XVI Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
- 'Out of Control' Generali ADAM DYNIEWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
10% / 100 zł
B101 #bigly ANNA ROZHNYATOVSKA  
C103 #Najsilniejsi - FPL Team PAWEŁ GAWRON  
C128 #ZAŁOGAB EWA SZLĘK  
B159 7N ALEKSANDRA MARIANEK  
B160 7N-1 ALEKSANDRA MARIANEK  
B161 7N-2 ALEKSANDRA MARIANEK  
- aaaa ALICJA SOBCZAK  
A134 AARSLEFF One Team MARLENA GOŁOFIT  
- Adform ŁUKASZ KAWĘCKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
20% / 200 zł
A217 AegonRun 1 RENATA JAKUBISIAK  
A216 AegonRun 2 RENATA JAKUBISIAK  
A215 AegonRun 3 RENATA JAKUBISIAK  
B137 Affre & Friends PRZEMYSŁAW RYBICKI  
A138 AKS Polonia Warszawa MAŁGORZATA WALENDZIEWSKA  
A139 AKS Polonia Warszawa II MAŁGORZATA WALENDZIEWSKA  
A213 ALDEspeed 1 MAŁGORZATA MELLIN  
A212 ALDEspeed 2 MAŁGORZATA MELLIN  
- Alfasigma Polska 1 ŁUKASZ DĄBROWSKI  
- Alfasigma Polska 2 ŁUKASZ DĄBROWSKI  
C101 Alior Running Team DAMIAN MICHALSKI  
A214 Allergan Running Team KATARZYNA JARECKA  
- Altkom KAMILA BINKOWSKA  
- Altkom 2 KAMILA BINKOWSKA  
A130 ALTO RUN TEAM EWA WESOŁOWSKA  
- AMBRA zWINNI TOMASZ PAWLICKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
20% / 200 zł
C126 Angry Bubbles STEFAN VETRILA  
- Ani Szybcy Ani Wściekli KATARZYNA MARCINIAK  
- Aniołki Daniela DANIEL FILOCHOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
57% / 570 zł
A270 Apleona - Wildcats I MILENA OKUŃ-WIŚNIEWSKA  
A269 Apleona - Wildcats II MILENA OKUŃ-WIŚNIEWSKA  
- Artegence MARCELINA COMPEL Biegam Dobrze! - przejdź do strony
2% / 20 zł
- Arup A MACIEJ KOŁODZIEJSKI  
- Arup B MACIEJ KOŁODZIEJSKI  
- Arval Run Team ALEKSANDRA SZMUK  
- Arval Run Team II ALEKSANDRA SZMUK  
B130 Ascensia Diabetes Care I PATRYCJA CEDRO  
B129 Ascensia Diabetes Care II PATRYCJA CEDRO  
- ASG ANNA RAMOCKA  
- Atlas Copco Running Team ANNA RYBICKA  
A503 Auchan Retail Polska 1 JUSTYNA WÓJCICKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A504 Auchan Retail Polska 2 JUSTYNA WÓJCICKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A259 Auto Plaza Team MARTA KUNCIKOWSKA  
A136 Averbit ANNA GRYGIERCZYK  
C142 Axa Running Team KRZYSZTOF GÓRAJ  
- Bank Gospodarstwa Krajowego MICHAŁ JAMBOR  
- BASF Mocni Razem MAREK CZAJKOWSKI  
- BASF Polska Lejdis MAREK CZAJKOWSKI  
- BAWs PAWEŁ ZALEWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
90% / 900 zł
A180 BBI Development GRZEGORZ KWIECIEŃ  
- Bell 1 BOGUSŁAWA MAJER  
- Bell 2 BOGUSŁAWA MAJER  
- Bell 3 BOGUSŁAWA MAJER  
- Benefit Systems Oddział Fitness MONIKA KANIAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
C110 Bezlitośni MAGDALENA KŁĘK  
C139 bfagencja.pl MARCIN WYSTRYCHOWSKI  
- Biedronka Biega KAROLINA STRZEMIECZNA  
- Biedronka Biega Fake III JUSTYNA KLECZAJ  
- Biedronka DC JUSTYNA KLECZAJ  
- Biedronka Fake KAROLINA STRZEMIECZNA  
B113 Biegać każdy może TOMASZ MUCIEK  
C138 Biegaj z Ursusem MARCIN ADAMCZYK  
- Biegiem po zdrowie! EWA MIODUSZEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
70% / 700 zł
- Biegnące Wieprze RYSZARD RACZYŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
25% / 250 zł
- Biegnące Wieprze II RYSZARD RACZYŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
10% / 100 zł
