XV Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
- FDP Runners - Team III MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
A216 Ferroxowe Błyskawice IWONA SUŁEK  
A217 Ferroxowe Petardy IWONA SUŁEK  
B163 Finishers_Team PAWEŁ KLUCZEK  
- FIS WORLD CLASS BARTOSZ WÓJCICKI  
A222 FPL TEAM 1 PAWEŁ GAWRON  
A221 FPL TEAM 2 PAWEŁ GAWRON  
C165 Franke LESZEK DOMZAL  
C104 Friends ANNA SACHMATA  
B149 fRUNatics MELCHIOR SZCZEPANIK  
A138 FTC Razem KAZIMIERZ KONARSKI  
- Fundacja "Maraton Warszawski" - Drużyna Z SZYMON GŁĄB Biegam Dobrze! - przejdź do strony
5% / 50 zł
A130 G Partner Runners ANNA GRYGALEWICZ  
A158 Gide 1 JERZY RAJKOW-KRZYWICKI  
A157 Gide 2 JERZY RAJKOW-KRZYWICKI  
A191 Gide 3 JERZY RAJKOW-KRZYWICKI  
A256 Gilead Sport Team ŁUKASZ RUTKOWSKI  
C103 Gitara UMFC WOJCIECH CHOMICZ  
C156 Gitarowi Łowcy Dżobów ADAM WOCH  
C102 Gładkie pały MICHAŁ STOLARSKI  
A129 GMV Run! #1 KRYSTYNA MACIOSZEK  
A128 GMV Run! #2 KRYSTYNA MACIOSZEK  
A131 Go 4 smile MAGDALENA ŻELAZKO  
- GO Siemens! ADAM FRANK  
- GO4ENERGY ANDRZEJ MORUŃ  
A206 Google Beta runners NATALIA SAKOWSKA  
- Google EAP Runners NATALIA SAKOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
30% / 300 zł
A288 Grupa Biegowa UM W-wa 1 CYPRIAN ŚWIŚ  
A289 Grupa Biegowa Um W-wa 2 KATARZYNA BANASIK  
C170 GT Runners #1 FILIP KIJOWSKI  
C169 GT Runners #2 FILIP KIJOWSKI  
C161 H2B Running Team MATEUSZ KORPAŁA  
C131 Hemoglobina KRZYSZTOF MASZCZYŃSKI  
A236 Henkel Running Team I IWONA SEREMAK  
A235 Henkel Running Team II IWONA SEREMAK  
A234 Henkel Running Team III IWONA SEREMAK  
A233 Henkel Running Team IV IWONA SEREMAK  
- Hitachi Capital Polska NATHALIE STEINWENDER  
- Hitachi Capital Polska NATHALIE STEINWENDER  
C157 HL JUSTYNA ROGUS  
A212 HM Lecimy RAFAŁ ŁAZUR  
- Hortex Rockets EMILIA BRYL  
- Hortex Running Team EMILIA BRYL  
C138 Hufiec Warszawa-Ochota BARBARA CZERNECKA  
- IESE RUNNING TEAM 1 ELZBIETA WOJTCZAK  
- IESE RUNNING TEAM 2 ELZBIETA WOJTCZAK  
- IESE Running Team 3 ELZBIETA WOJTCZAK  
A139 IGT KLAUDIA ZEBROWSKA  
B104 In4mates MICHAŁ DRABIKOWSKI  
- ING Team I PAWEŁ JASKUŁOWSKI  
C159 ING TEAM II PIOTR KORNILUK  
- ING TEAM III MAŁGORZATA REJN  
A505 Ingersoll Run(d) MAGDALENA SCHMIDT-LEWANDOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A253 Instapagers DOROTA KASPEREK  
B151 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych 1 ELŻBIETA PIOTROWSKA  
B150 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych 2 ELŻBIETA PIOTROWSKA  
- Inteligentne Rozbiegane Pawiany MAGDALENA GRECZKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
75% / 750 zł
B143 INTER Polska Running Team I MACIEJ JACHACZ  
B142 INTER Polska Running Team II MACIEJ JACHACZ  
A114 InterRisk 1 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
A118 InterRisk 2 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
A125 InterRisk 3 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
A165 Jakośtobędzie MICHAŁ SITAREK  
C112 Jeszcze Mogę MICHAŁ KLIMA  
- Johnson&Johnson NATALIA SIKORSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
B110 JT S.A. KRZYSZTOF WOJTCZAK  
A185 JTENDO ANDRZEJ TRAWIŃSKI  
