42. PZU ORLEN Maraton Warszawski - Virtual 10 - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Zebrana kwota
- WOJCIECH JAGUSZ M Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- KATARZYNA CZERNIA K
- AGATA DROPINSKA K
- ANNA TUROWSKA K
- JACEK NOWORYTA M
- AGNIESZKA SKIBINSKA K
- AGATA KORPANTY-WAŚNIEWSKA K
- ANNA JEGIER-WIDULIŃSKA K
- DAWID JURGA M
- MAGDALENA ALBIGOWSKA K
- JAKUB KARBOWNIK M Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- ZANETA SACHS K
- KATARZYNA ROSZKOWSKA K Biegam Dobrze! - przejdź do strony
20 zł
- SZYMON GŁĄB M
- KAROL ZALEWSKI M Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- KRZYSZTOF ŁĘCKI M
- MACIEJ SZYPOWSKI M
- MARIUSZ LUTYŃSKI M
- EWA SZYSZKO K Biegam Dobrze! - przejdź do strony
125 zł
- DOMINIK POTRZEBOWSKI M
- KRZYSZTOF SYREWICZ M
- FILIP KARCZMARCZYK M
- JAKUB WILAMEK M
- AGATA KLECZKO K
- NATALIA BUCKA K
- MAŁGORZATA KORNACKA K
- MARCIN ŻYWICZKA M
- PIOTR BRAMSON M
- MARCIN RYCHLIK M
- ŁUKASZ SZCZEPANEK M
- ROBERT BŁASZCZYK M
- ARKADIUSZ JERZYŃSKI M
- MACIEJ BĄK M
- TOMASZ JUSZCZYK M
- MOHAMMED ZARRAR M
- MARIUSZ GRAJEWSKI M
- MAGDA GUTOWSKA K Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- MICHAŁ SUGIER M
- BARTOSZ MARCHLEWICZ M
- MICHAŁ KOTOWSKI M
- WITOLD KRASIŃSKI M
- JUSTYNA KUCZMIERCZYK K
- SERHII SOKOL M
- ARTUR LATOSZEK M
- AMANDA GRZYMALSKA K
- DAREK KUSIAK M
- DAWID REJNOWICZ M
- HENRYK MAREK M
- DANIEL ORZECHOWSKI M
- ANNA DOLEBA K Biegam Dobrze! - przejdź do strony
55 zł
- PAWEŁ LIBERA M
- PUNIT GOYAL M
- JULIA GAŁKOWSKA K
- EDYTA KRZAK K Biegam Dobrze! - przejdź do strony
350% / 105 zł
- KRZYSZTOF MAŁASZKIEWICZ M
- DARIA FÖRSTER K
- KHALED MOURSY M
- PATRYCJA STENKA K Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- MARCIN SZYMBORSKI M
- JOLANTA MILERT K
- DAMIAN TUREMKA M
- DAWID KWAŚNIEWSKI M
- MARIUSZ ZACZEK M
- PABLO GIERASIŃSKI M Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- ADA NOWICKA K
- BENIAMIN LNIANY M
- DOMINIKA MIELCZAREK K Biegam Dobrze! - przejdź do strony
10% / 100 zł
- KLAUDIA BERK K Biegam Dobrze! - przejdź do strony
20 zł
- JACEK STEFANIAK M
- PATRYCJA BEREZNOWSKA K
- ANNA ROMANIUK K Biegam Dobrze! - przejdź do strony
20 zł
- BOGUSŁAWA SZCZEPANIAK K Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- ANETTA LEPOROWSKA K
- PAWEŁ DĄBROWSKI M
- MONIKA MURAWSKA K
- PAULINA SKIBIŃSKA K Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0 zł
- ANDRZEJ KLIMES M
- SZYMON MIOTK M Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- JÓZEF KUBIAK M
- MARCEL KOSMALA M
- ANDRZEJ KAWULOK M
- WOJCIECH MICHALEC M
- TOMASZ HADZIK M
- KATARZYNA BUGAJ K
- PRZEMYSŁAW MARSZAŁEK M
- PIOTR LIDZBARSKI M
- KATARZYNA MICHALIK K Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0 zł
- MARIA DUBICKA K Biegam Dobrze! - przejdź do strony
50 zł
- MACIEJ BARTCZAK M Biegam Dobrze! - przejdź do strony
