12. Bieg Ursynowa - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Zebrana kwota
207 BARBARA KRATIUK K-30
463 JOANNA SIDOR K-40
223 ANETA ŻERNACZUK K-20
239 PIOTR MILBERT M-30
255 PAULINA ZGIERUN K-20
271 LOLITA BONDAR K-20
287 RAFAŁ BIELIŃSKI M-30
303 GRZEGORZ PAŁGAN M-40
319 ANIA SIWEK K-40
335 STANISŁAW TOPOLEWSKI M-50
351 PAWEŁ ZIELIŃSKI M-30
367 KAMIL FURGO M-30
383 JACEK CZARNECKI M-30
703 ANNA BAZGA K-30
495 MAKS GŁOWIŃSKI M-12
1296 ROBERT ZYCH M-40
399 KAMIL SKORUPA M-16
687 MARCIN BATKO M-30
415 MACIEJ KIETLIŃSKI M-40
431 JAGODA JANISZEWSKA K-30
447 DAGMARA LEWANDOWSKA K-40
655 ANNA SIWIRSKA K-20
- BARTŁOMIEJ OLESIŃSKI M-20
976 MARTA MĘKARSKA K-16
479 PIOTR CHEŁMICKI M-12
511 KATARZYNA KRALCZYŃSKA K-30
1749 BARTŁOMIEJ SITNIK M-40
527 ANNA KLESZCZ K-20
- TOMASZ CIEPLIŃSKI M-30
2023 KRZYSZTOF DANIK M-14
543 OLAF ARTYMIUK M-30
559 ALEKSANDRA KANCIAŁA K-20
575 IAN FIRLA M-40
591 MAREK MITURA M-40
607 ANDRZEJ BIELSKI M-40
704 SEBASTIAN WITEK M-20
623 MARTYNA SOKOŁOWSKA-CHUDY K-30
639 MARCIN LIPIŃSKI M-30
1039 JACEK BIELECKI M-40
1716 BARTOSZ BRZEZIŃSKI M-40
671 MICHAŁ SNITKO-PLESZKO M-40
672 MAREK KOBYLARZ M-40
688 AMELIA BISOWSKA K-14
815 DOMINIK WIERUSZ-WALKNOWSKI M-30
720 MICHAŁ KOWALSKI M-20
719 ARTUR DUDKOWSKI M-40
1056 WOJCIECH GRABOWSKI M-70
- KATARZYNA MAMCARZ K-30
736 OLEH KASHIVSKYY M-40
735 EWA MOŚCICKA K-40
896 PIOTR KRYCZEK M-50
1327 KRZYSZTOF OPALSKI M-30
751 RAFAŁ FICEK M-20
752 PAWEŁ DZIK M-20
767 MARCIN STACHURA M-40
768 KAMILA NIEWIADOWSKA K-40
783 MICHAŁ ZDUNEK M-30
784 MAŁGOSIA SMOLEŃSKA K-30
975 PAWEŁ TRONIARZ M-30
1055 ANDRZEJ WAWRZYCKI M-70
1295 AGNIESZKA ROSŁONIEC K-40
799 MARTA CIOSEK K-30
800 MARCIN CIOSEK M-40
816 BŁAŻEJ WIATROWSKI M-40
848 PAULINA GRZEBALSKA K-30
831 JAKUB SKŁADANEK M-20
832 AGNIESZKA NOWAKOWSKA K-40
847 ALEKSANDER ANDRUSZKIEWICZ M-50
863 WŁADYSŁAW JAROCHOWSKI M-60
864 ROMUALD DRABAREK M-50
880 KAMILA WOJTOWICZ K-20
879 MAGDALENA KACPRZYŃSKA K-30
1503 ANNA ŚCIBISZ K-30
895 PAWEŁ GRYCNER M-30
911 PAWEŁ KOŚLA M-30
912 ADRIAN ZIENKIEWICZ M-20
1023 KAROLINA KRZYŻEWSKA K-30
2168 JAKUB PRZYGODZKI M-30
- AGNIESZKA JANKOWSKA K-30
927 BARBARA OŻÓG K-40
928 AGATA ŁABĘCKA K-30
118 TOMASZ ZALEWSKI M-50
943 KRZYSZTOF MATWIEJCZYK M-40
944 ARTUR GORTYCH M-50
1024 KLAUDIA SZCZYPIOR K-20
959 ADAM CZERWIŃSKI M-30
960 PRZEMYSŁAW PIKUS M-40
991 CEZARY KMIEĆ M-40
992 JAKUB FANGOR M-20
1007 KRZYSZTOF KASKA M-20
1008 AGNIESZKA HAUZER K-30
1088 MICHAŁ MOSKWA M-20
2136 RAFAŁ SIWIŃSKI M-20
1040 RAFAŁ NASIŁOWSKI M-20
1087 MICHAŁ ŻMUDA M-40
1344 ANETA MAJ K-20
1071 DOBROMILA DOKTÓR K-30
1072 PIOTR SOSZYŃSKI M-40
2282 PIOTR SKUBISZEWSKI M-30
1103 MICHAL NOWICKI M-30
