XIV Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
- Żwawe Żubry MAGDALENA ŚLIWAK  
B276 zWarty Team 2 KAMIL KACPERSKI  
B277 zWarty Team 1 KAMIL KACPERSKI  
A268 ŻÓRAWSKI TEAM WOMEN JAROSŁAW ŻÓRAWSKI  
A267 ŻÓRAWSKI TEAM III JAROSŁAW ŻÓRAWSKI  
A269 ŻÓRAWSKI TEAM II JAROSŁAW ŻÓRAWSKI  
A270 ŻÓRAWSKI TEAM I JAROSŁAW ŻÓRAWSKI  
C269 Żółto-czarni PIOTR JABŁOŃSKI  
A185 ŻeRun SEBASTIAN JĘDRAL  
- ZenCard SYLWIA CHMARRA  
B255 ZenCard SYLWIA CHMARRA  
C317 Zanim bąbelki uciekną ADRIANNA RUTKOWSKA  
B239 Załoga G RAFAŁ DĄBROWSKI  
A105 ZALEWSCY MARCIN ZALEWSKI  
B252 ZaDyszka KRZYSZTOF ŚWIETLICKI  
A202 ZA MNĄ ŁUKASZ TULIK  
A113 Yokogawa Runners TOMASZ DZIUBANY  
A114 Yokogawa Joggers TOMASZ DZIUBANY  
B107 XYZ ANDRZEJ ROGULSKI  
B116 XYLEM 2 ANETA MŁYNARCZYK  
B115 XYLEM 1 ANETA MŁYNARCZYK  
A408 X-TEAM JOANNA KLUCZNIK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
107% / 1 063 zł
A224 X-team SZCZEPAN BOROWSKI  
A250 Wydział Wszystkiego Najlepszego AGNIESZKA ROGALA  
B251 WYBIEGANI JAKUB HERBUT  
A128 WWAA MARCIN MOSTAFA  
A154 Wnuki pięknego Romana JOANNA MODLIBOREK  
C161 WKBieg MATYLDA BUDZYN  
B238 WITC Tuesday's Team JUAN ROMERO GARCIA  
B361 WITC Thursday's Team JUAN ROMERO GARCIA  
B237 WITC Saturday's Team JUAN ROMERO GARCIA  
B160 Winiary WERONIKA WODICZKO  
- WIDŁOROGI KRZYSZTOF WOCH  
B330 WI free MAREK KOSTYKOWSKI  
B281 We Thought They Said Rum BARTOSZ WÓJCICKI  
- Wataha z Karpat WWF MAGDALENA FLORCZAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
13% / 130 zł
A515 Warbud Running Team SYLWIA TOPOLSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
138% / 1 380 zł
B205 WAPNIAKI SYLWIA KRALIK  
- WalKIRia AGNIESZKA CHODAKOWSKA  
B295 WalKIRia IWONA KLUSZCZYŃSKA  
C137 Walczaki FABIAN CLAJOT  
B315 Videojet Running Team KATARZYNA TAŁAŁAJ  
C246 Victus Rębków VICTUS RĘBKÓW  
A163 VFS runners JOANNA GRABON  
C503 VF Team - wolnobiegacze PIOTR CIECIELĄG Biegam Dobrze! - przejdź do strony
171% / 1 701 zł
C506 VF Team - szybkobiegacze PIOTR CIECIELĄG Biegam Dobrze! - przejdź do strony
129% / 1 287 zł
- VF Team - 2 PIOTR CIECIELĄG  
- VF Team - 1 PIOTR CIECIELĄG  
C148 Vetasi BARTOSZ GANCARZ  
B501 Vamos Nina TELMO DIZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 101 zł
B294 UTC CCS Team Ropczyce BARTŁOMIEJ KRAUZ  
B166 UTC - HS KALISZ MAGDALENA KAŹMIERCZAK  
B196 Urząd Lotnictwa Cywilnego 2 PRZEMYSŁAW MAZAN  
B141 Urząd Lotnictwa Cywilnego 1 PRZEMYSŁAW MAZAN  
B347 Uniqa Runners 2 ŁUKASZ JĘDRZEJCZAK  
- Uniqa Runners ŁUKASZ JĘDRZEJCZAK  
B137 UNILOGO VII JULIA SIELICKA  
B109 UNILOGO VI JULIA SIELICKA  
B110 UNILOGO V JULIA SIELICKA  
B111 UNILOGO IV JULIA SIELICKA  
B112 UNILOGO III JULIA SIELICKA  
B113 UNILOGO II JULIA SIELICKA  
B114 UNILOGO I JULIA SIELICKA  
A518 Unilever Polska HPC Run Team KAROLINA ĆWIK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A144 UMFC Gitara KSAWERY JASTRZĘBSKI  
A223 UL International Polska 3 BEATA STANISZEWSKA  
A222 UL International Polska 2 BEATA STANISZEWSKA  
A221 UL International Polska 1 BEATA STANISZEWSKA  
C311 UFG 2 KRZYSZTOF HRYCKO  
C312 UFG 1 KRZYSZTOF HRYCKO  
B147 Twist and Shout MARCIN BARWICKI  
C247 Turbodurzy MAGDALENA ZIELIŃSKA  
C310 Turbo ITCC PIOTR STADNICKI  
B119 TU INTER Polska Running Team II MACIEJ JACHACZ  
