D454 |
Team ZabieganeDni |
MARCIN |
KOCZOROWSKI |
|
A236 |
Avengersi |
MAGDA |
UBA |
|
D500 |
Czerwone koguty I |
KRZYSZTOF |
BURZYŃSKI |
|
A106 |
KOMPLUS |
BARTŁOMIEJ |
DOMAŃSKI |
|
A104 |
Prevenity |
AGNIESZKA |
ZEGADŁO |
|
A253 |
Minds & Roses #1 |
MACIEJ |
SZPIL |
|
A105 |
KB Wyszków OLDIES BUT GOLDIES |
KRZYSZTOF |
MATWIEJCZYK |
|
E501 |
Prawnik mnie goni |
MONIKA |
BOBROWICZ |
|
A108 |
Nazwa do ustalenia |
BARTŁOMIEJ |
SŁAWIŃSKI |
|
D453 |
Sigma Runners |
MIKOŁAJ |
KUBICZ |
|
A107 |
Biegowa Ekipa 1 |
DOROTA |
SMIGIELSKA |
|
G610 |
PwC Runners 1 |
JULIA |
OSIŃSKA |
|
A139 |
NIQ 1 |
MICHAŁ |
PATAJ |
|
D468 |
CLV Bohaterki Team 1 |
TOMASZ |
STOPA |
|
D457 |
RODZINY SIĘ NIE WYBIERA |
WERONIKA |
ZIELIŃSKA |
|
D456 |
GAZELE |
WERONIKA |
ZIELIŃSKA |
|
D455 |
UCIEKAM PRZED DRUGĄ POŁÓWKĄ |
WERONIKA |
ZIELIŃSKA |
|
A142 |
NIQ 2 |
MICHAŁ |
PATAJ |
|
A141 |
NIQ 3 |
MICHAŁ |
PATAJ |
|
A138 |
NIQ 4 |
MICHAŁ |
PATAJ |
|
A140 |
NIQ 5 |
MICHAŁ |
PATAJ |
|
D452 |
Team Wyszków |
EDYTA |
ORŁOWSKA |
|
F551 |
UPL ProNutiva Team |
AREK |
SŁAWIŃSKI |
|
G615 |
Kujawski 1 |
MARCIN |
PALACZ |
|
G616 |
Kujawski 5 |
MARCIN |
PALACZ |
|
A109 |
PredkoscGaszonegoSwiatla |
EDYTA |
STRUK |
|
A110 |
Kyndryl |
KAMILA |
KUBIK |
|
A154 |
TransEko |
ŁUKASZ |
SZYMAŃSKI |
|
A168 |
TMPL Sport Team CLO |
MIROSŁAW |
BRODOWSKI |
|
E502 |
CONTROLEXPERT |
AGNIESZKA |
OSMÓLSKA |
|
G626 |
Aegon Run |
JOANNA |
PYRAK |
|
A126 |
StarNet Telecom |
AGNIESZKA |
LEWCZUK |
|
G611 |
PwC Runners FCU |
WITOLD |
PLUTA |
|
G612 |
PWC Runners #5 |
URSZULA |
BEZAK |
|
A184 |
P&G Running Team |
MACIEJ |
MISZKURKA |
|
A120 |
Alcon3 |
DOROTA |
RUSZYŃSKA |
|
A121 |
Alcon4 |
DOROTA |
RUSZYŃSKA |
|
G613 |
PwC Runners #7 |
TOMASZ |
KIERZKOWSKI |
|
D471 |
SimCorp I |
ADAM |
MIŁKOWSKI |
|
G614 |
Lejdis |
KATARZYNA |
GÓRA |
|
A122 |
Skanska Holm4 |
MAGDALENA |
MATRAS-WNĘT |
|
D470 |
SimCorp II |
ADAM |
MIŁKOWSKI |
|
D469 |
SimCorp III |
ADAM |
MIŁKOWSKI |
|
G631 |
Accenture Runners Club |
MACIEJ |
BLOCH |
|
G630 |
Accenture Runners Club 2 |
MACIEJ |
BLOCH |
|
E504 |
CAT Runners |
MAGDALENA |
GĄSIEWSKA |
|
A125 |
KOMPLUS 2 |
BARTŁOMIEJ |
DOMAŃSKI |
|
A124 |
Kancelaria Ożóg Tomczykowski 1 |
MONIKA |
SAWICKA |
|
A123 |
Kancelaria Ożóg Tomczykowski 2 |
MONIKA |
SAWICKA |
|
A136 |
Burda Media |
OLEH |
KASHIVSKYY |
|
G627 |
ERGO Hestia Running Team I |
BASIA |
ŚWIDZIŃSKA-SZWED |
|
G629 |
ERGO Hestia Running Team II |
BASIA |
ŚWIDZIŃSKA-SZWED |
|
G628 |
