XVII Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
A704 MTT squad DAWID LIPSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
652% / 7 833,94 zł
B816 Abris Runners TOMASZ HAJDUK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
458% / 5 500 zł
D802 TRAVELIST ACTIVITY STARS ANNA LIPIŃSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
347% / 4 168 zł
B703 RUN PRIMUS RUN LIDIA BODASZEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
280% / 3 370 zł
D801 Cargill biega MAGDALENA MROZIK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
262% / 3 150 zł
A804 Vege Runners PIOTR WITUSOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
231% / 2 777,72 zł
G752 NOVAGO JAKUB ADAMKIEWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
210% / 2 530 zł
F713 Huragan ADAM MODRZEJEWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
196% / 2 361 zł
A808 Securitas Intelligent Services Poland Team IWONA BRANDYS Biegam Dobrze! - przejdź do strony
172% / 2 070 zł
A708 jtendo BARTŁOMIEJ GARNEK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
170% / 2 050 zł
A719 Sun & Snow Running Team BARTŁOMIEJ MAJDAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
161% / 1 940 zł
D702 mamArchitekci JOANNA OSKIERA-KUROWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
157% / 1 890 zł
A701 Herbert 99 Run Team MONIKA WOJCIECHOWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
154% / 1 850 zł
F854 Heidelberg Polska IZABELA NIZIAŁEK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
154% / 1 850 zł
D815 Śmiały Team MAGDALENA BARTMAN Biegam Dobrze! - przejdź do strony
152% / 1 830 zł
A717 Avon EWA BŁAŻEJCZYK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
141% / 1 700 zł
A811 Compensa Biega Wszędzie JACEK GŁADYSZEWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
140% / 1 690 zł
B710 comtegRUN 2 ROBERT RAFAŁKO Biegam Dobrze! - przejdź do strony
134% / 1 615 zł
A754 Charlie's Angeles PAWEŁ ZALEWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
134% / 1 614 zł
B853 comtegRUN 1 GRZEGORZ MAŚLUCH Biegam Dobrze! - przejdź do strony
132% / 1 585 zł
D756 Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę GRETA REPEĆ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
131% / 1 580 zł
D818 Rycerze Ortalionu DANIEL TYMIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
129% / 1 550 zł
A809 Coke Runners Team PAWEŁ GĄSIEWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
125% / 1 500 zł
B709 CDM Smith Running Engineers MICHAŁ OCHREMIAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
125% / 1 500 zł
D755 Warbud Gwiezdna Eskadra MARCIN HOYER Biegam Dobrze! - przejdź do strony
125% / 1 500 zł
G812 Biegnące Wieprze 1 RYSZARD RACZYŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 450 zł
C810 RANDSTAD MONIKA MACIOS Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 450 zł
