XV Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
A166 Drużyna UltraDziadka OLGA OROŃ  
A133 Dynamiczne, elastyczne MAGDALENA ŻELAZKO  
A414 Dynamo Kołomyja KATARZYNA GRABOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
B501 Dziewczyny BiegnieMY MAGDALENA PREDKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A503 Dziewczyny z Fundacji JULIA SZLĘZAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
151% / 1 510 zł
C247 Dzikie Kuny Cloudity AGATA WŁÓDARCZAK  
C310 e-point SA MACIEJ STOLARSKI  
C407 EcoVadis MARIA RADWAŃSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
116% / 1 152,60 zł
C605 EcoVadis MARIA RADWAŃSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
117% / 1 167,10 zł
A519 Efigence MARCELINA COMPEL Biegam Dobrze! - przejdź do strony
115% / 1 150 zł
B287 EGIS Biovitalni MARIA ŚLIWA  
C186 Ekidoki RICARDO ZARCO MALDONADO  
C160 Ekipa pościgowa ALICJA KURPIEWSKA  
A273 Ekipa Remontowa ALICJA KURPIEWSKA  
C154 ELAVON OPS DOMINIK KOSSECKI  
- Electra Running Team MARCIN WOŹNY  
A254 eMAG.pl Running Team WIKTOR KOZAKOWSKI  
C145 Empik 1 EWELINA KOLAJ  
C144 Empik 2 EWELINA KOLAJ  
C143 Empik 3 EWELINA KOLAJ  
C142 Empik 4 EWELINA KOLAJ  
C141 Empik 5 EWELINA KOLAJ  
C140 Empik 6 EWELINA KOLAJ  
B253 Enel-Sport Runners Team MAŁGORZATA ZAWADZKA  
C257 ENERGETYCZNI (MINISTERSTWO ENERGII) ILONA BARTKOWSKA  
A416 Eneria PIOTR ZAWADZKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 1 002 zł
A171 Eneria CAT PIOTR ZAWADZKI  
A506 ENGEL ALICJA KAPICA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
115% / 1 145 zł
A257 Enterprise Investors PAWEŁ BĄCZYŃSKI  
C155 Eracent KRZYSZTOF MATYSKIEL  
A305 EURO RTV AGD KUBA PULCHNY  
C299 Euroflorist TOMASZ WIKTOROWICZ  
C187 EuroSoft Team MICHAŁ MAZUREK  
A182 Exo Team ANETA RUDNICKA  
C150 ExpressMap ANDRZEJ TURZYNIECKI  
B130 eXteam I ANTONI WARSZAWIK  
B129 eXteam II ANTONI WARSZAWIK  
B318 EY PIOTR STADNICKI  
- EY PIOTR STADNICKI  
B329 EY Academy Team PIOTR STADNICKI  
B317 EY BA PIOTR STADNICKI  
B152 Falenicka Patologia ANNA BANACH-WERNICKA  
A306 FDP Runners - Team I MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
A307 FDP Runners - Team II MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
C185 FDP Runners - Team III MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
A216 Ferroxowe Błyskawice IWONA SUŁEK  
A217 Ferroxowe Petardy IWONA SUŁEK  
A315 Ferroxowe torpedy. IWONA SUŁEK  
C227 Filmweb MONIKA PIASECKA  
B163 Finishers_Team PAWEŁ KLUCZEK  
B300 FIS Dream Team BARTOSZ WÓJCICKI  
C228 FIS WORLD CLASS BARTOSZ WÓJCICKI  
A222 FPL TEAM 1 PAWEŁ GAWRON  
A221 FPL TEAM 2 PAWEŁ GAWRON  
C165 Franke LESZEK DOMZAL  
C104 Friends ANNA SACHMATA  
B149 fRUNatics MELCHIOR SZCZEPANIK  
A138 FTC Razem KAZIMIERZ KONARSKI  
B502 Fundacja "Maraton Warszawski" - Drużyna Y MAGDA SKROCKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
109% / 1 085 zł
B405 Fundacja "Maraton Warszawski" - Drużyna Z SZYMON GŁĄB Biegam Dobrze! - przejdź do strony
105% / 1 050 zł
A130 G Partner Runners ANNA GRYGALEWICZ  
C287 GESSEL Team BARTŁOMIEJ WOŹNIAK  
