44. Maraton Warszawski - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Zebrana kwota
15007 TOMASZ BRUSOKAS M-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 500 zł
15008 CYRIAK KOTYCZKA M-20 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
344% / 1 550 zł
15009 MAREK TRACZUK M-50 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
147% / 665 zł
15010 AGNIESZKA WALCZAK K-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
153% / 690 zł
15011 KRYSTIAN BUGAJSKI M-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
106% / 480 zł
15012 SYLWESTER WILK M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
164% / 740 zł
15013 WOJCIECH SULARZ M-50 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
122% / 550 zł
15014 MAREK CICHOCKI M-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
197% / 890 zł
15015 DOMINIK BEZKOSTY M-20 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 450 zł
15016 KRYSTIAN KAMIENIARZ M-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
154% / 697,19 zł
15017 ARKADIUSZ DĄBROWSKI M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
142% / 643 zł
15018 ALEKSANDER KORSZAŁOWSKI M-50 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 500 zł
15019 KRZYSZTOF PRZYBYŁ M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 450 zł
15020 ANDRZEJ HABABICKI M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
255% / 1 150 zł
15021 ALFRED GŁÓWKA M-50 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 500 zł
15022 DOMINIK HIBNER M-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
172% / 775 zł
15023 TOMASZ SIEJKOWSKI M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
115% / 518 zł
15024 JOANNA PRZYBYŁ K-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 450 zł
15025 MARCIN GUZIK M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
122% / 550 zł
15026 KRZYSZTOF SZUBARSKI M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
141% / 634,76 zł
15027 IZABELA BRZĘCZEK K-50 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
104% / 470 zł
15028 KONRAD ZAWARTKA M-20 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 500 zł
15029 JAROSŁAW SZPADZIK M-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 500 zł
15030 MARIUSZ SNOWACKI M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
161% / 725 zł
15031 KRZYSZTOF CHMIEL M-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
126% / 570 zł
15032 MARCIN ROBACZEWSKI M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
208% / 940 zł
15033 KATARZYNA SZOT-KARPIŃSKA K-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 450 zł
15034 IGOR SZYSZKA M-20 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
300% / 1 350 zł
15035 MAGDA JASKÓLSKA K-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 500 zł
16001 ANDRZEJ SOWA M-40
16002 EDWARD BOŻEK M-70
16003 RAFAŁ UMOWSKI M-30
16004 ALEKSANDER KRUPSKI M-20
16005 TOMASZ SEMAŃ M-30
16006 JACEK PIKUŁA M-40
16007 MATEUSZ ZABURKO M-30
16008 HUBERT ZASŁONKA M-40
16009 MARIUSZ RYNDAK M-60
16010 SZYMON TRACZYK M-20
16011 JACEK KRUPSKI M-50
16012 MARCIN TWARUSZKA M-40
16013 SEBASTIAN FULARSKI M-40
16014 MARTA KWIATKOWSKA K-30
16015 ARKADIUSZ KLING M-40
16016 AGNIESZKA KURCZUK-SAMODULSKA K-30
16017 MICHAŁ FLORKIEWICZ M-30
16018 PAWEŁ POREMBA M-20
16019 KRZYSZTOF KWIATKOWSKI M-30
16020 KRYSTIAN KOWALCZYK M-30
16021 ADRIAN KUUSINEN M-30
16022 JACEK SZĘSZOŁ M-40
16023 KACPER BIELAK M-20
16024 MICHAŁ MILEWSKI M-30
16025 ANDRZEJ PACEK M-50
16026 DOMINIK KWACZYŃSKI M-40
16027 RYSZARDA MAJEWSKA K-60
16028 PIOTR JANKOWSKI M-40
16029 ALEKSANDRA CZAJKOWSKA K-50
16030 TOMASZ PIOTROWIAK M-30
16031 ŁUKASZ WODZIŃSKI M-30
16032 KRZYSZTOF MIĘTKA M-40
16033 ŁUKASZ KLIMA M-40
16034 WOJTEK KULIK M-40
16035 MARCIN FRĄCZAK M-40
16036 DARIUSZ STYPUŁKOWSKI M-40
