XIV Ekiden - Start list

Bib number Team name First name Last name Zebrana kwota
C149 Affre & Friends JOANNA AFFRE  
A410 OSTC MARIA AHMAD Biegam Dobrze! - przejdź do strony
278% / 2 780 zł
B195 Pana Samurai HAYATO AKABA  
A603 Spartanie Dzieciom ŁUKASZ ALEKSANDROWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
103% / 1 030 zł
C276 GESSEL TEAM ANNA ANCKIEWICZ  
A209 PZ Cussons Running Team TOMASZ ANTOSZEWSKI  
B185 Aplitt - Zespół Szkół Łączności w Gdańsku ALEKSANDER BABIENKO  
A137 Enterprise Investors PAWEŁ BĄCZYŃSKI  
C168 Falenicka Patologia ANNA BANACH-WERNICKA  
B147 Twist and Shout MARCIN BARWICKI  
C239 Running JB&B Legal BEATA BARWIŃSKA  
A201 Ministerstwo Sprawiedliwości DL DAMIAN BEBAK  
C120 Run Like A Girl - DLA Piper team PAULINA BEDNARCZYK  
A109 Ministerstwo Sprawiedliwości BAF-DB MIKOŁAJ BEKASIAK  
A140 Ministerstwo Sprawiedliwości DSF MATEUSZ BETTIN  
A127 Rembertów Team Morsy KAROLINA BIELEC  
A139 Rembertów Dream Team MAGDA BIELEC  
A226 Prędkość Zgaszonego Światła MATEUSZ BIELIŃSKI  
C315 APN Promise 1 PIOTR BIELIŃSKI  
- APN Promise 2 PIOTR BIELIŃSKI  
A507 Ferring Polska ADAM BIERUT Biegam Dobrze! - przejdź do strony
210% / 2 100 zł
C240 CBRE Energia ALEKSANDRA BILINSKA  
B312 BEDEKER RADEK BILSKI  
C196 Drużyna RR MAGDALENA BŁASZCZYK  
A152 Norton Rose Fulbright 2 MICHAŁ BŁASZKIEWICZ  
B275 Exatel Running Team I BARTOSZ BOROWSKI  
B274 Exatel Running Team II BARTOSZ BOROWSKI  
A224 X-team SZCZEPAN BOROWSKI  
C259 Nationale-Nederlanden Running Team III MICHAŁ BRZUSZKIEWICZ  
C291 Nationale-Nederlanden Running Team MICHAŁ BRZUSZKIEWICZ  
C292 Nationale-Nederlanden Running Team II MICHAŁ BRZUSZKIEWICZ  
B157 DHL Global Forwarding HARPAGANY PAULINA BUDZEŃ  
B159 DHL Global Forwarding SUICIDE SQUAD PAULINA BUDZEŃ  
B158 DHL Global Forwarding W POGONI ZA HAJSEM PAULINA BUDZEŃ  
C161 WKBieg MATYLDA BUDZYN  
- Citi PROSTA do celu MARCIN BUGOWSKI  
A413 Citi PROSTA do celu MARCIN BUGOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
113% / 1 120 zł
C251 Syneos Health "Best of both" ADAM BURDAN  
B333 Los FRITESOS DANIELA DENNISE BURGOS ALVAREZ  
A182 Czerwone koguty I KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
A181 Czerwone koguty II KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
A517 Efigence MAGDALENA BUSZEK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
102% / 1 015,55 zł
A613 Artegence MAGDALENA BUSZEK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
102% / 1 019,56 zł
A271 DROdzy SZYMON BYLIŃSKI  
C284 Sarmacka Runners 1 GARY BYRNE  
C285 Sarmacka Runner 2 GARY BYRNE  
A166 ProAutomation MIKOŁAJ CHACIŃSKI  
B221 OTOMI JACEK CHACZYKOWSKI  
A284 DPD Polska I TOMASZ CHLEBOWSKI  
A285 DPD Polska II TOMASZ CHLEBOWSKI  
C150 DPD Polska III TOMASZ CHLEBOWSKI  
C325 DPD Polska IV TOMASZ CHLEBOWSKI  
- ZenCard SYLWIA CHMARRA  
B255 ZenCard SYLWIA CHMARRA  
- WalKIRia AGNIESZKA CHODAKOWSKA  
A217 Runone CGI ANDRZEJ CHOJNOWSKI  
A237 MDDP DOROTA CHRUŚCIEL-DZIEKAŃSKA  
A264 Orbium 1 HUBERT CHRZANOWSKI  
A263 Orbium 2 HUBERT CHRZANOWSKI  
- Luft Tri Team AGNIESZKA CHUDEK  
C503 VF Team - wolnobiegacze PIOTR CIECIELĄG Biegam Dobrze! - przejdź do strony
171% / 1 701 zł
- VF Team - 1 PIOTR CIECIELĄG  
- VF Team - 2 PIOTR CIECIELĄG  
C506 VF Team - szybkobiegacze PIOTR CIECIELĄG Biegam Dobrze! - przejdź do strony
