XV Ekiden - Start list

Bib number Team name First name Last name Zebrana kwota
A101 KB WYSZKÓW III KRZYSZTOF MATWIEJCZYK  
A106 SOFTSOL Active Team KONRAD MATYJASIAK  
B223 Optima Cardio 3 MARCIN PALACZ  
A261 Crido in Motion - Everest BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
B106 Pratt&Whitney4 MARIUSZ PERA  
B202 PAREXEL #3 KAROL KNAPIK  
B122 Novo Nordisk 3 JACEK NAGLER  
B127 Novo Nordisk 8 JACEK NAGLER  
B138 UNILOGO RUNNING TEAM VI JULIA SIELICKA  
A138 FTC Razem KAZIMIERZ KONARSKI  
A149 NIELSEN POLSKA V MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A154 NIELSEN POLSKA VIII MARIUSZ RYŻKOWSKI  
B277 NatWest 3 JACEK KAPŁON  
- Weekendowi Biegacze ADRIAN PACUSZKA  
A133 Dynamiczne, elastyczne MAGDALENA ŻELAZKO  
A229 Workplace BOGUSZ PARZYSZEK  
C116 Auto Plaza Team MARTA KUNCIKOWSKA  
A117 T-Mobile - Magenta Stars BEATA PIELACHOWSKA  
A267 Sandoz - Energized for Life AGATA WIELOGÓRSKA  
- Pogo Squad BARTŁOMIEJ KSIĘŻAK  
A122 T-Mobile - Magenta Eagles SEBASTIAN SZARANIEC  
B111 bfagencja.pl MARCIN WYSTRYCHOWSKI  
C111 Sage C DOROTA ŚNIEG  
C132 Muay Running Team Warszawa ANNA SZLOSER  
A310 Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii 2 MONIKA PRZĄDKA  
A294 Bractwo Biegowe BGK - 2 KRZYSZTOF KOMOREK  
B207 TiVo Runing Team Black PAWEŁ KODA  
B218 ALDEspeed 2 MAŁGORZATA MELLIN  
B143 INTER Polska Running Team I MACIEJ JACHACZ  
A181 KUKE BeeGeeS AGNIESZKA WIERZBICKA  
A165 Jakośtobędzie MICHAŁ SITAREK  
A170 Drużyna Frania MACIEJ ŚWIDERSKI  
A197 De Lage Landen JOANNA MODLIBOREK  
C143 Empik 3 EWELINA KOLAJ  
A218 Reebok Run Crew Wilanów IV KONRAD MATYJASIAK  
A186 ProAutomation No. 2 MIKOŁAJ CHACIŃSKI  
C223 OBI CZELADŹ 064 ANNA MOKWIŃSKA  
A256 Gilead Sport Team ŁUKASZ RUTKOWSKI  
A202 Bell 1 BOGUSŁAWA MAJER  
B261 OBI Kraków 072 ŁUKASZ ROGOZIŃSKI  
C127 PFR Ventures + KFK MACIEJ POLAK  
- Rk Athletics 2 MARLENA MAJ  
- Rk Athletics 3 MARLENA MAJ  
C282 Coca- Cola MARLENA MAJ  
C309 Operacja LOT LESZEK TEJWAN  
C228 FIS WORLD CLASS BARTOSZ WÓJCICKI  
C148 OPI TEAM 1 MAGDALENA WANIEWSKA-BOBIN  
B154 Wydział Fizyki UW KAROL NOGAJEWSKI  
C159 ING TEAM II PIOTR KORNILUK  
A251 ARCHITEKCI DAWIDCZYK & PARTNERZY TOMASZ DAWIDCZYK  
A277 Deloitte Adventure Team - Finevare i s-ka KONSTANCJA TANJGA  
A213 BIG-BIK-owcy 2 ŻANETA RUDZIK  
B159 Roche DC II MARTA MEDREK  
A288 Grupa Biegowa UM W-wa 1 CYPRIAN ŚWIŚ  
B282 Runners SEWERYN CZAPLA  
C277 Coca- Cola 6 MARLENA MAJ  
B293 Netinteractive Team KATARZYNA PISULA  
A240 Leśne Szychy ANNA TRYNISZEWSKA  
A299 Panasonic Running Team_1 AGNIESZKA BARAŃSKA  
B266 Wybieram wodę KAROLINA STANIEWICZ  
A272 Damn Demant ALICJA KURPIEWSKA  
C164 Bioton Running Team MARTA KAŹMIERCZAK  
C191 Directpl MARTA KOŹLICKA  
A316 Plus Run Project MACIEJ ZACHWATOWICZ  
- Alpan HUBERT UKOŁÓW  
A304 UniqaRunners1 JAN BORWIN  
- test PAVEL PICHUKOU  
A283 Live Well at Citi- Lejdis IZABELA CIEŚLAK  
B245 Compensa AKTYWNI DANUTA OLEŚKIEWICZ  
C175 DPD Polska II TOMASZ CHLEBOWSKI  
B170 Bednarska Szkoła Podstawowa ANNA PLISIECKA  
B186 Trackx_paste JULIEN VANDER STRAETEN  
B256 Run 4 Fun - L’Oreal Running Team II DANIEL WIERZBICKI  
B272 AMW#3 ANNA DANKOWSKA  
C304 Carrefour Running Team 5 KATARZYNA SZCZYGLAK  
B191 +PHARMA RUNNING TEAM JOANNA ORCZYK  
