XV Ekiden - Start list

Bib number Team name First name Last name Zebrana kwota
A178 Sounds Healthy BOGUSŁAW MILKA  
A404 Biegiem po zdrowie! EWA MIODUSZEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
239% / 2 387 zł
C106 ATS INSTAL JUSTYNA MIODUSZEWSKA  
B403 PĘDZIWIATRY BV DANIEL MITKOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
127% / 1 264 zł
B290 Którędy na Giewont ? KACPER MITRĘGA  
B117 XYLEM 1 ANETA MŁYNARCZYK  
B116 XYLEM 2 ANETA MŁYNARCZYK  
A204 Ministerstwo Sprawiedliwości BA BO BOGUSŁAW MOCHNIEJ  
A198 De Lage Landen JOANNA MODLIBOREK  
A197 De Lage Landen JOANNA MODLIBOREK  
A199 De Lage Landen JOANNA MODLIBOREK  
C223 OBI CZELADŹ 064 ANNA MOKWIŃSKA  
B280 40+ ZBIGNIEW MOROZ  
B231 GO4ENERGY ANDRZEJ MORUŃ  
B133 Klawa Drużyna GRZEGORZ MOSTOWSKI  
B114 Biegać każdy może TOMASZ MUCIEK  
B145 Prokuratoria Generalna WOJCIECH MURAWSKI  
B146 Prokuratoria Generalna 1 WOJCIECH MURAWSKI  
B172 Prokuratoria Generalna 3 WOJCIECH MURAWSKI  
B147 Prokuratoria Generalna 2 WOJCIECH MURAWSKI  
B210 Prokuratoria Generalna 4 WOJCIECH MURAWSKI  
B124 Novo Nordisk 1 JACEK NAGLER  
B123 Novo Nordisk.2 JACEK NAGLER  
B122 Novo Nordisk 3 JACEK NAGLER  
B121 Novo Nordisk 4 JACEK NAGLER  
B120 Novo Nordisk 6 JACEK NAGLER  
B119 Novo Nordisk 5 JACEK NAGLER  
B128 Novo Nordisk 7 JACEK NAGLER  
B127 Novo Nordisk 8 JACEK NAGLER  
B126 Novo Nordisk 9 JACEK NAGLER  
B125 Novo Nordisk 10 JACEK NAGLER  
A179 Studiotech Poland KRZYSZTOF NAROJCZYK  
B198 Sollers Consulting 1 MICHAŁ NAWROT  
B195 Sollers Consulting 2 MICHAŁ NAWROT  
- - MICHAŁ NAWROT  
A309 Drukarnia Perfekt ANDRZEJ NEJMAN  
A280 Drukarnia Perfekt S.A. ANDRZEJ NEJMAN  
B236 NDI 1 ANNA NEUMANN  
B235 NDI 2 ANNA NEUMANN  
B201 Sami Swoi Speedożercy TUNG NGUYEN-BRODNICKI  
B154 Wydział Fizyki UW KAROL NOGAJEWSKI  
- MAŁACHOWIANKA D-TEAM CEZARY OBCZYŃSKI  
B309 BNP Paribas 1 ANNA OBUCHOWICZ  
B310 BAN Paribas 2 ANNA OBUCHOWICZ  
C286 BNP PARIBAS # ANNA OBUCHOWICZ  
A174 OLX Running team #2 MATEUSZ OCHRYMOWICZ  
A173 OLX Running Team #1 MATEUSZ OCHRYMOWICZ  
A210 Ministerstwo Sprawiedliwości - DZP-DLPK-DLPC AGATA OKLEJ  
C195 Apleona - Wildcats I MILENA OKUŃ-WIŚNIEWSKA  
C196 Apleona - Wildcats II MILENA OKUŃ-WIŚNIEWSKA  
- The Heart MARCIN OLECH  
A408 Rembertów Team Laski EMILIA OLĘDZKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 100 zł
B252 Compensa AKTYWNI DANUTA OLEŚKIEWICZ  
- Compensa AKTYWNI DANUTA OLEŚKIEWICZ  
B245 Compensa AKTYWNI DANUTA OLEŚKIEWICZ  
B242 mFind MARCIN OPIEKA  
- Performance 1 MACIEJ OPIEKULSKI  
C179 Performance Team MACIEJ OPIEKULSKI  
B191 +PHARMA RUNNING TEAM JOANNA ORCZYK  
B162 +PHARMA RUNNING TEAM JOANNA ORCZYK  
A511 Promedica24 JULIA ORNOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
157% / 1 570 zł
A166 Drużyna UltraDziadka OLGA OROŃ  
B141 Kopernik Kadra MATEUSZ OSAKOWICZ  
B140 Kopernik Uczniowie MATEUSZ OSAKOWICZ  
A265 Morsy Zielonka MONIKA OSIECKA  
C173 Szkoła Pitagoras II LESZEK OSSOWSKI  
C172 Szkoła Pitagoras I LESZEK OSSOWSKI  
C158 PFR Sokoły ALEKSANDER OZIEWICZ  
C146 PFR Orły ALEKSANDER OZIEWICZ  
- Weekendowi Biegacze ADRIAN PACUSZKA  
- Optima Cardio 9 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 10 MARCIN PALACZ  
B221 Optima Cardio 1 MARCIN PALACZ  
B220 Optima Cardio 2 MARCIN PALACZ  
