42. PZU ORLEN Maraton Warszawski - Virtual 42 - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Zebrana kwota
A2566 ROBERT MAZUREK M
A2242 SZYMON TRACZYK M
A2304 DAWID BARTOSZEK M
A2568 ANDRZEJ WOŹNIACKI M
A2463 ADAM KŁODZIŃSKI M
- DAMIAN PRZYBYŁ M
A2668 PAWEŁ BREWCZAK M
A2243 JACEK RYBARCZYK M
A2305 PIOTR KOŚCIELNY M
A2603 DAREK GRĘBOSZ M
- ROBERTO DECEMBER M
A2306 MARCIN MIGDALSKI M
A3088 PRZEMEK A M
A2670 GRZEGORZ MGŁOSIEK M
A3006 PATRYK ANDREARCZYK M
A2569 ADAM ŚCIECHOWICZ M
A2307 MACIEJ ANDRZEJEWSKI M
A2671 MIROSŁAW CHABORA M
A2308 MARCIN FLICIŃSKI M
A2465 KAROL KOPEĆ M
A2464 CZCIBOR CZYŻ M
A2466 PAWEŁ ZAJĄC M
A2467 MARCIN PIOTROWICZ M
A4105 JAKUB GŁOMBIOWSKI M Biegam Dobrze! - przejdź do strony
40% / 200 zł
A2468 MACIEJ SUSKI M
A2672 TOMASZ ROMAŃSKI M
A3040 ROBERT RAUZER M
A2469 JAREK DĄBROWSKI M
A2113 MACIEJ KOLASA M
A2570 MARCIN ZARZEKA M
A2044 RAFAŁ KOWALCZYK M
A2203 ANDRZEJ PIGLA M
A4104 ANDRZEJ BERNATEK M Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 7 090 zł
A2114 DARIUSZ NAWROCKI M
A3083 MARCIN WOJCIECHOWSKI M
A2571 KRZYSZTOF BOHO M
A2431 TOMASZ KOMAR M
- MACIEJ SZCZERBA M
A2434 YEVHENII DOMINCHUK M
- PAWEŁ WILKOŁEK M
- MICHAL PALUS M
A2340 ROBERT ANTCZAK M
- ANDREW MONKS M
A2365 ARTUR ROGÓLSKI M
A2435 ADRIAN ZARZECKI M
A2501 KONRAD ŁACHETA M
A2673 MICHAŁ KREMPA M
A3041 ANDRZEJ PAJDOWSKI M
- ŁUKASZ POSPIESZNY M
A3008 MICHAŁ SZUDEJKO M
A3002 RAFAŁ BUJNOWSKI M
- KAZIMIERZ KONARSKI M
A3043 TOMASZ ZALEGA M
A2208 MARIUSZ PŁOŃSKI M
A2402 MIROSŁAW GÓJSKI M
A3044 GRZEGORZ MAZUR M
A2367 ROBERT RYCZKOWSKI M
A2404 ANDRZEJ GUMKOWSKI M
A2368 ZBIGNIEW ŁUCZKA M
A2369 TOMASZ BOBIN M
- FILIP POTOCZEK M
A3045 WOJCIECH GROCHAŁA M
A2204 DAWID BIENIEK M
A2081 PIOTR RZEŹNICZAK M
A2437 KONRAD STEFAŃSKI M
A2041 JAN SOCHA M
A2669 DAMIAN BEJNAROWICZ M
A2042 ZBIGNIEW BALICKI M
A2371 MARCIN KORSAK M
A2370 MACIEJ ENGLISZ M
A2043 BARTŁOMIEJ WALKIEWICZ M
A3009 PAWEŁ BARTOSZEK M
A2372 PAWEŁ KOT M
- JAKUB MAJER M
A3078 RAJ PRINCE M
- SEBASTIAN KOBUS M
A2045 DARIUSZ JAKUBOWSKI M
A2205 MAREK ZIÓŁKOWSKI M
A2206 PAWEŁ KUCHTA M
A3081 JACEK RUDY M
A2140 RAFAŁ BILIŃSKI M
A2141 TOMASZ GÓRALCZYK M
A2268 ZDZISŁAW HELLER M
A2209 PAWEŁ SZMAJDOWICZ M
A3085 PIOTR SERAFIN M
A2046 GRZEGORZ MASEWICZ M
A3086 ADRIAN MICHALSKI M
A3119 KRZYSZTOF SZAFRAŃSKI M
A2047 ARTUR SIERY M
A2210 PRZEMYSŁAW MAREK M
A2048 DARIUSZ CHOJECKI M
A2270 MATEUSZ GUT M
- ARTUR PIĘTKA M
A2273 DMYTRO MALTSEV M
A3010 AREK STACHURSKI M
A2142 GRZEGORZ SZTYK M
A2271 KRZYSZTOF OCHNIK M
A2143 DANIEL ORZECHOWSKI M
- MARCIN PAJĄK M
A2334 WOJCIECH FRĄK M