B234 Prevenity AGNIESZKA ZEGADŁO  
C266 LOT SALES RAFAŁ FICEK  
C180 Bemowskie Bieganie Sąsiedzkie ANDRZEJ KRZAK  
C196 Apleona - Wildcats II MILENA OKUŃ-WIŚNIEWSKA  
B299 Johnson&Johnson NATALIA SIKORSKA  
C234 Team Kantar Two MAŁGORZATA WLAZŁA  
B309 BNP Paribas 1 ANNA OBUCHOWICZ  
C245 Ascensia Diabetes Care PATRYCJA CEDRO  
B240 PKP Energetyka - Team I GRZEGORZ SIWEK  
C207 Bird & Bird MICHAŁ SAŁAJCZYK  
B316 Accenture Lamy z Panamy MACIEJ BLOCH  
C271 Accenture Security MACIEJ BLOCH  
B175 Centrum Fizyki Teoretycznej PAN KRZYSZTOF PAWŁOWSKI  
C212 PwC Running Team I PRZEMYSŁAW ARNOLD  
B315 Colian na Start! ARKADIUSZ GAWIANOWSKI  
B288 SGGW Runners ALEKSANDRA JAKIMIUK  
C261 Kinder+Sport by Marta ANDRZEJ STANASZEK  
B304 OIRP w Warszawie 3 JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
C250 DawajLama MARLENA TRZASKA  
C287 GESSEL Team BARTŁOMIEJ WOŹNIAK  
C293 P&G Running Club KATARZYNA PEJSKA  
- Team HOLO 2 MATEUSZ SZYMAŃSKI  
C298 PAYBACK PAWEŁ ŁOKAJ  
B203 PAREXEL #2 KAROL KNAPIK  
- ADIDAS RUNNERS WARSAW MACIEJ STACHOWIAK  
- VF/Kontoor team - Szybkobiegacze PIOTR CIECIELĄG  
- VF/Kontoor team - Wolnobiegacze PIOTR CIECIELĄG  
- VF/Kontoor team - Truchtacze PIOTR CIECIELĄG  
C224 OBI TYCHY 049 ŁUKASZ PUSTUŁKA  
- Schenker Technology Center Runners A GRZEGORZ GALA  
- C2H5OH > BIEGANIE JOANNA KLUCZNIK  
B158 W pogoni za..... ALEKSANDRA STUCZYNSKA  
- Johnson&Johnson NATALIA SIKORSKA  
- LifeTube MICHAŁ KOŁODZIEJ  
- MSD Running Club Polska - Drużyna 1 PIOTR MIEDZIŃSKI  
- MSD Running Club Polska - Drużyna 2 PIOTR MIEDZIŃSKI  
- Sarantis EWA TOMALA  
- Electra Running Team MARCIN WOŹNY  
- Biegowe Świrki JAKUB KORAL  
- Google EAP Runners NATALIA SAKOWSKA  
- Klub Biegacza NCBR "INNORUNNERS" 1 PAWEŁ SKUBIDA  
B501 Dziewczyny BiegnieMY MAGDALENA PREDKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A604 Bainies MICHAŁ BEZUCH Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A610 Bain Force One MICHAŁ BEZUCH Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A601 Bractwo Biegowe BGK - 1 KRZYSZTOF KOMOREK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A410 ASB Poland ANDRII YAKOVENKO Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
C504 Inteligentne Rozbiegane Pawiany MAGDALENA GRECZKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A414 Dynamo Kołomyja KATARZYNA GRABOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A411 Schenker Technology Center Runners GRZEGORZ GALA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
C601 AMBRA - zWINNI TOMASZ PAWLICKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
C606 Razem z historią KRZYSZTOF GROCHOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A415 Schenker Technology Center Runners 2 GRZEGORZ GALA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A409 Kancelaria Ożóg Tomczykowski AGATA MĄCZYŃSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A522 H&M WOJCIECH CORA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A406 Cool RUNNERS 1, Carrier BARTOSZ UMIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 1 001 zł
A412 Skarby Aliora MICHAŁ WYSZYŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 1 001 zł
A416 Eneria PIOTR ZAWADZKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 1 002 zł
