XV Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
B148 Vege Runners Marchewkowa Banda ADAM PLUSZKA  
A510 Out of Control Generali ADAM DYNIEWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
175% / 1 742 zł
B325 Syneos Health ! ADAM BURDAN  
- Syneos Health !! ADAM BURDAN  
B326 GO Siemens! ADAM FRANK  
C156 Gitarowi Łowcy Dżobów ADAM WOCH  
B247 OMD Pomagamy ADAM MATWIJCZYK  
C204 #OneOMD ADAM MATWIJCZYK  
- Weekendowi Biegacze ADRIAN PACUSZKA  
B169 UPO RUN ADRIAN KISIEL  
C183 Klub biegacza RTV EURO AGD Gangreniaki ADRIAN KĘDRA  
B311 LOT OCC ADRIANNA TOMASZÓW  
B189 Schweppes AGATA RAFAŁOWSKA-KOCIĘBA  
A210 Ministerstwo Sprawiedliwości - DZP-DLPK-DLPC AGATA OKLEJ  
A267 Sandoz - Energized for Life AGATA WIELOGÓRSKA  
B188 Orangina AGATA RAFAŁOWSKA-KOCIĘBA  
C247 Dzikie Kuny Cloudity AGATA WŁÓDARCZAK  
B190 Schweppes Premium Runners AGATA RAFAŁOWSKA-KOCIĘBA  
A268 Sandoz - Energized for Life 2 AGATA WIELOGÓRSKA  
A409 Kancelaria Ożóg Tomczykowski AGATA MĄCZYŃSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
C118 Kuryłowicz & Associates 1 AGATA GROCHOWSKA  
B319 Siemens Finance Sp. z o.o. AGATA PASEK  
C117 Kuryłowicz & Associates 2 AGATA GROCHOWSKA  
A192 KUKE AGNIESZKA WIERZBICKA  
B244 Creamfinance AGNIESZKA GLINKA  
B234 Prevenity AGNIESZKA ZEGADŁO  
A181 KUKE BeeGeeS AGNIESZKA WIERZBICKA  
A299 Panasonic Running Team_1 AGNIESZKA BARAŃSKA  
A298 Panasonic Running Team_2 AGNIESZKA BARAŃSKA  
A300 Panasonic Running Team_3 AGNIESZKA BARAŃSKA  
C211 PGE Energetic Running AGNIESZKA PARTYKA  
C158 PFR Sokoły ALEKSANDER OZIEWICZ  
C146 PFR Orły ALEKSANDER OZIEWICZ  
B288 SGGW Runners ALEKSANDRA JAKIMIUK  
B206 7N ALEKSANDRA MARIANEK  
B205 7N-1 ALEKSANDRA MARIANEK  
B204 7N-2 ALEKSANDRA MARIANEK  
B324 TPA TEAMS WORK ALEKSANDRA KACZMAREK  
C401 Białe Mewy ALEKSANDRA MADEJAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
140% / 1 400 zł
C267 Rödl & Partner ALEKSANDRA WOJDAT  
B158 W pogoni za..... ALEKSANDRA STUCZYNSKA  
A602 ANTY-LOOPY BOSCH IT ALEKSANDRA WOŹNICKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
141% / 1 408 zł
A272 Damn Demant ALICJA KURPIEWSKA  
A506 ENGEL ALICJA KAPICA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
115% / 1 145 zł
A273 Ekipa Remontowa ALICJA KURPIEWSKA  
C160 Ekipa pościgowa ALICJA KURPIEWSKA  
A502 COMTEGRUN 1 ALICJA JĘDREJEK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
121% / 1 210 zł
C200 WITC Supergirls AMALIA KALINCA  
C226 Kapitalni Capitalsi AMELIA KRAMEK  
- Lingaro Running Team ANDREA COMIA  
A410 ASB Poland ANDRII YAKOVENKO Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
B268 Purina ANDRZEJ KOZŁOWSKI  
C180 Bemowskie Bieganie Sąsiedzkie ANDRZEJ KRZAK  
A309 Drukarnia Perfekt ANDRZEJ NEJMAN  
- Purina i Przyjaciele ANDRZEJ KOZŁOWSKI  
B231 GO4ENERGY ANDRZEJ MORUŃ  
A280 Drukarnia Perfekt S.A. ANDRZEJ NEJMAN  
C300 Kinder+Sport by Cezary ANDRZEJ STANASZEK  
A185 JTENDO ANDRZEJ TRAWIŃSKI  
B118 XYZ ANDRZEJ ROGULSKI  
C263 Kinder+Sport by Tomasz ANDRZEJ STANASZEK  
C262 Kinder+Sport by Klaudiusz ANDRZEJ STANASZEK  
C261 Kinder+Sport by Marta ANDRZEJ STANASZEK  
C260 Kinder+Sport by Agnieszka ANDRZEJ STANASZEK  
C150 ExpressMap ANDRZEJ TURZYNIECKI  
A177 Po biegu idziemy na jednego ANDRZEJ WAWRZYNIAK  
B251 Napollo Team ANDRZEJ WILK  
A182 Exo Team ANETA RUDNICKA  
A110 KB Wyszków I ANETA KRUSZEWSKA  
