5. Bridgestone Sztafeta Maratońska - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
881 Babeczki z rodzynkiem MAGDA DZIARNOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
155% / 1 005 zł
861 Orbis Team AGNIESZKA SERWIK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 650 zł
843 FO Asics Annopol Team MARCIN ZAKRZEWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 651 zł
842 PAHnące Biegaczki JUSTYNA SADOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 650 zł
841 arkenya_team PIOTR STOCHMALSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
126% / 818 zł
822 P&G Targowek Plant Natural Born Runners MACIEJ MISZKURKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 650 zł
821 #ekipa od wina WERONIKA ZAKRZEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
116% / 750 zł
804 Przybiegły za wcześnie KLAUDIA BERK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
140% / 910 zł
803 wkurw_team Dzikie Pufaki BARTŁOMIEJ ZGLIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
102% / 663 zł
802 Truchtem do mety ANNA SERAFIN Biegam Dobrze! - przejdź do strony
108% / 700 zł
801 lubelskibiegacz.pl TEAM PAWEŁ WYSOCKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
260% / 1 689,75 zł
782 Wieliszew Biega IZABELA KOWNACKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
117% / 755 zł
781 Liczy się dobra zabawa i pot i łzy i krew i browar po MACIEK KOZIARA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
104% / 670 zł
761 Wyczesani EMIL UŹDZIŁO Biegam Dobrze! - przejdź do strony
124% / 800 zł
743 Jeże 2 MarMarMar MARCIN CIOSEK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 650 zł
742 Asseco Active Team IWONA WIŚNIEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 650 zł
741 Schott Poland ŁUKASZ "BIDON" RAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
218% / 1 415 zł
704 Bo jak nie my to kto PRZEMYSŁAW WYDRA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
102% / 663 zł
703 Serwuski KATARZYNA KUNA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
379% / 2 460 zł
702 #arunderground MACIEJ STACHOWIAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
354% / 2 300 zł
701 Pizzochłony EWA ZAJKOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
139% / 900 zł
504 POLRUN MAGDALENA ADAMCZYK  
503 Polfa W-wa WOJCIECH ŚNIECHOWSKI  
502 Polpharma Run Team Stg WIKTOR SZOPIŃSKI  
501 API TEAM GRZEGORZ MYSTKOWSKI  
500 PolRun3 KRZYSZTOF MARZĘTA  
499 Polpharma PAULINA BIEŃ  
498 OLX Running Team #1 MATEUSZ OCHRYMOWICZ  
497 OLX Running Team #2 MATEUSZ OCHRYMOWICZ  
496 Biegający na Bielanach MICHAŁ LUTRZYKOWSKI  
495 Mazovia ProActiv Ciechanów ARTUR BAŁABAS  
494 OEX RUNNERS TEAM TOMASZ STASZCZUK  
493 AGATA MEBLE PRZEMYSŁAW GURBAN  
492 ZAŁOGA G MACIEJ TIJEWSKI  
491 Anioły i Demony Asfaltu #2 MONIKA DRYJA  
490 Anioły i Demony Asfaltu #1 ANDRZEJ SUWALD  
489 Józef Cytrus & Friends WOJCIECH KUSTOSZ  
488 nFlo ŁUKASZ SZYMAŃSKI  
487 Gorące ziemniaczki ANNA TOBIASZ  
486 CWT5 MARCIN MAKUCH  
485 CWT2 MARCIN MAKUCH  
484 CWT3 MARCIN MAKUCH  
