16. Półmaraton Warszawski - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Zebrana kwota
16752 JOANNA BESTRZYŃSKA K-50
3347 AGNIESZKA ZASADA K-50
- MAGDALENA NOWACKA K-50
1406 ANNA SZANTYR-BIEDRZYCKA K-50
2955 MAGDALENA WALCZAK K-50
20009 MAŁGORZATA HOFMAN K-50 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
474% / 1 660 zł
16493 EDYTA MALESZA-MALATRAT K-50
11742 JOLANTA WAGNER K-50
3279 AGATA CHOROMAŃSKA K-50
10464 ELŻBIETA RĄCZKA K-50
16473 DONATA PASTWA K-50
10257 ANNA SOBCZAK K-50
11473 ANIA KĘSY K-50
1065 ANETA DOMINIK K-50
11593 SYLWIA FRYDRYSIAK K-50
3857 IWONA SIEJEK-BĄK K-50
1026 ALEKSANDRA MALIK K-50
2180 IWONA TRZCIŃSKA K-50
20061 LIDIA BODASZEWSKA K-50 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
250% / 1 000 zł
22025 JOANNA GROCHOWSKA K-50 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
343% / 1 375 zł
1208 HANKA MAŁECKA K-50
16046 AGATA ZAJĄC K-50
- AGNIESZKA PIETRUSZCZAK K-50
23556 JOLANTA KLUSEK K-50 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 400 zł
8296 AGATA ZIEMBICKA K-50
11424 OKSANA KASHIVSKA K-50
12674 ANNA FAJKOWSKA-KOSIEC K-50
16582 AGATA CEBULA K-50
16760 MIRELA PYKACZ K-50
8680 LUDMILA WEZOWCZYK K-50
12301 RENATA ŁUKASIEWICZ K-50
10220 ELŻBIETA CICHOŃSKA K-50
1883 AGNIESZKA FOTYGA K-50
3610 TERESA GŁĄBIKOWSKA K-50
- IWONA POCHYLSKA K-50
8244 JOANNA KILKOWSKA K-50
20046 JULITA KOSIERADZKA K-50 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 350 zł
4190 ANNA WNUK K-50
10657 JOLANTA MALARSKA K-50
12917 MARIOLA MŁYNARSKA K-50
13654 KATARZYNA WIŚNIEWSKA K-50
12018 DANUTA GRZELAK K-50
12128 ANNA TOCZEWSKA K-50
11148 ANNA KWIATKOWSKA K-50
23546 MAŁGORZATA KORONKIEWICZ K-50 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
140% / 560 zł
10761 MAGDA MIELNICZEK K-50
12093 MAŁGORZATA RELUGA K-50
- ANNA BOGDANOWICZ K-50
- IZABELA RUTKOWSKA K-50
3904 KATARZYNA STALKOWSKA-GALUHN K-50
12317 TERESA JARMUŻEWSKA K-50
1958 IZABELLA GORTYCH K-50
10531 BASIA ŚWIDZIŃSKA-SZWED K-50
12104 WANDA BARAŃSKA K-50
1772 ALICE BATEMAN K-60
- EWA HOŁOPIAK K-60
21540 MIKI JABLKOWSKA K-60 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
502% / 2 010 zł
10431 GRAŻYNA BRAC K-60
- TERESA GAWŁOWSKA K-60
10423 HANNA BLACKLEDGE K-60
11636 KRYSTYNA PAWELEC K-60
2984 GRAŻYNA TYŚNICKA K-60
2933 KRYSTYNA RUDZKA K-60
10232 IWONA SZARSKA K-60
10454 ANNA STRACHOCKA K-60
3033 ANNA KARŁOWICZ K-60
2604 BOŻENA SAMOJLUK-ŚLUSARSKA K-60
11321 MAŁGORZATA PIELA K-60
11501 KRYSTYNA TOMASZEWSKA K-60
1686 ANNA SZYMAŃSKA K-60
2495 DANUTA MIKIELSKA K-60
8043 EWA GASIOREK K-60
12140 PAVOL UHLÁRIK K-60
- ALICJA REDA K-60
10814 JOLANTA CIESZYŃSKA K-60
16082 DOROTA ELŻBIETA KOZLOWSKA K-60
10718 BARBARA KOLASA K-60
8180 ANNA MORAWSKA K-60
11265 ZOFIA SZUBA K-60
12560 GRAŻYNA CHMIELEWSKA K-60
16064 IRENA PAŹDZIOR K-60
1822 RENATA MATYSIAK-SIERY K-60
13397 BOŻENA GROMEK K-60
2507 WANDA PRZYBYLAK K-60
10445 KRYSTYNA PASZEK K-60
16517 DANUTA DĄBROWSKA K-60
16579 TERESA RICHOZ K-60
12112 RENATA GAWĘDA K-60
12417 MARZENNA PASZ K-60
11965 BOŻENA MIASOJEDOW K-60
3980 AGNIESZKA MASALSKA K-60
