XV Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
B148 Vege Runners Marchewkowa Banda ADAM PLUSZKA  
- Out of Control Generali ADAM DYNIEWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
24% / 240 zł
- Syneos Health ! ADAM BURDAN  
- Syneos Health !! ADAM BURDAN  
- GO Siemens! ADAM FRANK  
C156 Gitarowi Łowcy Dżobów ADAM WOCH  
- Weekendowi Biegacze ADRIAN PACUSZKA  
B169 UPO RUN ADRIAN KISIEL  
- Klub biegacza RTV EURO AGD Gangreniaki ADRIAN KĘDRA  
- LOT OCC ADRIANNA TOMASZÓW  
B189 Schweppes AGATA RAFAŁOWSKA-KOCIĘBA  
A210 Ministerstwo Sprawiedliwości - DLPC AGATA OKLEJ  
A267 Sandoz - Energized for Life AGATA WIELOGÓRSKA  
B188 Orangina AGATA RAFAŁOWSKA-KOCIĘBA  
B190 Schweppes Premium Runners AGATA RAFAŁOWSKA-KOCIĘBA  
A268 Sandoz - Energized for Life 2 AGATA WIELOGÓRSKA  
C118 Kuryłowicz & Associates 1 AGATA GROCHOWSKA  
C117 Kuryłowicz & Associates 2 AGATA GROCHOWSKA  
A192 KUKE AGNIESZKA WIERZBICKA  
- Prevenity AGNIESZKA ZEGADŁO  
A181 KUKE BeeGeeS AGNIESZKA WIERZBICKA  
- Panasonic Running Team_1 AGNIESZKA BARAŃSKA  
- Panasonic Running Team_2 AGNIESZKA BARAŃSKA  
- Panasonic Running Team_3 AGNIESZKA BARAŃSKA  
C158 PFR Sokoły ALEKSANDER OZIEWICZ  
C146 PFR Orły ALEKSANDER OZIEWICZ  
- 7N ALEKSANDRA MARIANEK  
- 7N-1 ALEKSANDRA MARIANEK  
- 7N-2 ALEKSANDRA MARIANEK  
C401 Białe Mewy ALEKSANDRA MADEJAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
103% / 1 030 zł
B158 W pogoni za..... ALEKSANDRA STUCZYNSKA  
A602 ANTY-LOOPY BOSCH IT ALEKSANDRA WOŹNICKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
130% / 1 298 zł
A272 Damn Demant ALICJA KURPIEWSKA  
A506 ENGEL ALICJA KAPICA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
110% / 1 095 zł
A273 Ekipa Remontowa ALICJA KURPIEWSKA  
C160 Ekipa pościgowa ALICJA KURPIEWSKA  
B174 Kapitalni Capitalsi AMELIA KRAMEK  
- ASB Poland ANDRII YAKOVENKO Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- Purina ANDRZEJ KOZŁOWSKI  
- Bemowskie Bieganie Sąsiedzkie ANDRZEJ KRZAK  
B194 Drukarnia Perfekt ANDRZEJ NEJMAN  
- GO4ENERGY ANDRZEJ MORUŃ  
A280 Drukarnia Perfekt S.A. ANDRZEJ NEJMAN  
A185 JTENDO ANDRZEJ TRAWIŃSKI  
B118 XYZ ANDRZEJ ROGULSKI  
C150 ExpressMap ANDRZEJ TURZYNIECKI  
A177 Po biegu idziemy na jednego ANDRZEJ WAWRZYNIAK  
- Napollo Team ANDRZEJ WILK  
A182 Exo Team ANETA RUDNICKA  
A110 KB Wyszków I ANETA KRUSZEWSKA  
B117 XYLEM 1 ANETA MŁYNARCZYK  
B116 XYLEM 2 ANETA MŁYNARCZYK  
A269 Team WINniary ANNA PIOTROWSKA  
A130 G Partner Runners ANNA GRYGALEWICZ  
A270 Słodkie Nestle ANNA PIOTROWSKA  
- OBI CZELADŹ 064 ANNA MOKWIŃSKA  
A103 Averbit ANNA GRYGIERCZYK  
- AMW#1 ANNA JASINA  
A240 Leśne Szychy ANNA TRYNISZEWSKA  
- AMW#2 ANNA JASINA  
- AMW#3 ANNA JASINA  
B170 Bednarska Szkoła Podstawowa ANNA PLISIECKA  
- AMW#4 ANNA JASINA  
C104 Friends ANNA SACHMATA  
- AMW#5 ANNA JASINA  
B180 AMW#6 ANNA JASINA  
- Lingaro Running Team ANNA POZHARSKA  
- Lingaro Running Team ANNA POZHARSKA  
- Lingaro Running Team ANNA POZHARSKA  
A504 CHIESI TEAM ANNA RYMSZO Biegam Dobrze! - przejdź do strony
156% / 1 556 zł
- WINiary Team ANNA PIOTROWSKA  
B152 Falenicka Patologia ANNA BANACH-WERNICKA  
B177 Ubezpieczenia Pocztowe ANNA BONDAR  
C132 Muay Running Team Warszawa ANNA SZLOSER  
B130 eXteam I ANTONI WARSZAWIK  