B117 XYLEM 1 ANETA MŁYNARCZYK  
B116 XYLEM 2 ANETA MŁYNARCZYK  
B236 NDI 1 ANNA NEUMANN  
B235 NDI 2 ANNA NEUMANN  
B309 BNP Paribas 1 ANNA OBUCHOWICZ  
B310 BAN Paribas 2 ANNA OBUCHOWICZ  
C402 Rak&Roll ANNA RZEPKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
143% / 1 430 zł
A269 Team WINniary ANNA PIOTROWSKA  
A130 G Partner Runners ANNA GRYGALEWICZ  
A270 Słodkie Nestle ANNA PIOTROWSKA  
C223 OBI CZELADŹ 064 ANNA MOKWIŃSKA  
C286 BNP PARIBAS # ANNA OBUCHOWICZ  
A103 Averbit ANNA GRYGIERCZYK  
B274 AMW#1 ANNA DANKOWSKA  
A240 Leśne Szychy ANNA TRYNISZEWSKA  
B273 AMW#2 ANNA DANKOWSKA  
B272 AMW#3 ANNA DANKOWSKA  
C285 MASTERCARD ANNA POLAŃSKA  
B170 Bednarska Szkoła Podstawowa ANNA PLISIECKA  
B271 AMW#4 ANNA DANKOWSKA  
C104 Friends ANNA SACHMATA  
B270 AMW#5 ANNA DANKOWSKA  
B180 AMWMAMY#6 ANNA JASINA  
C229 Lingaro Running Team - DAS Section ANNA POZHARSKA  
C230 Lingaro Running Team I ANNA POZHARSKA  
A504 CHIESI TEAM ANNA RYMSZO Biegam Dobrze! - przejdź do strony
289% / 2 890 zł
A302 WINiary Team ANNA PIOTROWSKA  
B152 Falenicka Patologia ANNA BANACH-WERNICKA  
B177 Ubezpieczenia Pocztowe ANNA BONDAR  
C132 Muay Running Team Warszawa ANNA SZLOSER  
B214 Premier Research Poland ANNA RUPIŃSKA  
B130 eXteam I ANTONI WARSZAWIK  
B129 eXteam II ANTONI WARSZAWIK  
B284 PKO Bank Polski Korpo ARKADIUSZ FIRLĄG  
B263 OBI 019 I ARKADIUSZ CHŁAPEK  
B264 OBI 019 II ARKADIUSZ CHŁAPEK  
B315 Colian na Start! ARKADIUSZ GAWIANOWSKI  
B314 Colian na Start!2 ARKADIUSZ GAWIANOWSKI  
C126 Logistics Storm ARKADUSZ JÓŹWIAK  
A515 ZAPRZYSIĘGLI BIEGACZE ARTUR JAN BUKOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
102% / 1 020 zł
C138 Hufiec Warszawa-Ochota BARBARA CZERNECKA  
- Pogo Squad BARTŁOMIEJ KSIĘŻAK  
C287 GESSEL Team BARTŁOMIEJ WOŹNIAK  
A607 Sun & Snow Running Team - Śnieżynki BARTŁOMIEJ MAJDAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
185% / 1 850 zł
A407 Sun & Snow Running Team - Słoneczka BARTŁOMIEJ MAJDAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
190% / 1 900 zł
A301 UTC Ropczyce Fire Runners BARTŁOMIEJ KRAUZ  
C228 FIS WORLD CLASS BARTOSZ WÓJCICKI  
B300 FIS Dream Team BARTOSZ WÓJCICKI  
- BeneFIS BARTOSZ WÓJCICKI  
A406 Cool RUNNERS 1, Carrier BARTOSZ UMIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 1 001 zł
A605 Cool RUNNERS 2, Carrier BARTOSZ UMIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
128% / 1 275 zł
B230 40+ PKO BP BEATA WALACIK  
A517 Off-Road Runners Benefit Systems SA BEATA WYSOCZARSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
108% / 1 080 zł
C231 Mars Wrigley Confectionery BEATA GŁUSZCZ  
C242 Mars Wrigley Confectionery BEATA GŁUSZCZ  
A117 T-Mobile - Magenta Stars BEATA PIELACHOWSKA  
A264 Crido in Motion - Lhotse BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
A262 Crido in Motion - Nanga BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
A263 Crido in Motion - Manaslu BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
A261 Crido in Motion - Everest BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
A204 Ministerstwo Sprawiedliwości BA BO BOGUSŁAW MOCHNIEJ  
A178 Sounds Healthy BOGUSŁAW MILKA  
A202 Bell 1 BOGUSŁAWA MAJER  
A201 Bell 2 BOGUSŁAWA MAJER  
A200 Bell 3 BOGUSŁAWA MAJER  
A229 Workplace BOGUSZ PARZYSZEK  
A228 Workplace Leisure BOGUSZ PARZYSZEK  
