12. Bieg Ursynowa - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Zebrana kwota
920 PAWEŁ BURAKOWSKI M-30
918 SŁAWOMIR BURAKOWSKI M-30
1272 ILONA BURCHARD K-40
528 DARIUSZ BURDACH M-40
2058 OLGA BUROVA-RYCHLIK K-30
1592 PIOTR BUSŁOWSKI M-30
1560 PIOTR BUTRYN M-30
1314 KRYSTYNA BYLINKA K-60
444 MARCIN BYRT M-30
1940 EMILIA BZURA K-40
1938 JACEK BZURA M-40
1602 PAWEŁ CABAJ M-40
961 MONIKA CABAŃSKA K-40
907 WOJCIECH CAŁA M-20
1751 KASIA CAŁUCH K-30
2255 AGATA CEDROWSKA K-30
1766 JAKUB CEKAŁA M-20
958 TOMASZ CELIŃSKI M-16
738 TOMASZ CELIŃSKI M-50
553 JAROSŁAW CENDROWSKI M-30
1162 MARCIN CENDROWSKI M-50
824 KAZIMIERZ CEREMAŃSKI M-40
320 TOMASZ CETNER M-30
1219 MUNETAKE CHAEN M-40
1571 MICHAŁ CHAJDAS M-40
117 MARIA CHARKOT K-20
1890 MONIKA CHARMUSZKO K-30
1841 ADAM CHĘĆ M-30
1130 MAREK CHĘCIŃSKI M-30
475 GRZEGORZ CHEŁMICKI M-40
1648 MICHAŁ CHEŁMICKI M-16
479 PIOTR CHEŁMICKI M-12
499 ANNA CHMIELEWSKA K-20
697 KRZYSZTOF CHMIELEWSKI M-20
2269 MICHAŁ CHODA M-30
793 ADAM CHODOWIEC M-20
2286 PAWEŁ CHOIŃSKI M-40
1691 ŁUKASZ CHOJNACKI M-20
1385 MARCIN CHOJNACKI M-30
892 ANDRZEJ CHOJNOWSKI M-40
923 OLIWIER CHOJNOWSKI M-14
997 JOANNA CHOLEWIŃSKA K-30
1739 AGNIESZKA CHOMA-GACA K-40
3009 SYLWIA CHOROŚ K-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 200 zł
2139 MIROSŁAW CHOTKOWSKI M-30
724 ŁUKASZ CHRABAŁOWSKI M-40
225 MICHAŁ CHRABAŁOWSKI M-30
1756 BARTOSZ CHRAPOWICKI M-20
3024 RENATA CHRONOWSKA K-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
207% / 414 zł
- LUCYNA CHRUŚCIEL K-30
1865 OLGA CHRZANOWSKA K-30
1864 PAWEŁ CHRZANOWSKI M-30
2033 ŁUKASZ CHUDECKI M-30
1561 MATEUSZ CHUDZIASZEK M-20
1118 ROBERT CHWAŁOWSKI M-40
1469 RYSZARD CHWASTEK M-60
1067 JAKUB CHYBA M-30
151 JOANNA CIBICKA K-20
2303 MARIUSZ CICHOCKI M-20
913 JUSTYNA CIECHAROWSKA K-30
1478 MARCIN CIECHOWICZ M-30
1949 ADAM CIECIELĄG M-12
1889 PIOTR CIECIELĄG M-40
952 MICHAŁ CIEĆWIERZ M-20
- SEBASTIAN CIELNIAK M-16
2013 MARCIN CIEMNICKI-TUCHOMICKI M-40
1308 DAMIAN CIENKUSZ M-40
- ŁUKASZ CIEPLIŃSKI M-30
- TOMASZ CIEPLIŃSKI M-30
1834 MAGDALENA CIEŚLAK K-20
616 RAFAŁ CIEŚLAR M-30
1387 JOANNA CIEŚLUK K-20
800 MARCIN CIOSEK M-40
799 MARTA CIOSEK K-30
- DOMINIKA CISZEWSKA K-30
228 BARTOSZ CIUK M-12
220 PIOTR CIUK M-40
1134 SIMON CLARE M-40
247 JAKUB CWIL M-12
243 ANNA CYBULSKA K-40
- DAWID CYBULSKI M-20
582 ŁUKASZ CYBULSKI M-40
1952 MATEUSZ CYBULSKI M-20
338 TOMASZ CYBULSKI M-30
2321 ANNA CYMERMAN K-30
1318 MIESZKO CYNKIER M-30
1873 RAFAŁ CYTRYNA M-40
297 MARCIN CYWIŃSKI M-20
2002 JOANNA CZAJKOWSKA K-30
2003 WIKTORIA CZAJKOWSKA K-16
628 MAREK CZAJKOWSKI M-40
1723 PIOTR CZAPLICKI M-30
356 DAGNY CZAPSKA K-30
383 JACEK CZARNECKI M-30
215 TOMASZ CZECHOSKI M-30
566 JERZY CZECHOWSKI M-60
1521 MARCEL CZECZKO M-20
2412 HUBERT CZEJAREK M-40
