XIV Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
C603 FILMWEB MONIKA ŁUCZAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
118% / 1 180 zł
C602 Biegamy z Ochotą - Statecznie MARCIN WAGNER Biegam Dobrze! - przejdź do strony
168% / 1 680 zł
C601 IRun by cc group KASIA SADOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
150% / 1 500 zł
C507 Benefit Systems Off-road Runners MICHAŁ KOMAR Biegam Dobrze! - przejdź do strony
127% / 1 265 zł
C506 VF Team - szybkobiegacze PIOTR CIECIELĄG Biegam Dobrze! - przejdź do strony
129% / 1 287 zł
C505 Biegamy z Ochotą - Szybko JULIUSZ SOMPOLSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
128% / 1 275 zł
C504 KS Staszewscy WOJCIECH STASZEWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
123% / 1 230 zł
C503 VF Team - wolnobiegacze PIOTR CIECIELĄG Biegam Dobrze! - przejdź do strony
171% / 1 701 zł
C502 Salesforce ANNA SZAFARCZYK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 200 zł
C501 ComtegRAN 2 KAROLINA KONDRACKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
C405 Spicy Mobile ARTUR ZAWADZKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 100 zł
C404 PRA HS Błyskawica GRZEGORZ SATOŁA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
162% / 1 620 zł
C403 Biegamy z Ochotą - Subtelnie MARCIN WAGNER Biegam Dobrze! - przejdź do strony
105% / 1 050 zł
C402 ComtegRAN 1 KAROLINA KONDRACKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 1 001,87 zł
C401 Charty z CMS 2 KATARZYNA PROKOP-OKUŁA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
105% / 1 050 zł
C325 DPD Polska IV TOMASZ CHLEBOWSKI  
C324 FMW Wolontariusze 2 CHRISTIAN GEORGEON  
C323 Raiffeisen Bank Polska JOANAN STOLARZ  
C322 Drużyna TVN 2 JACEK GALEWSKI  
C321 Drużyna TVN 1 PATRYK TEMPSKI  
C320 Drużyna TVN 3 ULA PETAŚ  
C319 mGang MATEUSZ KURYSZ  
C318 Lex Torpedy CHAJEC, DON-SIEMION & ŻYTO KANCELARIA PRAWNA  
C317 Zanim bąbelki uciekną ADRIANNA RUTKOWSKA  
C316 Birell Team PAWEŁ TREPCZYŃSKI  
C315 APN Promise 1 PIOTR BIELIŃSKI  
C314 LOT CHARTERS RADOSŁAW PODBIELSKI  
C313 Deloitte Adventure Team WAW KONSTANCJA TANJGA-NAWROT  
C312 UFG 1 KRZYSZTOF HRYCKO  
C311 UFG 2 KRZYSZTOF HRYCKO  
C310 Turbo ITCC PIOTR STADNICKI  
C309 Stay Strong Team PIOTR STADNICKI  
C308 Nutri Pany i Panie PIOTR STADNICKI  
C307 Drużyna Actimela PIOTR STADNICKI  
C306 Danone Bieruń PIOTR STADNICKI  
C305 ONE ESSITY ALEKSANDRA MARCZAK  
C304 AMBRA zWINNI TOMASZ PAWLICKI  
C303 ABC Data/XIAOMI TEAM ARTUR KŁOSZEWSKI  
C302 TRIPOWER MACIEJ ŻYWEK  
C301 Coca-Cola 6 MARLENA MAJ  
C300 Kantar JAKUB WITKOWSKI  
C299 Potwory 18+ AGATA HOLNICKA  
C298 Szybcy i Wściekli DANIEL ŁAZUGA  
C297 Bridgepoint Running Team PATRYK KOBAK  
C296 SimplicITy RENATA MAJCHER  
C295 PKO Leasing WOJCIECH ZAKRZEWSKI  
C294 Optima Logistics Group DOMINIKA KALUPA  
C293 HRK MAGDALENA URBAŃSKA  
C292 Nationale-Nederlanden Running Team II MICHAŁ BRZUSZKIEWICZ  
C291 Nationale-Nederlanden Running Team MICHAŁ BRZUSZKIEWICZ  
C290 GGH EkidenTeam EWELINA RUDNIK  
C289 ONE ESSITY 1 ALEKSANDRA MARCZAK  