B223 Optima Cardio 3 MARCIN PALACZ  
B222 Optima Cardio 4 MARCIN PALACZ  
B226 Optima Cardio 5 MARCIN PALACZ  
B225 Optima Cardio 6 MARCIN PALACZ  
B224 Optima Cardio 7 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 8 MARCIN PALACZ  
B401 PANDORA dla Rak 'n' Rolla KRYSTIAN PARANDYK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
107% / 1 070 zł
C211 PGE Energetic Running AGNIESZKA PARTYKA  
A229 Workplace BOGUSZ PARZYSZEK  
A228 Workplace Leisure BOGUSZ PARZYSZEK  
B319 Siemens Finance Sp. z o.o. AGATA PASEK  
A260 KORB-GLASS PIOTR PASIERBIŃSKI  
B267 Nestle A&L&W Team KRYSTSINA PAULOUSKAYA  
C601 AMBRA - zWINNI TOMASZ PAWLICKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
B601 Ochota - Urząd Dzielnicy JOANNA PAWLOWSKA-KOPER Biegam Dobrze! - przejdź do strony
150% / 1 500 zł
B175 Centrum Fizyki Teoretycznej PAN KRZYSZTOF PAWŁOWSKI  
C294 P&G Running Club KATARZYNA PEJSKA  
C293 P&G Running Club KATARZYNA PEJSKA  
C292 P&G Running Club KATARZYNA PEJSKA  
C291 P&G Running Club KATARZYNA PEJSKA  
B109 Pratt&Whitney1 MARIUSZ PERA  
B108 Pratt&Whitney2 MARIUSZ PERA  
B107 Pratt&Whitney3 MARIUSZ PERA  
B106 Pratt&Whitney4 MARIUSZ PERA  
B105 Pratt&Whitney5 MARIUSZ PERA  
B289 Johnson&Johnson Team2 FILIP PERZYŃSKI  
C227 Filmweb MONIKA PIASECKA  
- test PAVEL PICHUKOU  
A117 T-Mobile - Magenta Stars BEATA PIELACHOWSKA  
A311 KLUB BIEGACZA PLL LOT - PILOCI MARIUSZ PIŁAT  
A269 Team WINniary ANNA PIOTROWSKA  
A270 Słodkie Nestle ANNA PIOTROWSKA  
A302 WINiary Team ANNA PIOTROWSKA  
B102 WARAEM EDYTA PIOTROWSKA  
B151 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych 1 ELŻBIETA PIOTROWSKA  
B150 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych 2 ELŻBIETA PIOTROWSKA  
B113 PKP Intercity Running Team MICHAŁ PIOTROWSKI  
B112 PKP Intercity Running Team 2 MICHAŁ PIOTROWSKI  
B293 Netinteractive Team KATARZYNA PISULA  
A252 Mercedes-Benz Vans MACIEJ PLIŃSKI  
B170 Bednarska Szkoła Podstawowa ANNA PLISIECKA  
B148 Vege Runners Marchewkowa Banda ADAM PLUSZKA  
C264 LOT CHARTERS RADOSŁAW PODBIELSKI  
C127 PFR Ventures + KFK MACIEJ POLAK  
C285 MASTERCARD ANNA POLAŃSKA  
C297 Polka Sport Girls KASIA PÓŁTORAK  
- Polka Sport #2 KASIA PÓŁTORAK  
C133 RunOne CGI MICHAŁ POTOCKI  
C229 Lingaro Running Team - DAS Section ANNA POZHARSKA  
C230 Lingaro Running Team I ANNA POZHARSKA  
B501 Dziewczyny BiegnieMY MAGDALENA PREDKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A168 Vege Runners Zielony Gang MAREK PRIMIK  
A140 Odchylenie pionu DOMINIK PRÓCHNIEWICZ  
C405 Charty z CMS 1 KATARZYNA PROKOP-OKUŁA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
133% / 1 324 zł
C604 Charty z CMS 2 KATARZYNA PROKOP-OKUŁA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
106% / 1 057 zł
C505 Charty z CMS 3 KATARZYNA PROKOP-OKUŁA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 193,92 zł
A310 Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii 2 MONIKA PRZĄDKA  
- MPiT3 MONIKA PRZĄDKA  
A155 Przybysiaki RAFAŁ PRZYBYSZ  
C239 Allianz Masters MIKOŁAJ PRZYBYSZEWSKI  
C238 Allianz Challengers MIKOŁAJ PRZYBYSZEWSKI  
C108 KBJ S.A. MARTA PRZYGODZKA  
C121 KBJ S.A. II MARTA PRZYGODZKA  
A305 EURO RTV AGD KUBA PULCHNY  
C224 OBI TYCHY 049 ŁUKASZ PUSTUŁKA  
A609 Biegnące Wieprze II RYSZARD RACZYŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 200 zł