B174 Kapitalni Capitalsi AMELIA KRAMEK  
- KB Krokus Kwiatkowice MARIAN ŻUKOWSKI  
B153 KB Krokus Kwiatkowice MISZCZOWIE TOMASZ ZOMERFELD  
- KB PLL LOT - CABIN CREW MARTA SOCHACKA-PODBIELSKA  
A110 KB Wyszków I ANETA KRUSZEWSKA  
A102 KB Wyszków II MAŁGORZATA WYSZYŃSKA  
A101 KB WYSZKÓW III KRZYSZTOF MATWIEJCZYK  
A107 KB Wyszków IV RAFAŁ DZIĘGIELEWSKI  
A104 KB WYSZKÓW V MONIKA WOJNO  
A108 KB Wyszków VI DARIUSZ CIACH  
A190 KB Wyszków VII MAREK ZIĘTARA  
- KBJ S.A. MARTA PRZYGODZKA  
- KBJ S.A. II MARTA PRZYGODZKA  
B133 Klawa Drużyna GRZEGORZ MOSTOWSKI  
- Klub Biegacza NCBR "INNORUNNERS" 1 PAWEŁ SKUBIDA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
24% / 235 zł
- Klub Biegacza NCBR "INNORUNNERS" 2 PAWEŁ SKUBIDA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
62% / 615 zł
- KLUB BIEGACZA PLL LOT - PILOCI MARIUSZ PIŁAT  
- Klub Biegacza Provident RADOSŁAW KACPRZAK  
- Klub Biegacza RTV EURO AGD Bobry z DOKu EWELINA GRYGLICKA  
- Klub biegacza RTV EURO AGD Gangreniaki ADRIAN KĘDRA  
A249 KMD Running Team I MARCIN SIERANT  
A248 KMD Running Team II MARCIN SIERANT  
A250 KMD Running Team III MARCIN SIERANT  
A183 Kombatanci VIKTORIIA LAZAREVA  
B192 Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej SZYMON ŁAWECKI  
B141 Kopernik Kadra MATEUSZ OSAKOWICZ  
B140 Kopernik Uczniowie MATEUSZ OSAKOWICZ  
A260 KORB-GLASS PIOTR PASIERBIŃSKI  
A284 Korniszonki co mają oponki !!! KONRAD TABER  
A120 Księgowi na wybiegu ELIZA JUCHNIEWICZ  
A192 KUKE AGNIESZKA WIERZBICKA  
A181 KUKE BeeGeeS AGNIESZKA WIERZBICKA  
C118 Kuryłowicz & Associates 1 AGATA GROCHOWSKA  
C117 Kuryłowicz & Associates 2 AGATA GROCHOWSKA  
- Kuźnia Triathlonu ŁUKASZ WIERZBICKI  
B178 LATONA ILONA WIERUCKA  
- Leroy Merlin RADOSŁAW SŁOWIK  
A240 Leśne Szychy ANNA TRYNISZEWSKA  
- LifeTube MICHAŁ KOŁODZIEJ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- Lingaro Running Team ANNA POZHARSKA  
- Lingaro Running Team ANNA POZHARSKA  
- Lingaro Running Team ANNA POZHARSKA  
A224 Lirene Running Team INGA JAROSZ-WAWRYNIUK  
B171 Live well at Citi - DMBH MAGDALENA KROLSKA  
A282 Live Well at Citi- FX Pulse Runners IZABELA CIEŚLAK  
A283 Live Well at Citi- Lejdis IZABELA CIEŚLAK  
C126 Logistics Storm ARKADUSZ JÓŹWIAK  
A271 Logwin Team MACIEJ URBAŃSKI  
- LOT CHARTERS RADOSŁAW PODBIELSKI  
- LOT OCC ADRIANNA TOMASZÓW  
- LOT SALES RAFAŁ FICEK  
- LOT Siatka i Alianse WOJCIECH WORONA  
A226 Lotnicze Pogotowie Ratunkowe DANIEL RASZTUBOWICZ  
A142 Lowcy z plemienia Wayuu ROBERT DRZEWIECKI  
C128 M Marathon Team MAJA BANASZCZYK  
- MAŁACHOWIANKA D-TEAM CEZARY OBCZYŃSKI  
A255 MDDP Running Team JOANNA STASIAK  
- MECHANIK I PRZYJACIELE MACIEJ BIELACHA  
C122 Media Group Running Team KAROLINA SOCHAN  
- Medicover Runners I JACEK WICHOWSKI  
- Medicover Runners II JACEK WICHOWSKI  
C123 Medtronic - Drużyna dla Serca 1 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
C134 Medtronic - Drużyna dla Serca 2 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
C137 Medtronic - Drużyna dla Serca 3 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
C136 Medtronic - Drużyna dla Serca 4 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