11292 MARIA DRZEWIECKA K-60
4245 BARBARA KROENKE K-70
8003 EWA KATARZYNA KASIERSKA K-70
8173 MAŁGORZATA ŚWIDERSKA K-70
3384 EMILIA JASINOWSKA K-70
3884 DANUTA ORZECHOWSKA K-70
12322 BARBARA WLOCH-WISZNIOWSKA K-70
- BARBARA TUKENDORF K-70
12443 ELZBIETA MADEJ K-70
10777 RENATA TULA K-70
- BEATA KOPEĆ K-80
- DANUTA REMBERK K-80
12842 JAN PRZYMUSIAK M-20
- KRZYSZTOF KOWALCZYK M-20
- PATRYK TOBÓR M-20
1124 PIOTR HEBDA M-20
- KAROL SAŁATA M-20
1149 WOJCIECH JAKUBIAK M-20
- OSKAR PEŁDA M-20
12204 BARTOSZ STRACHOWSKI M-20
1915 SZYMON GORCZYCA M-20
2888 JAKUB REDZIŃSKI VEL RYDZYŃSKI M-20
- SZYMON KURZEP M-20
12708 ANTHONY RENARD M-20
16021 ALIAKSANDR TURCHYN M-20
- PAWEŁ ZIELEŃ M-20
4286 KRZYSZTOF KOBYLIŃSKI M-20
20107 MICHAŁ TYRAJSKI M-20 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
128% / 512 zł
4288 KÉVIN OBERLECHNER M-20
4096 ŁUKASZ FILIPKOWSKI M-20
8666 ALEKSANDER KŁOS M-20
13366 KAROL TOMCZAK M-20
- TOMASZ KRYWCZUK M-20
13246 KAROL SZYMANSKI M-20
1792 MACIEJ DREJ M-20
2334 KRZYSZTOF KUBIEŃ M-20
- BARTŁOMIEJ ZAJĄC M-20
- SZYMON WIERZBICKI M-20
- ERYK KĄDZIELA M-20
2800 KACPER MAŁEK M-20
13292 MICHAŁ MODZELEWSKI M-20
13678 JACEK GIBAS M-20
13087 MIKOŁAJ OSTRZOŁEK M-20
13295 PIOTR SYKUT M-20
2264 JAKUB MRÓZ M-20
11134 ŁUKASZ ZIELIŃSKI M-20
13297 DONALD GAWEŁ M-20
- DAMIAN GACKI M-20
- KHASAN BIKKALIEV M-20
3822 MICHAŁ SZWACZYK M-20
3757 MICHAŁ CHROMIEC M-20
- NICHOLAS KIPTANUI M-20
- ADRIAN NOWAK M-20
11769 JAKUB SZCZEPANIAK M-20
11094 MARCIN KMIOTEK M-20
16933 ŁUKASZ KLEKNER M-20
12494 KONRAD BUJALSKI M-20
- KAMIL KRZEMIŃSKI M-20
12146 BARTOSZ OLEJNIK M-20
8508 FILIP BROWARNY M-20
1873 ROBERT GÓRSKI M-20
- JAKUB KONDOSZEK M-20
3612 MARCIN JĘDRZEJEWKI M-20
- KLAUDIUSZ STĘBNIENKO M-20
20167 JAKUB KORAL M-20 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 400 zł
- PIOTR NOWAKOWSKI M-20
21564 RAFAŁ WITKOWSKI M-20 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 401 zł
13079 DAMIAN WAWRZYNIAK M-20
3859 WOJCIECH BIEŃKOWSKI M-20
- MINDAUGAS DADURKEVICIUS M-20
1614 JAKUB KALINOWSKI M-20
12774 SEBASTIAN WOŹNIAK M-20
11436 WIKTOR BORKOWSKI-WRONA M-20
2430 BARTOSZ MAGIER M-20
2363 JAKUB BAZYDŁO M-20
- MAKSYMILIAN MAŁOTA M-20
10094 VOLODYMYR TURCHAK M-20
21530 DAWID BIERNAT M-20 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
143% / 575 zł
11941 DOMINIK BUDZEŃ M-20
- FILIP PAŃCZAK M-20
11528 TOMASZ WOJEWODA M-20
16857 DAMIAN DOROSZ M-20
- PRZEMYSŁAW RUPIŃSKI M-20
- SERHII BEZUSHKO M-20
1188 MICHAŁ SZCZERBA M-20
- KAROL KUDLIŃSKI M-20
16667 MATEUSZ KLIŚ M-20
12101 IGOR ZBRZEŹNIAK M-20
13113 MATEUSZ RYBICKI M-20
2627 JAN GASIŃSKI M-20
- SZYMON GŁĄB M-20
- TOMASZ ROSŁON M-20
8205 FILIP TYLKOWSKI M-20
- TOMASZ SZULIK M-20
- KRYSTIAN STĘPIEŃ M-20
3014 KAMIL KRĘCICHWOST M-20
2966 TOMASZ KASPEREK M-20
3514 SEBASTIAN ŻUCHNIEWICZ M-20
12628 KAMIL DĄBROWSKI M-20
- MARIUSZ MALINOWSKI M-20
3744 BARTOSZ SYLLA M-20
12876 PAWEŁ MARCZAK M-20
3745 ILYA KALESNIKAU M-20
8115 BARTŁOMIEJ CHOJAK M-20
- JERZY KOMOROWSKI M-20
- BARTOSZ PREKIEL M-20
10778 TARAS PRYBYSH M-20
12840 MAREK KOBRYŃ M-20
13284 PAUL PREHTL M-20