B129 eXteam II ANTONI WARSZAWIK  
- OBI 019 I ARKADIUSZ CHŁAPEK  
- OBI 019 II ARKADIUSZ CHŁAPEK  
C126 Logistics Storm ARKADUSZ JÓŹWIAK  
- ZAPRZYSIĘGLI BIEGACZE ARTUR JAN BUKOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
90% / 895 zł
C138 Hufiec Warszawa-Ochota BARBARA CZERNECKA  
- Pogo Squad BARTŁOMIEJ KSIĘŻAK  
- Sun & Snow Running Team - Śnieżynki BARTŁOMIEJ MAJDAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
35% / 350 zł
- Sun & Snow Running Team - Słoneczka BARTŁOMIEJ MAJDAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
52% / 520 zł
- UTC Ropczyce Fire Runners BARTŁOMIEJ KRAUZ  
- FIS WORLD CLASS BARTOSZ WÓJCICKI  
- BeneFIS BARTOSZ WÓJCICKI  
- Cool RUNNERS 1, Carrier BARTOSZ UMIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
49% / 485 zł
- Cool RUNNERS 2, Carrier BARTOSZ UMIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
78% / 775 zł
- Off-Road Runners Benefit Systems SA BEATA WYSOCZARSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
50% / 500 zł
A117 T-Mobile - Magenta Stars BEATA PIELACHOWSKA  
A264 Crido in Motion - Lhotse BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
A262 Crido in Motion - Nanga BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
A263 Crido in Motion - Manaslu BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
A261 Crido in Motion - Everest BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
A204 Ministerstwo Sprawiedliwości BA BO BOGUSŁAW MOCHNIEJ  
A178 Sounds Healthy BOGUSŁAW MILKA  
A202 Bell 1 BOGUSŁAWA MAJER  
A201 Bell 2 BOGUSŁAWA MAJER  
A200 Bell 3 BOGUSŁAWA MAJER  
A229 Workplace BOGUSZ PARZYSZEK  
A228 Workplace Leisure BOGUSZ PARZYSZEK  
A115 Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii 1 CEZARY MALISZEWSKI  
- MAŁACHOWIANKA D-TEAM CEZARY OBCZYŃSKI  
A288 Grupa Biegowa UM W-wa 1 CYPRIAN ŚWIŚ  
A124 Alior Running Team DAMIAN MICHALSKI  
A226 Lotnicze Pogotowie Ratunkowe DANIEL RASZTUBOWICZ  
- ZAPALENIE PŁUC DANIEL ŁAZUGA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
10% / 100 zł
A501 T-Mobile Runners DANIEL ŁOPATA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
192% / 1 916 zł
- Run 4 Fun - L’Oreal Running Team III DANIEL WIERZBICKI  
- Run 4 Fun - L’Oreal Running Team II DANIEL WIERZBICKI  
- Run 4 Fun - L’Oreal Running Team I DANIEL WIERZBICKI  
- PĘDZIWIATRY BV DANIEL MITKOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
64% / 635 zł
A126 SQUADRA AZZURRA DANILO FERRARIS  
- Compensa AKTYWNI DANUTA OLEŚKIEWICZ  
- Compensa AKTYWNI DANUTA OLEŚKIEWICZ  
- Compensa AKTYWNI DANUTA OLEŚKIEWICZ  
A215 Starzy znajomi DARIUSZ TURLEJ  
A108 KB Wyszków VI DARIUSZ CIACH  
C154 ELAVON OPS DOMINIK KOSSECKI  
A140 Odchylenie pionu DOMINIK PRÓCHNIEWICZ  
C123 Medtronic - Drużyna dla Serca 1 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
C134 Medtronic - Drużyna dla Serca 2 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
- Stoszesnastki DOMINIKA DOLESZCZAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
64% / 630,22 zł
C137 Medtronic - Drużyna dla Serca 3 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
C136 Medtronic - Drużyna dla Serca 4 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
