XVI Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
B167 Żywcem Zabiegani 2.0_WARKA DANIELA NOWAK  
B217 Żywcem Zabiegani 2.0_HQ MICHAŁ KUCZEROWSKI  
B175 Żywcem zabiegani 2.0 - oddział Południe. MACIEJ OZIMIŃSKI  
B160 Żywcem Zabiegani 2.0 _ PLANNING MICHAŁ DYCHTO  
A300 Zwierzaki PRZEMYSŁAW KRUGLEJ  
B150 Żubrówkownicy EWA SZLĘK  
B233 Żórawski Team I JAROSŁAW ŻÓRAWSKI  
A212 ŻÓRAWSKI TEAM JAROSŁAW ŻÓRAWSKI  
A289 ZAPALENIE PŁUC DANIEL ŁAZUGA  
A408 Załoga G RAFAŁ DĄBROWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 001 zł
A125 Zalewscy MARCIN ZALEWSKI  
- ZADYSZKA ZUZANNA DZIERGWA  
- ZA MNĄ ŁUKASZ TULIK  
B300 Z wiatrem PAWEŁ SMIGIELSKI  
B298 Yokogawa Runners TOMASZ DZIUBANY  
- XXXX ALICJA SOBCZAK  
- XXX KAROLINA STRZEMIECZNA  
- XTB Running Team TOMASZ GOGOL  
B284 Xelion MARCIN KULA  
- WYSOKIE CIŚNIENIE na bieganie ANNA WIŚNIEWSKA - MROSLA  
B132 Wydział Fizyki UW KAROL NOGAJEWSKI  
- Wydział Chemii UW MARCIN KARBARZ  
A315 WT RUNNERS ANNA SUWIŃSKA (NYKAZA)  
A260 Wolni i Wściekli :) MACIEJ GÓRTOWSKI  
A114 Wódzitsu Brothers SEBASTIAN JĘDRAL  
B206 WINIARY DARIA RUCIŃSKA  
A252 WETERANI RP PIOTR NOWICKI  
- Wesoła Gromadka Kubusia Puchatka ROBERT AKSAMITOWSKI  
B261 Wedel runners team MARCIN ROGOWSKI  
- Wedel MARCIN NOWAK  
- webinterpreciaki KAROLINA ŁĄCZKA  
B503 WATAHA - COMPENSA S.A. MICHAŁ JAKÓBIAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
- Warszawski Klub Rogatego Morsa JANUSZ RUTKOWSKI  
- W tempie InterRisk 2 WANDA KUREK  
- w tempie InterRisk 1 WANDA KUREK  
A334 W Tempie InterRisk ANNA KRAJEWSKA-HOROSZ  
- W PIOTR CIECIELĄG  
A122 Vege Runners JOANNA PSZENICZNA  
B204 VATENGERS DAT LESZEK WIŚNIEWSKI  
- Uskrzydleni TOMASZ BOJANOWSKI  
A182 Urząd Lotnictwa Cywilnego 2 PRZEMYSŁAW MAZAN  
A181 Urząd Lotnictwa Cywilnego 1 PRZEMYSŁAW MAZAN  
- UPIK KANCELARIA ZBIGNIEW MINDA  
- Uniqa Runners 2 JAN BORWIN  
- Uniqa Runners 1 JAN BORWIN  
B101 UNILOGO RUNNING TEAM VIII JULIA SIELICKA  
B102 UNILOGO RUNNING TEAM VII JULIA SIELICKA  
B103 UNILOGO RUNNING TEAM VI JULIA SIELICKA  
B104 UNILOGO RUNNING TEAM V JULIA SIELICKA  
B105 UNILOGO RUNNING TEAM IV JULIA SIELICKA  
B106 UNILOGO RUNNING TEAM III JULIA SIELICKA  
B107 UNILOGO RUNNING TEAM II JULIA SIELICKA  
B108 UNILOGO RUNNING TEAM I JULIA SIELICKA  
A169 UL International Polska KATARZYNA KRYPA  
A171 UL Field Engineer Team KATARZYNA KRYPA  
- UFG ALEKSANDER URBAN  
A295 Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny KAMIL GALA  
A348 Tyskie Debeściaki POLINA BYKOVSKAIA  
B128 Tylko biegam MAGDALENA KOWALCZYK  
A248 Turma do Cebolinha RICARDO ALMEIDA  
A247 Turma da Monica RICARDO ALMEIDA  
- Tu się biega PIOTR ŻUBIŃSKI  
B144 TU SIĘ BIEGA PIOTR ŻUBIŃSKI  
- TRUCHT TARCHOMIN TEAM KRZYSZTOF PRĘDOTA  
A141 TriWawa Wise Masters FILIP WOŁOWSKI  
- TriWawa PRO NATALIA JĘDRZEJCZYK  
A322 TripleA ADRIAN OKUROWSKI  
B209 Trendsetters TOMASZ JARMUŁ  