B120 TU INTER Polska Running Team MACIEJ JACHACZ  
A124 TriWawa OZD RAFAŁ FABISZEWSKI  
B214 TriWawa Old Boys FILIP WOŁOWSKI  
A117 TriWawa Lejdis MAŁGORZATA LITWINIUK  
C302 TRIPOWER MACIEJ ŻYWEK  
A150 TransEko MAGDALENA REZWOW-MOSAKOWSKA  
B200 Trane KRZYSZTOF GRZEGORSKI  
B240 Trackx.Team JULIEN VANDER STRAETEN  
B278 Trackx JULIEN VANDER STRAETEN  
B272 TOYOTA WÓZKI 2 EWA GRZEBSKA  
B273 TOYOTA WÓZKI EWA GRZEBSKA  
A276 TopLine Power Runners JAKUB MECHLIŃSKI  
B314 TKuŻe JAKUB TERESZCZUK  
C288 Tk maxx dla Wiosny BOZENA NACHOWSKA  
B404 Tirety do mety ŁUKASZ GRABARCZYK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
106% / 1 052 zł
B202 THE STRONGERS by STROER TOMASZ CIRMIRAKIS  
A153 The Luzers MARIUSZ CZWARTOSZ  
C241 The Hestons MICHAŁ RATUSZNY  
B234 Telematics & Friends JACEK GŁADYSZEWSKI  
A610 Team More Wine KATARZYNA RAKOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
134% / 1 340 zł
C105 Szybcy i z CHEPa PIOTR RÓŻYCKI  
C298 Szybcy i Wściekli DANIEL ŁAZUGA  
C219 szuracze z Mastercard KRZYSZTOF SOBALA  
B226 Sztuczna Inteligencja nie śmierdzi ROBERT DRZEWIECKI  
B134 Szkoła Pitagoras z Nadarzyna II LESZEK OSSOWSKI  
B133 Szkoła Pitagoras Nadarzyn I LESZEK OSSOWSKI  
C251 Syneos Health "Best of both" ADAM BURDAN  
A516 Syncron B MIŁOSZ POGODA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
107% / 1 070 zł
A411 Syncron A MIŁOSZ POGODA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
114% / 1 135 zł
B289 SuperGrosz Dream Team DOMINIKA WIECHECKA  
A609 Sun & Snow Running Team - Śnieżynki BARTŁOMIEJ MAJDAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
153% / 1 525 zł
A511 Sun & Snow Running Team - Słoneczka BARTŁOMIEJ MAJDAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
148% / 1 475 zł
C167 Studiotech Poland KRZYSZTOF NAROJCZYK  
C157 Storck ROBERT WOJCIESZAK  
C309 Stay Strong Team PIOTR STADNICKI  
C186 Stal-Service SEBASTIAN JEŻ  
A249 SQUADRA AZZURRA DANILO FERRARIS  
A126 Sprzeczne sygnały HIREK CZUPTA  
C405 Spicy Mobile ARTUR ZAWADZKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 100 zł
A169 SpeedApp 2 MATEUSZ JANIEC  
A170 SpeedApp 1 MATEUSZ JANIEC  
A603 Spartanie Dzieciom ŁUKASZ ALEKSANDROWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
103% / 1 030 zł
A409 Solon TOMASZ HAJDUK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
145% / 1 450 zł
A612 Sollers Consulting 3 AGATA MĄCZYŃSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A416 Sollers Consulting 2 AGATA MĄCZYŃSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A415 Sollers Consulting AGATA MĄCZYŃSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
B336 SOLARIS OPTICS KATARZYNA KAZLOWSKA  
- SOFTSOL Active Team 2 KONRAD MATYJASIAK  
A122 SOFTSOL Active Team KONRAD MATYJASIAK  
A236 Sodexo Run GRZEGORZ WYWROT  
B313 Slowmotion ANDRZEJ KUCHARCZYK  
A412 Slow Food IWONA FAJFER Biegam Dobrze! - przejdź do strony
110% / 1 095 zł
- Skurcze Łydek ANETA DUDA  
A298 SKS Biega KAMILA PASZKIET  
C296 SimplicITy RENATA MAJCHER  
C281 Siemens MODUS IWONA WASZCZYKOWSKA  
C266 Siemens Finance AGATA PASEK  
C158 Siemens Finance MIRELA DEJK  
C282 Siemens IWONA WASZCZYKOWSKA  
A521 Shopping is my Cardio WOJCIECH CORA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A607 SG4Spartans4 MICHAŁ KREMPA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