20% / 30 zł
- JOANNA BLOCH K
- KAROLINA STACHURA K
- MARCEL MIERZICKI M
- PIOTR STELMACHOWSKI M Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100 zł
B4201 MAŁGORZATA SABA K Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 150 zł
C2001 AGATA WIGHTMAN K
C2002 IGOR WIELICZKO M
C2003 SŁAWOMIR ŁUKASIAK M
C2004 ERYK MACIEJAK M
C2005 JANUSZ CZERWIŃSKI M
C2006 RYSZARD FAŁATOWICZ M
C2007 MACIEJ POPEK M
C2008 JUSTYNA GAWLITA K
C2009 BARTOSZ WALCZAK M
C2010 ROBERT STACHELSKI M
C2011 MARCIN SZCZEPANIAK M
C2012 ELŻBIETA PIONTEK K
C2013 DOMINIKA STAŃCZAK K
C2014 PRZEMYSŁAW OSOWIECKI M
C2015 KATARZYNA KOŚLACZ K
C2016 TOMASZ TLAK M
C2017 MAJA KAMIŃSKA K
C2018 AGNIESZKA KUJAWA K
C2019 TOMASZ STAWIARZ M
C2020 ROBERT KWIECIEŃ M
C2021 BARBARA DZIDA K
C2022 MARTA GUZIK K
C2023 MAŁGORZATA KONKOL K
C2024 WOJCIECH PRZEKLASA M
C2025 RENATA KACZOR K
C2026 IRENA CZAPLICKA-BEDNARZ K
C2027 JULIA KUJAWA K
C2028 KAROL JABŁOŃSKI M
C2029 KAROL BĄCZKOWSKI M
C2030 MARCIN KOWALSKI M
C2031 WITOLD MEDYKOWSKI M
C2032 JAVIER IGLESIAS M
C2033 KRZYSZTOF GODLEWSKI M
C2034 KAROLINA PRUSACZYK K
C2035 ZBIGNIEW SIRODZKI M
C2036 WOJCIECH PAWIŃSKI M
C2037 ROBERT HALIK M
C2038 WIKTOR MARECKI M
C2039 TOMASZ JAZNICKI M
C2040 IGOR KURDIN M
C2041 WOJCIECH KUKIEŁKA M
C2042 ADAM MICHALOWICZ M
C2043 ALEKSANDER RELIGA M
C2044 JAROSŁAW SIESS M
C2045 AGNIESZKA DZIEKOŃSKA K
C2046 JUSTYNA MIROWSKA K
C2047 PIOTR JARZEMSKI M
C2048 DOTA SZYMBORSKA K
C2049 GRZEGORZ ORLIŃSKI M
C2050 MILENA STĘPNIEWSKA K
C2051 MATEUSZ RUDNIK M
C2052 PAWEŁ KRAWCZYŃSKI M
C2053 AGNIESZKA ORŁOWSKA K
C2054 LESZEK BORKOWSKI M
C2055 KAROLINA BOCHENEK K
C2056 TOMASZ ZYCHOWICZ M
C2057 PIOTR MIEDZIŃSKI M
C2058 PIOTR BARTEL M
C2059 ANETA WALENTYNOWICZ K
C2060 MARTA DAŁKIEWICZ K
C2061 MICHAL LESAK M
C2062 MACIEJ PIASECKI M
C2063 RYSZARD KOWALCZYK M
C2064 DARIUSZ WRÓBEL M
C2065 ANDRZEJ DZIEŁAK M
C2066 KRZYSZTOF BROLA M
C2067 MARCEL STANIASZEK M
C2068 PIOTR SZAŁAŚNY M
C2069 PRZEMEK STALKA M
C2070 ADAM GRABOWSKI M
C2071 MARTA KOWALCZUK K
C2072 KAROLINA SZYMAŃSKA K
C2073 ANETA ŚWIERSZCZ K
C2074 DOROTA NAPIÓRKOWSKA K
C2075 ANNA MARECKA K
C2076 JACEK ZYGUCKI M
C2077 KATARZYNA KUBAJKA K
C2078 MATEUSZ SZEWC M
C2079 MACIEJ FINC M
C2080 JAKUB DZIDA M
C2081 ANNA DZIDA K
C2082 PAWEŁ JANUSZ M
C2083 KRZYSZTOF PAŁAMAR M
C2084 DARIUSZ RADZIECHOWSKI M
C2085 KAROLINA MELSKA K
C2086 MACIEJ MRÓWKA M
C2087 GRZEGORZ KACZOROWSKI M
C2088 MACIEJ DEMBINSKI M
C2089 ALBERTO SÁNCHEZ BERNABÉU M
C2090 TOMASZ ROBERT KONIECKI M
C2091 MARCIN JANIEC M
C2092 RAFAŁ SOBEK M
C2093 ROBERT KACZOREK M
C2094 ANDRZEJ KOTULA M
C2095 PIOTR JANOSZKA M
C2096 DAMIAN ŻYŁA M
C2097 MAREK WYSZOMIRSKI M
C2098 ŁUKASZ JABŁOŃSKI M
C2099 PAWEŁ PUŁAWSKI M
C2100 PAWEŁ ADAMCZYK M
C2101 JUSTYNA ORASZEK K
C2102 MARIE-ANNE DENTZER K
C2103 MICHAŁ WALASZEK M
C2104 WOJCIECH BARTOSIK M
C2105 KATARZYNA WOŁEK K
C2106 KAMIL WSZOŁEK M