A115 Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii 1 CEZARY MALISZEWSKI  
C210 TEFAL KRUPS SPORT CLUB CEZARY WIĘCKOWSKI  
- MAŁACHOWIANKA D-TEAM CEZARY OBCZYŃSKI  
A288 Grupa Biegowa UM W-wa 1 CYPRIAN ŚWIŚ  
A124 Alior Running Team DAMIAN MICHALSKI  
A226 Lotnicze Pogotowie Ratunkowe DANIEL RASZTUBOWICZ  
C403 ZAPALENIE PŁUC DANIEL ŁAZUGA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
115% / 1 150 zł
A501 T-Mobile Runners DANIEL ŁOPATA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
204% / 2 040 zł
B257 Run 4 Fun - L’Oreal Running Team III DANIEL WIERZBICKI  
B256 Run 4 Fun - L’Oreal Running Team II DANIEL WIERZBICKI  
B255 Run 4 Fun - L’Oreal Running Team I DANIEL WIERZBICKI  
B307 Run 4 Fun - L’Oreal Running Team IV DANIEL WIERZBICKI  
B403 PĘDZIWIATRY BV DANIEL MITKOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
127% / 1 264 zł
A126 SQUADRA AZZURRA DANILO FERRARIS  
B252 Compensa AKTYWNI DANUTA OLEŚKIEWICZ  
- Compensa AKTYWNI DANUTA OLEŚKIEWICZ  
B245 Compensa AKTYWNI DANUTA OLEŚKIEWICZ  
A215 Starzy znajomi DARIUSZ TURLEJ  
A108 KB Wyszków VI DARIUSZ CIACH  
C154 ELAVON OPS DOMINIK KOSSECKI  
A140 Odchylenie pionu DOMINIK PRÓCHNIEWICZ  
C123 Medtronic - Drużyna dla Serca 1 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
C134 Medtronic - Drużyna dla Serca 2 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
C503 Stoszesnastki DOMINIKA DOLESZCZAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
105% / 1 041,56 zł
C137 Medtronic - Drużyna dla Serca 3 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
C136 Medtronic - Drużyna dla Serca 4 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
C135 Medtronic - Drużyna dla Serca 5 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
C182 VE TEAM 2 DOROTA ROZBICKA  
A253 Instapagers DOROTA KASPEREK  
B306 ZOETIS Polska DOROTA REDA  
C502 Sage A DOROTA ŚNIEG Biegam Dobrze! - przejdź do strony
110% / 1 096 zł
C110 Sage B DOROTA ŚNIEG  
A137 PZU Sport Team 1 DOROTA SKIBICKA  
C111 Sage C DOROTA ŚNIEG  
A136 PZU Sport Team 2 DOROTA SKIBICKA  
C181 VE TEAM 1 DOROTA ROZBICKA  
B102 WARAEM EDYTA PIOTROWSKA  
A109 PrędkośćGaszonegoŚwiatłaII EDYTA STRUK  
A120 Księgowi na wybiegu ELIZA JUCHNIEWICZ  
A244 Netsprint ELIZA BUJNOWSKA  
- IESE Running Team 3 ELZBIETA WOJTCZAK  
B151 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych 1 ELŻBIETA PIOTROWSKA  
B150 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych 2 ELŻBIETA PIOTROWSKA  
B250 IESE RUNNING TEAM 1 ELZBIETA WOJTCZAK  
B249 IESE RUNNING TEAM 2 ELZBIETA WOJTCZAK  
A408 Rembertów Team Laski EMILIA OLĘDZKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 100 zł
B295 Hortex Rockets EMILIA BRYL  
B294 Hortex Running Team EMILIA BRYL  
C225 Monday - lubimy poniedziałki EMILIA MACIEJEWSKA  
C311 Synerise Sport Team EUGENIUSZ LICZNAROWSKI  
B259 Biegof"OBI" EWA BOJAR  
A404 Biegiem po zdrowie! EWA MIODUSZEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
239% / 2 387 zł
B144 Sopliczaki z CEDC EWA SZLĘK  
- Sarantis EWA TOMALA  
C145 Empik 1 EWELINA KOLAJ  
C144 Empik 2 EWELINA KOLAJ  
C143 Empik 3 EWELINA KOLAJ  
C142 Empik 4 EWELINA KOLAJ  
C141 Empik 5 EWELINA KOLAJ  
C140 Empik 6 EWELINA KOLAJ  
C184 Klub Biegacza RTV EURO AGD Bobry z DOKu EWELINA GRYGLICKA  
C170 GT Runners #1 FILIP KIJOWSKI  
C169 GT Runners #2 FILIP KIJOWSKI  
B289 Johnson&Johnson Team2 FILIP PERZYŃSKI