XV Ekiden - Start list

Bib number Team name First name Last name Zebrana kwota
A227 Biegaj z Ursusem MARCIN ADAMCZYK  
A405 Ośrodek Badań nad Migracjami MARTA ANACKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 100 zł
A247 Polidea SŁAWOMIR ANDRIAN  
A257 Enterprise Investors PAWEŁ BĄCZYŃSKI  
B152 Falenicka Patologia ANNA BANACH-WERNICKA  
A289 Grupa Biegowa Um W-wa 2 KATARZYNA BANASIK  
C128 M Marathon Team MAJA BANASZCZYK  
- Centrum Medyczne Medicum MATEUSZ BARAN Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
A299 Panasonic Running Team_1 AGNIESZKA BARAŃSKA  
A298 Panasonic Running Team_2 AGNIESZKA BARAŃSKA  
A300 Panasonic Running Team_3 AGNIESZKA BARAŃSKA  
- DROŻDŻÓWKA (MINISTERSTWO ENERGII) ILONA BARTKOWSKA  
- ENERGETYCZNI (MINISTERSTWO ENERGII) ILONA BARTKOWSKA  
- POD PRĄD (MINISTERSTWO ENERGII) ILONA BARTKOWSKA  
B103 Positive Team MARCIN BARWICKI  
A203 Ministerstwo Sprawiedliwości DSF MATEUSZ BETTIN  
- Bain Force One MICHAŁ BEZUCH Biegam Dobrze! - przejdź do strony
57% / 560 zł
A604 Bainies MICHAŁ BEZUCH Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
- MECHANIK I PRZYJACIELE MACIEJ BIELACHA  
C206 Altkom Software & Consulting 1 KAMILA BINKOWSKA  
C201 Altkom Akademia 1 KAMILA BINKOWSKA  
C203 Altkom Software & Consulting 2 KAMILA BINKOWSKA  
C202 Altkom Akademia 2 KAMILA BINKOWSKA  
C205 Altkom Software & Consulting 3 KAMILA BINKOWSKA  
- Accenture Team One MACIEJ BLOCH  
- Accenture Digi Heroes MACIEJ BLOCH  
- Accenture Lamy z Panamy MACIEJ BLOCH  
- Accenture LBP MACIEJ BLOCH  
- Accenture Security MACIEJ BLOCH  
- Biegof"OBI" EWA BOJAR  
- HALLS 1 MAŁGORZATA BOŁKA  
- HALLS 2 MAŁGORZATA BOŁKA  
- HALLS 3 MAŁGORZATA BOŁKA  
- HALLS 4 MAŁGORZATA BOŁKA  
- HALLS 5 MAŁGORZATA BOŁKA  
- HALLS 6 MAŁGORZATA BOŁKA  
B177 Ubezpieczenia Pocztowe ANNA BONDAR  
B248 X team SZCZEPAN BOROWSKI  
A304 UniqaRunners1 JAN BORWIN  
A303 UniqaRunners2 JAN BORWIN  
A223 ConnectPoint MAREK BRANICKI  
- Hortex Rockets EMILIA BRYL  
- Hortex Running Team EMILIA BRYL  
- Nessi Ślimaki MAGDALENA BRZOZOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
84% / 840 zł
- Nationale-Nederlanden Running Team MICHAŁ BRZUSZKIEWICZ  
- Nationale-Nederlanden Running Team II MICHAŁ BRZUSZKIEWICZ  
- PwC Tax FS PATRYK BUDKOWSKI  
C113 Systemics Team KATARZYNA BUDZISZEWSKA  
A244 Netsprint ELIZA BUJNOWSKA  
- ZAPRZYSIĘGLI BIEGACZE ARTUR JAN BUKOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
92% / 915 zł
- Syneos Health ! ADAM BURDAN  
- Syneos Health !! ADAM BURDAN  
A164 Czerwone Koguty III KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
A163 Czerwone Koguty I KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
A162 Czerwone Koguty II KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
- Ascensia Diabetes Care PATRYCJA CEDRO  
A187 ProAutomation No. 1 MIKOŁAJ CHACIŃSKI  
A186 ProAutomation No. 2 MIKOŁAJ CHACIŃSKI  
C168 DPD Polska III TOMASZ CHLEBOWSKI  
A278 DPD Polska I TOMASZ CHLEBOWSKI  
C175 DPD Polska II TOMASZ CHLEBOWSKI  
- OBI 019 I ARKADIUSZ CHŁAPEK  
- OBI 019 II ARKADIUSZ CHŁAPEK  
C103 Gitara UMFC WOJCIECH CHOMICZ  
A108 KB Wyszków VI DARIUSZ CIACH  
B157 Drużyna Trenera Seby JUSTYNA CIECHAROWSKA  
- VF/Kontoor team - Szybkobiegacze PIOTR CIECIELĄG Biegam Dobrze! - przejdź do strony
27% / 270 zł
- VF/Kontoor team - Wolnobiegacze PIOTR CIECIELĄG Biegam Dobrze! - przejdź do strony
22% / 220 zł
- VF/Kontoor team - Truchtacze PIOTR CIECIELĄG Biegam Dobrze! - przejdź do strony
