XV Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
B151 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych 1 ELŻBIETA PIOTROWSKA  
B150 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych 2 ELŻBIETA PIOTROWSKA  
B113 PKP Intercity Running Team MICHAŁ PIOTROWSKI  
B112 PKP Intercity Running Team 2 MICHAŁ PIOTROWSKI  
- NiTeam KATARZYNA PISULA  
B170 Bednarska Szkoła Podstawowa ANNA PLISIECKA  
B148 Vege Runners Marchewkowa Banda ADAM PLUSZKA  
- LOT CHARTERS RADOSŁAW PODBIELSKI  
C127 PFR Ventures + KFK MACIEJ POLAK  
- Polka Sport #1 KASIA PÓŁTORAK  
- Polka Sport #2 KASIA PÓŁTORAK  
C133 RunOne CGI MICHAŁ POTOCKI  
- Lingaro Running Team ANNA POZHARSKA  
- Lingaro Running Team ANNA POZHARSKA  
- Lingaro Running Team ANNA POZHARSKA  
- Dziewczyny BiegnieMY MAGDALENA PREDKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
78% / 780 zł
A168 Vege Runners Zielony Gang MAREK PRIMIK  
A140 Odchylenie pionu DOMINIK PRÓCHNIEWICZ  
- Charty z CMS 1 KATARZYNA PROKOP-OKUŁA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
48% / 477 zł
- Charty z CMS 2 KATARZYNA PROKOP-OKUŁA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
56% / 557 zł
- Charty z CMS 3 KATARZYNA PROKOP-OKUŁA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
47% / 462,12 zł
- Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii 2 MONIKA PRZĄDKA  
- MPiT3 MONIKA PRZĄDKA  
A155 Przybysiaki RAFAŁ PRZYBYSZ  
- KBJ S.A. MARTA PRZYGODZKA  
- KBJ S.A. II MARTA PRZYGODZKA  
- EURO RTV AGD KUBA PULCHNY  
- OBI TYCHY 049 ŁUKASZ PUSTUŁKA  
- Biegnące Wieprze II RYSZARD RACZYŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
56% / 550 zł
- Biegnące Wieprze RYSZARD RACZYŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
25% / 250 zł
- EcoVadis MARIA RADWAŃSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- EcoVadis MARIA RADWAŃSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
B189 Schweppes AGATA RAFAŁOWSKA-KOCIĘBA  
B188 Orangina AGATA RAFAŁOWSKA-KOCIĘBA  
B190 Schweppes Premium Runners AGATA RAFAŁOWSKA-KOCIĘBA  
A158 Gide 1 JERZY RAJKOW-KRZYWICKI  
A191 Gide 3 JERZY RAJKOW-KRZYWICKI  
A157 Gide 2 JERZY RAJKOW-KRZYWICKI  
- Team More Wine KATARZYNA RAKOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
25% / 243 zł
A226 Lotnicze Pogotowie Ratunkowe DANIEL RASZTUBOWICZ  
C166 The Hestons MICHAŁ RATUSZNY  
- ING TEAM III MAŁGORZATA REJN  
- OBI Kraków 072 ŁUKASZ ROGOZIŃSKI  
B118 XYZ ANDRZEJ ROGULSKI  
C157 HL JUSTYNA ROGUS  
B167 Bacca MONIKA ROSA  
- OTRYTCZYCY URSZULA ROSZCZĘDA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
38% / 375 zł
- VE TEAM 2 DOROTA ROZBICKA  
- VE TEAM 1 DOROTA ROZBICKA  
- Obi Radom 065 MATEUSZ ROZWADOWSKI  
A182 Exo Team ANETA RUDNICKA  
A213 BIG-BIK-owcy 2 ŻANETA RUDZIK  
A214 BIG-BIK-owcy 1 ŻANETA RUDZIK  
A256 Gilead Sport Team ŁUKASZ RUTKOWSKI  
A504 CHIESI TEAM ANNA RYMSZO Biegam Dobrze! - przejdź do strony
156% / 1 556 zł
A152 NIELSEN POLSKA VII MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A154 NIELSEN POLSKA VIII MARIUSZ RYŻKOWSKI  
- NIELSEN POLSKA IX MARIUSZ RYŻKOWSKI  
- NIELSEN POLSKA X MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A147 NIELSEN POLSKA I MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A148 NIELSEN POLSKA II MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A151 NIELSEN POLSKA III MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A150 NIELSEN POLSKA IV MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A149 NIELSEN POLSKA V MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A153 NIELSEN POLSKA VI MARIUSZ RYŻKOWSKI  