C288 Tk maxx dla Wiosny BOZENA NACHOWSKA  
C287 KMD Running Team To MARCIN SIERANT  
C286 KMD Running Team En MARCIN SIERANT  
C285 Sarmacka Runner 2 GARY BYRNE  
C284 Sarmacka Runners 1 GARY BYRNE  
C283 Potwory 18+ Trubo AGATA HOLNICKA  
C282 Siemens IWONA WASZCZYKOWSKA  
C281 Siemens MODUS IWONA WASZCZYKOWSKA  
C280 Medicover Runners VI JACEK WICHOWSKI  
C279 Medicover Runners V JACEK WICHOWSKI  
C278 Medicover Runners IV JACEK WICHOWSKI  
C277 Medicover Runners III JACEK WICHOWSKI  
C276 GESSEL TEAM ANNA ANCKIEWICZ  
C275 42 Baza Lotnictwa Szkolnego TOMASZ MUSZYŃSKI  
C274 Potworni Instruktorzy AGATA HOLNICKA  
C273 Moleo ANTON SZMELOW  
C272 CATrunners SYLWIA JAROSIŃSKA  
C271 CATracers SYLWIA JAROSIŃSKA  
C270 5 dzików i łania MICHAŁ WITKOWSKI  
C269 Żółto-czarni PIOTR JABŁOŃSKI  
C268 LetMeRunSo SYLWIA MAŁYSZ  
C267 CHARTY ARUPA KAROLINA IZDEBSKA  
C266 Siemens Finance AGATA PASEK  
C265 LOT IT Runners WOJCIECH STAŃCZAK  
C264 OBI Tychy 049 RAFAŁ SMITS  
C263 OEX RUNNERS TEAM TOMASZ STASZCZUK  
C262 OBI International RADOSŁAW SŁOWIK  
C261 ASG ANNA RAMOCKA  
C260 Gothaer MAŁGORZATA KRAKOWIAK  
C259 Nationale-Nederlanden Running Team III MICHAŁ BRZUSZKIEWICZ  
C258 mfind MARCIN OPIEKA  
C257 12 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
C256 11 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
C255 10 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
C254 9 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
C253 8 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
C252 7 EDC Runners PIOTR DĄBROWSKI  
C251 Syneos Health "Best of both" ADAM BURDAN  
C250 P&G 3. JOLANTA RACHWALIK-SEDLAK  
C249 P&G 2. JOLANTA RACHWALIK-SEDLAK  
C248 P&G JOLANTA RACHWALIK-SEDLAK  
C247 Turbodurzy MAGDALENA ZIELIŃSKA  
C246 Victus Rębków VICTUS RĘBKÓW  
C245 Kinder+Sport 4 MAGDALENA SZOZDA  
C244 Kinder+Sport 3 MAGDALENA SZOZDA  
C243 Kinder+Sport 2 MAGDALENA SZOZDA  
C242 Kinder+Sport 1 MAGDALENA SZOZDA  
C241 The Hestons MICHAŁ RATUSZNY  
C240 CBRE Energia ALEKSANDRA BILINSKA  
C239 Running JB&B Legal BEATA BARWIŃSKA  
C238 Provident Polska S.A. RADOSŁAW KACPRZAK  
C237 hapibiegacze JAKUB ZALEWSKI  
C236 Muzeum i Instytut Zoologii PAN MARCIN KAMIŃSKI  
C235 Colgate Max One Active MARCIN MAKOWSKI  
C234 MAI Insurance Brokers TEAM PIOTR OKRASA  
C233 Quad Graphics JOANNA KRZYŻANIAK  
C232 Kalter 2 PAWEŁ ZASTOCKI  
C231 Kalter 1 PAWEŁ ZASTOCKI  
C230 DTC-A ALICJA PODGAJNA  
C229 DTC-1 ALICJA PODGAJNA  
C228 Kapitalni Capitalsi ZUZANNA TATARA  
C227 RK Athletics 3 MARLENA MAJ  
C226 RK Athletics 2 MARLENA MAJ  
C225 RK Athletics MARLENA MAJ  
C224 Coca-Cola 5 MARLENA MAJ  
C223 Coca-Cola 4 MARLENA MAJ  
C222 Coca-Cola 3 MARLENA MAJ  
C221 Coca-Cola 2 MARLENA MAJ  
C220 Coca-Cola 1 MARLENA MAJ  
C219 szuracze z Mastercard KRZYSZTOF SOBALA  
C218 Priceless_three GRZEGORZ SUSZKO  
C217 Priceless_one GRZEGORZ SUSZKO  
C216 Radość z biegania ANIA KUR  
C215 Medicover Runners JACEK WICHOWSKI  
C214 Medicover Runners II JACEK WICHOWSKI  
C213 Drunk Samurai IV YORIKO TERADA  
C212 Drunk Samurai III NAOFUMI MAKINO  
