45. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Zebrana kwota
- ROBERT MACZAN M-30
6045 RAFAŁ WRÓBEL M-30
6050 LUCYNA GRZESIAK-KNUT K-40
2065 GRZEGORZ SKIBA M-40
6060 MICHAŁ WITKOWSKI M-40
2085 BARTŁOMIEJ KOZŁOWSKI M-20
- MAGDALENA CENDROWICZ K-40
6076 MICHAŁ KOCHANOWSKI M-30
2100 PATRYK KOWALCZYK M-40
2110 TOMEK NOWAKOWSKI M-40
2115 WIKTOR JASIK M-20
2122 PIOTR SEKOWSKI M-40
- IWONA KOPIEC K-50
5009 KATARZYNA SUTKOWSKA K-40
2343 ROBERT POLARCZYK M-50
7214 PIOTR POPCZYK M-40
2152 JACEK FALKIEWICZ M-40
2169 JESÚS DE LEÓN AMADOR M-50
6118 MARIUSZ MIKOWSKI M-40
2181 ŁUKASZ PIĄTEK M-20
5015 DANIEL DĄBROWSKI M-40
10660 IWONA RADZIEWICZ K-40
2205 HUBERT KORDACZUK M-30
6137 HUBERT SZYMAŃSKI M-40
2211 IGOR SZYMONCZYK M-20
2321 KRYSTIAN PIWOŃSKI M-40
2225 PRZEMYSŁAW CISZEWSKI M-20
7733 ELŻBIETA TUCZYŃSKA K-50
2237 JAKUB SZCZEPANIAK M-20
2897 WITOLD SADECKI M-40
- JANUSZ SZYWAŁA M-60
6174 MAGDALENA WACHNICKA K-40
7149 ANDRZEJ BRZOZOWSKI M-60
2264 KRZYSZTOF BODZON M-40
6182 PRZEMYSŁAW KSIAZCZYK M-40
7390 MICHAŁ DĄBROWSKI M-30
5023 AGNIESZKA ROJEK-ZIOŁO K-50
- ALEX TERRANOVA M-30
3861 KAMIL PIOTROWSKI M-40
6207 MARIUSZ ZYCH M-40
- MARTA FICNER K-30
- MAGDALENA STYKAŁA K-40
6216 FILIP WOJCIECHOWSKI M-40
6222 DAWID FALKOWSKI M-30
- KAMIL TOMASZEWSKI M-30
5003 BRENDAN BAILEY M-30
7203 GRZEGORZ KULISZ M-50
10696 JAN SZULEJEWSKI M-60
2367 MARCIN WERNICKI M-40
5034 MAREK ZASŁONA M-30
3501 JOANNA DROZD K-30
6250 ROKSANA ZGIERSKA K-30
- ANGELIKA BAJOR K-30
6717 TOMASZ BILIŃSKI M-30
2403 JOLANTA CIESZYŃSKA K-60
2408 KATARZYNA DAWID K-50
- AGNIESZKA GŁODEK K-30
- DOKYUN KIM M-50
10313 JANUSZ ŚWIDERSKI M-40
3689 HENRYKA DZIEWULSKA K-50
10716 MACIEJ GOSK M-50
6290 MACIEJ MAROSZ M-50
6296 MATEUSZ PAWŁOWSKI M-20
- ŁUKASZ DUCKI M-30
6311 WŁADYSŁAW MALER M-80
- BARBARA LAL K-60
6320 EMILIA LEWANDOWSKA K-20
- WOJCIECH KRUSZEWSKI M-20
2473 ALEKSANDRA KOT-KRUPA K-30
2480 DOROTA ŻEBROWSKA K-40
6337 MATEUSZ STAŃCZYK M-30
- ANDRZEJ MOCZULSKI M-40
- TOMASZ KOLON M-30
10731 MATEUSZ STOLARCZYK M-30
- EWELINA MACIĄG K-30
905 ALEKSANDER SUSEŁ M-30
6361 WIKTORIA ŚLĄZEK K-30
5166 MONIKA SKURSKA K-40
- ROBERT SĄDEJ M-50
7838 SEBASTIAN WOSZCZYK M-40
6392 SŁAWOMIR BOROWIEC M-50
- EWELINA WAWROWSKA K-20
- ANNA WALERIAŃCZYK K-20
6393 TOMASZ BARTOSZEK M-30
2572 MATEUSZ NAŁĘCZ M-20
6402 JERZY WASILKOWSKI M-50
- CEZARY CIOSMAK M-30
- KIMON EFSTATHIOU M-40
10003 KRZYSZTOF POLATOWSKI M-40
- BARTOSZ NURZYŃSKI M-40
6416 JAROSŁAW ORCZYKOWSKI M-40
7540 JULIAN KŁOS M-40
- INGA LEWANDOWSKA K-40
2615 JESSE SCHAMBACH M-30
2623 JAN SIERAŃSKI M-20
10015 ANDRZEJ BARTMAŃSKI M-30
- PATRICK DUPUIS M-50
- MIKOŁAJ SOWIŃSKI M-20
10022 DANIEL SEIFERT M-30
6440 HAOJIE ZHENG M-40