483 CWT4 MARCIN MAKUCH  
482 CWT1 MARCIN MAKUCH  
481 WEBFLEET TEAM MICHAŁ STANIK  
480 Zagłębiowski Klub Oyama Karate BARTOSZ PAJDAK  
479 Zdyszani.pl AGATA WALIGÓRSKA  
478 Pączki GRZEGORZ PĄCZEK  
477 PZU Sport Team 2 PIOTR CZAPLICKI  
476 Nokia Team PIOTR GRĘDA  
475 PĘDZĄCY PRZEZ PRZESTWORZA MAGDALENA SULIMA  
474 WNC Run for Fun PAWEŁ CICHOŃ  
473 ROAD RUNNERS MAGDALENA SULIMA  
472 HAPPY GO LUCKY MAGDALENA SULIMA  
471 SZPROT KRZYSZTOF RUDNIK  
470 PZU Sport Team 1 ELWIRA KOSTRZEWA  
469 Deloitte Adventure Team 1 KONSTANCJA TANJGA  
468 Drużyna IronMana DOROTA PRUS  
467 P&G Vibrant Living ARTUR MOSTOWSKI  
466 BiegamBoLubię Ostrołęka ANNA NAPIÓRKOWSKA  
465 BiegamBoLubię Ostrołęka ANNA NAPIÓRKOWSKA  
464 Feniks 2 MARCIN TRONIARZ  
463 Feniks MAGDALENA ADACH-SOSNOWSKA  
462 Rydwany Ognia MARZENA HUSZCZA  
461 Sztafeta z Grochowa ANDRZEJ TURZYNIECKI  
460 Drużyna Mateusza JACEK OLECHOWSKI  
459 WAWRYN TEAM MACIEJ WAWRYNIUK  
458 Deloitte Adventure Team ŁUKASZ BIELEWICZ  
457 PĘDZĄCE LENIWCE - LEJDIS MALGORZATA GETLER-STRZYŻOWSKA  
456 Biegamy - Pole Mokotowskie Team ANITA WIATR  
455 Banda Dziubka MACIEJ DZIUBEK  
454 Zielony Radom TOMASZ MYŚLIŃSKI  
453 Reprezentacja oś. św. Antoniego ARTUR ZARZYŃSKI  
452 Altkom KAMILA BINKOWSKA  
451 ŻAR w nogach SABINA OŚLAK  
450 Alfaco Running Team PRZEMYSŁAW MARSZAŁEK  
449 PFK Team Olecko KAMIL SOWA  
448 Biegający Cyrk KATARZYNA MIKOŁAJCZYK  
447 GetInData Flink ADAM KAWA  
446 GetInData Kafka ADAM KAWA  
445 Thunderbolts of Jolibord MICHAŁ PERTKIEWICZ  
444 MPM MONIKA KRÓLIKOWSKA  
443 HTL-STREFA RUNNERS 1 KATARZYNA MAĆKIEWICZ  
442 HTL-STREFA RUNNERS 2 KATARZYNA MAĆKIEWICZ  
441 POMIDOR TOMASZ RUDZIK  
440 Ana Iza Kaśka ANNA ZABOST  
439 DBS MACIEJ ULASZEWSKI  
438 HILTI BIEGA PIOTR KANIA  
437 Slow Jogging Białołęka ANNA SOŁDECKA  
436 Celsa HO 2 MARCIN ZAGRAJ  
435 Celsa HO 3 MARCIN ZAGRAJ  
434 Celsa HO 1 MARCIN ZAGRAJ  
433 Strumyk 21 Biega JOANNA HASS-KALITA  
432 SUPrunMIS ŁUKASZ SZACHERSKI  
431 Noski Eskimoski RAFAŁ KOWALCZYK  
430 WAWER TEAM MONIKA SKOLIMOWSKA  
429 Bemowo Biega Team Force One ŁUKASZ STAŃCZYK  
428 AKTYWNI KAMIEŃSK I KAMIL BĄKOWICZ  
427 Psychorun KONRAD MATYJASIAK  
426 CyberRUN MIREK MAJ  
425 Czad ekipa JÓZEF WIERZBOWSKI  
424 ELECTRA RUNNING TEAM MARCIN WOŹNY  
423 Novo Nordisk 1 JACEK NAGLER  
422 Novo Nordisk 2 JACEK NAGLER  
421 Novo Nordisk 3 JACEK NAGLER  
420 Novo Nordisk 4 JACEK NAGLER  
419 Drużyna Jednorożca MICHAŁ WYGLĄDAŁA  
418 Bridgestone B-Olympic AGNIESZKA MICHOTA  
417 Dzikie koty WERONIKA GÓRALSKA  
416 JakośToBędzie PAWEŁ PIÓRKOWSKI  
415 Jozef Cytrus Team MARCIN ROZWÓD  
414 Colian na Start! Gazy ARKADIUSZ GAWIANOWSKI  
413 Colian na Start! Jednorodni ARKADIUSZ GAWIANOWSKI  
412 Colian na Start! Appetyczni ARKADIUSZ GAWIANOWSKI  
411 Muszę wiedzieć518 KASIA BULICZ-KASPRZAK  
410 Bractwo Biegowe BGK MAŁGORZATA BRZOSKA  
409 IESE Running Team MICHAŁ SPOCZYŃSKI  
408 36 minut PAWEŁ GROSSE  
407 Crido EWA WESOŁOWSKA  
406 Dzicy Brodacze ANDRZEJ CZESŁAWSKI  
405 RaceFighter GOSIR Dębe Wielkie BOŻENA WIERCIOCH  