129% / 1 287 zł
A295 NASK 1 ROBERT CIESIELSKI  
A234 Biegnij z ProService: Sześć Gepardów jedzących Ognisty Sernik PRZEMEK CIOK  
A233 Biegnij z ProService: Szybcy i Piękne PRZEMEK CIOK  
A232 Biegnij z ProService: Shinryaku PRZEMEK CIOK  
A231 Biegnij z ProService: Dzikie Dziki PRZEMEK CIOK  
A230 Biegnij z ProService: Avengers PRZEMEK CIOK  
A106 Lemontri ROBERT CIOSEK  
B202 THE STRONGERS by STROER TOMASZ CIRMIRAKIS  
B201 NO STRESS TEAM by STROER TOMASZ CIRMIRAKIS  
C137 Walczaki FABIAN CLAJOT  
A520 Fashion Victims WOJCIECH CORA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A521 Shopping is my Cardio WOJCIECH CORA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A518 Unilever Polska HPC Run Team KAROLINA ĆWIK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A214 Purina I ALEKSANDER CZAJĘCKI  
A216 Purina II ALEKSANDER CZAJĘCKI  
B102 Crido 1 BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
B105 Crido 2 BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
B104 Crido 3 BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
B103 Crido 4 BŁAŻEJ CZAJKOWSKI  
C182 BASF Polska sp. z o.o. MAREK CZAJKOWSKI  
- ACNET PAWEŁ CZEREP  
A134 Hufiec Warszawa Ochota BARBARA CZERNECKA  
B302 Accenture Bordeaux WIOLA CZOSTKÓW  
B301 Accenture Paris WIOLA CZOSTKÓW  
B300 Accenture Nantes WIOLA CZOSTKÓW  
B304 Accenture Horsham Team WIOLA CZOSTKÓW  
B303 Accenture Security Team 2 WIOLA CZOSTKÓW  
B298 Accenture High Performance WIOLA CZOSTKÓW  
B307 Accenture SAP ASAP WIOLA CZOSTKÓW  
B306 Accenture Infrastructure Services WIOLA CZOSTKÓW  
B305 Accenture Security Team 1 WIOLA CZOSTKÓW  
B299 Accenture Team One WIOLA CZOSTKÓW  
A126 Sprzeczne sygnały HIREK CZUPTA  
A153 The Luzers MARIUSZ CZWARTOSZ  
B181 OIRP Warszawa I JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
B182 OIRP WARSZAWA II JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
B183 OIRP WARSZAWA III JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
B184 OIRP WARSZAWA IV JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
A191 Bank Pocztowy S.A._1 JOLANTA DĄBROWSKA  
A190 Bank Pocztowy S.A._2 JOLANTA DĄBROWSKA  
C116 Bank Pocztowy S.A._3 JOLANTA DĄBROWSKA  
A506 Poradnia Chorób Stopy MONIKA DĄBROWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
105% / 1 050 zł
B179 Alfasigma Polska 1 ŁUKASZ DĄBROWSKI  
B178 Alfasigma Polska 2 ŁUKASZ DĄBROWSKI  
A290 2 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
A292 3 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
A291 4 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
A293 5 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
A294 6 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
C252 7 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
C253 8 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
C254 9 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
C255 10 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
C256 11 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
C257 12 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
A289 1 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
B239 Załoga G RAFAŁ DĄBROWSKI  
A242 ADP TOMASZ DAWIDCZYK  
- PKO BANK POLSKI BAH JOANNA DEJEWSKA VEL DEJ  
C158 Siemens Finance MIRELA DEJK  
- Rodzinka z Vegas MARCIN DIMITROW  
