XV Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
A227 Biegaj z Ursusem MARCIN ADAMCZYK  
- Ośrodek Badań nad Migracjami MARTA ANACKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
94% / 938 zł
A247 Polidea SŁAWOMIR ANDRIAN  
A257 Enterprise Investors PAWEŁ BĄCZYŃSKI  
B152 Falenicka Patologia ANNA BANACH-WERNICKA  
A289 Grupa Biegowa Um W-wa 2 KATARZYNA BANASIK  
C128 M Marathon Team MAJA BANASZCZYK  
- Panasonic Running Team_1 AGNIESZKA BARAŃSKA  
- Panasonic Running Team_2 AGNIESZKA BARAŃSKA  
- Panasonic Running Team_3 AGNIESZKA BARAŃSKA  
B103 Positive Team MARCIN BARWICKI  
A203 Ministerstwo Sprawiedliwości DSF MATEUSZ BETTIN  
- Bain Force One MICHAŁ BEZUCH Biegam Dobrze! - przejdź do strony
51% / 510 zł
A604 Bainies MICHAŁ BEZUCH Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
- MECHANIK I PRZYJACIELE MACIEJ BIELACHA  
- Altkom Software & Consulting 1 KAMILA BINKOWSKA  
- Altkom Akademia KAMILA BINKOWSKA  
- Altkom Software & Consulting 2 KAMILA BINKOWSKA  
- Altkom KAMILA BINKOWSKA  
- Altkom Software & Consulting 3 KAMILA BINKOWSKA  
- Biegof"OBI" EWA BOJAR  
B177 Ubezpieczenia Pocztowe ANNA BONDAR  
- UniqaRunners1 JAN BORWIN  
- UniqaRunners2 JAN BORWIN  
A223 ConnectPoint MAREK BRANICKI  
- Hortex Rockets EMILIA BRYL  
- Hortex Running Team EMILIA BRYL  
- Nessi Ślimaki MAGDALENA BRZOZOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
75% / 741,11 zł
- PwC Tax FS PATRYK BUDKOWSKI  
C113 Systemics Team KATARZYNA BUDZISZEWSKA  
A244 Netsprint ELIZA BUJNOWSKA  
- ZAPRZYSIĘGLI BIEGACZE ARTUR JAN BUKOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
90% / 895 zł
- Syneos Health ! ADAM BURDAN  
- Syneos Health !! ADAM BURDAN  
A164 Czerwone Koguty III KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
A163 Czerwone Koguty I KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
A162 Czerwone Koguty II KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
A187 ProAutomation No. 1 MIKOŁAJ CHACIŃSKI  
A186 ProAutomation No. 2 MIKOŁAJ CHACIŃSKI  
C168 DPD Polska III TOMASZ CHLEBOWSKI  
A278 DPD Polska I TOMASZ CHLEBOWSKI  
C175 DPD Polska II TOMASZ CHLEBOWSKI  
- OBI 019 I ARKADIUSZ CHŁAPEK  
- OBI 019 II ARKADIUSZ CHŁAPEK  
C103 Gitara UMFC WOJCIECH CHOMICZ  
A108 KB Wyszków VI DARIUSZ CIACH  
B157 Drużyna Trenera Seby JUSTYNA CIECHAROWSKA  
- VF/Kontoor team - Szybkobiegacze PIOTR CIECIELĄG Biegam Dobrze! - przejdź do strony
17% / 170 zł
- VF/Kontoor team - Wolnobiegacze PIOTR CIECIELĄG Biegam Dobrze! - przejdź do strony
15% / 150 zł
- VF/Kontoor team - Truchtacze PIOTR CIECIELĄG Biegam Dobrze! - przejdź do strony
20% / 200 zł
A196 NASK SA 1 ROBERT CIESIELSKI  
A283 Live Well at Citi- Lejdis IZABELA CIEŚLAK  
A282 Live Well at Citi- FX Pulse Runners IZABELA CIEŚLAK  
- Artegence MARCELINA COMPEL Biegam Dobrze! - przejdź do strony
23% / 230 zł
- Efigence MARCELINA COMPEL Biegam Dobrze! - przejdź do strony
27% / 270 zł
A146 BASF Polska Chemiatomy MAREK CZAJKOWSKI  
A264 Crido in Motion - Lhotse BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
A262 Crido in Motion - Nanga BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
A263 Crido in Motion - Manaslu BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
A261 Crido in Motion - Everest BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
A145 BASF Polska Lejdis MAREK CZAJKOWSKI  
A144 BASF Polska Mocni Razem MAREK CZAJKOWSKI  
