XV Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
- Optima Cardio 9 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 10 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 4 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 5 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 6 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 7 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 8 MARCIN PALACZ  
- PANDORA dla Rak 'n' Rolla KRYSTIAN PARANDYK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
65% / 650 zł
C108 Workplace BOGUSZ PARZYSZEK  
C106 Workplace Leisure BOGUSZ PARZYSZEK  
- Ochota - Urząd Dzielnicy JOANNA PAWLOWSKA-KOPER Biegam Dobrze! - przejdź do strony
17% / 170 zł
B109 Pratt&Whitney1 MARIUSZ PERA  
B108 Pratt&Whitney2 MARIUSZ PERA  
B107 Pratt&Whitney3 MARIUSZ PERA  
B106 Pratt&Whitney4 MARIUSZ PERA  
B105 Pratt&Whitney5 MARIUSZ PERA  
A117 T-Mobile - Magenta Stars BEATA PIELACHOWSKA  
- KLUB BIEGACZA PLL LOT - PILOCI MARIUSZ PIŁAT  
- WINiary Team ANNA PIOTROWSKA  
B102 WARAEM EDYTA PIOTROWSKA  
B151 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych 1 ELŻBIETA PIOTROWSKA  
B150 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych 2 ELŻBIETA PIOTROWSKA  
B113 PKP Intercity Running Team MICHAŁ PIOTROWSKI  
B112 PKP Intercity Running Team 2 MICHAŁ PIOTROWSKI  
B148 Vege Runners Marchewkowa Banda ADAM PLUSZKA  
- LOT CHARTERS RADOSŁAW PODBIELSKI  
C127 PFR Ventures + KFK MACIEJ POLAK  
- Polka Sport #1 KASIA PÓŁTORAK  
- Polka Sport #2 KASIA PÓŁTORAK  
- Dziewczyny BiegnieMY MAGDALENA PREDKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
63% / 630 zł
A168 Vege Runners Zielony Gang MAREK PRIMIK  
A140 Odchylenie pionu DOMINIK PRÓCHNIEWICZ  
- Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii 2 MONIKA PRZĄDKA  
- MPiT3 MONIKA PRZĄDKA  
A155 Przybysiaki RAFAŁ PRZYBYSZ  
- OBI TYCHY 049 ŁUKASZ PUSTUŁKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
A158 Gide 1 JERZY RAJKOW-KRZYWICKI  
- Gide 3 JERZY RAJKOW-KRZYWICKI  
A157 Gide 2 JERZY RAJKOW-KRZYWICKI  
- OBI Kraków 072 ŁUKASZ ROGOZIŃSKI  
B118 XYZ ANDRZEJ ROGULSKI  
- Bacca Running Team MONIKA ROSA  
- VE TEAM 2 DOROTA ROZBICKA  
- VE TEAM 1 DOROTA ROZBICKA  
- Obi Radom 065 MATEUSZ ROZWADOWSKI  
A182 Exo Team ANETA RUDNICKA  
- Gilead Sport Team ŁUKASZ RUTKOWSKI  
A152 NIELSEN POLSKA VII MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A154 NIELSEN POLSKA VIII MARIUSZ RYŻKOWSKI  
- NIELSEN POLSKA IX MARIUSZ RYŻKOWSKI  
- NIELSEN POLSKA X MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A147 NIELSEN POLSKA I MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A148 NIELSEN POLSKA II MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A151 NIELSEN POLSKA III MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A150 NIELSEN POLSKA IV MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A149 NIELSEN POLSKA V MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A153 NIELSEN POLSKA VI MARIUSZ RYŻKOWSKI  
C104 Friends ANNA SACHMATA  
- Ingersoll Run(d) MAGDALENA SCHMIDT-LEWANDOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
20% / 200 zł
B132 UNILOGO RUNNING TEAM I JULIA SIELICKA  
B131 UNILOGO RUNNING TEAM II JULIA SIELICKA  
B136 UNILOGO RUNNING TEAM III JULIA SIELICKA  
B135 UNILOGO RUNNING TEAM IV JULIA SIELICKA  
B134 UNILOGO RUNNING TEAM V JULIA SIELICKA  
B138 UNILOGO RUNNING TEAM VI JULIA SIELICKA  
B137 UNILOGO RUNNING TEAM VII JULIA SIELICKA  
A165 Jakośtobędzie MICHAŁ SITAREK  
- Cosmedica Wellbeing 1 KAMIL SIUDEK  