ERGO Hestia Running Team III |
BASIA |
ŚWIDZIŃSKA-SZWED |
|
C437 |
Novo Nordisk 10 |
JACEK |
NAGLER |
|
E503 |
CAT Racers |
MAGDALENA |
GĄSIEWSKA |
|
E535 |
TB Team |
KATARZYNA |
WRÓBLEWSKA |
|
B374 |
Gilead Sciences Poland |
KAMIL |
MROWIEC |
|
C436 |
Novo Nordisk 11 Running Bulls |
JACEK |
NAGLER |
|
D485 |
Renault 1 |
MAREK |
DADAN |
|
D484 |
Renault 2 |
MAREK |
DADAN |
|
D473 |
Team ZabieganeDni Babeczki |
DOROTA |
SIERECKA |
|
D472 |
BMS Team |
KRZYSZTOF |
MAŃKA |
|
A137 |
Bractwo Biegowe BGK |
EDYTA |
PIOTROWSKA |
|
C439 |
T2S |
MICHAŁ |
GRZESZCZYK |
|
E537 |
Byle do przodu. |
ADAM |
JARMUŻEWSKI |
|
B377 |
SOPRO |
MARCIN |
PRUS |
|
F552 |
Foodlines |
WOJCIECH |
KORDALSKI |
|
G632 |
Collins Aerospace Kalisz 1 |
MAGDALENA |
KAŹMIERCZAK |
|
D486 |
Sandoz Running Team |
AGATA |
WIELOGÓRSKA |
|
D487 |
Sandoz Running Team 2 |
AGATA |
WIELOGÓRSKA |
|
A152 |
ORPEA. Antośki |
MAGDALENA |
ŻELAZKO |
|
A153 |
No Limit |
ŁUKASZ |
SIEDLECKI |
|
D488 |
Siemens Finance Running Stars |
MAŁGORZATA |
CALIŃSKA |
|
D489 |
Win Now Run Later |
MARIE-AURE |
DE BAZELAIRE |
|
E536 |
Polcard from Fiserv II |
MICHAŁ |
GOŁASZEWSKI |
|
A156 |
NSP Pitagoras 1 |
MAGDALENA |
LEWANDOWSKA |
|
A155 |
NSP Pitagoras 2 |
MAGDALENA |
LEWANDOWSKA |
|
B356 |
Celon Pharma |
KAMILA |
GALA |
|
E505 |
TBS Team 1 |
NICCI |
BELL |
|
A157 |
Magistral Transport |
MIKITA |
BAHDANAU |
|
B375 |
Gilead Sciences Poland 2 |
KAMIL |
MROWIEC |
|
A158 |
IPOPEMA Business Consulting Team |
LIDIA |
RADKOWIAK |
|
C438 |
Novo Nordisk 14 |
JACEK |
NAGLER |
|
A219 |
EXPEDITORS |
PAULINA |
BANASIAK |
|
E516 |
PepsiCo On The Run - Team Lay's |
MAJA |
KARADAS |
|
B357 |
RedCompass Labs Running Team1 |
TOMASZ |
CICHACKI |
|
E515 |
PepsiCo On The Run - Team Pepsi Max |
MAJA |
KARADAS |
|
E517 |
PepsiCo On The Run - Team Pepsi |
MAJA |
KARADAS |
|
A169 |
Paris 2024 |
JEREMY |
ROYER |
|
A170 |
Parexel #1 |
MAREK |
SKŁADANOWSKI |
|
A171 |
Parexel #2 |
MAREK |
SKŁADANOWSKI |
|
G642 |
Lingaro One |
PAWEŁ |
GÓRSKI |
|
A172 |
BNP PARIBAS DOBRZE |
MICHAŁ |
KLIMA |
|
B358 |
Yokogawa |
MAREK |
KWIATKOWSKI |
|
A173 |
Magenta Sport Team 5 |
DOMINIK |
PIECHOCINSKI |
|
C404 |
Bain GBS Force |
DOROTA |
PAVILLET |
|
C405 |
Bain GBS POWER |
DOROTA |
PAVILLET |
|
C409 |
CMSpeed I |
BARTŁOMIEJ |
SAPUTA |
|
C408 |
CMSpeed II |
BARTŁOMIEJ |
SAPUTA |
|
C407 |
CMSpeed III |
BARTŁOMIEJ |
SAPUTA |
|
C406 |
Bieg do Herbacianego Domku |
ŁUKASZ |
NACZAS |
|
B360 |
GBC team!2 |