- Runners SEWERYN CZAPLA  
- Runners 2 SEWERYN CZAPLA  
C138 Hufiec Warszawa-Ochota BARBARA CZERNECKA  
A259 Sales&More Running Team I TOBIASZ CZUBA  
A258 Sales&More Running Team II TOBIASZ CZUBA  
C107 Weź głęboki wdech HIREK CZUPTA  
A189 The Luzers Girls KATARZYNA CZWARTOSZ-LIBER  
A219 OIRP w Warszawie 1 JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
A220 OIRP w Warszawie 2 JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
A225 Bank Pocztowy S.A._1 JOLANTA DĄBROWSKA  
B161 Bank Pocztowy S.A._2 JOLANTA DĄBROWSKA  
A401 Załoga G RAFAŁ DĄBROWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
143% / 1 430 zł
- Alfasigma Polska 1 ŁUKASZ DĄBROWSKI  
B176 Alfasigma Polska 2 ŁUKASZ DĄBROWSKI  
- Stoszesnastki DOMINIKA DOLESZCZAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
64% / 630,22 zł
C165 Franke LESZEK DOMZAL  
B104 In4mates MICHAŁ DRABIKOWSKI  
A142 Lowcy z plemienia Wayuu ROBERT DRZEWIECKI  
- Warsaw International Triathlon Club Team 1 RYAN DYLLA  
- Out of Control Generali ADAM DYNIEWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
24% / 240 zł
- Rembertów Team Sprint MICHAŁ DYŻEWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
45% / 449 zł
A107 KB Wyszków IV RAFAŁ DZIĘGIELEWSKI  
A266 Warsaw Mathematical Institute KRZYSZTOF DZIOBA  
C101 Yokogawa Runners TOMASZ DZIUBANY  
- Miękkie Acai KAMIL ESSEKKAT Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- Dr Gerard Team ROBERT FELIKSIAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
20% / 200 zł
A126 SQUADRA AZZURRA DANILO FERRARIS  
- LOT SALES RAFAŁ FICEK  
- OBI Czeladź 064 MARZENA FISZER  
- GO Siemens! ADAM FRANK  
C120 Bakalland Team PAWEŁ FUS  
- Schenker Technology Center Runners GRZEGORZ GALA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
82% / 819 zł
- Schenker Technology Center Runners A GRZEGORZ GALA  
- Schenker Technology Center Runners 2 GRZEGORZ GALA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
26% / 255 zł
- CATRacers MAGDALENA GĄSIEWSKA  
- CATRunners MAGDALENA GĄSIEWSKA  
A221 FPL TEAM 2 PAWEŁ GAWRON  
A222 FPL TEAM 1 PAWEŁ GAWRON  
- Fundacja "Maraton Warszawski" - Drużyna Z SZYMON GŁĄB Biegam Dobrze! - przejdź do strony
5% / 50 zł
B166 Telematics&Friends JACEK GŁADYSZEWSKI  
- OBI Wrocław 007 GRZEGORZ GŁOWACZ  
- FDP Runners - Team II MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
- FDP Runners - Team I MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
- FDP Runners - Team III MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
C129 Axa Running Team KRZYSZTOF GÓRAJ  
- Dynamo Kołomyja KATARZYNA GRABOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- Inteligentne Rozbiegane Pawiany MAGDALENA GRECZKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
75% / 750 zł
C118 Kuryłowicz & Associates 1 AGATA GROCHOWSKA  
C117 Kuryłowicz & Associates 2 AGATA GROCHOWSKA  
- Razem z historią KRZYSZTOF GROCHOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
22% / 220 zł
- Pędzące Jeże MICHAŁ GRYCZ  
B198 Pędzące Ślimaki MICHAŁ GRYCZ  
B196 Nogi Stonogi MICHAŁ GRYCZ  
B195 Pędzące Żółwie MICHAŁ GRYCZ  
A130 G Partner Runners ANNA GRYGALEWICZ  
A103 Averbit ANNA GRYGIERCZYK  
- Klub Biegacza RTV EURO AGD Bobry z DOKu EWELINA GRYGLICKA  
A125 InterRisk 3 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
A114 InterRisk 1 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