161% / 1 610 zł
A606 SG4Spartans3 MICHAŁ KREMPA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
151% / 1 510 zł
A605 SG4Spartans2 MICHAŁ KREMPA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
160% / 1 600 zł
A604 SG4Spartans1 MICHAŁ KREMPA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
180% / 1 800 zł
B316 Schweppes AGATA RAFAŁOWSKA  
B173 Schneider Electric 6 MARCIN GLIŃSKI  
B174 Schneider Electric 5 MARCIN GLIŃSKI  
B171 Schneider Electric 4 MARCIN GLIŃSKI  
B172 Schneider Electric 3 MARCIN GLIŃSKI  
B169 Schneider Electric 2 MARCIN GLIŃSKI  
B170 Schneider Electric 1 MARCIN GLIŃSKI  
A238 Schenker Technology Center Runners GRZEGORZ GALA  
C284 Sarmacka Runners 1 GARY BYRNE  
C285 Sarmacka Runner 2 GARY BYRNE  
A417 SARANTIS BARTEK SZAKIEWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A178 Sami Swoi Speedożercy TUNG NGUYEN-BRODNICKI  
A206 SALONI-SADOWSKI TEAM MARIA SALONI-SADOWSKA  
C502 Salesforce ANNA SZAFARCZYK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 200 zł
B142 Sagemcom REMIGIUSZ KOSIK  
A168 SAGE E DOROTA ŚNIEG  
A102 Sage D SYLWIA SMOCZYŃSKA  
A101 Sage C KRZYSZTOF DOŁOWSKI  
A103 Sage B MACIEJ GORALSKI  
A104 Sage A DOROTA ŚNIEG  
A519 runTogether DOROTA KASPEREK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A217 Runone CGI ANDRZEJ CHOJNOWSKI  
C239 Running JB&B Legal BEATA BARWIŃSKA  
A119 Runnero Team ROMAN KOLEŚNIK  
B296 RunKIRia IWONA KLUSZCZYŃSKA  
A608 Rundom Runners MAGDALENA KAPUSTA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
200% / 1 999,24 zł
C110 RUN TEAM ANDRZEJ DOMIN  
C120 Run Like A Girl - DLA Piper team PAULINA BEDNARCZYK  
A277 Run 4 Fun - L’Oreal Running Team V DANIEL PLUTA  
A278 Run 4 Fun - L’Oreal Running Team IV DANIEL PLUTA  
A279 Run 4 Fun - L’Oreal Running Team III DANIEL PLUTA  
A280 Run 4 Fun - L’Oreal Running Team II DANIEL PLUTA  
A281 Run 4 Fun - L’Oreal Running Team I DANIEL PLUTA  
A247 RP Runners ADAM WILGUS  
A192 Rozbiegany Piastów 3 JACEK ZIELIŃSKI  
A194 Rozbiegany Piastów 2 KATARZYNA KATANA  
A193 Rozbiegany Piastów 1 KATARZYNA KATANA  
B405 Rozbiegani KARINA TERZONI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
102% / 1 015 zł
C103 Rowing Running Team SYLWIA LIŚKIEWICZ  
B203 Ronson Running Team 2 MAGDALENA PILICH  
A266 Ronson Running Team MAGDALENA PILICH  
- Rodzinka z Vegas MARCIN DIMITROW  
C121 Rockcastle PIOTR HAJGIEL  
A272 Roche Diabetes Care Polska PRZEMYSLAW FATEK  
A123 Robert Bosch CI IRENEUSZ SOBIPAN  
C227 RK Athletics 3 MARLENA MAJ  
C226 RK Athletics 2 MARLENA MAJ  
C225 RK Athletics MARLENA MAJ  
A127 Rembertów Team Morsy KAROLINA BIELEC  
A142 Rembertów Team Laski EMILIA OLĘDZKA  
A139 Rembertów Dream Team MAGDA BIELEC  
A156 Red Hot Chili Runners JOANNA MODLIBOREK  
A509 Reckitt Benckiser HyHo SLT BERNARD WYSZYŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
142% / 1 420 zł
A504 Reckitt Benckiser Health SLT BERNARD WYSZYŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
206% / 2 053,27 zł
A508 Reckitt Benckiser All-Stars PIOTR MAZUR Biegam Dobrze! - przejdź do strony
103% / 1 030 zł
- RBS 10 PAWEŁ GÓRSKI  
- RBS 09 PAWEŁ GÓRSKI  
- RBS 08 PAWEŁ GÓRSKI  
- RBS 07 PAWEŁ GÓRSKI  
- RBS 06 PAWEŁ GÓRSKI  
- RBS 05 PAWEŁ GÓRSKI  
B311 RBS 04 PAWEŁ GÓRSKI