30% / 300 zł
A196 NASK SA 1 ROBERT CIESIELSKI  
A283 Live Well at Citi- Lejdis IZABELA CIEŚLAK  
A282 Live Well at Citi- FX Pulse Runners IZABELA CIEŚLAK  
- Artegence MARCELINA COMPEL Biegam Dobrze! - przejdź do strony
29% / 280 zł
- Efigence MARCELINA COMPEL Biegam Dobrze! - przejdź do strony
32% / 320 zł
A146 BASF Polska Chemiatomy MAREK CZAJKOWSKI  
A264 Crido in Motion - Lhotse BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
A262 Crido in Motion - Nanga BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
A263 Crido in Motion - Manaslu BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
A261 Crido in Motion - Everest BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
A145 BASF Polska Lejdis MAREK CZAJKOWSKI  
A144 BASF Polska Mocni Razem MAREK CZAJKOWSKI  
- Runners SEWERYN CZAPLA  
- Runners 2 SEWERYN CZAPLA  
C138 Hufiec Warszawa-Ochota BARBARA CZERNECKA  
A259 Sales&More Running Team I TOBIASZ CZUBA  
A258 Sales&More Running Team II TOBIASZ CZUBA  
C107 Weź głęboki wdech HIREK CZUPTA  
A189 The Luzers Girls KATARZYNA CZWARTOSZ-LIBER  
A219 OIRP w Warszawie 1 JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
A220 OIRP w Warszawie 2 JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
A225 Bank Pocztowy S.A._1 JOLANTA DĄBROWSKA  
B161 Bank Pocztowy S.A._2 JOLANTA DĄBROWSKA  
A401 Załoga G RAFAŁ DĄBROWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
143% / 1 430 zł
- Alfasigma Polska 1 ŁUKASZ DĄBROWSKI  
B176 Alfasigma Polska 2 ŁUKASZ DĄBROWSKI  
- AMW#1 ANNA DANKOWSKA  
- AMW#2 ANNA DANKOWSKA  
- AMW#3 ANNA DANKOWSKA  
- AMW#4 ANNA DANKOWSKA  
- AMW#5 ANNA DANKOWSKA  
- BAH - RYZYKO PKO BP S.A. JOANNA DEJEWSKA VEL DEJ  
C503 Stoszesnastki DOMINIKA DOLESZCZAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
105% / 1 041,56 zł
C165 Franke LESZEK DOMZAL  
B104 In4mates MICHAŁ DRABIKOWSKI  
A142 Lowcy z plemienia Wayuu ROBERT DRZEWIECKI  
- Warsaw International Triathlon Club Team 1 RYAN DYLLA  
A510 Out of Control Generali ADAM DYNIEWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
157% / 1 562 zł
A509 Rembertów Team Sprint MICHAŁ DYŻEWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 1 009 zł
A107 KB Wyszków IV RAFAŁ DZIĘGIELEWSKI  
A266 Warsaw Mathematical Institute KRZYSZTOF DZIOBA  
C101 Yokogawa Runners TOMASZ DZIUBANY  
- Miękkie Acai KAMIL ESSEKKAT Biegam Dobrze! - przejdź do strony
40% / 400 zł
C199 TBS Hurricanes LOUIS FEARN  
A606 Dr Gerard Team ROBERT FELIKSIAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
130% / 1 300 zł
A126 SQUADRA AZZURRA DANILO FERRARIS  
- LOT SALES RAFAŁ FICEK  
- PKO Bank Polski Korpo ARKADIUSZ FIRLĄG  
- OBI Czeladź 064 MARZENA FISZER  
- GO Siemens! ADAM FRANK  
C120 Bakalland Team PAWEŁ FUS  
- Schenker Technology Center Runners GRZEGORZ GALA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
82% / 819 zł
- Schenker Technology Center Runners A GRZEGORZ GALA  
- Schenker Technology Center Runners 2 GRZEGORZ GALA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
26% / 255 zł
A292 CATRacers MAGDALENA GĄSIEWSKA  
A291 CATRunners MAGDALENA GĄSIEWSKA  
A221 FPL TEAM 2 PAWEŁ GAWRON  
A222 FPL TEAM 1 PAWEŁ GAWRON  
B244 Creamfinance AGNIESZKA GLINKA  
- Fundacja "Maraton Warszawski" - Drużyna Z SZYMON GŁĄB Biegam Dobrze! - przejdź do strony
5% / 50 zł
B166 Telematics&Friends JACEK GŁADYSZEWSKI  
- OBI Wrocław 007 GRZEGORZ GŁOWACZ  