A803 Żórawski Team #BiegamDobrze MICHAŁ JAMBOR Biegam Dobrze! - przejdź do strony
118% / 1 416 zł
F706 Bezlitośni MAGDALENA KŁĘK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
116% / 1 400 zł
G814 Biegnące Wieprze 2 RYSZARD RACZYŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
112% / 1 350 zł
A707 SocGen Poland Runners III EUGENIUSZ MANCZENKO Biegam Dobrze! - przejdź do strony
109% / 1 310 zł
D859 MARKETING DECATHLON POLSKA PIOTR SZELESZCZUK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
108% / 1 300 zł
A813 PwC ITX team MICHAŁ RUDY Biegam Dobrze! - przejdź do strony
108% / 1 300 zł
A714 Słodkie Pączki EDYTA WINNICKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
104% / 1 250 zł
B805 BIEGLI! PAWEŁ LEWANDOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 1 220 zł
A817 Góra Biega ŁUKASZ ZIELIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 1 220 zł
D757 Spicy Mobile One Horizon DANIEL KAROLKIEWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 210 zł
G855 #TeamDKMS MAREK WYBRANIEC Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 201 zł
A718 Aniołki i Demony DANIEL FILOCHOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 200 zł
D751 Kajima Poland ŁUCJA LEŚNIAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 200 zł
D852 Godel Technologies MONIKA KACZMAREK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 200 zł
D858 United 4 DKMS PAULINA DOMINIAK-BIENIAS Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 200 zł
D857 Pivotal Polska AGATA KAŁKO Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 200 zł
A807 Clurgo Running Team DOMINIKA TATOŃ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 200 zł
A851 ITSF Team ESTERA EJSMONT Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 200 zł
A806 AVA MARTA SCHMIDT Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 200 zł
A705 FIN MARTA SCHMIDT Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 200 zł
A856 Zimmer Biomet Runners PAULINA KORZENIEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 200 zł
D711 THe Runners PIOTR TRĘBICKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 200 zł
D712 Future Mind ANNA GĄSIOROWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 200 zł
A860 Zimmer Thunderbolts ADAM BOROWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 200 zł
A715 ASB Poland KATARZYNA CHAJĘCKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 200 zł
A861 Fast & Furios RAMAN SAMUSEU Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 200 zł
A280 All About Parenting KONRAD KUBACKI  
A279 Box Team #2 JUSTYNA DOLIŃSKA  
E549 Box Team #1 PIOTR SUCHARSKI  
A145 ORPEA. The Go Getters MAGDALENA ŻELAZKO  
D454 Team ZabieganeDni MARCIN KOCZOROWSKI  
A236 Avengersi MAGDA UBA  
A106 KOMPLUS BARTŁOMIEJ DOMAŃSKI  
A253 Minds & Roses #1 MACIEJ SZPIL  