6442 MARIUSZ SZYMAŃSKI M-40
10026 JACEK WICHORSKI M-50
3401 ROBERT BULANOWSKI M-30
3406 ADAM ŁOZIAK M-40
10320 DANIEL BAGROWSKI M-20
3416 PIOTR JANOWSKI M-30
7134 BARTŁOMIEJ PARKASIEWICZ M-20
5162 SEBASTIAN KONICZ M-30
3430 MAREK STAWOSKI M-50
3442 BARTEK AUCH M-30
10266 JAREK CZORNIK M-40
7106 MARCIN RYBAK M-40
3659 DARIUSZ MASSEL M-40
7119 JUSTYNA BUKOWIEC K-30
3466 PIOTR SAPRYK M-40
7135 PIOTR MĘŻYK M-20
3481 MONIKA WOJCIECHOWICZ K-40
3489 MARLENA IGNACZAK K-40
3492 MARZENA NOWOBILSKI K-20
7158 ARKADIUSZ KRYSKA M-20
3504 TOMASZ WOLAN M-40
10511 PRZEMYSŁAW GRUBA M-50
3516 SEBASTIAN HOFFMAN M-40
6851 MACIEJ SOLKA M-30
5168 BOGDAN MARKOWSKI M-50
3550 MICHAŁ RYDEL M-30
10304 JAROSŁAW GÓRALSKI M-50
10305 BOGUSŁAW KSYNA M-60
3556 PRZEMYSŁAW KLUCH M-40
10307 ŁUKASZ STOK-STOCKI M-40
7224 MAREK ŻELIŃSKI M-50
3578 PIOTR KORZENIOWSKI M-40
7436 PATRYK RUBAS M-20
7239 ANDRZEJ TRAWIŃSKI M-40
3895 KAROLINA ZAJĄCZKOWSKA K-30
3606 TOMASZ NAPIERAŁA M-40
4274 MIGUEL VELAYOS LÓPEZ M-20
7271 PAVEL KLEBANOVICH M-40
3631 RADOSŁAW WARIANEK M-30
3638 ARTUR WIĘCKOWSKI M-50
3646 ANDRZEJ BURY M-50
7308 WŁODZIMIERZ KALISIAK M-40
3664 KACPER CHMIELEWSKI M-30
3673 TOMASZ SŁONKA M-40
10351 MACIEJ STRZYŻEWSKI M-40
7346 MACIEJ ULASZEWSKI M-30
3701 MARTA LEWTAK K-40
10356 ZBIGNIEW PIWOŃSKI M-40
3718 MICHAŁ PROCHWICZ M-40
7403 PATRYK PLUTA M-20
3734 KRZYSZTOF GIERŁOWSKI M-40
3741 ZBIGNIEW KALISZEWSKI M-60
7399 ALINA LICZNIERSKA K-40
7411 MONIKA KOTLENGA K-40
7416 MARCIN FEDKO M-20
7425 ALBINA KAMUDA K-40
3773 KRZYSZTOF BIERNACKI M-30
7449 ADRIAN MIODUSZEWSKI M-30
7454 ROBERT JÄGER M-40
7462 NATALIA FILIPOWICZ K-30
3802 MARCIN MACHURA M-30
7528 EMIL GRABOWSKI M-40
7490 RAFAŁ POŁOM M-30
7499 FILIP VAN DER KERKEN M-50
- TOMAS KESSL M-20
- BARTŁOMIEJ PODKOŚCIELNY M-20
10398 MICHAŁ SETLAK M-30
6048 DOROTA TABIN-DZIKI K-40
3857 SŁAWOMIR KOLEŚNIK M-20
7522 KONRAD TABAK M-40
10412 TOMASZ MALICKI M-40
7551 JAKUB DZIEKOŃSKI M-30
7567 RADOSŁAW CIĘCIWA M-30
7049 SŁAWOMIR KLIBISZ M-50
3913 KONSTANTINOS TSIANTZIS M-40
10445 MICHAŁ GRYGIER M-40
3925 MAŁGORZATA HADASZ K-20
- BARTŁOMIEJ SZAFRAN M-50
7598 SZCZEPAN STAWCZYK M-60
- DARIUSZ GŁĘBIKOWSKI M-60
7606 MARTIN GEICSNEK M-50
2141 ANDRZEJ STĘPIEŃ M-40
4040 ULA CULJAK K-40
7717 EDWARD KOMENDACKI M-40
3959 ŁUKASZ KUTNIEWSKI M-20
3972 ANDRZEJ LEWIŃSKI M-30
7644 CHANGHOO SONG M-40
7651 IWONA GAJOWNICZEK K-50
7665 JERZY GARDZIEL M-50
3988 KRZYSZTOF DOŁŻYŃSKI M-30
- BOGUSZ PARZYSZEK M-40
5220 PIOTR PYSZKOWSKI M-30
4013 JAKUB PROKURAT M-40
7711 JAKUB KAZIECZKO M-20
10474 LIDIA KRZEWNIAK K-40
4046 MACIEJ WIŚNIEWSKI M-20
4080 PAWEŁ STECKIEWICZ M-30
4060 LESŁAW JANICZEK M-50
7740 MATEUSZ GÓRSKI M-30
10483 ANDRÉS FELIPE ORTEGA VANEGAS M-20