5. Bridgestone Sztafeta Maratońska - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
463 Feniks MAGDALENA ADACH-SOSNOWSKA  
504 POLRUN MAGDALENA ADAMCZYK  
- Biegnące Wieprze II DARIUSZ ADRJAN  
- Biegnące Wieprze I DARIUSZ ADRJAN  
- Biegnące Wieprze III DARIUSZ ADRJAN  
373 Rembertów Team No. 1 ARKADIUSZ ANDRUCZYK  
534 Laugaskokk numero uno SIF ARNARSDOTTIR  
520 Byle do mety Panowie JACEK BAJOREK  
428 AKTYWNI KAMIEŃSK I KAMIL BĄKOWICZ  
495 Mazovia ProActiv Ciechanów ARTUR BAŁABAS  
399 Rącze Raciczki PAULINA BARAN  
334 2bed & siwy team TOMASZ BEDNARSKI  
804 Przybiegły za wcześnie KLAUDIA BERK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
190% / 1 234 zł
371 Bainies MICHAŁ BEZUCH  
370 Bain Force One MICHAŁ BEZUCH  
458 Deloitte Adventure Team ŁUKASZ BIELEWICZ  
499 Polpharma PAULINA BIEŃ  
- Altkom Software & Consulting 1 KAMILA BINKOWSKA  
- Altkom Software & Consulting 2 KAMILA BINKOWSKA  
452 Altkom KAMILA BINKOWSKA  
524 Bobowscy JACEK BOBOWSKI  
305 Pstrokate Krejzolki LIDIA BODASZEWSKA  
303 Kolorowa Drużyna Nessi KATARZYNA BORUCH  
380 Sec&Run MIROSŁAW BRODOWSKI  
410 Bractwo Biegowe BGK MAŁGORZATA BRZOSKA  
525 ZAPRZYSIĘGLI BIEGACZE ARTUR JAN BUKOWSKI  
411 Muszę wiedzieć518 KASIA BULICZ-KASPRZAK  
311 BÓBR Tłuszcz ANNA BYCZUK  
474 WNC Run for Fun PAWEŁ CICHOŃ  
743 Jeże 2 MarMarMar MARCIN CIOSEK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 650 zł
477 PZU Sport Team 2 PIOTR CZAPLICKI  
406 Dzicy Brodacze ANDRZEJ CZESŁAWSKI  
506 Białystok Biega Team MAREK DAKOWICZ  
301 Reebok Run Crew EWA ANNA DANIELEK  
302 Wkurw_team Warszawa RAFAŁ DOBROSIELSKI  
395 Piwo na mecie JAREK DOMANSKI  
372 KPMG Running Team AGATA DORCZUK  
526 KPMG Running Team DA AGATA DORCZUK  
491 Anioły i Demony Asfaltu #2 MONIKA DRYJA  
510 TOR LUB TOMASZ DYBOWSKI  
881 Babeczki z rodzynkiem MAGDA DZIARNOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
155% / 1 005 zł
402 Warsaw Mathematical Institute KRZYSZTOF DZIOBA  
455 Banda Dziubka MACIEJ DZIUBEK  
343 APA RUNNERS PIOTR FAJKOWSKI  
342 Nutella Students ELA FERENC  
- Almost doctors ZUZANNA FITAS  
333 Almost doctors ZUZANNA FITAS  
318 AKADEMIA SPORTU MEDYK MARIOLA FRANCISZKOWICZ  
398 BIEGAJĄCE GATKI ARKADIUSZ GĄTKIEWICZ  
414 Colian na Start! Gazy ARKADIUSZ GAWIANOWSKI  
413 Colian na Start! Jednorodni ARKADIUSZ GAWIANOWSKI  
412 Colian na Start! Appetyczni ARKADIUSZ GAWIANOWSKI  
457 PĘDZĄCE LENIWCE - LEJDIS MALGORZATA GETLER-STRZYŻOWSKA  
- xyz SZYMON GŁĄB  
- QWE SZYMON GŁĄB  
417 Dzikie koty WERONIKA GÓRALSKA  
476 Nokia Team PIOTR GRĘDA  
408 36 minut PAWEŁ GROSSE  
493 AGATA MEBLE PRZEMYSŁAW GURBAN  
507 Iławianie PAWEŁ GUZOWSKI  
508 BIEGACZE GORSZEGO SORTU PIOTR GUZOWSKI  
433 Strumyk 21 Biega JOANNA HASS-KALITA  
462 Rydwany Ognia MARZENA HUSZCZA  