404 Pędzące Leniwce ANDRZEJ RYBIŃSKI  
403 Markowi Biegacze EWA SZYSZKO  
402 Warsaw Mathematical Institute KRZYSZTOF DZIOBA  
401 ALLE JAZDA PIOTR MICHALSKI  
400 AegonRun RADOSŁAW ŁABUDZIŃSKI  
399 Rącze Raciczki PAULINA BARAN  
398 BIEGAJĄCE GATKI ARKADIUSZ GĄTKIEWICZ  
397 MOVE IT with Nicole NICOLE KIERSNOWSKA  
396 Bolesław EWA WOJCIECHOWSKA  
395 Piwo na mecie JAREK DOMANSKI  
394 #pgrbemowo KAMIL SZMITOWICZ  
393 Racefighter GOSiR Dębe Wielkie BEATA NOWAKOWSKA  
392 Naprzód! KRZYSZTOF KUZIN  
391 BeHappy MAGDALENA REZWOW-MOSAKOWSKA  
390 ASD TORRE ANNUNZIATA MANCO SALVATORE  
389 ASD TORRE ANNUNZIATA MANCO SALVATORE  
388 M3 ANNA MORAWSKA  
387 Akademia Sportu MEDYK WOJCIECH STANISŁAWSKI  
386 Inobe MARCIN ZALEWSKI  
385 2+1 PATRYK KOZŁOWSKI  
384 Zabiegani DANIEL KWACZYŃSKI  
383 Aktywni Węgrów OLGA RATYŃSKA  
382 Drunk Samurai YORIKO TERADA  
381 Relaks Team ROBERT MACIEJEWSKI  
380 Sec&Run MIROSŁAW BRODOWSKI  
379 ROSOMAKI MELANŻU MICHAŁ KARIOZEN  
378 Izbicko w Biegu KRZYSZTOF URBAŃCZYK  
377 DSO.pl II MICHAŁ SAGANEK  
376 Najlepsi MICHAL LESAK  
375 DSO.pl Ciechanów RADOSŁAW SAGANEK  
374 Laugaskokk KÁRI STEINAR KARLSSON  
373 Rembertów Team No. 1 ARKADIUSZ ANDRUCZYK  
372 KPMG Running Team AGATA DORCZUK  
371 Bainies MICHAŁ BEZUCH  
370 Bain Force One MICHAŁ BEZUCH  
369 ARTOM TEAM PAWEŁ SZAFRANEK  
368 Grzesiek&Michał&Bernard MICHAŁ KLIMA  
367 KPA AGNIESZKA MASZEWSKA-BĄCAL  
366 Run 4 You! TOMASZ MIETIUŁKA  
365 MILA 5 ANNA JAKUBCZAK  
364 Elitmind Running Team KAMIL KOWOLIK  
363 Marchewkowa Banda PIOTR JAROSZEK  
362 Eneria Runners #2 ANDRZEJ JANKOWSKI  
361 Eneria Runners #1 ANDRZEJ JANKOWSKI  
360 DZIEWCZYNY MAILINY, AR WARSAW MIRKA WĘGRZYNEK  
359 Biegaj Nisko i Powoli KRZYSZTOF MAGDA  
358 AUT URSZULA ŁYSIAK  
357 ADHD - AAD DARIUSZ WRONOWSKI  
356 Pierogi Adamusa DOROTA NIEMCZYŃSKA  
355 Relay Ostrow Team PIOTR OLESIŃSKI  
354 RUN TEAM MILEJÓW JOANNA JAGIEŁŁO  
353 Paso a paso IZABELA KACZMAREK  
352 Drużyna Jasia MACIEJ NOWICKI  
351 UNILOGO RUNNING TEAM V JULIA SIELICKA  
350 Dwóch plus Jedna MARIUSZ MAŚLANY  
349 ŻYWCEM ZABIEGANI WOJCIECH JANOWIAK  
348 Biegowy Terror KAMIL RODZOŚ  
347 ЄТС Україна KSENIIA SIDNIEVA  
346 Innvigo MARIUSZ MICHALSKI  
345 WKZ KOZIENICE - BBL MARIUSZ TRACZYK  
344 Vege Runners MARCIN OWCZAREK  
343 APA RUNNERS PIOTR FAJKOWSKI  
342 Nutella Students ELA FERENC  
341 JTENDO DARIUSZ POSZELĘŻNY  
340 BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM CEZARY NIEBUDEK  
339 Gide IWONA REK  
338 UNILOGO RUNNING TEAM IV JULIA SIELICKA  
337 AKTYWNI KAMIEŃSK MARIUSZ SEWERYNEK  
336 Śmigające biedroneczki MAJA KASPERKIEWICZ  
335 Mazury Runners KATARZYNA KRAWCZYK  
334 2bed & siwy team TOMASZ BEDNARSKI  
333 Almost doctors ZUZANNA FITAS  
332 run Girls run AGNIESZKA MARCZAK  
331 Żółwikerki ELŻBIETA PIOTROWSKA-KRZAK  
330 Czarne Konie MICHAŁ KRET  
329 MYKK AMELIA KALUKIEWICZ  
328 UNILOGO RUNNING TEAM I JULIA SIELICKA  
327 UNILOGO RUNNING TEAM II JULIA SIELICKA  
326 UNILOGO RUNNING TEAM III JULIA SIELICKA