A105 KB Wyszków OLDIES BUT GOLDIES KRZYSZTOF MATWIEJCZYK  
E501 Prawnik mnie goni MONIKA BOBROWICZ  
A108 Nazwa do ustalenia BARTŁOMIEJ SŁAWIŃSKI  
D453 Sigma Runners MIKOŁAJ KUBICZ  
A107 Biegowa Ekipa 1 DOROTA SMIGIELSKA  
A139 NIQ 1 MICHAŁ PATAJ  
D457 RODZINY SIĘ NIE WYBIERA WERONIKA ZIELIŃSKA  
D456 GAZELE WERONIKA ZIELIŃSKA  
D455 UCIEKAM PRZED DRUGĄ POŁÓWKĄ WERONIKA ZIELIŃSKA  
A141 NIQ 3 MICHAŁ PATAJ  
A138 NIQ 4 MICHAŁ PATAJ  
A140 NIQ 5 MICHAŁ PATAJ  
F551 UPL ProNutiva Team AREK SŁAWIŃSKI  
G615 Kujawski 1 MARCIN PALACZ  
A109 PredkoscGaszonegoSwiatla EDYTA STRUK  
A154 TransEko ŁUKASZ SZYMAŃSKI  
E502 CONTROLEXPERT AGNIESZKA OSMÓLSKA  
G612 PWC Runners #5 URSZULA BEZAK  
A121 Alcon4 DOROTA RUSZYŃSKA  
G613 PwC Runners #7 TOMASZ KIERZKOWSKI  
D471 SimCorp I ADAM MIŁKOWSKI  
G614 Lejdis KATARZYNA GÓRA  
A122 Skanska Holm4 MAGDALENA MATRAS-WNĘT  
D470 SimCorp II ADAM MIŁKOWSKI  
D469 SimCorp III ADAM MIŁKOWSKI  
G631 Accenture Runners Club MACIEJ BLOCH  
G630 Accenture Runners Club 2 MACIEJ BLOCH  
E504 CAT Runners MAGDALENA GĄSIEWSKA  
A125 KOMPLUS 2 BARTŁOMIEJ DOMAŃSKI  
A124 Kancelaria Ożóg Tomczykowski 1 MONIKA SAWICKA  
A123 Kancelaria Ożóg Tomczykowski 2 MONIKA SAWICKA  
G629 ERGO Hestia Running Team II BASIA ŚWIDZIŃSKA-SZWED  
G628 ERGO Hestia Running Team III BASIA ŚWIDZIŃSKA-SZWED  
C437 Novo Nordisk 10 JACEK NAGLER  
E503 CAT Racers MAGDALENA GĄSIEWSKA  
E535 TB Team KATARZYNA WRÓBLEWSKA  
B374 Gilead Sciences Poland KAMIL MROWIEC  
D485 Renault 1 MAREK DADAN  
D472 BMS Team KRZYSZTOF MAŃKA  
A137 Bractwo Biegowe BGK EDYTA PIOTROWSKA  
C439 T2S MICHAŁ GRZESZCZYK  
B377 SOPRO MARCIN PRUS  
F552 Foodlines WOJCIECH KORDALSKI  
G632 Collins Aerospace Kalisz 1 MAGDALENA KAŹMIERCZAK  
D486 Sandoz Running Team AGATA WIELOGÓRSKA  
D487 Sandoz Running Team 2 AGATA WIELOGÓRSKA  
A153 No Limit ŁUKASZ SIEDLECKI  
D488 Siemens Finance Running Stars MAŁGORZATA CALIŃSKA  
E536 Polcard from Fiserv II MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
A156 NSP Pitagoras 1 MAGDALENA LEWANDOWSKA  
A155 NSP Pitagoras 2 MAGDALENA LEWANDOWSKA  
A157 Magistral Transport MIKITA BAHDANAU  
B375 Gilead Sciences Poland 2 KAMIL MROWIEC  
C438 Novo Nordisk 14 JACEK NAGLER  
A219 EXPEDITORS PAULINA BANASIAK  
B357 RedCompass Labs Running Team1 TOMASZ CICHACKI  
E517 PepsiCo On The Run - Team Pepsi MAJA KARADAS  
A169 Paris 2024 JEREMY ROYER  
A170 Parexel #1 MAREK SKŁADANOWSKI  
A171 Parexel #2 MAREK SKŁADANOWSKI  
A172 BNP PARIBAS DOBRZE MICHAŁ KLIMA  
B358 Yokogawa MAREK KWIATKOWSKI  
A173 Magenta Sport Team 5 DOMINIK PIECHOCINSKI  
C405 Bain GBS POWER DOROTA PAVILLET  
C409 CMSpeed I BARTŁOMIEJ SAPUTA  
C408 CMSpeed II BARTŁOMIEJ SAPUTA  
C407 CMSpeed III BARTŁOMIEJ SAPUTA  
C406 Bieg do Herbacianego Domku ŁUKASZ NACZAS  
B360 GBC team!2 MICHAŁ WRONKA  
B359 GBC team!1 MICHAŁ WRONKA  
A205 Zabiegani w CeZ ANNA KIERUL  