A509 Rembertów Team Sprint MICHAŁ DYŻEWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 1 009 zł
A515 ZAPRZYSIĘGLI BIEGACZE ARTUR JAN BUKOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
102% / 1 020 zł
A520 Szybka Transformata JACEK MIĘKISZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
103% / 1 025 zł
C503 Stoszesnastki DOMINIKA DOLESZCZAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
105% / 1 041,56 zł
B405 Fundacja "Maraton Warszawski" - Drużyna Z SZYMON GŁĄB Biegam Dobrze! - przejdź do strony
105% / 1 050 zł
A611 Rembertów Team MIX WŁODZIMIERZ KONEFAŁ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
106% / 1 052 zł
A523 Tłumacze Biegacze KAMILA TRAJNEROWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
106% / 1 055,01 zł
C604 Charty z CMS 2 KATARZYNA PROKOP-OKUŁA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
106% / 1 057 zł
B404 Nessi Ślimaki MAGDALENA BRZOZOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
106% / 1 060 zł
B401 PANDORA dla Rak 'n' Rolla KRYSTIAN PARANDYK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
107% / 1 070 zł
A517 Off-Road Runners Benefit Systems SA BEATA WYSOCZARSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
108% / 1 080 zł
A521 #WarbudRunningTeam SYLWIA TOPOLSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
108% / 1 080 zł
B502 Fundacja "Maraton Warszawski" - Drużyna Y MAGDA SKROCKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
109% / 1 085 zł
C502 Sage A DOROTA ŚNIEG Biegam Dobrze! - przejdź do strony
110% / 1 096 zł
A505 Ingersoll Run(d) MAGDALENA SCHMIDT-LEWANDOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 100 zł
A408 Rembertów Team Laski EMILIA OLĘDZKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 100 zł
C408 PRA HS Pędziwiatry GRZEGORZ SATOŁA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 100 zł
A518 Artegence MARCELINA COMPEL Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 100 zł
C404 Centrum Medyczne Medicum MATEUSZ BARAN Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 100 zł
A514 OTRYTCZYCY URSZULA ROSZCZĘDA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
112% / 1 111,11 zł
B402 Klub Biegacza NCBR "INNORUNNERS" 2 PAWEŁ SKUBIDA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
113% / 1 125 zł
A512 Warsaw Run Club No.1 ROBERT HOFFMANN Biegam Dobrze! - przejdź do strony
114% / 1 140 zł
A506 ENGEL ALICJA KAPICA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
115% / 1 145 zł
C403 ZAPALENIE PŁUC DANIEL ŁAZUGA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
115% / 1 150 zł
A516 Team More Wine KATARZYNA RAKOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
115% / 1 150 zł
A519 Efigence MARCELINA COMPEL Biegam Dobrze! - przejdź do strony
115% / 1 150 zł
C407 EcoVadis MARIA RADWAŃSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
116% / 1 152,60 zł
C605 EcoVadis MARIA RADWAŃSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
117% / 1 167,10 zł
C505 Charty z CMS 3 KATARZYNA PROKOP-OKUŁA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 193,92 zł
A608 Biegnące Wieprze RYSZARD RACZYŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 200 zł
A609 Biegnące Wieprze II RYSZARD RACZYŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 200 zł
