Page views: 1077

Visitors: 502

Drużyna "Off-Road Runners Benefit Systems SA" biegnie dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

Nasza drużyna pobiegnie w XV Maratonie Sztafet EKIDEN. Już 18 maja przebiegniemy wspólnie dystans maratonu w składzie Asia, Karolina, Piotr, Ania, Kuba i Beata :) Chcemy, aby start naszej drużyny był czymś więcej!
Postanowiliśmy połączyć naszą pasję, jaką jest bieganie z działaniem na rzecz potrzebujących, czyli podopiecznych Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę :)
Wesprzyj nasz cel charytatywny i pomóż tym, którzy potrzebują pomocy! Jak to zrobić? Wystarczy skorzystać z formularza po prawej stronie - wpisać swój nick lub imię i kwotę, którą chcesz wpłacić, a następnie dokonać wpłaty za pomocą wygodnego systemu PayU :) Serdecznie zachęcamy do włączenia się do akcji! Liczy się każde wsparcie, każda złotówka jest na wagę złota i jest to bardzo dobrze zainwestowana złotówka :)
Zapraszamy również do kibicowania naszej drużynie w dniu startu, czyli 18 maja w Parku Szczęśliwickim :)
Do zobaczenia na trasie!
Drużyna "Off-Road Runners Benefit Systems SA" has already collected :
1 080
Race kit

Empowering Children Foundation

For the last 26 years, the Empowering Children Foundation has been striving to make sure all children have a safe childhood and are treated with respect for their dignity and subjectivity. We protect children from harm and help those who have experienced violence to know their rights, believe in themselves and enjoy life. więcej »