42. PZU ORLEN Maraton Warszawski - Virtual 21 - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Zebrana kwota
- AGNIESZKA WARDAK K Biegam Dobrze! - przejdź do strony
20 zł
- MIESZKO URBANOWSKI M
- WOJTEK KEMPIŃSKI M
- JUSTYNA NAPIORKOWSKA K Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0 zł
- MICHAŁ WRÓBLEWSKI M
- KAROL KOPEĆ M
- AGATA BONISŁAWSKA K
- ULADZIMIR SIMANOVICH M
- MACIEJ SZYPOWSKI M
- PAWEŁ MACIAKIEWICZ M Biegam Dobrze! - przejdź do strony
105 zł
- JAROSŁAW SYMKO M
- MATEUSZ CZEMPIEL M
- ANTON OTRISHKO M
- JUSTYNA MIKOŁAJCZAK K
- WERONIKA PĄCZEK K Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0 zł
- BERNHARD BÖCKL M
- JUSTYNA WALKOWIAK K
- MARCIN ROŻEK M
- SYLWIA KRZYZIŃSKA K
- PAULINA OLEJNICZAK-SUCHODOLSKA K
- ROBERT SWARBULA M
- PAWEŁ KOLANECKI M
- SZYMON GŁĄB M
- MAŁGORZATA PAWŁESA K
- KATARZYNA HABDAS K
- MARTYNA KRUPA K
- RAFAŁ WĘGRZYN M
- PIOTR BANASIK M
- OSKAR SOBOLEWSKI M
- BARBRO PARANIAK K
- MAREK BARTOSIK M
- SZYMON GŁĄB M
- ROMAN CEBULSKI M
- MONIKA MAŁEK K
- PRZEMYSŁAW BUDZIK M
- ANNA JESSA JABLONSKA K
- BOGDAN SZYDEŁKO M
- RENATA WASILEWSKA K
- NICOLE LEBLANC K
- EWA HAMAN K Biegam Dobrze! - przejdź do strony
4% / 100 zł
- PAWEŁ GRZESIK M
- KAROL BAREJA M
- AGATA PIEPRZYCKA K
- SEBASTIAN LEBIODA M
- MARCIN KOSZAŁKA M
- PAWEŁ GOŁĄB M
- LESZEK SARNOWSKI M
- SEBASTIAN SKOPP M
- KAMIL WÓJCICKI M Biegam Dobrze! - przejdź do strony
105 zł
- PATRYCJA GORZKIEWICZ K
- GRZEGORZ ŚWISZCZ M
- JOANNA PRZEKLASA K
- PIOTR DZIEPAK M
- MARIA BURLAKOVA K
- PAWEŁ BIWOJNO M
- DANIEL GNIOT M
- TOMASZ SZCZEPAŃSKI M
- MATEUSZ SOSZKA M
- ARTUR SZTEJTER M
- RAFAŁ WOŹNIAK M
- ROBERT OŁUBEK M
- DAMIAN KRZESZEWSKI M
- BARTOSZ WOJCIECH BANASIK M
- DANIEL PASIŃSKI M
- AGNIESZKA MALISZEWSKA K
- WOJCIECH ROJEWSKI M
- KAMILA POZIMKA K Biegam Dobrze! - przejdź do strony
12% / 30 zł
- IWONA SOŚNIAK K
- KASIA HALAT K
- ŁUKASZ ROSIŃSKI M
- SZYMON GŁĄB M
- DARIA ROGOWSKA K Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0 zł
- ARKADIUSZ KOSZYKOWSKI M
- KIERON MUMFORD M
- ROMEK BIRYŁO M
- SZYMON GŁĄB M
- DMYTRO FOMIN M
- ANDRZEJ PAWŁOWSKI M
- AGATA ŁABĘCKA K
- BARTEK BENDER M
- SEBASTIAN ŻURAWSKI M
- ROBERT GAJOWNICZEK M
- TSZ CHAU THOMAS YEUNG M
- MARIUSZ CIESIELSKI M
- PAWEŁ KLIMEK M
- BARTEK MALINOWSKI M
- JAN PIOTROWSKI M
- PIOTR SZABRAŃSKI M
- MIROSŁAW PLAWGO M
B2001 JAKUB JANISZEWSKI M
B2002 DARIUSZ ŁUKASZEWSKI M
B2003 ANDRZEJ WRZEŚNIEWSKI M
B2004 JANUSZ CZERWIŃSKI M
B2005 MARIUSZ KOMUDA M
B2006 ROBERT KOZAK M
B2007 MARIUSZ GRACZYK M
B2008 DOROTA ZACHEJA K