C135 Medtronic - Drużyna dla Serca 5 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
- VE TEAM 2 DOROTA ROZBICKA  
A253 Instapagers DOROTA KASPEREK  
C502 Sage A DOROTA ŚNIEG Biegam Dobrze! - przejdź do strony
104% / 1 036 zł
C110 Sage B DOROTA ŚNIEG  
A137 PZU Sport Team 1 DOROTA SKIBICKA  
C111 Sage C DOROTA ŚNIEG  
A136 PZU Sport Team 2 DOROTA SKIBICKA  
- VE TEAM 1 DOROTA ROZBICKA  
B102 WARAEM EDYTA PIOTROWSKA  
A109 PrędkośćGaszonegoŚwiatłaII EDYTA STRUK  
A120 Księgowi na wybiegu ELIZA JUCHNIEWICZ  
A244 Netsprint ELIZA BUJNOWSKA  
- IESE Running Team 3 ELZBIETA WOJTCZAK  
B151 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych 1 ELŻBIETA PIOTROWSKA  
B150 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych 2 ELŻBIETA PIOTROWSKA  
- IESE RUNNING TEAM 1 ELZBIETA WOJTCZAK  
- IESE RUNNING TEAM 2 ELZBIETA WOJTCZAK  
- Rembertów Team Laski EMILIA OLĘDZKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
84% / 840 zł
- Hortex Rockets EMILIA BRYL  
- Hortex Running Team EMILIA BRYL  
- Biegof"OBI" EWA BOJAR  
A404 Biegiem po zdrowie! EWA MIODUSZEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
121% / 1 210 zł
B144 Sopliczaki z CEDC EWA SZLĘK  
C145 Empik 1 EWELINA KOLAJ  
C144 Empik 2 EWELINA KOLAJ  
C143 Empik 3 EWELINA KOLAJ  
C142 Empik 4 EWELINA KOLAJ  
C141 Empik 5 EWELINA KOLAJ  
C140 Empik 6 EWELINA KOLAJ  
- Klub Biegacza RTV EURO AGD Bobry z DOKu EWELINA GRYGLICKA  
C170 GT Runners #1 FILIP KIJOWSKI  
C169 GT Runners #2 FILIP KIJOWSKI  
- ORSTED TEAM G L  
B133 Klawa Drużyna GRZEGORZ MOSTOWSKI  
- Schenker Technology Center Runners GRZEGORZ GALA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
82% / 819 zł
A167 Sodexo Run GRZEGORZ WYWROT  
- OBI Wrocław 007 GRZEGORZ GŁOWACZ  
- Schenker Technology Center Runners A GRZEGORZ GALA  
C153 PRA HS Błyskawica GRZEGORZ SATOŁA  
- PRA HS Pędziwiatry GRZEGORZ SATOŁA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- Schenker Technology Center Runners 2 GRZEGORZ GALA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
26% / 255 zł
C107 Weź głęboki wdech HIREK CZUPTA  
- Alpan HUBERT UKOŁÓW  
B178 LATONA ILONA WIERUCKA  
A224 Lirene Running Team INGA JAROSZ-WAWRYNIUK  
A217 Ferroxowe Petardy IWONA SUŁEK  
C174 Cordia IWONA KOZŁOWSKA  
A216 Ferroxowe Błyskawice IWONA SUŁEK  
A236 Henkel Running Team I IWONA SEREMAK  
A235 Henkel Running Team II IWONA SEREMAK  
A234 Henkel Running Team III IWONA SEREMAK  
A233 Henkel Running Team IV IWONA SEREMAK  
A283 Live Well at Citi- Lejdis IZABELA CIEŚLAK  
A282 Live Well at Citi- FX Pulse Runners IZABELA CIEŚLAK  
A160 Także tego IZABELA KACZMAREK  
- Szybka Transformata JACEK MIĘKISZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
30% / 300 zł
- NatWest 1 JACEK KAPŁON  
- NatWest 2 JACEK KAPŁON  
- Medicover Runners I JACEK WICHOWSKI  
- NatWest 3 JACEK KAPŁON  
- Medicover Runners II JACEK WICHOWSKI  
- NatWest 4 JACEK KAPŁON  
- NatWest 5 JACEK KAPŁON  
B166 Telematics&Friends JACEK GŁADYSZEWSKI  
A143 Wedel JACEK KARWOWSKI  
B122 Novo Nordisk 3 JACEK NAGLER  
B121 Novo Nordisk 4 JACEK NAGLER  
B120 Novo Nordisk 6 JACEK NAGLER  
B119 Novo Nordisk 5 JACEK NAGLER  
B128 Novo Nordisk 7 JACEK NAGLER  
B127 Novo Nordisk 8 JACEK NAGLER  
B126 Novo Nordisk 9 JACEK NAGLER  
B125 Novo Nordisk 10 JACEK NAGLER