A2272 KAMIL KRZEMIŃSKI M
A2145 KRZYSZTOF WIERZBOWSKI M
A3120 MACIEJ JĘDRACHOWICZ M
A2146 MAREK TOMASZKIEWICZ M
A2274 SYLWESTER ZWIERZCHOWSKI M
A2432 MAREK MARKOWSKI M
A4201 DANIEL PRĘDKOPOWICZ M Biegam Dobrze! - przejdź do strony
110% / 1 100 zł
- RAHUL JAIN M
A2630 MACIEJ JABŁOŃSKI M
A2275 MARCIN BUCZEK M
A4103 GUALTER DE ALMEIDA M Biegam Dobrze! - przejdź do strony
24% / 242,20 zł
A2399 MARCIN WOJCIECHOWSKI M
A2336 MIROSŁAW SERWACZYŃSKI M
- DAWID KARAŚ M
A2337 RADEK LULA M
A2338 IVO VUCO M
- ADRIAN GRZYWACZ M
A2405 PAWEŁ SOBIERAJSKI M
A2406 MICHAŁ TAŃSKI M
- RADOSŁAW WRÓBLEWSKI M
- TOMASZ MICHALCZYK M
A2632 WOJCIECH MOKRZEWSKI M
A2339 WŁODZIMIERZ SIELSKI M
A3079 DAREK PERDJON M
A2633 SATOSHI TAKEUCHI M
A2107 DANIEL TUMIEL M
A2598 MATEUSZ PAWLAK M
A2495 DOMINIK STANKIEWICZ M
A3121 MÅNS KÄMPE M
A2074 ARTUR TRUSIAK M
A2496 DARIUSZ NOLL M
A2599 PAWEŁ KORNOSZ M
A3124 MACIEJ FRANKOWSKI M
A2108 DARIUSZ WOJDA M
A2529 DAMIAN STACHURA M
A2401 MARCIN DĄBROWSKI M
A4202 PAWEŁ SMOLIŃSKI M Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 300 zł
A2497 ROBERT FARGANUS M
A2600 ХАСАН БИККАЛИЕВ M
A2531 MICHAŁ CZUBALA M
A2076 BARTOSZ BODZIAKOWSKI M
A2636 PATRYK SZENDZIELORZ M
A2601 MARCIN SPRINGER M
A2635 ADAM SWEKLEJ M
A2564 JACEK NERING M
A2634 PIOTR PREJNA M
A2498 RYSZARD ANDRZEJCZYK M
- ANDRZEJ GDESZ M
A2532 PABLO GIERASIŃSKI M
A2663 MICHAŁ SAWICKI M
A2078 JACEK BOJAKOWSKI M
- PIOTR GUCIK M
- MARIUSZ RAŚ M
A2303 PIOTR CIUK M
A2604 MATEUSZ GOGOLA M
A2172 KONRAD MIELCAREK M
A2500 KAMIL BORUTA M
A2173 PRZEMYSŁAW DZIEWIERZ M
A2502 DARIUSZ PANKOWSKI M
A2109 KENICHI MATSUYAMA M
A2533 MAREK OLSZEWSKI M
A3004 JAREK SZTYK M
A2174 HUBERT PEŁKA M
A2110 BOGDAN KOWALCZYK M
A2175 JAROMIR FURMANIUK M
A2664 ROBERT PAWEŁOSZEK M
A2111 ADA DĘBOWSKA M
A2177 MATEUSZ SKRYCKI M
- TOMASZ FIJOŁEK M
A2629 ROMEK BIRYŁO M
A2665 DANIEL POŁATYŃSKI M
A2080 ARKADIUSZ KOSZYKOWSKI M
A2433 GRACJAN PURWIN M
A3125 GRZEGORZ ROGIEWICZ M
A2366 JAROSŁAW PASTUSZEK M
- KRZYSZTOF KLIBER M
A3003 RADOSŁAW LUCJAN SELKE M
A2178 KRZYSZTOF WAJTRYT M
A2536 TOMASZ MAJOCH M
A2079 KRZYSZTOF GODLEWSKI M
A2236 TOMASZ JERCZYŃSKI M
A2537 BILL HUANG M
A2237 MICHAŁ KUREK M
A2009 MICHAŁ CHŁYSTEK M
A2015 JAROSŁAW CIERNIAK M
A2335 ALBERT LEWANDOWSKI M
A2011 JACEK FILIPOWSKI M
A2010 PRZEMYSŁAW JUREK M
A2238 DARIUSZ POPOWSKI M
A2012 MARIUSZ NASKRĘT M
A2013 KONRAD SZANIAWSKI M
A2014 JANUSZ CZERWIŃSKI M
A2565 KRZYSZTOF PRZYBYSZ M
A2239 ADAM KOŁAKOWSKI M
A2301 OSKAR SADŁOWSKI M
A2631 MARIUSZ CYBUŁKA M
A2240 WŁODZIMIERZ SZEWC M
- ROBERT TOMASZEK M
A2241 MAREK WIŚNIEWSKI M
A2302 JACEK ZIELIŃSKI M