MICHAŁ |
WRONKA |
|
B359 |
GBC team!1 |
MICHAŁ |
WRONKA |
|
A205 |
Zabiegani w CeZ |
ANNA |
KIERUL |
|
A174 |
Góra Biega |
ELŻBIETA |
CHARKO |
|
B361 |
And also the trees |
IRYNA |
BARDOUSKAYA |
|
E518 |
Biegamy zaLaskiem |
MAGDALENA |
GWIAZDOWSKA |
|
E519 |
MAGENTA SPORT TEAM 8 |
ALICJA |
GASIOROWSKA |
|
A222 |
Pędziwiatry BV II |
DANIEL |
MITKOWSKI |
|
E520 |
Sandoz Running Team 3 |
AGATA |
WIELOGÓRSKA |
|
C420 |
Magenta Sport Team 10 |
ŁUKASZ |
KWIATKOWSKI |
|
G643 |
Żywcem Zabiegani 2.0_Browary Warszawskie |
MICHAŁ |
KUCZEROWSKI |
|
A269 |
GANG OBIboków 064 |
RADOSŁAW |
SŁOWIK |
|
A268 |
OBI_Radom 065 |
RADOSŁAW |
SŁOWIK |
|
A267 |
OBI_Zarząd |
RADOSŁAW |
SŁOWIK |
|
A266 |
E-Komersiaki OBI |
RADOSŁAW |
SŁOWIK |
|
A265 |
OBI_Wrocław 007 |
RADOSŁAW |
SŁOWIK |
|
A264 |
OBI_Piotrków 016 |
RADOSŁAW |
SŁOWIK |
|
A200 |
Inchcape Jaguar Land Rover |
MICHAŁ |
GŁODOWSKI |
|
E521 |
NEWGATE TEAM |
DOROTA |
ŁUKASZEWICZ |
|
G644 |
Żywcem Zabiegani 2.0 _ PLANNING |
MICHAŁ |
DYCHTO |
|
G645 |
Żywcem Zabiegani 2.0 - Sprzedaż |
MARTA |
POLITOWSKA |
|
G646 |
Żywcem Zabiegani 2.0 _ Elbląg |
DARIUSZ |
KUSZYK |
|
G647 |
Żoliborz |
ROBERT |
BUCZEK |
|
C441 |
Tchibo Exclusive Team |
ELIZA |
POLIŃSKA |
|
C440 |
Tchibo Barista Team |
ELIZA |
POLIŃSKA |
|
G648 |
Tchibo Family Team |
ELIZA |
POLIŃSKA |
|
A185 |
Głodki i Winogronka |
ZOFIA |
GŁODOWSKA |
|
A186 |
Drunk Samurai A |
TEPPEI |
IZUMI |
|
A187 |
Drunk Samurai B |
TEPPEI |
IZUMI |
|
A206 |
Państwowy Instytut Medyczny MSWiA |
MAREK |
PURZYCKI |
|
F579 |
Medtronic Sportfreaks hidden power |
KAROLA |
MACIEJEWSKA |
|
A188 |
obiegUWka |
JAN |
ROMANSKI |
|
A189 |
WChUW obiegUWka |
JAN |
ROMANSKI |
|
A190 |
SSW Smart Speedy Warriors |
MILENA |
RUTKOWSKA |
|
F565 |
Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych |
WIOLETTA |
GRAMEK |
|
F566 |
Klub Biegacza Eneria |
KAROLINA |
ŚLUSARCZYK |
|
A202 |
PAYBACK 1 |
PAWEŁ |
ŁOKAJ |
|
A201 |
PAYBACK 2 |
PAWEŁ |
ŁOKAJ |
|
A203 |
Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny |
KAMIL |
GALA |
|
A220 |
Team BAKK |
SŁAWOMIR |
CYGLER |
|
C421 |
Averbit Sp. z o.o. |
ANNA |
GRYGIERCZYK |
|
A204 |
Old-BO(y)Ś Green Team |
ANETA |
STELMASZCZYK |
|
F553 |
Żywcem zabiegani 2.0 - oddział Południe. |
MACIEJ |
OZIMIŃSKI |
|
A216 |
OPI |
JACEK |
RACZKO |
|
C422 |
AZ GFS Warsaw I |
MAGDALENA |
GERWEL-WRONKA |
|
C423 |
AZ GFS Warsaw II |
MAGDALENA |
GERWEL-WRONKA |
|
C424 |
Stój Halina |
OSKAR |
OLCZAK |
|
C425 |
