XIV Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
B137 UNILOGO VII JULIA SIELICKA  
B114 UNILOGO I JULIA SIELICKA  
B113 UNILOGO II JULIA SIELICKA  
B112 UNILOGO III JULIA SIELICKA  
B111 UNILOGO IV JULIA SIELICKA  
B110 UNILOGO V JULIA SIELICKA  
B109 UNILOGO VI JULIA SIELICKA  
C286 KMD Running Team En MARCIN SIERANT  
C287 KMD Running Team To MARCIN SIERANT  
- KMD Running Team Tre MARCIN SIERANT  
B254 Cisowianka Team PL 2 KONRAD SIERPIŃSKI  
B253 Cisowianka Team PL 1 KONRAD SIERPIŃSKI  
B325 Cosmedica Wellbeing Team I KAMIL SIUDEK  
B326 Cosmedica Wellbeing Team II KAMIL SIUDEK  
B327 Cosmedica Wellbeing Team III KAMIL SIUDEK  
B248 PKP Energetyka - Team I GRZEGORZ SIWEK  
B249 PKP Energetyka - Team II GRZEGORZ SIWEK  
C180 PKP Energetyka - Team III GRZEGORZ SIWEK  
B247 PKP Energetyka - Team IV GRZEGORZ SIWEK  
C181 PKP Energetyka - Team V GRZEGORZ SIWEK  
A274 FACTORY GRZEGORZ SKALSKI  
A208 NEINVER GRZEGORZ SKALSKI  
A229 PZU Sport Team 1 DOROTA SKIBICKA  
A228 PZU Sport Team 2 DOROTA SKIBICKA  
A227 PZU Sport Team 4 DOROTA SKIBICKA  
B502 FMW Masters MAGDA SKROCKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
243% / 2 422,33 zł
B601 Klub Biegacza NCBR "INNORUNNERS" 1 PAWEŁ SKUBIDA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 1 010 zł
B504 Klub Biegacza NCBR "INNORUNNERS" 2 PAWEŁ SKUBIDA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 1 001 zł
B406 Klub Biegacza NCBR "INNORUNNERS" 3 PAWEŁ SKUBIDA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
116% / 1 160 zł
- Żwawe Żubry MAGDALENA ŚLIWAK  
C134 BNP Paribas Leasing Solutions PAULINA ŚLIWINSKA  
C262 OBI International RADOSŁAW SŁOWIK  
B332 OS PATRICK SMARZYNSKI  
C264 OBI Tychy 049 RAFAŁ SMITS  
A102 Sage D SYLWIA SMOCZYŃSKA  
- #OnePfizer Spartanie Dzieciom KATARZYNA SNARSKA  
- #OnePfizer Rak'nRoll KATARZYNA SNARSKA  
A513 #OnePfizerDajemyDzieciomSiłę KATARZYNA SNARSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
107% / 1 070 zł
A168 SAGE E DOROTA ŚNIEG  
A104 Sage A DOROTA ŚNIEG  
B140 Ostre Dzidy JAKUB SOBACZYŃSKI  
C219 szuracze z Mastercard KRZYSZTOF SOBALA  
A195 DNB Runners JAKUB SOBCZAK  
A196 Orły z DNB JAKUB SOBCZAK  
- DNB3 JAKUB SOBCZAK  
A512 ANTY-LOOPY BOSCH IT JOANNA SOBCZAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
137% / 1 370 zł
A123 Robert Bosch CI IRENEUSZ SOBIPAN  
A198 Media Group Running Team KAROLINA SOCHAN  
A420 MedicalFinanceGroup RunningTEAM KRZYSZTOF SOKALSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
183% / 1 830 zł
A418 Biegające Wieprze KRZYSZTOF SOKALSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
C505 Biegamy z Ochotą - Szybko JULIUSZ SOMPOLSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
128% / 1 275 zł
A235 PKO Champions NINA SOSNOWICZ  
- Gazele na starcie JOANNA SOSZYŃSKA - PSTROKOŃSKA  
B335 EVER GRUPA RANERS JOANNA SPUTOWSKA  
C307 Drużyna Actimela PIOTR STADNICKI  
C306 Danone Bieruń PIOTR STADNICKI  
C310 Turbo ITCC PIOTR STADNICKI  
C309 Stay Strong Team PIOTR STADNICKI  
C308 Nutri Pany i Panie PIOTR STADNICKI  
C265 LOT IT Runners WOJCIECH STAŃCZAK  
A222 UL International Polska 2 BEATA STANISZEWSKA  