- Cosmedica Wellbeing 2 KAMIL SIUDEK  
- Cosmedica Wellbeing 3 KAMIL SIUDEK  
A137 PZU Sport Team 1 DOROTA SKIBICKA  
A136 PZU Sport Team 2 DOROTA SKIBICKA  
- Leroy Merlin_1 RADOSŁAW SŁOWIK  
- Sage A DOROTA ŚNIEG Biegam Dobrze! - przejdź do strony
17% / 166 zł
C110 Sage B DOROTA ŚNIEG  
C111 Sage C DOROTA ŚNIEG  
- KB PLL LOT - CABIN CREW MARTA SOCHACKA-PODBIELSKA  
C122 Media Group Running Team KAROLINA SOCHAN  
A127 Biegajace Wieprze KRZYSZTOF SOKALSKI  
- ADIDAS RUNNERS WARSAW MACIEJ STACHOWIAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
C102 Gładkie pały MICHAŁ STOLARSKI  
C123 Medtronic - Drużyna dla Serca 1 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
- Medtronic - Drużyna dla Serca 2 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
- Medtronic - Drużyna dla Serca 3 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
- Medtronic - Drużyna dla Serca 4 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
- Medtronic - Drużyna dla Serca 5 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
A109 PrędkośćGaszonegoŚwiatłaII EDYTA STRUK  
B101 ASAP Ferretti-Bębenek KAMILA STRZAŁKA-BĘBENEK  
A170 Drużyna Frania MACIEJ ŚWIDERSKI  
A122 T-Mobile - Magenta Eagles SEBASTIAN SZARANIEC  
B149 fRUNatics MELCHIOR SZCZEPANIK  
B144 Sopliczaki z CEDC EWA SZLĘK  
A134 Muay Running Team Warszawa ANNA SZLOSER  
A161 Videojet Running Team KATARZYNA TAŁAŁAJ  
- LOT OCC ADRIANNA TOMASZÓW  
A185 JTENDO ANDRZEJ TRAWIŃSKI  
C109 T-Mobile Magenta Heroes MICHAŁ TROJANOWSKI  
- ExpressMap ANDRZEJ TURZYNIECKI  
- Cool RUNNERS 1, Carrier BARTOSZ UMIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- Cool RUNNERS 2, Carrier BARTOSZ UMIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
A113 AKS Polonia Warszawa MAŁGORZATA WALENDZIEWSKA  
A156 AKS Polonia Warszawa II MAŁGORZATA WALENDZIEWSKA  
- Wataha z Rzeczycy JUSTYNA WARPAS Biegam Dobrze! - przejdź do strony
30% / 300 zł
B130 eXteam I ANTONI WARSZAWIK  
B129 eXteam II ANTONI WARSZAWIK  
A177 Po biegu idziemy na jednego ANDRZEJ WAWRZYNIAK  
- Sandoz - Energized for Life AGATA WIELOGÓRSKA  
- Sandoz - Energized for Life 2 AGATA WIELOGÓRSKA  
- KUKE AGNIESZKA WIERZBICKA  
A181 KUKE BeeGeeS AGNIESZKA WIERZBICKA  
A184 ProService Finteco #2 MARCIN WIERZBICKI  
B115 Tuzy Compliance z Deloitte LESZEK WIŚNIEWSKI  
A119 CFE Polska RYSZARD WOJCIECHOWSKI  
A169 PEKAO SME KAMIL WÓJCIK  
C125 Dom Volvo Experience Team Red MAREK WÓJCIK  
C124 Dom Volvo Experience Team Blue MAREK WÓJCIK  
A104 KB WYSZKÓW V MONIKA WOJNO  
- IESE RUNNING TEAM 1 ELZBIETA WOJTCZAK  
- IESE RUNNING TEAM 2 ELZBIETA WOJTCZAK  
B110 JT S.A. KRZYSZTOF WOJTCZAK  
- LOT Siatka i Alianse WOJCIECH WORONA  
- ANTY-LOOPY BOSCH IT ALEKSANDRA WOŹNICKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
18% / 177 zł
- Electra Running Team MARCIN WOŹNY Biegam Dobrze! - przejdź do strony
5% / 50 zł
B111 bfagencja.pl MARCIN WYSTRYCHOWSKI  
A102 KB Wyszków II MAŁGORZATA WYSZYŃSKA  
A167 Sodexo Run GRZEGORZ WYWROT  
- ASB Poland ANDRII YAKOVENKO Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- Mitsubishi Electric RunTeam MAŁGORZATA ZAKRZEWSKA  
A105 Zalewscy MARCIN ZALEWSKI  
- www.oaza-swanna.info PAWEŁ ZASTOCKI  
A171 Eneria CAT PIOTR ZAWADZKI  
- Eneria PIOTR ZAWADZKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
30% / 300 zł
A139 IGT KLAUDIA ZEBROWSKA  
A133 Dynamiczne, elastyczne MAGDALENA ŻELAZKO  
A132 Drim tim MAGDALENA ŻELAZKO  
A131 Go 4 smile MAGDALENA ŻELAZKO  
A180 Biegnij z ProService JACEK ZIELIŃSKI  
- KB Wyszków VII MAREK ZIĘTARA