16. Półmaraton Warszawski - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Zebrana kwota
- DAWID OKRÓJ M-30
10010 TOMASZ MACHNIKOWSKI M-40
1014 DOROTA LEGAT K-20
10021 MARCIN DUMA M-40
- RAFAŁ KLUSZCZYŃSKI M-40
16005 ROBERT GOSPODARYK M-40
16008 MICHAŁ FLORKIEWICZ M-30
1042 DAWID IMBIORSKI M-30
1046 JOANNA SZMIGIEL K-30
1054 DANIEL RAJEWSKI M-40
2228 ELŻBIETA TUCZYŃSKA K-50
1967 RICARDO ALMEIDA M-40
8183 MACIEJ KROMKOWSKI M-40
1976 KRZYSIEK OLSZEWSKI M-20
- AGNIESZKA MATYSIAK K-40
16688 BARTŁOMIEJ SZLASEK M-30
8186 WOJCIECH KUC M-30
16695 WOJCIECH SKOWROŃSKI M-50
8188 KRZYSZTOF WYKRĘT M-50
- FILIP BĄK M-40
2005 MICHAŁ TERESIŃSKI M-30
- ANNA A K-50
3688 BARTŁOMIEJ WALKIEWICZ M-40
- KIRA PYSARENKO K-30
10768 KINGA LENIK K-40
10947 DARIUSZ BURDACH M-40
10782 ANNA LIS K-20
2027 TWAN SLEGERS M-30
2354 KLAUDIA WOJCIESZAK K-40
16239 MACIEJ MRÓWKA M-50
- WALDEMAR CZERWIEC M-40
10861 WALDEK POROWSKI M-40
2048 ANNA BAGIŃSKA K-40
- BOGUMIŁ FOLAND M-40
10800 TOMASZ OLCHOWIK M-40
11973 CEZARY GOCŁOWSKI M-40
- MATEUSZ SZYMAŃSKI M-20
- MACIEJ JAROSZ M-40
- ADRIAN GRZYWACZ M-20
10831 KAROLINA KASPRZAK K-30
- PRZEMEK DOMAŃSKI M-40
2091 PATRYCJA GORZKIEWICZ K-40
2095 ISABEL FARMEN AARUM K-20
2099 PAWEŁ CZUB M-20
10849 MICHAŁ SUŁKOWSKI M-30
11194 MARIUSZ GOŁKO M-40
2116 PAULINA JAROSIEWICZ K-40
2488 PAMELA BAKIEWICZ K-30
2125 JAKUB RUDO M-30
11161 MARCIN WYSOCKI M-30
2132 ALEKSANDRA FURMAN K-20
- PAWEŁ NOGAŃSKI M-30
11565 BARTŁOMIEJ DRYL M-30
2152 GRZEGORZ WRONIEWSKI M-30
8224 MIKOŁAJ SZELC M-40
2161 WOJCIECH SOT M-50
16813 DAWID ŚWIDER M-30
2179 CELINA BIELA K-40
2184 GRZEGORZ BINKIEWICZ M-30
11983 DAMIAN MAZIARZ M-30
10915 MARIUSZ MICHALAK M-50
2193 MICHAŁ DOBROSZ M-40
16702 SYLWIA FILIMON K-30
- BEATA SZUBRYCHT K-50
10924 TOMASZ RUSINOWICZ M-30
2398 MARCIN KOMOROWSKI M-40
- ADAM RĘBILAS M-20
10929 ANDRZEJ HOŁUB M-40
2227 MARCIN SIWIEC M-40
- KAMIL BOBER M-30
8238 PAUL BONWICH M-40
2239 MAREK HIŻ M-40
8241 PAWEŁ MILLER M-30
10955 KINGA KOWALSKA K-40
2295 WŁADYSŁAW MALER M-80
2362 ANNA GODLEWSKA K-30
2275 JACEK WINIARSKI M-60
2278 MICHAŁ JURKIEWICZ M-20
- ANDRZEJ KORKOSZ M-40
- ROMAN DYLĄG M-60
11579 JAROSŁAW FUKS M-40
16296 ARTUR PRZEGENDZA M-40
11751 JIAWEN LIN K-30
11482 RAFAŁ KOWALCZYK M-20
11006 KRZYSZTOF PODOLSKI M-40
2323 ADAM TYKŁO M-20
- MONIKA PYKAŁO K-40
2331 IZABELA BIEL K-30
16323 ALEKSANDRA URBAN-MISZTALSKA K-40
16308 MICHAŁ MUSIAŁ M-40
11032 JAKUB JURDZIAK M-30
- RADOSŁAW DUDEK M-40
11037 TOMASZ PUK M-40
16312 MAREK RYBIEC M-40
3145 IWONA ŚWIERCZ K-50
1016 MARCIN OCHMAŃSKI M-30
- PAULINA CHABINSKA K-20
2371 PAWEŁ KAŹMIERCZAK M-40
- ADAM DZIECIUCHOWICZ M-30
16317 IGNACY SOLER M-60
- DAWID STRONCZAK M-30
