XV Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
- - MICHAŁ NAWROT  
C204 #OneOMD ADAM MATWIJCZYK  
A521 #WarbudRunningTeam SYLWIA TOPOLSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
108% / 1 080 zł
B191 +PHARMA RUNNING TEAM JOANNA ORCZYK  
B162 +PHARMA RUNNING TEAM JOANNA ORCZYK  
C176 3e software house URSZULA KUK  
- 3e software house URSZULA KUK  
- 3e software house URSZULA KUK  
B280 40+ ZBIGNIEW MOROZ  
B230 40+ PKO BP BEATA WALACIK  
C167 4Life Direct MARLENA KONSTANTY  
B206 7N ALEKSANDRA MARIANEK  
B205 7N-1 ALEKSANDRA MARIANEK  
B204 7N-2 ALEKSANDRA MARIANEK  
C273 Accenture Digi Heroes MACIEJ BLOCH  
B316 Accenture Lamy z Panamy MACIEJ BLOCH  
C272 Accenture LBP MACIEJ BLOCH  
C271 Accenture Security MACIEJ BLOCH  
C274 Accenture Team One MACIEJ BLOCH  
A513 Adform ŁUKASZ KAWĘCKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
202% / 2 020 zł
- ADIDAS RUNNERS WARSAW MACIEJ STACHOWIAK  
A211 Aegon Run RENATA JAKUBISIAK  
A113 AKS Polonia Warszawa MAŁGORZATA WALENDZIEWSKA  
A156 AKS Polonia Warszawa II MAŁGORZATA WALENDZIEWSKA  
B219 ALDEspeed 1 MAŁGORZATA MELLIN  
B218 ALDEspeed 2 MAŁGORZATA MELLIN  
B217 ALDEspeed 3 MAŁGORZATA MELLIN  
- Alfasigma Polska 1 ŁUKASZ DĄBROWSKI  
B176 Alfasigma Polska 2 ŁUKASZ DĄBROWSKI  
A124 Alior Running Team DAMIAN MICHALSKI  
A159 Allergan Running Team KATARZYNA JARECKA  
C238 Allianz Challengers MIKOŁAJ PRZYBYSZEWSKI  
C239 Allianz Masters MIKOŁAJ PRZYBYSZEWSKI  
- Alpan HUBERT UKOŁÓW  
C201 Altkom Akademia 1 KAMILA BINKOWSKA  
C202 Altkom Akademia 2 KAMILA BINKOWSKA  
C206 Altkom Software & Consulting 1 KAMILA BINKOWSKA  
C203 Altkom Software & Consulting 2 KAMILA BINKOWSKA  
C205 Altkom Software & Consulting 3 KAMILA BINKOWSKA  
C601 AMBRA - zWINNI TOMASZ PAWLICKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
B274 AMW#1 ANNA DANKOWSKA  
B273 AMW#2 ANNA DANKOWSKA  
B272 AMW#3 ANNA DANKOWSKA  
B271 AMW#4 ANNA DANKOWSKA  
B270 AMW#5 ANNA DANKOWSKA  
B180 AMWMAMY#6 ANNA JASINA  
A602 ANTY-LOOPY BOSCH IT ALEKSANDRA WOŹNICKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
141% / 1 408 zł
A507 ANTYLOOPY 2 PAULINA KRZYŚKO Biegam Dobrze! - przejdź do strony
127% / 1 270 zł
C195 Apleona - Wildcats I MILENA OKUŃ-WIŚNIEWSKA  
C196 Apleona - Wildcats II MILENA OKUŃ-WIŚNIEWSKA  
B197 Arcadis 1 MICHAŁ KOTARSKI  
- Arcadis 2 MICHAŁ KOTARSKI  
A251 ARCHITEKCI DAWIDCZYK & PARTNERZY TOMASZ DAWIDCZYK  
A518 Artegence MARCELINA COMPEL Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 100 zł
A231 Arup - Drużyna A MACIEJ KOŁODZIEJSKI  
A230 Arup - Drużyna B MACIEJ KOŁODZIEJSKI  
B101 ASAP Ferretti-Bębenek KAMILA STRZAŁKA-BĘBENEK  
C119 ASAPy KATARZYNA KRZYŻANOWSKA  
A410 ASB Poland ANDRII YAKOVENKO Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
C245 Ascensia Diabetes Care PATRYCJA CEDRO  
C106 ATS INSTAL JUSTYNA MIODUSZEWSKA  
C116 Auto Plaza Team MARTA KUNCIKOWSKA  
A103 Averbit ANNA GRYGIERCZYK  
A508 Aviva Running Team NATALIA KARSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
347% / 3 461,38 zł
C129 Axa Running Team KRZYSZTOF GÓRAJ  
B167 Bacca MONIKA ROSA  
B275 BAH - RYZYKO PKO BP S.A. JOANNA DEJEWSKA VEL DEJ  
A610 Bain Force One MICHAŁ BEZUCH Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A604 Bainies MICHAŁ BEZUCH Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