A223 UL International Polska 3 BEATA STANISZEWSKA  
A221 UL International Polska 1 BEATA STANISZEWSKA  
C263 OEX RUNNERS TEAM TOMASZ STASZCZUK  
C504 KS Staszewscy WOJCIECH STASZEWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
123% / 1 230 zł
C139 PHD Media Direction RADOSŁAW STOLARCZYK  
B270 Gładkowicze MICHAŁ STOLARSKI  
C323 Raiffeisen Bank Polska JOANAN STOLARZ  
- Paczuski Taudul PIOTR STRYJEWSKI  
A118 BIG-BIK-OWCY-DBI TOMASZ SUDAKOWSKI  
A121 BIG-BIK-owcy TOMASZ SUDAKOWSKI  
C217 Priceless_one GRZEGORZ SUSZKO  
C218 Priceless_three GRZEGORZ SUSZKO  
B340 Grupa NDI JACEK ŚWIDERSKI  
B341 Grupa NDI JACEK ŚWIDERSKI  
B252 ZaDyszka KRZYSZTOF ŚWIETLICKI  
A282 Grupa Biegowa UM W-wa 2 CYPRIAN ŚWIS  
C502 Salesforce ANNA SZAFARCZYK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 200 zł
B353 OBI Księgowość i Przyjaciele JUSTYNA SZAFRAN  
C176 Klub Biegacza RTV EURO AGD- DeZeteRy MIROSŁAW SZAJKO  
A417 SARANTIS BARTEK SZAKIEWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
B229 fRUNatics MELCHIOR SZCZEPANIK  
C179 PFR Orły DOMINIKA SZCZEPŁEK  
C178 PFR Sokoły DOMINIKA SZCZEPŁEK  
- Emurs Poland WERONIKA SZCZESNA  
B233 Emsur Poland WERONIKA SZCZESNA  
B288 Emsur Poland WERONIKA SZCZESNA  
C211 Carrefour Running Team 1 KATARZYNA SZCZYGLAK  
C210 Carrefour Running Team 2 KATARZYNA SZCZYGLAK  
C209 Carrefour Running Team 3 KATARZYNA SZCZYGLAK  
C208 Carrefour Running Team 4 KATARZYNA SZCZYGLAK  
C207 Carrefour Running Team 5 KATARZYNA SZCZYGLAK  
C203 adidas Brand Comms PIOTR SZELESZCZUK  
A184 Biegowa Rodzina PIOTR SZEWCZYK  
B139 CEDC Sopliczaki EWA SZLĘK  
C273 Moleo ANTON SZMELOW  
C242 Kinder+Sport 1 MAGDALENA SZOZDA  
C243 Kinder+Sport 2 MAGDALENA SZOZDA  
C244 Kinder+Sport 3 MAGDALENA SZOZDA  
C245 Kinder+Sport 4 MAGDALENA SZOZDA  
A273 Ekiden Ekipa ŁUKASZ SZTERN  
- AXA Running Team DANIEL SZTOMBER  
- AXA Running Team A DANIEL SZTOMBER  
C197 GRODNO RUNNING TEAM KRZYSZTOF SZUBKA  
- Chróścik Kancelaria Radców Prawnych KAMIL SZYMAŃSKI  
- Korniszonki co mają oponki! KONRAD TABER  
B315 Videojet Running Team KATARZYNA TAŁAŁAJ  
C313 Deloitte Adventure Team WAW KONSTANCJA TANJGA-NAWROT  
A205 Deloitte Adventure Team Finevare KONSTANCJA TANJGA-NAWROT  
A219 Deloitte Adventure Team LEGAL KONSTANCJA TANJGA-NAWROT  
A204 Deloitte Adventure Team KONSTANCJA TANJGA-NAWROT  
C198 PWPW S.A. PAULINA TARASZEWSKA  
A309 LUX MED ADRIAN TARGONSKI  
C228 Kapitalni Capitalsi ZUZANNA TATARA  
C144 CDM Pekao PIOTR TELEON  
C321 Drużyna TVN 1 PATRYK TEMPSKI  
C213 Drunk Samurai IV YORIKO TERADA  
B314 TKuŻe JAKUB TERESZCZUK  
B405 Rozbiegani KARINA TERZONI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
102% / 1 015 zł
A515 Warbud Running Team SYLWIA TOPOLSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
138% / 1 380 zł
A220 Budimex runners ROMAN TOPOLSKI  
C316 Birell Team PAWEŁ TREPCZYŃSKI  
B143 Nestle Waters 1 ADELA TROJANOWSKA  
B144 Nestle Waters 2 ADELA TROJANOWSKA  
- PGE EJ 1 JASIEK TUKAJ  
A202 ZA MNĄ ŁUKASZ TULIK  
A218 ExpressMap ANDRZEJ TURZYNIECKI  
B320 BeCeGi #2 EWA TYLISZCZAK  
B321 BeCeGi #3 EWA TYLISZCZAK  
B328 BeCeGi #1 EWA TYLISZCZAK  