- Biegnące Wieprze III RYSZARD RACZYŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
23% / 230 zł
A254 Bird & Bird MICHAŁ SAŁAJCZYK  
B109 Black Mamba MICHAŁ PLASKOTA  
A106 BlackMamba MICHAŁ STOLARSKI  
A112 BNPP Athletes Union KRZYSZTOF KOROL  
- Boxing Team Nosir ZOFIA GÓRNAŚ  
C504 Bractwo Biegowe BGK 1 MICHAŁ JAMBOR Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 1 010 zł
- Bractwo Biegowe BGK 2 MICHAŁ JAMBOR  
- Bractwo Biegowe BGK 3 MICHAŁ JAMBOR  
- Bractwo Biegowe BGK 4 MICHAŁ JAMBOR  
- Bractwo Biegowe BGK 5 MICHAŁ JAMBOR  
- Bractwo Biegowe BGK 6 MICHAŁ JAMBOR  
- Bractwo Biegowe BGK 7 MICHAŁ JAMBOR  
A228 Capco Alpha RADOSŁAW KRZEPKOWSKI  
- Carrefour Running Team Dyrektorzy KATARZYNA SZCZYGLAK  
- Carrefour Running Team eCommerce KATARZYNA SZCZYGLAK  
- Carrefour Running Team Handlowy KATARZYNA SZCZYGLAK  
- Carrefour Running Team IT KATARZYNA SZCZYGLAK  
- Carrefour Running Team Marketing KATARZYNA SZCZYGLAK  
- Carrefour Running Team Operacja KATARZYNA SZCZYGLAK  
- Carrefour Running Team Usługi Finansowe KATARZYNA SZCZYGLAK  
A229 CAS TEAM MACIEJ KAJRUKSZTO  
- CATRacers MAGDALENA GĄSIEWSKA  
A177 Centrum Medyczne Żelazna - Żelazna Grupa Biegowa 1 PAWEŁ FRĄCZAK  
A178 Centrum Medyczne Żelazna - Żelazna Grupa Biegowa 2 PAWEŁ FRĄCZAK  
A176 Centrum Medyczne Żelazna - Żelazna Grupa Biegowa 3 PAWEŁ FRĄCZAK  
A227 Centrum Medyczne Żelazna - Żelazna Grupa Biegowa 4 PAWEŁ FRĄCZAK  
- Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia MICHAŁ ŁUBIAN  
A132 CFE Polska RYSZARD WOJCIECHOWSKI  
- Charty z CMS 1 MONIKA KOZŁOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- Charty z CMS 2 MONIKA KOZŁOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- CHIESI TEAM ANNA RYMSZO Biegam Dobrze! - przejdź do strony
16% / 160 zł
- Citi HRSS Prosta do celu #2020 MARCIN BUGOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
C114 Codec RADEK KOZIEJA  
B120 Coface Poland 1 PAWEŁ TOBIS  
B119 Coface Poland 2 PAWEŁ TOBIS  
A266 Compensa Aktywni MAREK BARANOWSKI  
C143 Compensa Aktywni MAREK BARANOWSKI  
A502 CORDIA ŁUKASZ WĘCŁAWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
106% / 1 055 zł
- Czarne Pantery MAŁGORZATA BOCHNIAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
34% / 334 zł
A187 Czerwone koguty I KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
A188 Czerwone koguty II KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
- Czerwone koguty III KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
A153 Danske Bank 1 MACIEJ SEMENIUK  
A154 Danske Bank 2 MACIEJ SEMENIUK  
A239 Deloitte Adventure Team - Ekipa z Kropki PAULINA JASZCZUR  
- Deloitte Adventure Team DBS RADOSŁAW KAWECKI  
A222 Deloitte Adventure Team TP WOJCIECH REWCZUK  
A223 Deloitte Legal OLA PETRUK  
- DHL Global Forwarding I PAULINA BUDZEŃ  
- DHL Global Forwarding II PAULINA BUDZEŃ  
- DHL Global Forwarding III PAULINA BUDZEŃ  
A245 Dom przy rynku MAREK PASTUSZKA  
C137 DRUGI SORT (PATO)ROGATEGO BIEGACZA MIROSŁAW JÓŹWIAK  
- Drukarnia Perfekt S.A. ANDRZEJ NEJMAN  
A186 Drunk Samurai A NORIHIRO ISHIDA  
A198 Drunk Samurai B YOHEI WATANABE  
A185 Drunk Samurai C KENICHI MATSUYAMA  
- DTS TEAM JANUSZ SZERSZEN Biegam Dobrze! - przejdź do strony
62% / 611 zł
A109 Dynamo Kołomyja KATARZYNA GRABOWSKA  