B501 Vamos Nina TELMO DIZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 101 zł
A505 Błyskawica HANNA DMOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
279% / 2 790 zł
- Altkom Software & Consulting PIOTR DOBROWOLSKI  
- Altkom Akademia S.A. PIOTR DOBROWOLSKI  
B211 ASC #1 PIOTR DOBROWOLSKI  
- ASC #2 PIOTR DOBROWOLSKI  
- ASC#3 PIOTR DOBROWOLSKI  
B210 Altkom Akademia PIOTR DOBROWOLSKI  
B209 Altkom Software and Consulting PIOTR DOBROWOLSKI  
A101 Sage C KRZYSZTOF DOŁOWSKI  
C110 RUN TEAM ANDRZEJ DOMIN  
C153 KPMG Audit Team AGATA DORCZUK  
B334 NAWA Running Team - Stypendyści AGNIESZKA DOROCIAK  
C146 Boli Mie Noga BARTOSZ DOROSZUK  
B324 Capco Team MICHAŁ DRABIKOWSKI  
B226 Sztuczna Inteligencja nie śmierdzi ROBERT DRZEWIECKI  
- Skurcze Łydek ANETA DUDA  
B175 LSI Software MAREK DUKOWSKI  
C188 Polidea MAGDA DURA  
B162 Pratt & Whitney Kalisz AGNIESZKA DYBOL  
B165 Pratt & Whitney Kalisz TEAM 2 AGNIESZKA DYBOL  
- Pratt & Whitney Kalisz TEAM 2 AGNIESZKA DYBOL  
B164 Pratt & Whitney Kalisz TEAM 3 AGNIESZKA DYBOL  
B163 Pratt & Whitney Kalisz TEAM 4 AGNIESZKA DYBOL  
B161 Pratt & Whitney Kalisz TEAM 5 BOSS AGNIESZKA DYBOL  
A283 Grupa Biegowa UM W-wa PIOTR DZIEKAN  
C199 ALTO KAMILA DZIOBAN  
A113 Yokogawa Runners TOMASZ DZIUBANY  
A114 Yokogawa Joggers TOMASZ DZIUBANY  
A501 Generali Out of Control ANNA DZIWOŃ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
316% / 3 160 zł
A124 TriWawa OZD RAFAŁ FABISZEWSKI  
A412 Slow Food IWONA FAJFER Biegam Dobrze! - przejdź do strony
110% / 1 095 zł
A272 Roche Diabetes Care Polska PRZEMYSLAW FATEK  
A249 SQUADRA AZZURRA DANILO FERRARIS  
A125 Directpl Running Team ALEKSANDRA FIŁONOWICZ  
B358 OBI 059 Kraków PAWEŁ FIUST  
- Wataha z Karpat WWF MAGDALENA FLORCZAK  
- Hakuna Matata JAKUB FOLGA  
C145 ERIF<>FIRE JAROSŁAW FURMANIAK  
B505 Griffin Real Estate MONIKA GAJEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
160% / 1 600 zł
A238 Schenker Technology Center Runners GRZEGORZ GALA  
C322 Drużyna TVN 2 JACEK GALEWSKI  
C148 Vetasi BARTOSZ GANCARZ  
A275 Findwise MARCIN GECOW  
C324 FMW Wolontariusze 2 CHRISTIAN GEORGEON  
B170 Schneider Electric 1 MARCIN GLIŃSKI  
B169 Schneider Electric 2 MARCIN GLIŃSKI  
B172 Schneider Electric 3 MARCIN GLIŃSKI  
B171 Schneider Electric 4 MARCIN GLIŃSKI  
B174 Schneider Electric 5 MARCIN GLIŃSKI  
B173 Schneider Electric 6 MARCIN GLIŃSKI  
B234 Telematics & Friends JACEK GŁADYSZEWSKI  
C102 Logistic Storm KASIA GŁODOWSKA  
A200 FDP Runners - Team I MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
B145 FDP Runners - Team II MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
A602 Księgowi na WyBIEGU JOANNA GOŁĘBIEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
102% / 1 015 zł
A103 Sage B MACIEJ GORALSKI  
C189 Grupa 5 KATARZYNA GÓROWSKA  
B308 RBS 01 PAWEŁ GÓRSKI  
B310 RBS 02 PAWEŁ GÓRSKI  
B309 RBS 03 PAWEŁ GÓRSKI  
B311 RBS 04 PAWEŁ GÓRSKI  
- RBS 05 PAWEŁ GÓRSKI  
- RBS 06 PAWEŁ GÓRSKI  
- RBS 07 PAWEŁ GÓRSKI  
- RBS 08 PAWEŁ GÓRSKI  
- RBS 09 PAWEŁ GÓRSKI  
- RBS 10 PAWEŁ GÓRSKI  
B404 Tirety do mety ŁUKASZ GRABARCZYK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
106% / 1 052 zł
C127 Matexy CLV LO ANNA GRABEK  
A165 Good change JOANNA GRABON  
A163 VFS runners JOANNA GRABON  
A111 Dynamo Kołomyja KATARZYNA GRABOWSKA  
A297 NASK2 GRZEGORZ GRABOWSKI  
A296 NASK3 GRZEGORZ GRABOWSKI