A510 Carrier Cool Runners 2 BARTOSZ UMIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 1 001,45 zł
A611 Carrier Cool Runners 1 BARTOSZ UMIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
110% / 1 095 zł
C293 HRK MAGDALENA URBAŃSKA  
A167 Logwin Team MACIEJ URBAŃSKI  
B278 Trackx JULIEN VANDER STRAETEN  
B240 Trackx.Team JULIEN VANDER STRAETEN  
C602 Biegamy z Ochotą - Statecznie MARCIN WAGNER Biegam Dobrze! - przejdź do strony
168% / 1 680 zł
C403 Biegamy z Ochotą - Subtelnie MARCIN WAGNER Biegam Dobrze! - przejdź do strony
105% / 1 050 zł
B138 25x100 BARTŁOMIEJ WALENTYŃSKI  
B207 Arcadis 1 JOANNA WALEWSKA  
B208 Arcadis 2 JOANNA WALEWSKA  
B291 Arcadis 3 JOANNA WALEWSKA  
B206 Lecimy MAŁGORZATA WALKÓW  
B227 CzekoRunner's MARCIN WARGIN  
C108 eXteam I ANTONI WARSZAWIK  
C107 eXteam II ANTONI WARSZAWIK  
C170 PKP S.A. 1 MICHAŁ WASIAK  
C171 PKP S.A. 2 MICHAŁ WASIAK  
B219 PolSource I KRZYSZTOF WAŚNIOWSKI  
B220 PolSource II KRZYSZTOF WAŚNIOWSKI  
C281 Siemens MODUS IWONA WASZCZYKOWSKA  
C282 Siemens IWONA WASZCZYKOWSKA  
C106 CORDIA ŁUKASZ WĘCŁAWSKI  
B350 OBI Radom 043 MONIKA WIĄZOWSKA  
C215 Medicover Runners JACEK WICHOWSKI  
C214 Medicover Runners II JACEK WICHOWSKI  
C280 Medicover Runners VI JACEK WICHOWSKI  
C277 Medicover Runners III JACEK WICHOWSKI  
C279 Medicover Runners V JACEK WICHOWSKI  
C278 Medicover Runners IV JACEK WICHOWSKI  
C113 PAREXEL Stats Programmers KRZYSZTOF WIDŁAK  
B289 SuperGrosz Dream Team DOMINIKA WIECHECKA  
A304 Pędzące Żółwie AGNIESZKA WIELĄDEK  
A301 Pędzące Ślimaki AGNIESZKA WIELĄDEK  
A302 Pędzące Jeże AGNIESZKA WIELĄDEK  
A303 LUXTORPEDA AGNIESZKA WIELĄDEK  
A305 Nogi Stonogi AGNIESZKA WIELĄDEK  
B284 Be Healthy 5 AGATA WIELOGÓRSKA  
A244 Be Healthy 2 AGATA WIELOGÓRSKA  
B246 Be Healthy 3 AGATA WIELOGÓRSKA  
B245 Be Healthy 4 AGATA WIELOGÓRSKA  
A243 Be Healthy 1 AGATA WIELOGÓRSKA  
B259 KUKE 1 AGNIESZKA WIERZBICKA  
B258 KUKE 2 AGNIESZKA WIERZBICKA  
C112 Kuźnia Triathlonu ŁUKASZ WIERZBICKI  
A197 PKO Bank Polski Bezgotówkowi z PKO BP EWELINA WIĘSEK  
A247 RP Runners ADAM WILGUS  
B283 ORA ET LABORA SYLWESTER WILK  
C201 adidas Runners Warsaw I MARTYNA WIŚNIEWSKA  
C202 adidas Runners Warsaw II MARTYNA WIŚNIEWSKA  
C300 Kantar JAKUB WITKOWSKI  
C270 5 dzików i łania MICHAŁ WITKOWSKI  
A246 Google Serverless Runners PIOTR WITUSOWSKI  
A199 Google Cloud Runners PIOTR WITUSOWSKI  
C111 Gitarowi Łowcy Dżobów ADAM WOCH  
- WIDŁOROGI KRZYSZTOF WOCH  
B160 Winiary WERONIKA WODICZKO  
B280 BeneFIS BARTOSZ WÓJCICKI  
B281 We Thought They Said Rum BARTOSZ WÓJCICKI  
B282 FIS Klirtupej BARTOSZ WÓJCICKI  
B257 HIAB ALEKSANDRA WOJCIECHOWSKA  
C147 bossa.pl MICHAŁ WOJCIECHOWSKI  
C157 Storck ROBERT WOJCIESZAK  
B506 Auchan Retail Polska 1 PIOTR WOJCIESZKIEWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
194% / 1 935 zł
B407 LifeTube ANNA WÓJCIK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 1 000,95 zł
B191 Pekao SME KAMIL WÓJCIK  
C117 CORPOMED MAGDALENA WÓJCIK  
A288 EY Biega z Kaczmar Project 2 MICHAŁ WOJNAROWSKI  
A287 EY Biega z Kaczmar Project 3 MICHAŁ WOJNAROWSKI  
B223 EY Biega z Kaczmar Project IV MICHAŁ WOJNAROWSKI