1714 DARIUSZ CZEMERYS M-40
256 ADAM CZEPCZAK-GÓRECKI M-20
1462 KAMILA CZERBNIAK K-40
1483 MARIUSZ CZERBNIAK M-40
737 PIOTR CZERNIAWSKI M-30
3008 DAMIAN CZERSKI M-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 201 zł
959 ADAM CZERWIŃSKI M-30
1163 ARKADIUSZ CZERWIŃSKI M-40
1336 ANDRZEJ CZUB M-50
- TOMASZ CZUDOWSKI M-40
617 KAROLINA CZYŻ K-30
866 ANDRZEJ CZYŻEWSKI M-60
717 PRZEMYSŁAW CZYŻEWSKI M-30
- EWELINA DĄBROWSKA K-20
2283 ANDRZEJ DĄBROWSKI M-60
1317 KRZYSZTOF DĄBROWSKI M-60
1577 MAKSYMILIAN DĄBROWSKI M-20
1043 MATEUSZ DĄBROWSKI M-30
1710 MICHAŁ DĄBROWSKI M-40
2263 PAWEŁ DĄBROWSKI M-30
1407 SEBASTIAN DĄBROWSKI M-40
- WOJCIECH DĄBROWSKI M-20
1762 AGATA DALKE K-16
1329 PAWEŁ DALMATA M-30
1709 KRZYSZTOF DANIEL M-30
1735 JACEK DANIELSKI M-40
2023 KRZYSZTOF DANIK M-14
420 PIOTR DANIK M-40
2289 MACIEJ DAUKSZO M-20
2307 DIANA DAWIDZIUK-GOSK K-20
3019 SALVATORE DE BELLO M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
400% / 800 zł
2083 ALFONSO DE PAOLINI M-30
1493 PIOTR DĘBEK M-30
1860 DIANA DĘBICKA K-30
2404 DARIUSZ DĘBSKI M-40
1381 BOŻENA DEFOUX K-40
1679 ALICJA DEFRATYKA K-30
2293 BARTŁOMIEJ DEJA M-14
2270 DARIUSZ DEJA M-40
2322 MIROSŁAW DEJA M-40
2292 MONIKA DEJA K-40
562 EDWARD DELA M-60
1271 ŻANETA DELA K-20
1316 EUGENIUSZ DEMBIŃSKI M-70
2158 MICHAŁ DEMBY M-30
1842 MICHAŁ DEMCZUK M-30
5 MATEUSZ DEMCZYSZAK M-30
2299 ANIA DEMKO K-20
306 MARCIN DENUSZEK M-30
1228 WIKTOR DERESZ M-20
888 PIOTR DERESZEWSKI M-30
1956 MARCIN DEREWIAKA M-30
1359 MARTA DERMAŃSKA K-30
273 KAROLINA DESKA K-40
- KAMIL DŁUGOŁĘCKI M-20
1670 DOMINIK DMOCHOWSKI M-20
1447 AGNIESZKA DOBROŁOWICZ K-30
1870 DOROTA DOBROWOLSKA K-50
9 EMIL DOBROWOLSKI M-30
1071 DOBROMILA DOKTÓR K-30
1128 ŁUKASZ DOLATA M-40
1665 ANETA DOLIŃSKA K-20
1164 JACEK DOLIŃSKI M-40
2410 JAN DOŁĘGA - KOZIEROWSKI M-30
1867 JACEK DOŁGAŃ M-30
1415 ALEKSANDER DOMAGAŁA M-16
2004 ANTONI DOMAŃSKI M-16
1053 JACEK EXPEDYT DOMAŃSKI M-70
809 MACIEJ DOMAŃSKI M-20
2353 MAREK DOMASZCZYŃSKI M-20
798 AGNIESZKA DOMINIAK K-40
2347 DAGMARA DOMINIAK K-20
2257 KAMIL DOROCIAK M-40
1368 JOHN DOWNEY M-40
864 ROMUALD DRABAREK M-50
1850 SZYMON DRABCZYK M-50
749 ANETA DRAMIŃSKA K-40
748 ADAM DRAMIŃSKI M-40
762 PIOTR DRAMIŃSKI M-12
526 MAREK DRAPAŁA M-40
708 DARIUSZ DREWNIK M-30
2310 KRYSTIAN DROZD M-40
439 MACIEJ DROZD M-40
1861 EMIL DRÓŻDŻ M-40
- AGNIESZKA DRUMLAK K-40
700 MONIKA DRUŻKOWSKA K-20
2106 AGNIESZKA DRZEWIECKA-WITKOWSKA K-30
1028 DOROTA DRZYMAŁA K-20
292 DAMIAN DRZYNICKI M-30
2062 MATEUSZ DUBEK M-30
746 JOANNA DUBIŃSKA K-30
693 PAULINA DUCKA K-20
- BARTOSZ DUDA M-16
1584 TOMASZ DUDA M-30
1148 WOJCIECH DUDA M-40
1086 BARTŁOMIEJ DUDEK M-30
1872 DARIUSZ DUDEK M-50
2284 JACEK DUDEK M-20
2368 KAROL DUDEK M-20
1928 MARCIN DUDEK M-30
2146 IWONA DUDKOWSKA K-30
719 ARTUR DUDKOWSKI M-40