XVI Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
- FizjoAktywni MATEUSZ ŻUŁAWNIK  
- KB Krokus Kwiatkowice MARIAN ŻUKOWSKI  
- LOT - Lack Of Training PIOTR ŻUK  
- Tu się biega PIOTR ŻUBIŃSKI  
B144 TU SIĘ BIEGA PIOTR ŻUBIŃSKI  
A212 ŻÓRAWSKI TEAM JAROSŁAW ŻÓRAWSKI  
B233 Żórawski Team I JAROSŁAW ŻÓRAWSKI  
- KB Krokus Kwiatkowice MISZCZOWIE TOMASZ ZOMERFELD  
A274 FibriTech Runners Team MICHAŁ ZIÓŁKOWSKI  
B290 TopLine Power Runners MICHAŁ ZIMIŃSKI  
A507 Londek Zdruj NORBERT ZIEMLAKOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
105% / 1 050 zł
A224 12tri.pl 1 WERONIKA ZIELIŃSKA  
A314 12tri.pl 3 WERONIKA ZIELIŃSKA  
A230 KOKOSZKA36TEAM ALEKSANDRA ZIELIŃSKA  
A259 12tri.pl 2 WERONIKA ZIELIŃSKA  
- ORPEA. DYNAMICZNI – ELASTYCZNI MAGDALENA ŻELAZKO  
- ORPEA. FINANSOWI, ALE ZDROWI MAGDALENA ŻELAZKO  
- ORPEA. Łapiemy oddech MAGDALENA ŻELAZKO  
- ORPEA. Zespół Niespokojnych Nóg MARIANNA MAGDALENA ŻELAZKO  
- ORPEA. STAFF SKOKOWY MAGDALENA ŻELAZKO  
- ORPEA. MazoTim MAGDALENA ŻELAZKO  
A262 CTP ANNA ZEGAR  
- PREVENITY AGNIESZKA ZEGADŁO  
- OTIS PIOTR ŻEBROWSKI  
- GT Runners #1 EWA ZAWADZKA  
- oaza-swanna.info PAWEŁ ZASTOCKI  
- swanna.waw.pl/ PAWEŁ ZASTOCKI  
A511 BAWs PAWEŁ ZALEWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A125 Zalewscy MARCIN ZALEWSKI  
- Elavon Girls IZA ZALEWSKA  
A243 ObiegUWka MARTA ZALESKAYA-HERNIK  
A510 Są gorsi DAWID ZAJĄC Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A142 KB WYSZKÓW YOUNG&OLD MAŁGORZATA WYSZYŃSKA  
B205 bfagencja.pl MARCIN WYSTRYCHOWSKI  
- EcoVadis Finco PAWEŁ WUJCZYK  
- EcoVadis BTS PAWEŁ WUJCZYK  
- EcoVadis PAWEŁ WUJCZYK  
B220 CRIDO Biega MARIETTA WRÓBLEWSKA  
B218 CRIDO Drużyna MARIETTA WRÓBLEWSKA  
- FPL Team #Najsilniejsi KRZYSZTOF WRÓBEL  
A148 #Najsilniejsi - FPL Team KRZYSZTOF WRÓBEL  
A111 ELECTRA RUNNING TEAM MARCIN WOŹNY  
A229 PepsiCo On The Run KUBA WOŹNIAK  
B253 GESSEL Team BARTŁOMIEJ WOŹNIAK  
- LOT Siatka i Alianse WOJCIECH WORONA  
A141 TriWawa Wise Masters FILIP WOŁOWSKI  
A282 SWO Team MARIA WOLIŃSKA  
- Grupa Biegowa UM W-wa 3 ANNA WOLAK  
A330 Sportgas RunningTeam KRZYSZTOF WOJDALSKI  
- CFE Polska RYSZARD WOJCIECHOWSKI  
- HIAB WOOMEN ALEKSANDRA WOJCIECHOWSKA  
- HIAB WOW MEN ALEKSANDRA WOJCIECHOWSKA  
B507 Auchan Retail Polska 1 JUSTYNA WÓJCICKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
B506 Auchan Retail Polska 2 JUSTYNA WÓJCICKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A313 Kantar Runners MAŁGORZATA WLAZŁA  
B204 VATENGERS DAT LESZEK WIŚNIEWSKI  
B242 Tatra Running Coach Kuba JAKUB WIŚNIEWSKI  
- Rydoo MICHAŁ WIŚNIEWSKI  
- LOT Charters PIOTR WIŚNIEWSKI  
- WYSOKIE CIŚNIENIE na bieganie ANNA WIŚNIEWSKA - MROSLA  
A601 Słodkie Pączki EDYTA WINNICKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 110 zł
- LOT CABINCREW 2 IWONA WINIAREK  
A211 Napollo ANDRZEJ WILK  
B214 Run 4 Fun - L’Oréal Running Team I DANIEL WIERZBICKI  
B212 Run 4 Fun - L’Oréal Running Team II DANIEL WIERZBICKI  
B213 Run 4 Fun - L’Oréal Running Team III DANIEL WIERZBICKI  