C104 Friends ANNA SACHMATA  
- Circle K Sport’s Team MICHAŁ SADURA  
- Google EAP Runners NATALIA SAKOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
30% / 300 zł
A206 Google Beta runners NATALIA SAKOWSKA  
C153 PRA HS Błyskawica GRZEGORZ SATOŁA  
- PRA HS Pędziwiatry GRZEGORZ SATOŁA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
A505 Ingersoll Run(d) MAGDALENA SCHMIDT-LEWANDOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A236 Henkel Running Team I IWONA SEREMAK  
A235 Henkel Running Team II IWONA SEREMAK  
A234 Henkel Running Team III IWONA SEREMAK  
A233 Henkel Running Team IV IWONA SEREMAK  
A251 ARCHITEKCI DAWIDCZYK & PARTNERZY KAROLINA SIATKOWSKA  
B132 UNILOGO RUNNING TEAM I JULIA SIELICKA  
B131 UNILOGO RUNNING TEAM II JULIA SIELICKA  
B136 UNILOGO RUNNING TEAM III JULIA SIELICKA  
B135 UNILOGO RUNNING TEAM IV JULIA SIELICKA  
B134 UNILOGO RUNNING TEAM V JULIA SIELICKA  
B138 UNILOGO RUNNING TEAM VI JULIA SIELICKA  
B137 UNILOGO RUNNING TEAM VII JULIA SIELICKA  
A249 KMD Running Team I MARCIN SIERANT  
A248 KMD Running Team II MARCIN SIERANT  
A250 KMD Running Team III MARCIN SIERANT  
- Johnson&Johnson NATALIA SIKORSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
A165 Jakośtobędzie MICHAŁ SITAREK  
A194 Cosmedica Wellbeing 1 KAMIL SIUDEK  
A193 Cosmedica Wellbeing 2 KAMIL SIUDEK  
A195 Cosmedica Wellbeing 3 KAMIL SIUDEK  
A137 PZU Sport Team 1 DOROTA SKIBICKA  
A136 PZU Sport Team 2 DOROTA SKIBICKA  
- Klub Biegacza NCBR "INNORUNNERS" 1 PAWEŁ SKUBIDA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
24% / 235 zł
- Klub Biegacza NCBR "INNORUNNERS" 2 PAWEŁ SKUBIDA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
62% / 615 zł
- Leroy Merlin RADOSŁAW SŁOWIK  
C502 Sage A DOROTA ŚNIEG Biegam Dobrze! - przejdź do strony
104% / 1 036 zł
C110 Sage B DOROTA ŚNIEG  
C111 Sage C DOROTA ŚNIEG  
- KB PLL LOT - CABIN CREW MARTA SOCHACKA-PODBIELSKA  
C122 Media Group Running Team KAROLINA SOCHAN  
A127 Biegajace Wieprze KRZYSZTOF SOKALSKI  
- Biegamy z Ochotą JULIUSZ SOMPOLSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
35% / 350 zł
- ADIDAS RUNNERS WARSAW MACIEJ STACHOWIAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- Wybieram wodę KAROLINA STANIEWICZ  
A255 MDDP Running Team JOANNA STASIAK  
- Hitachi Capital Polska NATHALIE STEINWENDER  
- Hitachi Capital Polska NATHALIE STEINWENDER  
C102 Gładkie pały MICHAŁ STOLARSKI  
- Apleona - Wildcats I STEFAN STROHHOFER  
- Apleona - Wildcats II STEFAN STROHHOFER  
C123 Medtronic - Drużyna dla Serca 1 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
C134 Medtronic - Drużyna dla Serca 2 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
C137 Medtronic - Drużyna dla Serca 3 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
C136 Medtronic - Drużyna dla Serca 4 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
C135 Medtronic - Drużyna dla Serca 5 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
A109 PrędkośćGaszonegoŚwiatłaII EDYTA STRUK  
B101 ASAP Ferretti-Bębenek KAMILA STRZAŁKA-BĘBENEK  
B158 W pogoni za..... ALEKSANDRA STUCZYNSKA  
A217 Ferroxowe Petardy IWONA SUŁEK  
A216 Ferroxowe Błyskawice IWONA SUŁEK  
A170 Drużyna Frania MACIEJ ŚWIDERSKI  
A288 Grupa Biegowa UM W-wa 1 CYPRIAN ŚWIŚ  
A122 T-Mobile - Magenta Eagles SEBASTIAN SZARANIEC  
B149 fRUNatics MELCHIOR SZCZEPANIK  