- WILD HORSES WOJCIECH IGNALEWSKI  
354 RUN TEAM MILEJÓW JOANNA JAGIEŁŁO  
325 MILA 2 ANNA JAKUBCZAK  
316 MILA 1 ANNA JAKUBCZAK  
324 MILA 3 ANNA JAKUBCZAK  
323 MILA 4 ANNA JAKUBCZAK  
365 MILA 5 ANNA JAKUBCZAK  
310 Zzz KATARZYNA JANKOWSKA  
361 Eneria Runners #1 ANDRZEJ JANKOWSKI  
362 Eneria Runners #2 ANDRZEJ JANKOWSKI  
349 ŻYWCEM ZABIEGANI WOJCIECH JANOWIAK  
363 Marchewkowa Banda PIOTR JAROSZEK  
353 Paso a paso IZABELA KACZMAREK  
329 MYKK AMELIA KALUKIEWICZ  
438 HILTI BIEGA PIOTR KANIA  
- Bridgestone Team 1 FILIP KARCZMARCZYK  
379 ROSOMAKI MELANŻU MICHAŁ KARIOZEN  
374 Laugaskokk KÁRI STEINAR KARLSSON  
336 Śmigające biedroneczki MAJA KASPERKIEWICZ  
446 GetInData Kafka ADAM KAWA  
447 GetInData Flink ADAM KAWA  
321 Sisters' power - K Team KAROLINA KAWALEC  
312 Awendżersi MIROSŁAW KAŹMIERCZAK  
397 MOVE IT with Nicole NICOLE KIERSNOWSKA  
368 Grzesiek&Michał&Bernard MICHAŁ KLIMA  
317 Leśne Szychy EWELINA KOŁACIŃSKA  
470 PZU Sport Team 1 ELWIRA KOSTRZEWA  
431 Noski Eskimoski RAFAŁ KOWALCZYK  
782 Wieliszew Biega IZABELA KOWNACKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
117% / 755 zł
364 Elitmind Running Team KAMIL KOWOLIK  
- Lafiryndy KATARZYNA KOZAKIEWICZ  
781 Liczy się dobra zabawa i pot i łzy i krew i browar po MACIEK KOZIARA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
104% / 670 zł
385 2+1 PATRYK KOZŁOWSKI  
335 Mazury Runners KATARZYNA KRAWCZYK  
330 Czarne Konie MICHAŁ KRET  
444 MPM MONIKA KRÓLIKOWSKA  
512 K -TEAM ILONA KUCHARSKA  
- Power Vols KASIA KUNA  
703 Serwuski KATARZYNA KUNA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
479% / 3 112 zł
533 RunneRB JAROSLAW KURKOWSKI  
489 Józef Cytrus & Friends WOJCIECH KUSTOSZ  
392 Naprzód! KRZYSZTOF KUZIN  
384 Zabiegani DANIEL KWACZYŃSKI  
376 Najlepsi MICHAL LESAK  
516 NatWest Poland AGNIESZKA LEŚNIAK  
496 Biegający na Bielanach MICHAŁ LUTRZYKOWSKI  
400 AegonRun RADOSŁAW ŁABUDZIŃSKI  
314 Biegające Ke'Baby PIOTR ŁUCZAK  
358 AUT URSZULA ŁYSIAK  
381 Relaks Team ROBERT MACIEJEWSKI  
443 HTL-STREFA RUNNERS 1 KATARZYNA MAĆKIEWICZ  
442 HTL-STREFA RUNNERS 2 KATARZYNA MAĆKIEWICZ  
359 Biegaj Nisko i Powoli KRZYSZTOF MAGDA  
315 Leśne Szychy MAGDALENA MAJ  
426 CyberRUN MIREK MAJ  
513 Bell BOGUSŁAWA MAJER  
486 CWT5 MARCIN MAKUCH  
482 CWT1 MARCIN MAKUCH  
485 CWT2 MARCIN MAKUCH  
484 CWT3 MARCIN MAKUCH  
483 CWT4 MARCIN MAKUCH  
332 run Girls run AGNIESZKA MARCZAK  
450 Alfaco Running Team PRZEMYSŁAW MARSZAŁEK  
500 PolRun3 KRZYSZTOF MARZĘTA  
350 Dwóch plus Jedna MARIUSZ MAŚLANY  
367 KPA AGNIESZKA MASZEWSKA-BĄCAL  
427 Psychorun KONRAD MATYJASIAK  
- TurboDziki IRENEUSZ MENDREK  
346 Innvigo MARIUSZ MICHALSKI  
401 ALLE JAZDA PIOTR MICHALSKI  
418 Bridgestone B-Olympic AGNIESZKA MICHOTA  
366 Run 4 You! TOMASZ MIETIUŁKA  
448 Biegający Cyrk KATARZYNA MIKOŁAJCZYK  