B211 Run 4 Fun - L’Oréal Running Team IV DANIEL WIERZBICKI  
B292 KUKE DUW AGNIESZKA WIERZBICKA  
B291 KUKE Biegnie AGNIESZKA WIERZBICKA  
A265 Sandoz Running Team 1 AGATA WIELOGÓRSKA  
A294 Sandoz Running Team 3 AGATA WIELOGÓRSKA  
A264 Sandoz Running Team 2 AGATA WIELOGÓRSKA  
B276 INTER EUROPOL MARTYNA WIECZOREK  
B275 INTER EUROPOL MARTYNA WIECZOREK  
- Medicover Runners I JACEK WICHOWSKI  
- Medicover Runners II JACEK WICHOWSKI  
B287 ALTO RUN TEAM EWA WESOŁOWSKA  
B505 CORDIA ŁUKASZ WĘCŁAWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
105% / 1 055 zł
- Skarpety do Mety MAGDALENA WAWRZYNIAK  
- Drunk Samurai B YOHEI WATANABE  
A160 eXteam ANTONI WARSZAWIK  
A161 eXteam II ANTONI WARSZAWIK  
A112 AKS Polonia Warszawa II MAŁGORZATA WALENDZIEWSKA  
A113 AKS Polonia Warszawa MAŁGORZATA WALENDZIEWSKA  
- Psychorun Team I MAGDALENA WALENCZAK  
- Angry Bubbles STEFAN VETRILA  
A187 Logwin Team MACIEJ URBAŃSKI  
- UFG ALEKSANDER URBAN  
A228 Kebab Gang DANIEL TYMIŃSKI  
B288 ExpressMap - wydawnictwo turystyczne RAFAŁ TYKSIŃSKI  
A150 Starzy znajomi DARIUSZ TURLEJ  
- ZA MNĄ ŁUKASZ TULIK  
A199 JTENDO ANDRZEJ TRAWIŃSKI  
A200 Pierogi Adamusa DOROTA TRAWICKA  
A410 BNP Paribas Real Estate Poland PATRYK TOPOLSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
B188 BLUE YONDER TEAM ALEKSANDRA TOMCZAK  
- LOT OCC ADRIANNA TOMASZÓW  
B269 Stefaniuk & Wspólnicy PAWEŁ TOBIS  
B279 Coface Poland 1 PAWEŁ TOBIS  
B278 Coface Poland 2 PAWEŁ TOBIS  
- Test TEST TEST  
B171 Drunk Samurai C YORIKO TERADA  
A232 Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. 1 PAULINA TARASZEWSKA  
A231 Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. 2 PAULINA TARASZEWSKA  
A146 TAJfunny ANNA TAJERKAUF  
A321 CARLSBERGOWA GRUPA SPORTOWA 1 MICHAŁ SZYMAŃSKI  
- CARLSBERGOWA GRUPA SPORTOWA 2 MICHAŁ SZYMAŃSKI  
- Inżynieria Materiałowa WAT JOANNA SZYMAŃSKA  
- MSportowcy MALGORZATA SZUKALSKA-WRONA  
A210 Minds & Roses #1 MACIEJ SZPIL  
A209 Minds & Roses #2 MACIEJ SZPIL  
- Arval Run Team ALEKSANDRA SZMUK  
- Arval Run Team II ALEKSANDRA SZMUK  
- #ZAŁOGAB EWA SZLĘK  
B151 Grant'siaki EWA SZLĘK  
B150 Żubrówkownicy EWA SZLĘK  
- DTS TEAM JANUSZ SZERSZEN  
A506 Grupa Rokująca Warsaw Masters Team ANNA SZERLING Biegam Dobrze! - przejdź do strony
122% / 1 220 zł
- Carrefour Running Team Marketing KATARZYNA SZCZYGLAK  
- Carrefour Running Team Usługi Finansowe KATARZYNA SZCZYGLAK  
- Carrefour Running Team Handlowy KATARZYNA SZCZYGLAK  
- Carrefour Running Team Operacja KATARZYNA SZCZYGLAK  
- Carrefour Running Team Dyrektorzy KATARZYNA SZCZYGLAK  
- Carrefour Running Team eCommerce KATARZYNA SZCZYGLAK  
- Carrefour Running Team IT KATARZYNA SZCZYGLAK  
B236 NBRC Turystyka ALAN SZAŁAŃSKI  
- RunnersHut DAMIAN SZALEWICZ  
A303 T-Mobile Running Team 1 AGNIESZKA SZAJEWSKA  
A318 T-Mobile Running Team 3 AGNIESZKA SZAJEWSKA  
A306 Running Photons WITOLD SYRWID  
B215 TBS Warsaw DOROTA SYNOWIEC  
B164 ERGO Hestia Running Team II BASIA ŚWIDZIŃSKA-SZWED  