A307 FDP Runners - Team II MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
A306 FDP Runners - Team I MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
C185 FDP Runners - Team III MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
C129 Axa Running Team KRZYSZTOF GÓRAJ  
- Dynamo Kołomyja KATARZYNA GRABOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
23% / 230 zł
C504 Inteligentne Rozbiegane Pawiany MAGDALENA GRECZKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
C118 Kuryłowicz & Associates 1 AGATA GROCHOWSKA  
C117 Kuryłowicz & Associates 2 AGATA GROCHOWSKA  
- Razem z historią KRZYSZTOF GROCHOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
32% / 320 zł
- Pędzące Jeże MICHAŁ GRYCZ  
B198 Pędzące Ślimaki MICHAŁ GRYCZ  
B196 Nogi Stonogi MICHAŁ GRYCZ  
B195 Pędzące Żółwie MICHAŁ GRYCZ  
A130 G Partner Runners ANNA GRYGALEWICZ  
A103 Averbit ANNA GRYGIERCZYK  
C184 Klub Biegacza RTV EURO AGD Bobry z DOKu EWELINA GRYGLICKA  
A125 InterRisk 3 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
A114 InterRisk 1 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
A118 InterRisk 2 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
A232 T2S MICHAŁ GRZESZCZYK  
A512 Warsaw Run Club No.1 ROBERT HOFFMANN Biegam Dobrze! - przejdź do strony
103% / 1 030 zł
C151 Drunk Samurai A NORIHIRO ISHIDA  
B199 NBS Team 1 TOMASZ IZDEBSKI  
B200 NBS Team 2 TOMASZ IZDEBSKI  
B143 INTER Polska Running Team I MACIEJ JACHACZ  
B142 INTER Polska Running Team II MACIEJ JACHACZ  
A112 DMP MARCIN JĄDRZYK  
A211 Aegon Run RENATA JAKUBISIAK  
A159 Allergan Running Team KATARZYNA JARECKA  
A224 Lirene Running Team INGA JAROSZ-WAWRYNIUK  
B180 AMW#6 ANNA JASINA  
- OBIEGANI073 KRZYSZTOF JASIOROWSKI  
- ING Team I PAWEŁ JASKUŁOWSKI  
C197 PIPE SEBASTIAN JĘDRAL  
A502 COMTEGRUN 1 ALICJA JĘDREJEK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
121% / 1 210 zł
C126 Logistics Storm ARKADUSZ JÓŹWIAK  
C163 Clinmed Team JAROSŁAW JÓŹWICKI  
A120 Księgowi na wybiegu ELIZA JUCHNIEWICZ  
A252 Mercedes-Benz Vans ZOFIA JURKOWSKA  
B212 Klub Biegacza Provident RADOSŁAW KACPRZAK  
B213 Klub Biegacza Provident 2 RADOSŁAW KACPRZAK  
- TPA TEAMS WORK ALEKSANDRA KACZMAREK  
A160 Także tego IZABELA KACZMAREK  
C200 WITC Supergirls AMALIA KALINCA  
C178 Medikar MAREK KALINIAK  
- OBI NOWY SĄCZ 075 KAMIL KALINOWSKI  
C149 Pożeracze Kilometrów SYLWESTER KAMIŃSKI  
A402 Szybciej się nie da? (KDKLEGAL) KAROL KAMIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 200 zł
B215 Trakcja PRKiI S.A. MONIKA KANIAK  
A506 ENGEL ALICJA KAPICA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
110% / 1 095 zł
- NatWest 1 JACEK KAPŁON  
- NatWest 2 JACEK KAPŁON  
- NatWest 3 JACEK KAPŁON  
- NatWest 4 JACEK KAPŁON  
- NatWest 5 JACEK KAPŁON  
- Immunity Systems TOMEK KARDYS  
A508 Aviva Running Team NATALIA KARSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
347% / 3 461,38 zł
A143 Wedel JACEK KARWOWSKI  
- Meta Już Blisko OLEH KASHIVSKYY  
A253 Instapagers DOROTA KASPEREK  
A242 Rozbiegany Piastów I KATARZYNA KATANA  
A243 Rozbiegany Piastów II KATARZYNA KATANA  
A135 Savangard KOCON KATARZYNA  
- Adform ŁUKASZ KAWĘCKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
80% / 800 zł
B139 UTC - HS KALISZ MAGDALENA KAŹMIERCZAK  
C164 Bioton Running Team MARTA KAŹMIERCZAK  
C183 Klub biegacza RTV EURO AGD Gangreniaki ADRIAN KĘDRA  
C170 GT Runners #1 FILIP KIJOWSKI  
C169 GT Runners #2 FILIP KIJOWSKI