A158 Gide 1 JERZY RAJKOW-KRZYWICKI  
A157 Gide 2 JERZY RAJKOW-KRZYWICKI  
A191 Gide 3 JERZY RAJKOW-KRZYWICKI  
A256 Gilead Sport Team ŁUKASZ RUTKOWSKI  
C103 Gitara UMFC WOJCIECH CHOMICZ  
C156 Gitarowi Łowcy Dżobów ADAM WOCH  
C102 Gładkie pały MICHAŁ STOLARSKI  
A129 GMV Run! #1 KRYSTYNA MACIOSZEK  
A128 GMV Run! #2 KRYSTYNA MACIOSZEK  
A131 Go 4 smile MAGDALENA ŻELAZKO  
B326 GO Siemens! ADAM FRANK  
B231 GO4ENERGY ANDRZEJ MORUŃ  
C241 Google Alpha runners NATALIA SAKOWSKA  
A206 Google Beta runners NATALIA SAKOWSKA  
- Google EAP Runners NATALIA SAKOWSKA  
A288 Grupa Biegowa UM W-wa 1 CYPRIAN ŚWIŚ  
A289 Grupa Biegowa Um W-wa 2 KATARZYNA BANASIK  
C170 GT Runners #1 FILIP KIJOWSKI  
C169 GT Runners #2 FILIP KIJOWSKI  
A522 H&M WOJCIECH CORA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
C161 H2B Running Team MATEUSZ KORPAŁA  
B194 HALLS 1 MAŁGORZATA BOŁKA  
B211 HALLS 2 MAŁGORZATA BOŁKA  
B193 HALLS 3 MAŁGORZATA BOŁKA  
B174 HALLS 4 MAŁGORZATA BOŁKA  
B173 HALLS 5 MAŁGORZATA BOŁKA  
B115 HALLS 6 MAŁGORZATA BOŁKA  
C131 Hemoglobina KRZYSZTOF MASZCZYŃSKI  
A236 Henkel Running Team I IWONA SEREMAK  
A235 Henkel Running Team II IWONA SEREMAK  
A234 Henkel Running Team III IWONA SEREMAK  
A233 Henkel Running Team IV IWONA SEREMAK  
- Hitachi Capital Polska NATHALIE STEINWENDER  
B285 Hitachi Capital Polska NATHALIE STEINWENDER  
C157 HL JUSTYNA ROGUS  
A212 HM Lecimy RAFAŁ ŁAZUR  
B295 Hortex Rockets EMILIA BRYL  
B294 Hortex Running Team EMILIA BRYL  
B323 HTL-STREFA 1 KATARZYNA MAĆKIEWICZ  
B322 HTL-STREFA 2 KATARZYNA MAĆKIEWICZ  
C138 Hufiec Warszawa-Ochota BARBARA CZERNECKA  
B250 IESE RUNNING TEAM 1 ELZBIETA WOJTCZAK  
B249 IESE RUNNING TEAM 2 ELZBIETA WOJTCZAK  
- IESE Running Team 3 ELZBIETA WOJTCZAK  
A139 IGT KLAUDIA ZEBROWSKA  
C296 Immunity Systems TOMEK KARDYS  
B104 In4mates MICHAŁ DRABIKOWSKI  
C236 ING Team I PAWEŁ JASKUŁOWSKI  
C159 ING TEAM II PIOTR KORNILUK  
C237 ING TEAM III MAŁGORZATA REJN  
A505 Ingersoll Run(d) MAGDALENA SCHMIDT-LEWANDOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 100 zł
C208 INNIO Jenbacher JULIA MATHIS  
A253 Instapagers DOROTA KASPEREK  
B151 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych 1 ELŻBIETA PIOTROWSKA  
B150 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych 2 ELŻBIETA PIOTROWSKA  
C504 Inteligentne Rozbiegane Pawiany MAGDALENA GRECZKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
B143 INTER Polska Running Team I MACIEJ JACHACZ  
B142 INTER Polska Running Team II MACIEJ JACHACZ  
A114 InterRisk 1 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
A118 InterRisk 2 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
A125 InterRisk 3 KATARZYNA GRZEŚKOWIAK  
A165 Jakośtobędzie MICHAŁ SITAREK  
B299 Johnson&Johnson NATALIA SIKORSKA  
- Johnson&Johnson NATALIA SIKORSKA  
B289 Johnson&Johnson Team2 FILIP PERZYŃSKI  
B110 JT S.A. KRZYSZTOF WOJTCZAK  
A185 JTENDO ANDRZEJ TRAWIŃSKI  
C233 K6 MARCIN KUZIEMSKI  
- Kalderyps MARIUSZ MATUSZKO  
A409 Kancelaria Ożóg Tomczykowski AGATA MĄCZYŃSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