2393 TOMASZ TLAK M-40
2395 MACIEJ TROJANOWSKI M-30
11073 WIESŁAW KICIŃSKI M-60
8260 MICHAŁ ZDUNEK M-20
11529 TOMASZ SUŁKOWSKI M-40
11789 LAUMA RĪBENA K-30
16579 TERESA RICHOZ K-60
11809 ŁUKASZ KRÓL M-30
3114 DOMINIK SURDACKI M-30
11819 ARTUR KARYŚ M-40
3124 GERARD DOMAŃSKI M-40
11840 RADOSŁAW OGRODOWIAK M-30
- ŁUKASZ HUBERT M-40
11856 ROBERT MARCZUK M-40
16600 MARCIN SUBCZYŃSKI M-40
11942 AGNIESZKA KRASNODĘBSKA K-50
11903 ALICJA SZKAMRUK K-30
- NATALIA WŁAZAŁEK M-20
8426 ANNA STANKIEWICZ K-30
11885 DOMINIK NIEMIRSKI M-40
- PAULINA WOŹNIAKOWSKA K-30
8460 KAZIMIERZ TRACZYK M-50
3238 DOROTA BUCZAK K-40
3223 GRZEGORZ BARAŃSKI M-50
3215 MICHAŁ DĄBROWSKI M-30
8441 LESZEK DASIUKIEWICZ M-60
16661 MACIEK SZYDLOWSKI M-30
3229 MARIUSZ WOŹNIAK M-40
12673 RADOSŁAW GAJEWSKI M-40
11935 DANIEL KILIAN M-40
16626 ERKIN MATKAZIEV M-20
11956 JUSTYNA ZIENKIEWICZ K-40
3247 JAKUB BUCZYŃSKI M-30
- ADAM ZASŁONKA M-40
11975 MARIUSZ TOFIL M-40
12787 MICHAŁ JESIONEK M-30
11992 DARIUSZ PIĘTKA M-50
3266 COLM MCGIVERN M-50
12000 JAROSŁAW PAŚNIK M-50
- KATARZYNA TOMCZUK-KUZKA K-40
12009 CZESŁAW NIEDŹWIADEK M-60
3282 RAFAŁ SZYSZKO M-30
3289 EDYTA WILCZAK K-50
12885 KRYSTIAN ZIELIŃSKI M-40
12044 IWONA KUŹMA K-50
- ANETA STACHOWICZ K-30
- YUCHUAN YUAN M-20
10578 JOSE BATALLER M-20
12074 WIKTOR BASAJ M-20
8469 JOANNA DĄBROWSKA K-20
12099 WALDEMAR PIĄTEK M-40
- KAMIL SLIWSKI M-50
3324 MICHAŁ GOŁAWSKI M-30
- MARIUSZ KURAL M-40
3331 GIULIANA BASILE K-20
12133 JAN BODNAR M-60
3339 EMILIA BIAŁKOWSKA K-20
3346 ARKADIUSZ KARCZEMNY M-50
16679 ROBERT DZIEWULSKI M-40
3356 ADAM SZTERNER M-60
3363 PAWEŁ BARTNICKI M-40
3367 ARTUR FALĘCKI M-40
12171 MACIEJ PAWLIK M-30
11758 STANISŁAW BURZYKOWSKI M-60
3392 SEBASTIAN MAJEWSKI M-20
3398 ŁUKASZ MICHALSKI M-30
12231 JUSTYNA JAWOREK K-40
12242 GRZEGORZ HANZEL M-40
12253 ARTUR KARÓLKOWSKI M-40
12262 HENRYK KALBARCZYK M-60
3424 MARCIN SEGIN M-40
3431 MACIEJ HOŁUBOWICZ M-20
3440 MATEUSZ JANKOWSKI M-20
12600 MAREK WIŚNIEWSKI M-40
12289 MAŁGORZATA UŁASIUK K-20
3450 KRZYSZTOF MAIK M-50
- ANNA CYRSON K-50
8513 MAREK SZLASA M-30
12326 PAWEŁ LASKOWSKI M-30
16120 MARIUSZ ŻÓŁTOWSKI M-40
3465 WOJCIECH RABIEJ M-40
3467 JACEK GRABOWSKI M-40
16731 MIECZYSŁAWA NIEŚCIÓR K-50
12371 TOMASZ ZANIEWSKI M-50
16785 TOMASZ SELWESTRUK M-40
12511 PATRYK PŁACHCIŃSKI M-40
12393 MAREK ZGORZELSKI M-40
3488 MAJA ŚWIDERSKA K-20
16738 PIOTR KRUPA M-40
12716 ARTUR MAŃKOWSKI M-40
12427 MATEUSZ NIEBUDEK M-40
3498 AGNIESZKA POKROP K-30
12444 ANTONI WLADYKA M-30
16749 FRANCISCO FERNANDES M-30
12463 ROBERT ZAKRZEWSKI M-30
3521 KRZYSZTOF SKOMRA M-40
12481 TOMASZ FURMAN M-50
16755 DARIUSZ DĄBROWSKI M-50
3537 STEFAN LEWANDOWSKI M-40