A155 TransEko MAGDALENA REZWOW-MOSAKOWSKA  
- TouK Team ADAM CIOŁKOWSKI  
B189 TOPSIL GLOBAL WOJCIECH MĄKA  
B191 TOPSIL WOJCIECH MĄKA  
B290 TopLine Power Runners MICHAŁ ZIMIŃSKI  
A149 TO NATURALNE MAŁGORZATA NIEDZIÓŁKA  
B166 TiVo Running Team Android PAWEŁ KODA  
A270 TiVo Running Team 3 PAWEŁ KODA  
A271 TiVo Running Team 2 PAWEŁ KODA  
A272 TiVo Running Team 1 PAWEŁ KODA  
A234 The Luzers Girls KATARZYNA CZWARTOSZ-LIBER  
A143 The Luzers PIOTR LIBER  
- The Hestons MICHAŁ RATUSZNY  
A116 Thames British School PAWEŁ PRZYCHODZEŃ  
- Test TEST TEST  
- Teleperformance MARKO OMELYASH  
- Teleperformance MARKO OMELYASH  
A221 Team ZabieganeDni DOROTA SIERECKA  
- Team More Wine KATARZYNA RAKOWSKA-ŁADNA  
A508 Team KBJ MARCIN JASIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
110% / 1 100 zł
A127 Team BAKK SŁAWOMIR CYGLER  
B215 TBS Warsaw DOROTA SYNOWIEC  
B242 Tatra Running Coach Kuba JAKUB WIŚNIEWSKI  
A146 TAJfunny ANNA TAJERKAUF  
- T2S#2 MICHAŁ GRZESZCZYK  
B196 T2S#1 MICHAŁ GRZESZCZYK  
A318 T-Mobile Running Team 3 AGNIESZKA SZAJEWSKA  
A298 T-mobile Running Team 2 BEATA PIELACHOWSKA  
A303 T-Mobile Running Team 1 AGNIESZKA SZAJEWSKA  
A238 T-Mobile Running Team BEATA PIELACHOWSKA  
B137 Szkoła Pitagoras Nadarzyn LESZEK OSSOWSKI  
B135 Szkoła Pitagoras II LESZEK OSSOWSKI  
- Sześciopak MIKOŁAJ BORKOWSKI  
- Szalona ComtegRUN KATARZYNA KRAJ-RÓŻYCKA  
- Syneos Health I ADAM BURDAN  
- Syncron II KAROLINA CHALIMONIUK  
- Syncron I KAROLINA CHALIMONIUK  
- Syenos Health II ADAM BURDAN  
A282 SWO Team MARIA WOLIŃSKA  
A184 SWO SAP Team II SEBASTIAN MACIEJEWSKI  
A177 SWO SAP Team 1 SEBASTIAN MACIEJEWSKI  
A278 SwingDev MAGDA PALICHLEB  
- swanna.waw.pl/ PAWEŁ ZASTOCKI  
A254 Sunday Runners MAGDALENA GWIAZDOWSKA  
- Sun & Snow Running Team BARTŁOMIEJ MAJDAK  
B289 Studiotech Poland KRZYSZTOF NAROJCZYK  
B299 Stryker Medical Team MARIANNA SLAWINSKA  
- Strabag Team MICHAŁ ŁOBACZ  
- STRABAG Real Estate ŁUKASZ CIESIELSKI  
- Stowarzyszenie Tłumaczy Literatury MONIKA OSIECKA  
B269 Stefaniuk & Wspólnicy PAWEŁ TOBIS  
A150 Starzy znajomi DARIUSZ TURLEJ  
A172 StarNet Telecom Sp. z o. o. AGNIESZKA LEWCZUK  
A204 SSW Smart Speedy Warriors MAGDALENA SUCHENEK  
A183 SQUADRA AZZURRA DANILO FERRARIS  
A330 Sportgas RunningTeam KRZYSZTOF WOJDALSKI  
- SpeedApp Team ALICJA FOLGA  
A196 SPECTRUM BRANDS TEAM IZABELA MATULKA  
- Spartanie Dzieciom Team 2 WIKTORIA SPALIŃSKA-PIETRULIŃSKA  
- Spartanie Dzieciom ŁUKASZ ALEKSANDROWICZ  
A258 Spartanie Dzieciom PRZEMYSŁAW KARCZEWSKI  
A307 Sotrender happy JAREK NOWICKI  
A139 SOPRO MARCIN PRUS  
B117 Soplicowianie KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
A198 Solaris Optics KAMIL ŁĘCKI  
- SOFTSOL Active Team KONRAD MATYJASIAK  
- Słuchmed Team C TOMASZ PILIPCZUK  
- Słuchmed Team B TOMASZ PILIPCZUK  
- Słuchmed Team A TOMASZ PILIPCZUK  
A601 Słodkie Pączki EDYTA WINNICKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 110 zł