B361 And also the trees IRYNA BARDOUSKAYA  
E518 Biegamy zaLaskiem MAGDALENA GWIAZDOWSKA  
E519 MAGENTA SPORT TEAM 8 ALICJA GASIOROWSKA  
E520 Sandoz Running Team 3 AGATA WIELOGÓRSKA  
A269 GANG OBIboków 064 RADOSŁAW SŁOWIK  
A268 OBI_Radom 065 RADOSŁAW SŁOWIK  
A267 OBI_Zarząd RADOSŁAW SŁOWIK  
A266 E-Komersiaki OBI RADOSŁAW SŁOWIK  
A265 OBI_Wrocław 007 RADOSŁAW SŁOWIK  
G644 Żywcem Zabiegani 2.0 _ PLANNING MICHAŁ DYCHTO  
G645 Żywcem Zabiegani 2.0 - Sprzedaż MARTA POLITOWSKA  
G646 Żywcem Zabiegani 2.0 _ Elbląg DARIUSZ KUSZYK  
G647 Żoliborz ROBERT BUCZEK  
C441 Tchibo Exclusive Team ELIZA POLIŃSKA  
C440 Tchibo Barista Team ELIZA POLIŃSKA  
G648 Tchibo Family Team ELIZA POLIŃSKA  
A185 Głodki i Winogronka ZOFIA GŁODOWSKA  
A186 Drunk Samurai A TEPPEI IZUMI  
A187 Drunk Samurai B TEPPEI IZUMI  
A188 obiegUWka JAN ROMANSKI  
A189 WChUW obiegUWka JAN ROMANSKI  
F565 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych WIOLETTA GRAMEK  
F566 Klub Biegacza Eneria KAROLINA ŚLUSARCZYK  
A202 PAYBACK 1 PAWEŁ ŁOKAJ  
A201 PAYBACK 2 PAWEŁ ŁOKAJ  
A203 Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny KAMIL GALA  
A220 Team BAKK SŁAWOMIR CYGLER  
C421 Averbit Sp. z o.o. ANNA GRYGIERCZYK  
A204 Old-BO(y)Ś Green Team ANETA STELMASZCZYK  
C422 AZ GFS Warsaw I MAGDALENA GERWEL-WRONKA  
C423 AZ GFS Warsaw II MAGDALENA GERWEL-WRONKA  
C424 Stój Halina OSKAR OLCZAK  
C425 Pędzące Żółwie MICHAŁ CHABIERA  
B392 TRUMPF Huettinger MICHAŁ ŚWIERŻYŃSKI  
A217 Unum runners Actua(h)ry ANNA ADAMCZUK  
A252 Aldesa Runners ZUZANNA JELENIEWSKA  
A234 Demant Strikers GRZEGORZ KOSSOWSKI  
B391 L’Oréal Running Team 2 DANIEL WIERZBICKI  
B390 L’Oréal Running Team 3 DANIEL WIERZBICKI  
B389 L’Oréal Running Team 4 DANIEL WIERZBICKI  
A218 Toastmasters Centrum TOMASZ MAKUCH  
E533 FERRERO RUNNING TEAM #2 ANDRZEJ STANASZEK  
F583 PHILIPS JULIA GREGOROWICZ  
F568 LUX MED 1 MARCIN TRZCIŃSKI  
A233 Demant Warsaw MACIEJ PLOCHOCKI  
E534 Korposzczury MICHAŁ BALCEWICZ  
F581 KMD Running Club MICHAŁ BRZUSZKIEWICZ  
A221 YRU Running? KAROLINA JABŁOŃSKA  
B373 BBGK EWELINA ŻUK-LIPIŃSKA  
B376 HAPPY PATH GRAŻYNA MURAWSKA-ADAMEK  
F567 CBRE GWS PIOTR KNAGA  
A237 Danske Bank 4 MACIEJ SEMENIUK  
F584 Halls 2 DOMINIKA OUARRAK  
F582 Getinge MAGDALENA WYZIŃSKA  
A235 Daro Biega z Przyjaciółmi DARIUSZ KURP  
A249 Biogen Poland 2 JAKUB BLASZCZYK  
C903 Zdrofit RADOSŁAW KULIG  
A251 Team JKDJKM DOROTA BUDNICKA  
A250 Szczutowo Biega ANITA POCZWARDOWSKA  
B393 Bioton Regulatory Team MACIEJ KLIŚ  
E550 Natek JUDIT GALCERAN LOPEZ  
A281 Decathlon Piaseczno TOMASZ HOŁÓWKA  
A283 FERRERO RUNNING TEAM #4 ANDRZEJ STANASZEK  
A282 Szczutowo Biega Bieg Dwóch Jezior ANITA POCZWARDOWSKA  
A284 Team Glovo ALEKSANDRA MARCZAK  
A285 SmartCon Team JACEK RYBARCZYK  
C901 Kruger&Matz MARIUSZ LESZEK  
C902 Os Duros!!! RICARDO ALMEIDA