B2009 ADAM ZACHEJA M
B2010 ANDRZEJ LEŚNIEROWSKI M
B2011 ANNA JANICKA K
B2012 KAMIL DRELA M
B2013 ŁUKASZ PIETRZAK M
B2014 WOJCIECH POKRYSZKA M
B2015 KAMIL NADROWSKI M
B2016 MICHAŁ HOROSZKO M
B2017 JACEK SOCHA M
B2018 SYLWIA DZWONKOWSKA-SMOŁKO K
B2019 MARIA CEBEŃKO K
B2020 JAROSŁAW PIWOWARSKI M
B2021 MICHAL PUCHALSKI M
B2022 JAKUB ŻURAWSKI M
B2023 ADAM WALENDZIEWSKI M
B2024 MARCIN OPINC M
B2025 WOJCIECH LEWANDOWSKI M
B2026 RAFAŁ KNAP M
B2027 TOMASZ WIADERNY M
B2028 PAWEŁ LIPIŃSKI M
B2029 MICHAL SIKORSKI M
B2030 ROBERT JACZEWSKI M
B2031 KRZYSZTOF SZOKA M
B2032 BOGUMIŁ SEKLECKI M
B2033 MAREK STRYJKOWSKI M
B2034 EWA LACHERT STRYJKOWSKA K
B2035 EWA SURDACKA K
B2036 ANNA KOSIOREK K
B2037 KRZYSZTOF OCHNIO M
B2038 CYPRIAN MAUS M
B2039 ANNA GANDZIAROWSKA K
B2040 KRZYSZTOF JUDEK M
B2041 ADAM HAJDUK M
B2042 ADAM BUDZIAREK M
B2043 TOMASZ LASOTA M
B2044 BARTOSZ KUCIAK M
B2045 MARIUSZ PAŃCZYSZYN M
B2046 JOANNA KRUKOWSKA - ŚWIĄTEK K
B2047 MARTA SADOWSKA K
B2048 JÓZEF DZIEDZIC M
B2049 JAROSŁAW BIAŁEK M
B2050 ANNA WÓJCIK K
B2051 KINGA CELEJEWSKA K
B2052 JERZY LISIAK M
B2053 GRZEGORZ GÓRSKI M
B2054 MONIKA PILARSKA K
B2055 ROBERT KIEŁTYKA M
B2056 KATARZYNA WOJNAROWSKA K
B2057 TEPPEI IZUMI M
B2058 BEATA MIROWSKA K
B2059 YOAN COMPERE M
B2060 RAFAŁ LEWANDOWSKI M
B2061 GRZEGORZ SOBOLEWSKI M
B2062 DAMIAN WIŚNIEWSKI M
B2063 ARTUR FOLGA M
B2064 IEVGENIIA PLAKHTIEIEVA K
B2065 PAWEŁ CIEŚLAK M
B2066 ARTUR WÓJCIK M
B2067 JUSTYNA WÓJCIK K
B2068 GRZEGORZ BIGOS M
B2069 MARTA BARSZCZEWSKA K
B2070 ARKADIUSZ OTOK M
B2071 JACEK FLOREK M
B2072 ŁUKASZ LECHOWICZ M
B2073 TERENCE CHING M
B2075 LIDIA BODASZEWSKA K
B2076 ANNA FIKUS K
B2077 ANNA KORENKIEWICZ K
B2078 KAROLINA UMIŃSKA K
B2079 MARCIN LEJA M
B2080 DOROTA WITCZAK K
B2081 MARCIN CHĄDZYŃSKI M
B2082 ANNA PODKAMINER-LEWANDOWSKA K
B2083 MAREK WIERZBICKI M
B2084 JAROMIR FURMANIUK M
B2085 MICHAŁ WIECZOREK M
B2086 KRZYSZTOF CHARCHULA M
B2087 GRZEGORZ ZUR M
B2088 RAFAŁ SOBOLEWSKI M
B2089 ŁUKASZ WRĘCZYCKI M
B2090 MAREK SOCHA M
B2091 DARIUSZ SUTUŁA M
B2092 ŁUKASZ WIECZOREK M
B2093 KONRAD WOLSKI M
B2094 WIOLETTA CZERWIŃSKA K
B2095 ARTUR MIADZIELEC M
B2096 ARKADIUSZ BILSKI M
B2097 NATALIA BUDNA-JANOWSKA K
B2098 ROBERT LACH M
B2099 WITOLD TAMKUN M
B2100 WOJCIECH PLEBANKIEWICZ M
B2101 MARIUSZ KOZIATEK M
B2102 MARIA PIĘKOŚ K
B2103 KONSTANTY KOLESIŃSKI M
B2104 DARIUSZ FIJAŁKOWSKI M
B2105 MACIEJ BORUSZEWSKI M
B2106 MAXIM OSIPOV M
B2107 MAGDALENA RÓŻAŃSKA K
B2108 DARIUSZ WRZESIEŃ M
B2109 ŁUKASZ WESOŁOWSKI M
B2110 ZUZANNA MICHALSKA K
B2111 ALEKSANDRA TRZPIEL K
B2112 MAREK PACIOREK M