Page views: 420

Visitors: 347

Drużyna "Są gorsi" biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

Pełny Maraton indywidualnie to dla nas trochę za dużo (na razie), dlatego postanowiliśmy go sobie podzielić i 19-ego maja już po raz drugi pobiegniemy w Ekidenie. Na pewno będziemy się dobrze bawić, ale żeby było jeszcze fajniej Pobiegniemy Dobrze dla fundacji Rak’n’Roll. Chcemy, aby nasz start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz nam w tym pomóc. Wesprzyj nasz cel i razem pomóżmy tym którzy potrzebują naszej pomocy.
W zeszłym roku przebiegliśmy w 3:40:57 – w tym na pewno postaramy się być jeszcze szybsi! My trenujemy zawzięcie i tak samo zawzięcie zachęcamy Cię do wpłaty na nasz cel – bo jest tego warty 

My challenge

Wyzwanie dla 6 osób może być trudne, ale nasz kolega (na zdjeciu w koszuli w kratę) pojął deklarację indywidualną - w przyszłym roku przebiegnie Maraton ;-) Tak Dawid - przebiegniesz, a nie tylko wystartujesz ;-)
Drużyna "Są gorsi" has already collected :
1 500
Race kit
My target : 1 000 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »