIAK  
C161 H2B Running Team MATEUSZ KORPAŁA  
C156 Gitarowi Łowcy Dżobów ADAM WOCH  
- test PAVEL PICHUKOU  
- Trakcja PRKiI S.A. MONIKA KANIAK  
B188 Orangina AGATA RAFAŁOWSKA-KOCIĘBA  
- OBI Czeladź 064 MARZENA FISZER  
- ING TEAM III MAŁGORZATA REJN  
- Nespresso PAULINA LEPA  
B187 Trackx_copy JULIEN VANDER STRAETEN  
B172 Prokuratoria Generalna 3 WOJCIECH MURAWSKI  
- Compensa AKTYWNI DANUTA OLEŚKIEWICZ  
B174 Kapitalni Capitalsi AMELIA KRAMEK  
- GO4ENERGY ANDRZEJ MORUŃ  
- Compensa AKTYWNI DANUTA OLEŚKIEWICZ  
B180 AMW#6 ANNA JASINA  
- Kuźnia Triathlonu ŁUKASZ WIERZBICKI  
B181 SE GREEN RUNNERS 1 JOANNA WARAKSA  
- EuroSoft Team MICHAŁ MAZUREK  
C168 DPD Polska III TOMASZ CHLEBOWSKI  
C167 4Life Direct MARLENA KONSTANTY  
- 7N-2 ALEKSANDRA MARIANEK  
- Prevenity AGNIESZKA ZEGADŁO  
- KBJ S.A. MARTA PRZYGODZKA  
- KBJ S.A. II MARTA PRZYGODZKA  
- ATS INSTAL JUSTYNA MIODUSZEWSKA  
C172 Szkoła Pitagoras I LESZEK OSSOWSKI  
C173 Szkoła Pitagoras II LESZEK OSSOWSKI