16037 KRZYSZTOF KRAWIEC M-60
16038 RAFAŁ PUDEŁKO M-20
16039 MONIKA ŁAWNICKA K-30
16040 MARIUSZ KILIAN M-50
16041 JAKUB GOWIN M-50
16042 KACPER WOJCIECHOWSKI M-20
16043 SIMON JOLLES M-40
16044 MARTA SZPAK K-30
16045 ANDRZEJ ZUBELEWICZ M-50
16046 PRZEMYSŁAW KUTRZYK M-40
16047 SŁAWOMIR LIS M-50
16048 KRZYSZTOF JAGIEŁŁO M-40
16049 ADAM ADAMSKI M-60
16050 BOGDAN SZCZEPAŃSKI M-50
16051 MAREK LUSZTYN M-40
16052 DOROTA TRZEPACZ K-40
16053 KONRAD DEMIŃSKI M-40
16054 KATARZYNA ZASADA K-30
16055 RADOSŁAW BIEDRZYCKI M-40
16056 DANIEL DUŁA M-40
16057 ZBIGNIEW NAJDER M-50
16058 SEBASTIAN NOWAK M-30
16059 MARCIN STANISZ M-30
16060 PIOTR SĘCZKOWSKI M-40
16061 SZYMON KLEWEK M-30
16062 ADAM MAĆKÓW M-40
16063 ZDZISŁAW PETER M-60
16064 MICHAŁ MUSIAŁ M-40
16065 EWA HADAM K-50
16066 JAKUB GRZECH M-30
16067 MAŁGORZATA KARLIKOWSKA-ANTOSIAK K-40
16068 MATEUSZ KUBIŃSKI M-40
16069 ROBERT RETKIEWICZ M-50
16070 KRYSTIAN HERBA M-40
16071 DAMIAN NIEMCZYK M-30
16072 DARIUSZ GŁOWACKI M-40
16073 EWA MORZECKA-SOCHA K-40
16074 IVAN POLISHCHUK M-30
16075 RAFAŁ PIĘTKA M-30
16076 JAREK WALECKI M-30
16077 KRZYSZTOF JASIŃSKI M-40
16078 JOLANTA RUTKOWSKA K-50
16079 ROBERT PODLEŚ M-60
16080 ŁUKASZ SZEWCZYK M-30
16081 OLGA WNUK K-40
16082 EWA KACZOROWSKA K-40
16083 PIOTR GOLIŃSKI M-30
16084 ŁUKASZ ŚLIWAKOWSKI M-20
16085 DANKA MŁODZIŃSKA K-40
16086 KRZYSZTOF WYCIŚLOK M-30
16087 MARIUSZ BIERNACKI M-50
16088 GRZEGORZ MATYSEK M-30
16089 TOMASZ POLAKOWSKI M-40
16090 JOSEPH FIEDOSEWICZ M-40
16091 SŁAWOMIR PANICZKO M-40
16092 PIOTR TOMALSKI M-40
16093 ARKADIUSZ JACZEWSKI M-40
16094 KRZYSZTOF KACPRZAK M-30
16095 RAFAŁ SZPAK M-20
16096 PAWEŁ SOKALSKI M-50
16097 ALEKSANDRA JABŁONOWSKA K-30
16098 GRZEGORZ MICHAŁEK M-50
16099 ZBIGNIEW DZWINCZYK M-50
16100 STANISŁAW KNAFLEWSKI M-50
16101 MARIUSZ KULASIEWICZ M-40
16102 PAWEL ZAWADZKI M-40
16103 ŁUKASZ STANICKI M-50
16104 ARTUR OGIŃSKI M-30
16105 PIOTR OLEKSA M-30
16106 PRZEMYSŁAW RAKOWSKI M-40
16107 ARTUR FRONTCZAK M-40
16108 TOMASZ LATUSZKIEWICZ M-40
16109 ALEKSANDRA DWORNICKA K-30
16110 JACEK IWAŃSKI M-40
16111 JOANNA DUDZIC K-40
16112 KAMIL WÓJCIK M-40
16113 TOMASZ MALICKI M-40
16114 JAN KARCZEWSKI M-50
16115 ROBERT SADOWSKI M-50
16116 WOJCIECH BEDNARSKI M-40
16117 PIOTR SZEWCZUK M-30
16118 DARIUSZ KUSZYŃSKI M-40
16119 MARCIN SŁAWEK M-30
16120 HUBSON KALMAN M-30
16121 MARCIN WYROBEK M-40
16122 DARIUSZ DUDEK M-50
16123 BARTOSZ DOLATA M-30
16124 TOMASZ WIERZBOWSKI M-20
16125 KRZYSZTOF WIERZBOWSKI M-20
16126 GRZEGORZ RAGAN M-40
16127 ROBERT PINIEWSKI M-40
16128 LESZEK BOŁOCHOWSKI M-40
16129 JACEK ŚWITACZ M-60
16130 TOMASZ WOJCIECHOWSKI M-40
16131 DARIUSZ KRAJEWSKI M-40
16132 PIOTR WIELGOMAS M-30
16133 ADAM CIEŚLOK M-30
16134 PAWEŁ MAZUR M-30
16135 ADAM ROMANIUK M-40
16136 MARIUSZ JANKOWSKI M-50
16137 SEBASTIAN KOWALSKI M-40
16138 SZYMON MARCINKOWSKI M-40
16139 MICHAŁ PUŁAWSKI M-20
16140 KONRAD DOLIŃSKI M-20
16141 KRZYSZTOF DRAGON M-40
16142 PAULA ROGALSKA K-30
16143 ANDRZEJ GALA M-20
16144 KAMIL GĘSICKI M-30
16145 MARIUSZ GAJEWSKI M-30
16146 MARIUSZ OPALIŃSKI M-30
16147 PIOTR PILICH M-50
16148 MARCIN KRZEŚNIOWSKI M-40
16149 ŁUKASZ PISKORSKI M-30
16150 KAROL WASZKIEWICZ M-30
16151 FILIP SCHEERS M-40
16152 PAWEŁ PINGOT M-20
16153 ADRIAN JUSCIK M-20
16154 DANIEL JOHNSON M-20
16155 KRZYSZTOF MAGIERECKI M-60
16156 KRZYSZTOF KONDRAWCEW M-40
16157 AGNIESZKA HARAJDA-TARNECKA K-40
16158 KAROL KALEMBA M-20
16159 PATRYK GRZEGORCZYK M-30
16160 DAGMARA KISIEL K-30
16161 STANISŁAW OSIŃSKI M-60
16162 RICARDO ALMEIDA M-40
16163 ANNA STAŃCZAK K-40
16164 RADOSŁĄW SIERPIŃSKI M-50
16165 RAFAL PRZYBYLA M-40
16166 PAWEŁ SAMOCKI M-40
16167 ARKADIUSZ KOWNACKI M-50
16168 JOANNA WESENBERG - KASZUBOWSKA K-40
16169 ARTUR PRZEGENDZA M-40
16170 SONIA ZIEMBA-DOMAŃSKA K-30
16171 PRZEMYSŁAW FRANKOWICZ M-40