A162 SKS Poziomki JUSTYNA PLUTA  
- Skarpety do Mety MAGDALENA WAWRZYNIAK  
A241 SKANSKA team MAGDALENA MATRAS-WNĘT  
A223 Siła Peletonu KAROLINA CHODOWIEC  
A222 Sii Running Team KATARZYNA DOMAŃSKA  
B262 Siemens Digital Industries Software EWELINA AUGUSTYNIAK  
- Shop Dent KRZYSZTOF GAŁKA  
A310 SGW - Silni Gotowi Wytrzymali KATARZYNA BORUTA  
A501 SEACHANGE3 MONIKA ANTOSZEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A502 SEACHANGE2 MONIKA ANTOSZEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
103% / 1 035 zł
A503 SEACHANGE1 MONIKA ANTOSZEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A281 Schweppes AGATA RAFAŁOWSKA-KOCIĘBA  
- Schenker Technology Center (2020 / nieaktywna) GRZEGORZ GALA  
- Schenker Technology Center (2020 / nieaktywna) GRZEGORZ GALA  
- Schenker Technology Center (2020 / nieaktywna) GRZEGORZ GALA  
A267 Schenker Technology Center - Yellow GRZEGORZ GALA  
A266 Schenker Technology Center - Blue GRZEGORZ GALA  
A332 Savills team MAGDALENA GĄSKA  
A263 Savangard JAKUB MICHALIK  
- SAVANGARD ANNA KOSMALA  
- SAVANGARD ANNA KOSMALA  
- SANTANDER BANK - KOMPLETNI AMATORZY MARCIN MAKULEC  
A294 Sandoz Running Team 3 AGATA WIELOGÓRSKA  
A264 Sandoz Running Team 2 AGATA WIELOGÓRSKA  
A265 Sandoz Running Team 1 AGATA WIELOGÓRSKA  
- Sami Swoi Speedożercy TUNG NGUYEN-BRODNICKI  
B504 Sągorsi MARCIN STACHOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
105% / 1 050 zł
- Sage X3 DOROTA ŚNIEG  
- Sage S SYLWIA SMOCZYŃSKA  
- Sage B SYLWIA SMOCZYŃSKA  
- Sage A DOROTA ŚNIEG  
A510 Są gorsi DAWID ZAJĄC Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
- S PIOTR CIECIELĄG  
- Rydoo MICHAŁ WIŚNIEWSKI  
B604 RunVols DARIA MROCZKOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 200 zł
A306 Running Photons WITOLD SYRWID  
- RunnersHut DAMIAN SZALEWICZ  
- Runnero Team ROMAN KOLEŚNIK  
B186 RUNNAIRS Łukasiewicz-ILOT Team AGNIESZKA KALINOWSKA  
A120 Run BNP Paribas MICHAŁ KLIMA  
- Run a LOT Ziemianie JAKUB KLUZIŃSKI  
A305 Run a LOT - piloci JERZY STYPA  
- Run a LOT - personel pokładowy MONIKA KRASNODEMBSKA-LANGE  
B211 Run 4 Fun - L’Oréal Running Team IV DANIEL WIERZBICKI  
B213 Run 4 Fun - L’Oréal Running Team III DANIEL WIERZBICKI  
B212 Run 4 Fun - L’Oréal Running Team II DANIEL WIERZBICKI  
B214 Run 4 Fun - L’Oréal Running Team I DANIEL WIERZBICKI  
- RTB House ANETA PARYS  
B138 Rozbiegany Piastów MONIKA HRYNIEWICKA  
A275 Rozbiegany Piastów MAŁGORZATA RĘDZIŃSKA  
- Rozbiegane Pawiany MAGDALENA GRECZKA  
- Risky Lions MARTA ANACKA  
B112 RENAULT - PASSION FOR LIFE 3 MAREK DADAN  
B113 RENAULT - PASSION FOR LIFE 2 MAREK DADAN  
B114 RENAULT - PASSION FOR LIFE 1 MAREK DADAN  
B201 Rembertów Team 1 ANNA KRÓLICZEK  
B255 REAL SME PKO BP TEAM PIOTR PAZDAN  
- RDCP II MARTA MEDREK  
- RDCP I MARTA MEDREK  
- RCTMs II ADAM BURDAN  
B226 RCTMs ADAM BURDAN  
- qw ROBERT RUTKOWSKI