- Carrefour Running Team 2 KATARZYNA SZCZYGLAK  
- Carrefour Running Team 3 KATARZYNA SZCZYGLAK  
- Carrefour Running Team 4 KATARZYNA SZCZYGLAK  
- Carrefour Running Team 5 KATARZYNA SZCZYGLAK  
- Carrefour Running Team KATARZYNA SZCZYGLAK  
B144 Sopliczaki z CEDC EWA SZLĘK  
A503 Dziewczyny z Fundacji JULIA SZLĘZAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
139% / 1 390 zł
C132 Muay Running Team Warszawa ANNA SZLOSER  
A279 Team HOLO MATEUSZ SZYMAŃSKI  
A284 Korniszonki co mają oponki !!! KONRAD TABER  
A161 Videojet Running Team KATARZYNA TAŁAŁAJ  
A276 Deloitte Adventure Team 2 KONSTANCJA TANJGA  
A275 Deloitte Adventure Team 3 KONSTANCJA TANJGA  
A277 Deloitte Adventure Team - Finevare i s-ka KONSTANCJA TANJGA  
- NAWA I TOMASZ TĘDZIAGOLSKI  
- Operacja LOT LESZEK TEJWAN  
C501 Drunk Samurai D YORIKO TERADA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
137% / 1 370 zł
- Coface Poland 1 PAWEŁ TOBIS  
- Coface Poland 2 PAWEŁ TOBIS  
- Coface Poland 3 PAWEŁ TOBIS  
- LOT OCC ADRIANNA TOMASZÓW  
- Tłumacze Biegacze KAMILA TRAJNEROWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
10% / 100 zł
A185 JTENDO ANDRZEJ TRAWIŃSKI  
C109 T-Mobile Magenta Heroes MICHAŁ TROJANOWSKI  
A240 Leśne Szychy ANNA TRYNISZEWSKA  
A215 Starzy znajomi DARIUSZ TURLEJ  
C150 ExpressMap ANDRZEJ TURZYNIECKI  
- Alpan HUBERT UKOŁÓW  
- Cool RUNNERS 1, Carrier BARTOSZ UMIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
49% / 485 zł
- Cool RUNNERS 2, Carrier BARTOSZ UMIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
78% / 775 zł
A271 Logwin Team MACIEJ URBAŃSKI  
B187 Trackx_copy JULIEN VANDER STRAETEN  
B186 Trackx_paste JULIEN VANDER STRAETEN  
A113 AKS Polonia Warszawa MAŁGORZATA WALENDZIEWSKA  
A156 AKS Polonia Warszawa II MAŁGORZATA WALENDZIEWSKA  
C148 OPI TEAM 1 MAGDALENA WANIEWSKA-BOBIN  
C147 OPI TEAM 2 MAGDALENA WANIEWSKA-BOBIN  
B181 SE GREEN RUNNERS 1 JOANNA WARAKSA  
B182 SE GREEN RUNNERS 2 JOANNA WARAKSA  
B183 SE GREEN RUNNERS 3 JOANNA WARAKSA  
B184 SE GREEN RUNNERS 4 JOANNA WARAKSA  
B185 SE GREEN RUNNERS 5 JOANNA WARAKSA  
A603 Wataha z Rzeczycy JUSTYNA WARPAS Biegam Dobrze! - przejdź do strony
118% / 1 180 zł
B130 eXteam I ANTONI WARSZAWIK  
B129 eXteam II ANTONI WARSZAWIK  
B164 PolSource I KRZYSZTOF WAŚNIOWSKI  
B165 PolSource II KRZYSZTOF WAŚNIOWSKI  
C139 Drunk Samurai B YOHEI WATANABE  
A177 Po biegu idziemy na jednego ANDRZEJ WAWRZYNIAK  
- NASK I KRZYSZTOF WAWRZYNIAK  
- NASK II KRZYSZTOF WAWRZYNIAK  
- Medicover Runners I JACEK WICHOWSKI  
- Medicover Runners II JACEK WICHOWSKI  
A267 Sandoz - Energized for Life AGATA WIELOGÓRSKA  
A268 Sandoz - Energized for Life 2 AGATA WIELOGÓRSKA  
B178 LATONA ILONA WIERUCKA  
A192 KUKE AGNIESZKA WIERZBICKA  
A181 KUKE BeeGeeS AGNIESZKA WIERZBICKA  
- Run 4 Fun - L’Oreal Running Team III DANIEL WIERZBICKI  
- Run 4 Fun - L’Oreal Running Team II DANIEL WIERZBICKI  
- Run 4 Fun - L’Oreal Running Team I DANIEL WIERZBICKI  
- Kuźnia Triathlonu ŁUKASZ WIERZBICKI  
A184 ProService Finteco #2 MARCIN WIERZBICKI  
- Napollo Team ANDRZEJ WILK  
B115 Tuzy Compliance z Deloitte LESZEK WIŚNIEWSKI  
C156 Gitarowi Łowcy Dżobów ADAM WOCH  
- FIS WORLD CLASS BARTOSZ WÓJCICKI  
- BeneFIS BARTOSZ WÓJCICKI  
A119 CFE Polska RYSZARD WOJCIECHOWSKI  
A169 PEKAO SME KAMIL WÓJCIK  
C125 Dom Volvo Experience Team Red MAREK WÓJCIK  
C124 Dom Volvo Experience Team Blue MAREK WÓJCIK  
A104 KB WYSZKÓW V MONIKA WOJNO  
- IESE Running Team 3 ELZBIETA WOJTCZAK