B210 ERGO Hestia Running Team III BASIA ŚWIDZIŃSKA-SZWED  
B165 ERGO Hestia Running Team BASIA ŚWIDZIŃSKA-SZWED  
A315 WT RUNNERS ANNA SUWIŃSKA (NYKAZA)  
A204 SSW Smart Speedy Warriors MAGDALENA SUCHENEK  
A305 Run a LOT - piloci JERZY STYPA  
- Biedronka Biega KAROLINA STRZEMIECZNA  
- XXX KAROLINA STRZEMIECZNA  
- Biedronka Fake KAROLINA STRZEMIECZNA  
- Fake2 KAROLINA STRZEMIECZNA  
A124 PrędkośćGaszonegoŚwiatła EDYTA STRUK  
- BlackMamba MICHAŁ STOLARSKI  
A207 BOŚ Green Team ANETA STELMASZCZYK  
B154 Grupa Biegowa UM W-wa Ratusz WOJCIECH STASZEWSKI  
- Impact AGATA STANIK  
B225 Ferrero Team IV ANDRZEJ STANASZEK  
B224 Ferrero Team III ANDRZEJ STANASZEK  
B223 Ferrero Team II ANDRZEJ STANASZEK  
B222 Ferrero Team I ANDRZEJ STANASZEK  
- Kinder Joy of moving #1 ANDRZEJ STANASZEK  
B504 Sągorsi MARCIN STACHOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
105% / 1 050 zł
- Spartanie Dzieciom Team 2 WIKTORIA SPALIŃSKA-PIETRULIŃSKA  
A237 Moje 5 składników KRZYSZTOF SOKALSKI  
- XXXX ALICJA SOBCZAK  
- aaaa ALICJA SOBCZAK  
- Sage A DOROTA ŚNIEG  
- Sage X3 DOROTA ŚNIEG  
A102 Narodowa Agencja programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności ŁUKASZ SMOGOROWSKI  
- Sage S SYLWIA SMOCZYŃSKA  
- Sage B SYLWIA SMOCZYŃSKA  
A163 Biegniemy dla Ukrainy PAWEL SMIGIELSKI  
B300 Z wiatrem PAWEŁ SMIGIELSKI  
A205 Accenture Research i Przyjaciele TOMASZ SŁONIEWSKI  
A208 Nazwa do ustalenia BARTŁOMIEJ SŁAWIŃSKI  
B229 BASF LEJDIS KATARZYNA ŚLUSARSKA  
B228 BASF DRAGONS KATARZYNA ŚLUSARSKA  
A236 Klub Biegacza Eneria #1 KAROLINA ŚLUSARCZYK  
A235 Klub Biegacza Eneria #2 KAROLINA ŚLUSARCZYK  
- Elavon Boys JAKUB ŚLIWIAK  
- EGIS Biovitalni MARIA ŚLIWA  
B299 Stryker Medical Team MARIANNA SLAWINSKA  
A245 Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych TOMASZ SKUZA  
- KLUB BIEGACZA NCBR "INNORUNNERS" 1 PAWEŁ SKUBIDA  
- KLUB BIEGACZA NCBR "INNORUNNERS" 2 PAWEŁ SKUBIDA  
A403 Parexel #1 MAREK SKŁADANOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
110% / 1 100 zł
A273 Parexel #2 MAREK SKŁADANOWSKI  
- NEINVER POLSKA GRZEGORZ SKALSKI  
A106 PKP Energetyka - Team I GRZEGORZ SIWEK  
A105 PKP Energetyka - Team II GRZEGORZ SIWEK  
B146 PKP Energetyka I GRZEGORZ SIWEK  
A218 PKP Energetyka II GRZEGORZ SIWEK  
A219 PKP Energetyka III GRZEGORZ SIWEK  
A220 PKP Energetyka IV GRZEGORZ SIWEK  
A338 Good Ekipa AGNIESZKA SIERMIŃSKA  
A221 Team ZabieganeDni DOROTA SIERECKA  
- KMD Running Team MARCIN SIERANT  
- KMD Running Team II MARCIN SIERANT  
B108 UNILOGO RUNNING TEAM I JULIA SIELICKA  
B107 UNILOGO RUNNING TEAM II JULIA SIELICKA  
B106 UNILOGO RUNNING TEAM III JULIA SIELICKA  
B105 UNILOGO RUNNING TEAM IV JULIA SIELICKA  
B104 UNILOGO RUNNING TEAM V JULIA SIELICKA  
B103 UNILOGO RUNNING TEAM VI JULIA SIELICKA  
B102 UNILOGO RUNNING TEAM VII JULIA SIELICKA  
B101 UNILOGO RUNNING TEAM VIII JULIA SIELICKA  
A287 No Limit ŁUKASZ SIEDLECKI  
- Henkel Running Team 1 IWONA SEREMAK  
- Henkel Runnig Team 2 IWONA SEREMAK  
- Henkel Running Team 3 IWONA SEREMAK