A608 Biegnące Wieprze RYSZARD RACZYŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 200 zł
C407 EcoVadis MARIA RADWAŃSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
116% / 1 152,60 zł
C605 EcoVadis MARIA RADWAŃSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
117% / 1 167,10 zł
B189 Schweppes AGATA RAFAŁOWSKA-KOCIĘBA  
B188 Orangina AGATA RAFAŁOWSKA-KOCIĘBA  
B190 Schweppes Premium Runners AGATA RAFAŁOWSKA-KOCIĘBA  
A158 Gide 1 JERZY RAJKOW-KRZYWICKI  
A191 Gide 3 JERZY RAJKOW-KRZYWICKI  
A157 Gide 2 JERZY RAJKOW-KRZYWICKI  
A516 Team More Wine KATARZYNA RAKOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
115% / 1 150 zł
A226 Lotnicze Pogotowie Ratunkowe DANIEL RASZTUBOWICZ  
C166 The Hestons MICHAŁ RATUSZNY  
C232 Victus Rębków VICTUS RĘBKÓW  
B306 ZOETIS Polska DOROTA REDA  
C237 ING TEAM III MAŁGORZATA REJN  
B261 OBI Kraków 072 ŁUKASZ ROGOZIŃSKI  
B118 XYZ ANDRZEJ ROGULSKI  
C157 HL JUSTYNA ROGUS  
B167 Bacca MONIKA ROSA  
C313 Wolontariusze FMW MONIKA ROSA  
A514 OTRYTCZYCY URSZULA ROSZCZĘDA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
112% / 1 111,11 zł
C182 VE TEAM 2 DOROTA ROZBICKA  
C181 VE TEAM 1 DOROTA ROZBICKA  
C222 Obi Radom 065 MATEUSZ ROZWADOWSKI  
A182 Exo Team ANETA RUDNICKA  
A213 BIG-BIK-owcy 2 ŻANETA RUDZIK  
A214 BIG-BIK-owcy 1 ŻANETA RUDZIK  
B214 Premier Research Poland ANNA RUPIŃSKA  
A256 Gilead Sport Team ŁUKASZ RUTKOWSKI  
A504 CHIESI TEAM ANNA RYMSZO Biegam Dobrze! - przejdź do strony
289% / 2 890 zł
C248 The Chubbers TOMASZ RYNKIEWICZ  
A152 NIELSEN POLSKA VII MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A154 NIELSEN POLSKA VIII MARIUSZ RYŻKOWSKI  
- NIELSEN POLSKA IX MARIUSZ RYŻKOWSKI  
- NIELSEN POLSKA X MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A147 NIELSEN POLSKA I MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A148 NIELSEN POLSKA II MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A151 NIELSEN POLSKA III MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A150 NIELSEN POLSKA IV MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A149 NIELSEN POLSKA V MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A153 NIELSEN POLSKA VI MARIUSZ RYŻKOWSKI  
C402 Rak&Roll ANNA RZEPKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
143% / 1 430 zł
C104 Friends ANNA SACHMATA  
B298 Circle K Sport’s Team MICHAŁ SADURA  
C241 Google Alpha runners NATALIA SAKOWSKA  
- Google EAP Runners NATALIA SAKOWSKA  
A206 Google Beta runners NATALIA SAKOWSKA  
C207 Bird & Bird MICHAŁ SAŁAJCZYK  
C153 PRA HS Błyskawica GRZEGORZ SATOŁA  
C408 PRA HS Pędziwiatry GRZEGORZ SATOŁA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 100 zł
A505 Ingersoll Run(d) MAGDALENA SCHMIDT-LEWANDOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 100 zł
A236 Henkel Running Team I IWONA SEREMAK  
A235 Henkel Running Team II IWONA SEREMAK  
A234 Henkel Running Team III IWONA SEREMAK  
A233 Henkel Running Team IV IWONA SEREMAK  
A417 Medicalgorithmics PAULINA SIEDLECKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
159% / 1 590 zł
B131 UNILOGO RUNNING TEAM II JULIA SIELICKA  
B136 UNILOGO RUNNING TEAM III JULIA SIELICKA  
B135 UNILOGO RUNNING TEAM IV JULIA SIELICKA  
B137 UNILOGO RUNNING TEAM VII JULIA SIELICKA