1104 ROBERT MITURA M-40
1119 KONRAD FROM M-40
1120 MONIKA WIEDEŃSKA K-20
1135 ANNA SIENNICKA K-20
1136 WITOLD MISZTELA M-40
1151 ŁUKASZ LEWANDOWSKI M-30
1152 MARCIN LEJA M-30
- AGNIESZKA KROCHMALSKA K-40
1312 ROBERT KARKOWSKI M-20
1167 MONIKA KULICKA K-20
1168 MACIEJ BORUSZEWSKI M-40
1183 MALGORZATA RYK K-20
1184 JERZY KROPIEWNICKI M-30
1199 HANNA TADIR K-30
1200 ANNA PIĄTKOWSKA K-20
1215 KAMIL KOSIOREK M-30
1216 GRZEGORZ KISIEL M-30
22 EMIL MIASTOWSKI M-16
1231 BARTŁOMIEJ WIŚNICKI M-20
1232 PIOTR MAŁECKI M-30
1248 MARCIN GOŁĘBIEWSKI M-30
1247 SŁAWOMIR NAJMÓŁA M-40
1279 KRZYSZTOF SOBOTA M-30
1263 KAMIL ROWIŃSKI M-20
1264 JOANNA GARUS-RYBA K-40
1280 ILONA PRZYBYSŁAWSKA K-30
1311 ZBIGNIEW SIRODZKI M-40
2184 JAN NOGALSKI M-20
1360 BORYS KOWALSKI M-50
1359 MARTA DERMAŃSKA K-30
1328 GRZEGORZ WOJEWÓDZKI M-50
1343 MARIANNA JANINA BĄK K-70
1375 DANIEL ORZECHOWSKI M-30
1407 SEBASTIAN DĄBROWSKI M-40
1439 KAROLINA STAŃCZYK K-40
1391 JULITA SOBICZEWSKA K-20
- ALEKSANDRA HACZKUR K-20
1423 MARCIN WALENCIK M-30
1487 MAGDALENA JOBKO K-20
1455 PAWEŁ WYSOCKI M-20
1471 DANIEL SZTOMBER M-30
134 JACEK KARCZEWSKI M-40
1665 ANETA DOLIŃSKA K-20
1519 IWONA JANUS-MATYSZKIEWICZ K-30
- KRZYSZTOF KUCHARSKI M-50
1535 TOMASZ NIEZGODA M-20
1552 MATYLDA ASŁANOWICZ K-12
1569 MACIEJ KRÓL M-40
1585 DANUTA BIAŁCZYK K-20
1683 MIREK GUTOWSKI M-50
- MICHAŁ ŁASIŃSKI M-30
1601 MARCIN WIELOGÓRSKI M-30
1700 ADRIAN MILLER M-16
1617 KRZYSZTOF AUGUSTYNIAK M-40
1633 JULIA SZYMKOWICZ K-20
1649 RÓŻA BARTNICKA K-20
2 YARED SHEGUMO M-30
1732 MONIKA NASTAWSKA K-40
1765 TOMASZ FURMAN M-40
- DAMIAN JĄDEREK M-20
1781 TOMASZ ŁYŻWIŃSKI M-50
1797 ZBIGNIEW PACUŁA M-50
1845 JACEK MICOR M-50
1813 KAMIL GAŃKO M-20
1829 PRZEMYSŁAW ADAMCZYK M-40
1862 ŁUKASZ WILK M-40
1878 PAWEŁ TRZECIAKOWSKI M-30
1911 PIOTR KOZŁOWSKI M-40
1895 TOMASZ JANOWSKI M-30
- KRZYSZTOF LOTEK M-20
1927 GRZEGORZ GINALSKI M-30
1943 TYMOTEUSZ KRZYWODAJĆ M-20
1959 PIOTR KĘDZIA-STĘPKOWSKI M-40
1975 GRZEGORZ NIEMCZYK M-20
1991 KRZYSZTOF PASZKIEWICZ M-20
2007 KAMIL KWIATKOWSKI M-30
2104 RADOSŁAW ROSIAK M-30
2039 KRZYSZTOF SIEPIOŁA M-40
2055 ROMAN MIKOŚ M-50
2071 RAFAŁ NIKODYM M-30
2087 ADAM WĄSIKOWSKI M-30
- LESŁAW KUCZYŃSKI M-40
2120 MAGDALENA TOMASZEWSKA K-30
2201 ALEKSANDRA MARCINIAK K-20
2152 PATRYK PIPUTA M-40
2330 PAWEŁ GOŁAŚ M-40
150 GRAŻYNA LIPKA-ZALEWSKA K-40
2233 KAMIL SMERECZYŃSKI M-40
2217 MICHAŁ GRZEGORCZYK M-30
2249 AGNIESZKA NOWAK K-20
- SEBASTIAN CIELNIAK M-16
2265 MARCIN RUDNIK M-30
102 ANTONI POMIANOWSKI M-20
2314 SYLWANA GAJDA K-16
2298 KATARZYNA PIETRZAK K-30
2346 SŁAWOMIRA KORBAS K-40
2411 KACPER PIŁAT M-16
2362 ELA OGRODZKA K-30
2379 GRZEGORZ SOBOLEWSKI M-30
2395 KACPER BUKOWSKI M-16