C135 Medtronic - Drużyna dla Serca 5 DOMINIKA STRÓŻYŃSKA  
A252 Mercedes-Benz Vans ZOFIA JURKOWSKA  
- Meta Już Blisko OLEH KASHIVSKYY  
- Miękkie Acai KAMIL ESSEKKAT Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
A115 Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii 1 CEZARY MALISZEWSKI  
- Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii 2 MONIKA PRZĄDKA  
A210 Ministerstwo Sprawiedliwości - DLPC AGATA OKLEJ  
A204 Ministerstwo Sprawiedliwości BA BO BOGUSŁAW MOCHNIEJ  
A203 Ministerstwo Sprawiedliwości DSF MATEUSZ BETTIN  
- Mitsubishi Electric RunTeam MAŁGORZATA ZAKRZEWSKA  
A265 Morsy Zielonka MONIKA OSIECKA  
- MPiT3 MONIKA PRZĄDKA  
- MSD Running Club Polska - Drużyna 1 PIOTR MIEDZIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- MSD Running Club Polska - Drużyna 2 PIOTR MIEDZIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- MSD Running Club Polska Team 1 PIOTR MIEDZIŃSKI  
- MSD Running Club Polska Team 2 PIOTR MIEDZIŃSKI  
C132 Muay Running Team Warszawa ANNA SZLOSER  
- Napollo Team ANDRZEJ WILK  
- NASK I KRZYSZTOF WAWRZYNIAK  
- NASK II KRZYSZTOF WAWRZYNIAK  
A196 NASK SA 1 ROBERT CIESIELSKI  
- NatWest 1 JACEK KAPŁON  
- NatWest 2 JACEK KAPŁON  
- NatWest 3 JACEK KAPŁON  
- NatWest 4 JACEK KAPŁON  
- NatWest 5 JACEK KAPŁON  
- NAWA I TOMASZ TĘDZIAGOLSKI  
B199 NBS Team 1 TOMASZ IZDEBSKI  
B200 NBS Team 2 TOMASZ IZDEBSKI  
- Nespresso PAULINA LEPA  
- Nessi Ślimaki MAGDALENA BRZOZOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
75% / 741,11 zł
- Nestle A&L&W Team KRYSTSINA PAULOUSKAYA  
A244 Netsprint ELIZA BUJNOWSKA  
A147 NIELSEN POLSKA I MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A148 NIELSEN POLSKA II MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A151 NIELSEN POLSKA III MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A150 NIELSEN POLSKA IV MARIUSZ RYŻKOWSKI  
- NIELSEN POLSKA IX MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A149 NIELSEN POLSKA V MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A153 NIELSEN POLSKA VI MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A152 NIELSEN POLSKA VII MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A154 NIELSEN POLSKA VIII MARIUSZ RYŻKOWSKI  
- NIELSEN POLSKA X MARIUSZ RYŻKOWSKI  
- NiTeam KATARZYNA PISULA  
B196 Nogi Stonogi MICHAŁ GRYCZ  
B124 Novo Nordisk 1 JACEK NAGLER  
B125 Novo Nordisk 10 JACEK NAGLER  
B122 Novo Nordisk 3 JACEK NAGLER  
B121 Novo Nordisk 4 JACEK NAGLER  
B119 Novo Nordisk 5 JACEK NAGLER  
B120 Novo Nordisk 6 JACEK NAGLER  
B128 Novo Nordisk 7 JACEK NAGLER  
B127 Novo Nordisk 8 JACEK NAGLER  
B126 Novo Nordisk 9 JACEK NAGLER  
B123 Novo Nordisk.2 JACEK NAGLER  
- OBI 019 I ARKADIUSZ CHŁAPEK  
- OBI 019 II ARKADIUSZ CHŁAPEK  
- OBI 029 Olsztyn JAROSŁAW KOPYŚĆ  
- OBI CZELADŹ 064 ANNA MOKWIŃSKA  
- OBI Czeladź 064 MARZENA FISZER  
- OBI Kraków 072 ŁUKASZ ROGOZIŃSKI  
- OBI Księgowość i Rodzina MARCIN MAŁKOWSKI  
- OBI NOWY SĄCZ 075 KAMIL KALINOWSKI  
- OBI POMARAŃCZOWE HURAGANY MARCIN MAŁKOWSKI  
- Obi Radom 065 MATEUSZ ROZWADOWSKI  
- OBI TYCHY 049 ŁUKASZ PUSTUŁKA  
- OBI Wrocław 007 GRZEGORZ GŁOWACZ  
- OBIEGANI073 KRZYSZTOF JASIOROWSKI