Pędzące Żółwie |
MICHAŁ |
CHABIERA |
|
B392 |
TRUMPF Huettinger |
MICHAŁ |
ŚWIERŻYŃSKI |
|
A217 |
Unum runners Actua(h)ry |
ANNA |
ADAMCZUK |
|
A252 |
Aldesa Runners |
ZUZANNA |
JELENIEWSKA |
|
A234 |
Demant Strikers |
GRZEGORZ |
KOSSOWSKI |
|
A254 |
SAVANGARD |
ANNA |
KOSMALA |
|
F580 |
RunnAIRs |
MONIKA |
PRZĄDKA |
|
B388 |
L’Oréal Running Team 1 |
DANIEL |
WIERZBICKI |
|
B391 |
L’Oréal Running Team 2 |
DANIEL |
WIERZBICKI |
|
B390 |
L’Oréal Running Team 3 |
DANIEL |
WIERZBICKI |
|
B389 |
L’Oréal Running Team 4 |
DANIEL |
WIERZBICKI |
|
F569 |
LUX MED 2 |
GRZEGORZ |
SZCZEPANIK |
|
A218 |
Toastmasters Centrum |
TOMASZ |
MAKUCH |
|
E531 |
Niebiescy |
BARTŁOMIEJ |
WALENTYŃSKI |
|
E532 |
FERRERO RUNNING TEAM #1 |
ANDRZEJ |
STANASZEK |
|
E533 |
FERRERO RUNNING TEAM #2 |
ANDRZEJ |
STANASZEK |
|
F583 |
PHILIPS |
JULIA |
GREGOROWICZ |
|
F568 |
LUX MED 1 |
MARCIN |
TRZCIŃSKI |
|
A233 |
Demant Warsaw |
MACIEJ |
PLOCHOCKI |
|
E534 |
Korposzczury |
MICHAŁ |
BALCEWICZ |
|
F581 |
KMD Running Club |
MICHAŁ |
BRZUSZKIEWICZ |
|
F563 |
No Heart Attack |
GIUSEPPE LUCA |
ALAIMO |
|
F564 |
Team niedoczas |
WIOLETA |
KOT |
|
B372 |
Greenfuture Energy |
ANGELINA |
KLYMENKO |
|
A221 |
YRU Running? |
KAROLINA |
JABŁOŃSKA |
|
B373 |
BBGK |
EWELINA |
ŻUK-LIPIŃSKA |
|
B376 |
HAPPY PATH |
GRAŻYNA |
MURAWSKA-ADAMEK |
|
F567 |
CBRE GWS |
PIOTR |
KNAGA |
|
A232 |
Danske Bank 2 |
MACIEJ |
SEMENIUK |
|
A238 |
Danske Bank 3 |
MACIEJ |
SEMENIUK |
|
A237 |
Danske Bank 4 |
MACIEJ |
SEMENIUK |
|
F585 |
Halls 1 |
KONRAD |
ŻYREK |
|
F584 |
Halls 2 |
DOMINIKA |
OUARRAK |
|
F582 |
Getinge |
MAGDALENA |
WYZIŃSKA |
|
A235 |
Daro Biega z Przyjaciółmi |
DARIUSZ |
KURP |
|
A249 |
Biogen Poland 2 |
JAKUB |
BLASZCZYK |
|
C903 |
Zdrofit |
RADOSŁAW |
KULIG |
|
A248 |
NeuroTeam |
PAULINA |
FONDERSKA |
|
A251 |
Team JKDJKM |
DOROTA |
BUDNICKA |
|
A250 |
Szczutowo Biega |
ANITA |
POCZWARDOWSKA |
|
B393 |
Bioton Regulatory Team |
MACIEJ |
KLIŚ |
|
A270 |
CARTRACK TEAM |
IWO |
KAMIŃSKI |
|
E550 |
Natek |
JUDIT |
GALCERAN LOPEZ |
|
E547 |
Run4Fun |
MARTA |
ADAMIAK |
|
E548 |
BioTeam |
RAFAŁ |
NAJDA |
|
A281 |
Decathlon Piaseczno |
TOMASZ |
HOŁÓWKA |
|
A283 |
FERRERO RUNNING TEAM #4 |
ANDRZEJ |
STANASZEK |
|
A282 |
Szczutowo Biega Bieg Dwóch Jezior |
ANITA |
POCZWARDOWSKA |
|
A284 |
Team Glovo |
ALEKSANDRA |
MARCZAK |
|
A285 |
SmartCon Team |
JACEK |
RYBARCZYK |
|
C901 |
Kruger&Matz |
MARIUSZ |
LESZEK |
|
C902 |
Os Duros!!! |
RICARDO |
ALMEIDA |
|