C120 Bakalland Team PAWEŁ FUS  
B310 BAN Paribas 2 ANNA OBUCHOWICZ  
A293 Bank Gospodarstwa Krajowego KRZYSZTOF KOMOREK  
A225 Bank Pocztowy S.A._1 JOLANTA DĄBROWSKA  
B161 Bank Pocztowy S.A._2 JOLANTA DĄBROWSKA  
A146 BASF Polska Chemiatomy MAREK CZAJKOWSKI  
A145 BASF Polska Lejdis MAREK CZAJKOWSKI  
A144 BASF Polska Mocni Razem MAREK CZAJKOWSKI  
B321 BCG WAR Runners JOANNA MICHALSKA  
B170 Bednarska Szkoła Podstawowa ANNA PLISIECKA  
A202 Bell 1 BOGUSŁAWA MAJER  
A201 Bell 2 BOGUSŁAWA MAJER  
A200 Bell 3 BOGUSŁAWA MAJER  
C180 Bemowskie Bieganie Sąsiedzkie ANDRZEJ KRZAK  
- BeneFIS BARTOSZ WÓJCICKI  
C105 Bezlitośni MAGDALENA KŁĘK  
B111 bfagencja.pl MARCIN WYSTRYCHOWSKI  
C401 Białe Mewy ALEKSANDRA MADEJAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
140% / 1 400 zł
B114 Biegać każdy może TOMASZ MUCIEK  
B308 Biegacze LOT MONIKA KRASNODEMBSKA-LANGE  
A227 Biegaj z Ursusem MARCIN ADAMCZYK  
A127 Biegajace Wieprze KRZYSZTOF SOKALSKI  
C602 Biegamy z Ochotą JULIUSZ SOMPOLSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
155% / 1 550 zł
A404 Biegiem po zdrowie! EWA MIODUSZEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
239% / 2 387 zł
A608 Biegnące Wieprze RYSZARD RACZYŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 200 zł
A609 Biegnące Wieprze II RYSZARD RACZYŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 200 zł
A180 Biegnij z ProService JACEK ZIELIŃSKI  
B259 Biegof"OBI" EWA BOJAR  
- Biegowe Świrki JAKUB KORAL  
A214 BIG-BIK-owcy 1 ŻANETA RUDZIK  
A213 BIG-BIK-owcy 2 ŻANETA RUDZIK  
C164 Bioton Running Team MARTA KAŹMIERCZAK  
C207 Bird & Bird MICHAŁ SAŁAJCZYK  
C295 Birell Team MICHAŁ SZYMAŃSKI  
C258 BŁĘKITNI (MINISTERSTWO ENERGII) ILONA BARTKOWSKA  
C112 BNP PARIBAS MICHAŁ KLIMA  
C286 BNP PARIBAS # ANNA OBUCHOWICZ  
B309 BNP Paribas 1 ANNA OBUCHOWICZ  
A205 BNP Paribas Real Estate WOJCIECH WOJTOWICZ  
A601 Bractwo Biegowe BGK - 1 KRZYSZTOF KOMOREK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A294 Bractwo Biegowe BGK - 2 KRZYSZTOF KOMOREK  
A295 Bractwo Biegowe BGK - 3 KRZYSZTOF KOMOREK  
A296 Bractwo Biegowe BGK - 4 KRZYSZTOF KOMOREK  
A297 Bractwo Biegowe BGK - 5 KRZYSZTOF KOMOREK  
- C2H5OH > BIEGANIE JOANNA KLUCZNIK  
A209 Capco Alpha RADOSŁAW KRZEPKOWSKI  
A208 Capco Bravo RADOSŁAW KRZEPKOWSKI  
C308 Carrefour Running Team 1 KATARZYNA SZCZYGLAK  
C307 Carrefour Running Team 2 KATARZYNA SZCZYGLAK  
C306 Carrefour Running Team 3 KATARZYNA SZCZYGLAK  
C305 Carrefour Running Team 4 KATARZYNA SZCZYGLAK  
C304 Carrefour Running Team 5 KATARZYNA SZCZYGLAK  
A292 CATRacers MAGDALENA GĄSIEWSKA  
A291 CATRunners MAGDALENA GĄSIEWSKA  
B175 Centrum Fizyki Teoretycznej PAN KRZYSZTOF PAWŁOWSKI  
C404 Centrum Medyczne Medicum MATEUSZ BARAN Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 100 zł
A119 CFE Polska RYSZARD WOJCIECHOWSKI  
C405 Charty z CMS 1 KATARZYNA PROKOP-OKUŁA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
133% / 1 324 zł
C604 Charty z CMS 2 KATARZYNA PROKOP-OKUŁA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
106% / 1 057 zł
C505 Charty z CMS 3 KATARZYNA PROKOP-OKUŁA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 193,92 zł
A504 CHIESI TEAM ANNA RYMSZO Biegam Dobrze! - przejdź do strony
289% / 2 890 zł
B298 Circle K Sport’s Team MICHAŁ SADURA  
C163 Clinmed Team JAROSŁAW JÓŹWICKI  