822 P&G Targowek Plant Natural Born Runners MACIEJ MISZKURKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 650 zł
530 Elo MARCIN MONIK  
388 M3 ANNA MORAWSKA  
467 P&G Vibrant Living ARTUR MOSTOWSKI  
454 Zielony Radom TOMASZ MYŚLIŃSKI  
501 API TEAM GRZEGORZ MYSTKOWSKI  
- NovoNordisk 5 JACEK NAGLER  
423 Novo Nordisk 1 JACEK NAGLER  
422 Novo Nordisk 2 JACEK NAGLER  
421 Novo Nordisk 3 JACEK NAGLER  
420 Novo Nordisk 4 JACEK NAGLER  
465 BiegamBoLubię Ostrołęka ANNA NAPIÓRKOWSKA  
466 BiegamBoLubię Ostrołęka ANNA NAPIÓRKOWSKA  
340 BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM CEZARY NIEBUDEK  
356 Pierogi Adamusa DOROTA NIEMCZYŃSKA  
393 Racefighter GOSiR Dębe Wielkie BEATA NOWAKOWSKA  
352 Drużyna Jasia MACIEJ NOWICKI  
498 OLX Running Team #1 MATEUSZ OCHRYMOWICZ  
497 OLX Running Team #2 MATEUSZ OCHRYMOWICZ  
460 Drużyna Mateusza JACEK OLECHOWSKI  
355 Relay Ostrow Team PIOTR OLESIŃSKI  
- JK Team PAULINA OSIENICKA  
451 ŻAR w nogach SABINA OŚLAK  
528 Kalenji by Decathlon 2 AREK OSTASZEWSKI  
527 Kalenji by Decathlon 1 AREK OSTASZEWSKI  
529 Kalenji by Decathlon 3 AREK OSTASZEWSKI  
344 Vege Runners MARCIN OWCZAREK  
537 SZKARŁATNE BERETY MARCIN OWCZUK  
478 Pączki GRZEGORZ PĄCZEK  
480 Zagłębiowski Klub Oyama Karate BARTOSZ PAJDAK  
542 PGE Energetic Running AGNIESZKA PARTYKA  
445 Thunderbolts of Jolibord MICHAŁ PERTKIEWICZ  
522 NeRW WOJCIECH PERZYNA  
505 KS Atak Agykola BARTEK PIETRUSZEWSKI  
416 JakośToBędzie PAWEŁ PIÓRKOWSKI  
331 Żółwikerki ELŻBIETA PIOTROWSKA-KRZAK  
319 Wpisz cokolwiek MICHAL POLAK  
341 JTENDO DARIUSZ POSZELĘŻNY  
468 Drużyna IronMana DOROTA PRUS  
741 Schott Poland ŁUKASZ "BIDON" RAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
218% / 1 415 zł
383 Aktywni Węgrów OLGA RATYŃSKA  
339 Gide IWONA REK  
391 BeHappy MAGDALENA REZWOW-MOSAKOWSKA  
517 NWM Rates Centrals MICHAŁ ROBAK  
348 Biegowy Terror KAMIL RODZOŚ  
531 PRM - Go ROBERT ROŻEK  
415 Jozef Cytrus Team MARCIN ROZWÓD  
471 SZPROT KRZYSZTOF RUDNIK  
441 POMIDOR TOMASZ RUDZIK  
536 RMF4RT Gladiators BŁAŻEJ RYBACKI  
404 Pędzące Leniwce ANDRZEJ RYBIŃSKI  
842 PAHnące Biegaczki JUSTYNA SADOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 650 zł
377 DSO.pl II MICHAŁ SAGANEK  
375 DSO.pl Ciechanów RADOSŁAW SAGANEK  
389 ASD TORRE ANNUNZIATA MANCO SALVATORE  
390 ASD TORRE ANNUNZIATA MANCO SALVATORE  
802 Truchtem do mety ANNA SERAFIN Biegam Dobrze! - przejdź do strony
108% / 700 zł
861 Orbis Team AGNIESZKA SERWIK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 650 zł
304 Dream Team Milano MONIKA SERWIN  
337 AKTYWNI KAMIEŃSK MARIUSZ SEWERYNEK  
347 ЄТС Україна KSENIIA SIDNIEVA  
327 UNILOGO RUNNING TEAM II JULIA SIELICKA  
351 UNILOGO RUNNING TEAM V JULIA SIELICKA  
326 UNILOGO RUNNING TEAM III JULIA SIELICKA