C211 Carrefour Running Team 1 KATARZYNA SZCZYGLAK  
C210 Carrefour Running Team 2 KATARZYNA SZCZYGLAK  
C209 Carrefour Running Team 3 KATARZYNA SZCZYGLAK  
C208 Carrefour Running Team 4 KATARZYNA SZCZYGLAK  
C207 Carrefour Running Team 5 KATARZYNA SZCZYGLAK  
C206 Drunk Samurai II NAOFUMI MAKINO  
C205 Cartrack Sport Team 2 KAROLINA MAŃKOWSKA  
C204 adidas Omnichannel Team JAKUB MANDECKI  
C203 adidas Brand Comms PIOTR SZELESZCZUK  
C202 adidas Runners Warsaw II MARTYNA WIŚNIEWSKA  
C201 adidas Runners Warsaw I MARTYNA WIŚNIEWSKA  
C200 Cartrack Sport Team 1 KAROLINA MAŃKOWSKA  
C199 ALTO KAMILA DZIOBAN  
C198 PWPW S.A. PAULINA TARASZEWSKA  
C197 GRODNO RUNNING TEAM KRZYSZTOF SZUBKA  
C196 Drużyna RR MAGDALENA BŁASZCZYK  
C195 7N Danske Bank MAGDA MECHOWSKA  
C194 Codec RADEK KOZIEJA  
C193 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych 2 ELŻBIETA PIOTROWSKA  
C192 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych 3 ELŻBIETA PIOTROWSKA  
C191 Którędy na Giewont ? KACPER MITRĘGA  
C190 Ikano Running Team MAŁGORZATA MOTWICKA  
C189 Grupa 5 KATARZYNA GÓROWSKA  
C188 Polidea MAGDA DURA  
C187 Hogan Lovells JUSTYNA ROGUS  
C186 Stal-Service SEBASTIAN JEŻ  
C185 JTENDO DARIUSZ POSZELĘŻNY  
C184 Aasa Runners AGATA OLEJNIK  
C183 Aasa Heart Inside AGATA OLEJNIK  
C182 BASF Polska sp. z o.o. MAREK CZAJKOWSKI  
C181 PKP Energetyka - Team V GRZEGORZ SIWEK  
C180 PKP Energetyka - Team III GRZEGORZ SIWEK  
C179 PFR Orły DOMINIKA SZCZEPŁEK  
C178 PFR Sokoły DOMINIKA SZCZEPŁEK  
C177 Klub Biegacza RTV EURO AGD Sześciu Wspaniałych PIOTR LEŚNOWOLSKI  
C176 Klub Biegacza RTV EURO AGD- DeZeteRy MIROSŁAW SZAJKO  
C175 Klub Biegacza RTV EURO AGD POiOK PIOTR LEŚNOWOLSKI  
C174 Klub Biegacza RTV EURO AGD - trójkołamacze PIOTR LEŚNOWOLSKI  
C173 Klub Biegacza RTV EURO AGD Muszkieterowie PIOTR LEŚNOWOLSKI  
C172 Oktawave PAWEŁ WROCZYŃSKI  
C171 PKP S.A. 2 MICHAŁ WASIAK  
C170 PKP S.A. 1 MICHAŁ WASIAK  
C169 7N MAGDA MECHOWSKA  
C168 Falenicka Patologia ANNA BANACH-WERNICKA  
C167 Studiotech Poland KRZYSZTOF NAROJCZYK  
C166 Fakapy MATEUSZ ZIELIŃSKI  
C165 7N Admin MAGDA MECHOWSKA  
C164 PwC Pace Cadets MATEUSZ KSIĘŻOPOLSKI  
C163 PwC to nie są leszcze Stefan MATEUSZ KSIĘŻOPOLSKI  
C162 PwC Running Team MATEUSZ KSIĘŻOPOLSKI  
C161 WKBieg MATYLDA BUDZYN  
C160 Bell 2 BOGUSŁAWA MAJER  
C159 Bell 1 BOGUSŁAWA MAJER  
C158 Siemens Finance MIRELA DEJK  
C157 Storck ROBERT WOJCIESZAK  
C156 bfagencja.pl  |  drużyna giGAntów MARCIN WYSTRYCHOWSKI  
C155 bfagencja.pl  |  drużyna heROsów MARCIN WYSTRYCHOWSKI  
C154 IGT RUNNING TEAM OKSANA HUBICKA  
C153 KPMG Audit Team AGATA DORCZUK  
C152 Byle dobiec ANNA RZECZKOWSKA  
C151 Kancelaria Ożóg Tomczykowski JOANNA ZARĘBA  
C150 DPD Polska III TOMASZ CHLEBOWSKI  
C149 Affre & Friends JOANNA AFFRE  
C148 Vetasi BARTOSZ GANCARZ  
C147 bossa.pl MICHAŁ WOJCIECHOWSKI  
C146 Boli Mie Noga BARTOSZ DOROSZUK  
C145 ERIF<>FIRE JAROSŁAW FURMANIAK  
C144 CDM Pekao PIOTR TELEON  
C143 Huuuge Games KATARZYNA LISIECKA  
C142 Allergan KATARZYNA JARECKA  
C141 CAS TEAM MACIEJ KAJRUKSZTO