C282 Coca- Cola MARLENA MAJ  
C281 Coca- Cola 2 MARLENA MAJ  
C280 Coca- Cola 3 MARLENA MAJ  
C279 Coca- Cola 4 MARLENA MAJ  
C278 Coca- Cola 5 MARLENA MAJ  
C277 Coca- Cola 6 MARLENA MAJ  
C276 Coca- Cola 7 MARLENA MAJ  
C275 Coca- Cola 8 MARLENA MAJ  
B232 Coface Poland 1 PAWEŁ TOBIS  
B233 Coface Poland 2 PAWEŁ TOBIS  
- Coface Poland 3 PAWEŁ TOBIS  
B156 Colgate Max White MARCIN MAKOWSKI  
B155 Colgate Total MARCIN MAKOWSKI  
B315 Colian na Start! ARKADIUSZ GAWIANOWSKI  
B314 Colian na Start!2 ARKADIUSZ GAWIANOWSKI  
B252 Compensa AKTYWNI DANUTA OLEŚKIEWICZ  
- Compensa AKTYWNI DANUTA OLEŚKIEWICZ  
B245 Compensa AKTYWNI DANUTA OLEŚKIEWICZ  
A502 COMTEGRUN 1 ALICJA JĘDREJEK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
121% / 1 210 zł
A223 ConnectPoint MAREK BRANICKI  
A406 Cool RUNNERS 1, Carrier BARTOSZ UMIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 1 001 zł
A605 Cool RUNNERS 2, Carrier BARTOSZ UMIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
128% / 1 275 zł
C174 Cordia IWONA KOZŁOWSKA  
A281 CORPOMED MATEUSZ ŻUŁAWNIK  
A194 Cosmedica Wellbeing 1 KAMIL SIUDEK  
A193 Cosmedica Wellbeing 2 KAMIL SIUDEK  
A195 Cosmedica Wellbeing 3 KAMIL SIUDEK  
B244 Creamfinance AGNIESZKA GLINKA  
A261 Crido in Motion - Everest BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
A264 Crido in Motion - Lhotse BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
A263 Crido in Motion - Manaslu BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
A262 Crido in Motion - Nanga BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
B228 CSIOZ MICHAŁ ŁUBIAN  
A163 Czerwone Koguty I KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
A162 Czerwone Koguty II KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
A164 Czerwone Koguty III KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
A272 Damn Demant ALICJA KURPIEWSKA  
C250 DawajLama MARLENA TRZASKA  
B303 db marathon team PRZEMYSŁAW WOJTACHNIO  
A198 De Lage Landen JOANNA MODLIBOREK  
A197 De Lage Landen JOANNA MODLIBOREK  
A199 De Lage Landen JOANNA MODLIBOREK  
A241 Deloitte Adventure Team - Biegamjakchcę MARTA LEŚNIOWSKA  
A277 Deloitte Adventure Team - Finevare i s-ka KONSTANCJA TANJGA  
A276 Deloitte Adventure Team 2 KONSTANCJA TANJGA  
A275 Deloitte Adventure Team 3 KONSTANCJA TANJGA  
C115 DI Xelion MARCIN KULA  
C191 Directpl MARTA KOŹLICKA  
A112 DMP MARCIN JĄDRZYK  
C162 Dobry Kurs SZYMON KOMOROWSKI  
C124 Dom Volvo Experience Team Blue MAREK WÓJCIK  
C125 Dom Volvo Experience Team Red MAREK WÓJCIK  
A278 DPD Polska I TOMASZ CHLEBOWSKI  
C175 DPD Polska II TOMASZ CHLEBOWSKI  
C168 DPD Polska III TOMASZ CHLEBOWSKI  
A606 Dr Gerard Team ROBERT FELIKSIAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
130% / 1 300 zł
A132 Drim tim MAGDALENA ŻELAZKO  
C256 DROŻDŻÓWKA (MINISTERSTWO ENERGII) ILONA BARTKOWSKA  
A309 Drukarnia Perfekt ANDRZEJ NEJMAN  
A280 Drukarnia Perfekt S.A. ANDRZEJ NEJMAN  
C151 Drunk Samurai A NORIHIRO ISHIDA  
C139 Drunk Samurai B YOHEI WATANABE  
C152 Drunk Samurai C KENICHI MATSUYAMA  
C501 Drunk Samurai D YORIKO TERADA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
187% / 1 870 zł
A170 Drużyna Frania MACIEJ ŚWIDERSKI  
B157 Drużyna Trenera Seby JUSTYNA CIECHAROWSKA  
C268 Drużyna TVN PIOTR JAREMEK  
B312 Drużyna TVN ŁUKASZ SZYSZKA