C506 VF Kontoor for FDDS PIOTR CIECIELĄG Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 200 zł
A502 COMTEGRUN 1 ALICJA JĘDREJEK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
121% / 1 210 zł
A413 Miękkie Acai KAMIL ESSEKKAT Biegam Dobrze! - przejdź do strony
124% / 1 239,99 zł
A402 Szybciej się nie da? (KDKLEGAL) KAROL KAMIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
125% / 1 243 zł
B403 PĘDZIWIATRY BV DANIEL MITKOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
127% / 1 264 zł
A507 ANTYLOOPY 2 PAULINA KRZYŚKO Biegam Dobrze! - przejdź do strony
127% / 1 270 zł
A605 Cool RUNNERS 2, Carrier BARTOSZ UMIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
128% / 1 275 zł
A606 Dr Gerard Team ROBERT FELIKSIAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
130% / 1 300 zł
C405 Charty z CMS 1 KATARZYNA PROKOP-OKUŁA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
133% / 1 324 zł
A603 Wataha z Rzeczycy JUSTYNA WARPAS Biegam Dobrze! - przejdź do strony
134% / 1 340 zł
C401 Białe Mewy ALEKSANDRA MADEJAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
140% / 1 400 zł
A602 ANTY-LOOPY BOSCH IT ALEKSANDRA WOŹNICKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
141% / 1 408 zł
A403 PAREXEL #1 KAROL KNAPIK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
142% / 1 420 zł
C402 Rak&Roll ANNA RZEPKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
143% / 1 430 zł
B601 Ochota - Urząd Dzielnicy JOANNA PAWLOWSKA-KOPER Biegam Dobrze! - przejdź do strony
150% / 1 500 zł
C406 Są gorsi MATEUSZ ZIELIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
150% / 1 500 zł
A503 Dziewczyny z Fundacji JULIA SZLĘZAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
151% / 1 510 zł
C602 Biegamy z Ochotą JULIUSZ SOMPOLSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
155% / 1 550 zł
A511 Promedica24 JULIA ORNOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
157% / 1 570 zł
A417 Medicalgorithmics PAULINA SIEDLECKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
159% / 1 590 zł
A510 Out of Control Generali ADAM DYNIEWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
175% / 1 742 zł
A607 Sun & Snow Running Team - Śnieżynki BARTŁOMIEJ MAJDAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
185% / 1 850 zł
A405 Ośrodek Badań nad Migracjami MARTA ANACKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
186% / 1 860 zł
C501 Drunk Samurai D YORIKO TERADA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
187% / 1 870 zł
A407 Sun & Snow Running Team - Słoneczka BARTŁOMIEJ MAJDAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
190% / 1 900 zł
A513 Adform ŁUKASZ KAWĘCKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
202% / 2 020 zł
A501 T-Mobile Runners DANIEL ŁOPATA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
204% / 2 040 zł
A401 Załoga G RAFAŁ DĄBROWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
213% / 2 130 zł
A404 Biegiem po zdrowie! EWA MIODUSZEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
239% / 2 387 zł
A504 CHIESI TEAM ANNA RYMSZO Biegam Dobrze! - przejdź do strony
289% / 2 890 zł
A508 Aviva Running Team NATALIA KARSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
347% / 3 461,38 zł