C226 Kapitalni Capitalsi AMELIA KRAMEK  
B246 KB Krokus Kwiatkowice MARIAN ŻUKOWSKI  
B153 KB Krokus Kwiatkowice MISZCZOWIE TOMASZ ZOMERFELD  
A134 KB PLL LOT - CABIN CREW MARTA SOCHACKA-PODBIELSKA  
A110 KB Wyszków I ANETA KRUSZEWSKA  
A102 KB Wyszków II MAŁGORZATA WYSZYŃSKA  
A101 KB WYSZKÓW III KRZYSZTOF MATWIEJCZYK  
A107 KB Wyszków IV RAFAŁ DZIĘGIELEWSKI  
A104 KB WYSZKÓW V MONIKA WOJNO  
A108 KB Wyszków VI DARIUSZ CIACH  
A190 KB Wyszków VII MAREK ZIĘTARA  
C108 KBJ S.A. MARTA PRZYGODZKA  
C121 KBJ S.A. II MARTA PRZYGODZKA  
C260 Kinder+Sport by Agnieszka ANDRZEJ STANASZEK  
C300 Kinder+Sport by Cezary ANDRZEJ STANASZEK  
C262 Kinder+Sport by Klaudiusz ANDRZEJ STANASZEK  
C261 Kinder+Sport by Marta ANDRZEJ STANASZEK  
C263 Kinder+Sport by Tomasz ANDRZEJ STANASZEK  
B133 Klawa Drużyna GRZEGORZ MOSTOWSKI  
- Klub Biegacza NCBR "INNORUNNERS" 1 PAWEŁ SKUBIDA  
B402 Klub Biegacza NCBR "INNORUNNERS" 2 PAWEŁ SKUBIDA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
113% / 1 125 zł
A311 KLUB BIEGACZA PLL LOT - PILOCI MARIUSZ PIŁAT  
B212 Klub Biegacza Provident RADOSŁAW KACPRZAK  
B213 Klub Biegacza Provident 2 RADOSŁAW KACPRZAK  
C184 Klub Biegacza RTV EURO AGD Bobry z DOKu EWELINA GRYGLICKA  
C183 Klub biegacza RTV EURO AGD Gangreniaki ADRIAN KĘDRA  
A249 KMD Running Team I MARCIN SIERANT  
A248 KMD Running Team II MARCIN SIERANT  
A250 KMD Running Team III MARCIN SIERANT  
A183 Kombatanci VIKTORIIA LAZAREVA  
B192 Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej SZYMON ŁAWECKI  
C290 Kontoor - Team 1 PIOTR CIECIELĄG  
C289 Kontoor Team 2 PIOTR CIECIELĄG  
C288 Kontoor Team 3 PIOTR CIECIELĄG  
B141 Kopernik Kadra MATEUSZ OSAKOWICZ  
B140 Kopernik Uczniowie MATEUSZ OSAKOWICZ  
A260 KORB-GLASS PIOTR PASIERBIŃSKI  
A284 Korniszonki co mają oponki !!! KONRAD TABER  
A120 Księgowi na wybiegu ELIZA JUCHNIEWICZ  
C197 Którędy do baru SEBASTIAN JĘDRAL  
B290 Którędy na Giewont ? KACPER MITRĘGA  
A192 KUKE AGNIESZKA WIERZBICKA  
A181 KUKE BeeGeeS AGNIESZKA WIERZBICKA  
C118 Kuryłowicz & Associates 1 AGATA GROCHOWSKA  
C117 Kuryłowicz & Associates 2 AGATA GROCHOWSKA  
C188 Kuźnia Triathlonu ŁUKASZ WIERZBICKI  
C246 Lapromaw ZENON KOMOREK  
B178 LATONA ILONA WIERUCKA  
- Leroy Merlin RADOSŁAW SŁOWIK  
A240 Leśne Szychy ANNA TRYNISZEWSKA  
- LifeTube MICHAŁ KOŁODZIEJ  
- Lingaro Running Team ANDREA COMIA  
C229 Lingaro Running Team - DAS Section ANNA POZHARSKA  
C230 Lingaro Running Team I ANNA POZHARSKA  
A224 Lirene Running Team INGA JAROSZ-WAWRYNIUK  
B171 Live well at Citi - DMBH MAGDALENA KROLSKA  
A282 Live Well at Citi- FX Pulse Runners IZABELA CIEŚLAK  
A283 Live Well at Citi- Lejdis IZABELA CIEŚLAK  
C126 Logistics Storm ARKADUSZ JÓŹWIAK  
A271 Logwin Team MACIEJ URBAŃSKI  
C264 LOT CHARTERS RADOSŁAW PODBIELSKI  
B311 LOT OCC ADRIANNA TOMASZÓW  
C266 LOT SALES RAFAŁ FICEK  
C265 LOT Siatka i Alianse WOJCIECH WORONA  
A226 Lotnicze Pogotowie Ratunkowe DANIEL RASZTUBOWICZ  
A142 Lowcy z plemienia Wayuu ROBERT DRZEWIECKI  
C128 M Marathon Team MAJA BANASZCZYK  
- MAŁACHOWIANKA D-TEAM CEZARY OBCZYŃSKI