- DziewczynyBiegnieMY MAGDALENA PREDKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
10% / 100 zł
C112 eAzymut.pl Team 1 KRZYSIEK BRZĄKALSKI  
C113 eAzymut.pl Team 2 KRZYSIEK BRZĄKALSKI  
- EcoVadis PAWEŁ WUJCZYK  
- EcoVadis BTS PAWEŁ WUJCZYK  
- EcoVadis Finco PAWEŁ WUJCZYK  
C124 Edipresse OLEH KASHIVSKYY  
- Efigence MARCELINA COMPEL Biegam Dobrze! - przejdź do strony
26% / 257 zł
- EGIS Biovitalni MARIA ŚLIWA  
- Elavon Boys JAKUB ŚLIWIAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
82% / 820 zł
- Elavon Girls IZA ZALEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
82% / 815 zł
A149 ELECTRA RUNNING TEAM MARCIN WOŹNY  
- Empik 1 EWELINA KOLAJ  
- Empik 2 EWELINA KOLAJ  
- Empik 3 EWELINA KOLAJ  
- Empik 4 EWELINA KOLAJ  
- Empik 5 EWELINA KOLAJ  
A167 Enterprise Investors PAWEŁ BĄCZYŃSKI  
- Eracent Dream KRZYSZTOF MATYSKIEL  
- Eracent Relaks KRZYSZTOF MATYSKIEL  
- Exatel Running Team 1 BARTOSZ BOROWSKI  
- Exatel Running Team 2 BARTOSZ BOROWSKI  
A133 ExpressMap - wydawnictwo turystyczne RAFAŁ TYKSIŃSKI  
B107 eXteam ANTONI WARSZAWIK  
- EY 1 ANETA LEMIESZ  
- EY 2 ANETA LEMIESZ  
- EY 3 ANETA LEMIESZ  
- EY 4 ANETA LEMIESZ  
- EY 5 ANETA LEMIESZ  
- EY 6 ANETA LEMIESZ  
- EY 7 ANETA LEMIESZ  
- EY 8 ANETA LEMIESZ  
- Fake2 KAROLINA STRZEMIECZNA  
C505 Fat'n'Furious MICHAŁ KOŁODZIEJ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
159% / 1 585,82 zł
A144 Filmweb MONIKA PIASECKA  
C132 FizjoAktywni MATEUSZ ŻUŁAWNIK  
A155 Friends ALEKSANDRA MIKLAS  
C118 FTC Razem KAZIMIERZ KONARSKI  
C106 GE POWER POLAK JULITA  
B131 GEOalpin team LECH SALONI  
C141 GESSEL Team BARTŁOMIEJ WOŹNIAK  
A169 GGLegal KATARZYNA RYMARZ  
A151 Gide Błyskawice IWONA REK  
A268 Gilead Sciences Poland ŁUKASZ RUTKOWSKI  
A267 Gilead Sciences Poland ŁUKASZ RUTKOWSKI  
A193 GMV Run! #1 KRYSTYNA MACIOSZEK  
- GO Siemens! ADAM FRANK  
A224 GO4ENERGY ANDRZEJ MORUŃ  
C129 Grant'siaki EWA SZLĘK  
A173 Grupa Biegowa UM W-wa 1 PRZEMYSŁAW KIJANOWSKI  
A172 Grupa Biegowa UM W-wa 2 KATARZYNA BANASIK  
A174 Grupa Biegowa UM W-wa 3 ANNA WOLAK  
A501 Grupa Rokująca Warsaw Masters Team ANNA SZERLING Biegam Dobrze! - przejdź do strony
113% / 1 130 zł
A207 GT Runners #1 EWA ZAWADZKA  
- Henkel Runnig Team 2 IWONA SEREMAK  
- Henkel Running Team 1 IWONA SEREMAK  
- Henkel Running Team 3 IWONA SEREMAK  
B164 HIAB WOOMEN ALEKSANDRA WOJCIECHOWSKA  
B165 HIAB WOW MEN ALEKSANDRA WOJCIECHOWSKA  
A137 HL Team JUSTYNA ROGUS  
A241 HTL-STREFA RUNNERS 1 KATARZYNA MAĆKIEWICZ  
A240 HTL-STREFA RUNNERS 2 KATARZYNA MAĆKIEWICZ  
B108 HYC ANDRZEJ ROGULSKI  
- Impact AGATA STANIK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
68% / 677 zł
B114 Incube&Qalcwise I MICHAŁ BOGUCKI  
B115 Incube&Qalcwise II MICHAŁ BOGUCKI  
B127 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych 1 MAGDALENA MALCZEWSKA  
B126 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych 2 MAGDALENA MALCZEWSKA  
B157 INTER EUROPOL MARTYNA WIECZOREK  
B158 INTER EUROPOL MARTYNA WIECZOREK  
B111 INTER Polska Running Team I MACIEJ JACHACZ  
B110 INTER Polska Running Team II MACIEJ JACHACZ  
- Inżynieria Materiałowa WAT JOANNA SZYMAŃSKA  
- Inżynierowie OT KONRAD BALCER  
- IQVIA RDH 1 KAROLINA NOWAKOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
25% / 250 zł