A118 InterRisk 2 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
A232 T2S MICHAŁ GRZESZCZYK  
C151 Drunk Samurai A NORIHIRO ISHIDA  
B199 NBS Team 1 TOMASZ IZDEBSKI  
B200 NBS Team 2 TOMASZ IZDEBSKI  
B143 INTER Polska Running Team I MACIEJ JACHACZ  
B142 INTER Polska Running Team II MACIEJ JACHACZ  
A112 DMP MARCIN JĄDRZYK  
A211 Aegon Run RENATA JAKUBISIAK  
A159 Allergan Running Team KATARZYNA JARECKA  
A224 Lirene Running Team INGA JAROSZ-WAWRYNIUK  
- AMW#1 ANNA JASINA  
- AMW#2 ANNA JASINA  
- AMW#3 ANNA JASINA  
- AMW#4 ANNA JASINA  
- AMW#5 ANNA JASINA  
B180 AMW#6 ANNA JASINA  
- OBIEGANI073 KRZYSZTOF JASIOROWSKI  
- ING Team I PAWEŁ JASKUŁOWSKI  
- PIPE SEBASTIAN JĘDRAL  
C126 Logistics Storm ARKADUSZ JÓŹWIAK  
C163 Clinmed Team JAROSŁAW JÓŹWICKI  
A120 Księgowi na wybiegu ELIZA JUCHNIEWICZ  
A252 Mercedes-Benz Vans ZOFIA JURKOWSKA  
- Klub Biegacza Provident RADOSŁAW KACPRZAK  
A160 Także tego IZABELA KACZMAREK  
- OBI NOWY SĄCZ 075 KAMIL KALINOWSKI  
C149 Pożeracze Kilometrów SYLWESTER KAMIŃSKI  
A402 Szybciej się nie da? (KDKLEGAL) KAROL KAMIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 200 zł
- Trakcja PRKiI S.A. MONIKA KANIAK  
A506 ENGEL ALICJA KAPICA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
110% / 1 095 zł
- NatWest 1 JACEK KAPŁON  
- NatWest 2 JACEK KAPŁON  
- NatWest 3 JACEK KAPŁON  
- NatWest 4 JACEK KAPŁON  
- NatWest 5 JACEK KAPŁON  
- Aviva Running Team NATALIA KARSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
67% / 665 zł
A143 Wedel JACEK KARWOWSKI  
- Meta Już Blisko OLEH KASHIVSKYY  
A253 Instapagers DOROTA KASPEREK  
A242 Rozbiegany Piastów I KATARZYNA KATANA  
A243 Rozbiegany Piastów II KATARZYNA KATANA  
A135 Savangard KOCON KATARZYNA  
- Adform ŁUKASZ KAWĘCKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
28% / 274 zł
B139 UTC - HS KALISZ MAGDALENA KAŹMIERCZAK  
C164 Bioton Running Team MARTA KAŹMIERCZAK  
- Klub biegacza RTV EURO AGD Gangreniaki ADRIAN KĘDRA  
C170 GT Runners #1 FILIP KIJOWSKI  
C169 GT Runners #2 FILIP KIJOWSKI  
B169 UPO RUN ADRIAN KISIEL  
- Sagemcom_team MACIEJ KLIKOWSKI  
C112 Jeszcze Mogę MICHAŁ KLIMA  
B163 Finishers_Team PAWEŁ KLUCZEK  
- C2H5OH > BIEGANIE JOANNA KLUCZNIK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
C105 Bezlitośni MAGDALENA KŁĘK  
A403 PAREXEL #1 KAROL KNAPIK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
113% / 1 120 zł
- PAREXEL #2 KAROL KNAPIK  
- PAREXEL #3 KAROL KNAPIK  
B179 Team ZabieganeDni MARCIN KOCZOROWSKI  
- TiVo Runing Team White PAWEŁ KODA  
- TiVo Runing Team Blue PAWEŁ KODA  
- TiVo Runing Team Orange PAWEŁ KODA  
C145 Empik 1 EWELINA KOLAJ  
C144 Empik 2 EWELINA KOLAJ  
C143 Empik 3 EWELINA KOLAJ  
C142 Empik 4 EWELINA KOLAJ  
C141 Empik 5 EWELINA KOLAJ  
C140 Empik 6 EWELINA KOLAJ  
A111 Runnero Team ROMAN KOLEŚNIK  
- LifeTube MICHAŁ KOŁODZIEJ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
A231 Arup - Drużyna A MACIEJ KOŁODZIEJSKI  
A230 Arup - Drużyna B MACIEJ KOŁODZIEJSKI  
- Bractwo Biegowe BGK - 5 KRZYSZTOF KOMOREK  
- Bank Gospodarstwa Krajowego KRZYSZTOF KOMOREK  
A601 Bractwo Biegowe BGK - 1 KRZYSZTOF KOMOREK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
- Bractwo Biegowe BGK - 2 KRZYSZTOF KOMOREK  
- Bractwo Biegowe BGK - 3 KRZYSZTOF KOMOREK  
- Bractwo Biegowe BGK - 4 KRZYSZTOF KOMOREK  
C162 Dobry Kurs SZYMON KOMOROWSKI