XVI Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
C111 Wesoła Gromadka Kubusia Puchatka ROBERT AKSAMITOWSKI  
- Spartanie Dzieciom ŁUKASZ ALEKSANDROWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
31% / 310 zł
C502 SEACHANGE2 MONIKA ANTOSZEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
104% / 1 035 zł
C501 SEACHANGE3 MONIKA ANTOSZEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
C503 SEACHANGE1 MONIKA ANTOSZEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A167 Enterprise Investors PAWEŁ BĄCZYŃSKI  
A111 PARKAH TEAM HUBERT BĄK  
- Inżynierowie OT KONRAD BALCER  
- Grupa Biegowa UM W-wa 2 KATARZYNA BANASIK  
- One Pfizer 1 KATARZYNA BARANOW Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- One Pfizer 2 KATARZYNA BARANOW Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- One Pfizer 3 KATARZYNA BARANOW Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- Czarne Pantery MAŁGORZATA BOCHNIAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
23% / 225 zł
B114 Incube&Qalcwise I MICHAŁ BOGUCKI  
B115 Incube&Qalcwise II MICHAŁ BOGUCKI  
- LOGISTYKA OBI EWA BOJAR  
C112 eAzymut.pl Team 1 KRZYSIEK BRZĄKALSKI  
C113 eAzymut.pl Team 2 KRZYSIEK BRZĄKALSKI  
- Citi HRSS Prosta do celu #2020 MARCIN BUGOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- Syneos Health I ADAM BURDAN  
- Syenos Health II ADAM BURDAN  
- Czerwone koguty I KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
- Czerwone koguty II KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
- Czerwone koguty III KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
B130 Ascensia Diabetes Care I PATRYCJA CEDRO  
B129 Ascensia Diabetes Care II PATRYCJA CEDRO  
A140 KB Wyszków DARIUSZ CIACH  
- Naprzód Młociny WIOLETTA CIEPLIŃSKA  
A159 NASK SA ROBERT CIESIELSKI  
- Efigence MARCELINA COMPEL Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- Artegence MARCELINA COMPEL Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
A158 The Luzers Girls KATARZYNA CZWARTOSZ-LIBER  
- OIRP w Warszawie 1 JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
- OIRP w Warszawie 2 JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
- OIRP w Warszawie 3 JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
- OIRP w Warszawie 4 JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
- RENAULT - PASSION FOR LIFE 3 MAREK DADAN  
- RENAULT - PASSION FOR LIFE 1 MAREK DADAN  
- RENAULT - PASSION FOR LIFE 2 MAREK DADAN  
A152 KPMG Running Team 2 AGATA DORCZUK  
A113 KPMG Running Team AGATA DORCZUK  
- 'Out of Control' Generali ADAM DYNIEWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- ZADYSZKA ZUZANNA DZIERGWA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
78% / 779 zł
A103 Yokogawa Runners TOMASZ DZIUBANY  
A117 SQUADRA AZZURRA DANILO FERRARIS  
- Aniołki Daniela DANIEL FILOCHOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
21% / 205 zł
A168 PKO Pędzące Mokasyny ALBERT FOKT  
- Centrum Medyczne Żelazna - Żelazna Grupa Biegowa 1 PAWEŁ FRĄCZAK  
- Centrum Medyczne Żelazna - Żelazna Grupa Biegowa 2 PAWEŁ FRĄCZAK  
- Schenker Technology Center Runners GRZEGORZ GALA  
- Shop Dent KRZYSZTOF GAŁKA  
C103 #Najsilniejsi - FPL Team PAWEŁ GAWRON  
A134 AARSLEFF One Team MARLENA GOŁOFIT  
- Boxing Team Nosir ZOFIA GÓRNAŚ  
A109 Dynamo Kołomyja KATARZYNA GRABOWSKA  
- Rozbiegane Pawiany MAGDALENA GRECZKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- Kuryłowicz & Associates 1 AGATA GROCHOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- Kuryłowicz & Associates 2 AGATA GROCHOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
A136 Averbit ANNA GRYGIERCZYK  
- T2S#1 MICHAŁ GRZESZCZYK  
- T2S#2 MICHAŁ GRZESZCZYK  
- Małolat Team KAMIL GRZYBOWSKI  
- NIELSEN POLSKA 1 ANDRZEJ IGNATOWICZ  
- NIELSEN POLSKA 2 ANDRZEJ IGNATOWICZ  
- NIELSEN POLSKA 3 ANDRZEJ IGNATOWICZ  
- NIELSEN POLSKA 4 ANDRZEJ IGNATOWICZ  
- NIELSEN POLSKA 5 ANDRZEJ IGNATOWICZ  
- NIELSEN POLSKA 6 ANDRZEJ IGNATOWICZ  
- NIELSEN POLSKA 7 ANDRZEJ IGNATOWICZ  
- NIELSEN POLSKA 8 ANDRZEJ IGNATOWICZ  
B111 INTER Polska Running Team I MACIEJ JACHACZ  
B110 INTER Polska Running Team II MACIEJ JACHACZ  
- AegonRun 1 RENATA JAKUBISIAK  
- AegonRun 2 RENATA JAKUBISIAK  
- AegonRun 3 RENATA JAKUBISIAK  
- Bractwo Biegowe BGK 5 MICHAŁ JAMBOR  
- Bractwo Biegowe BGK 6 MICHAŁ JAMBOR  
- Bractwo Biegowe BGK 7 MICHAŁ JAMBOR  
- Bractwo Biegowe BGK 2 MICHAŁ JAMBOR  
- Bank Gospodarstwa Krajowego MICHAŁ JAMBOR  
- Bractwo Biegowe BGK 1 MICHAŁ JAMBOR Biegam Dobrze! - przejdź do strony
75% / 750 zł
- Bractwo Biegowe BGK 3 MICHAŁ JAMBOR  
- Bractwo Biegowe BGK 4 MICHAŁ JAMBOR  
A121 Klub Biegacza Eneria #1 ANDRZEJ JANKOWSKI  
A120 Klub Biegacza Eneria #2 ANDRZEJ JANKOWSKI  
- Allergan Running Team KATARZYNA JARECKA  
A131 Trendsetters TOMASZ JARMUŁ  
- Lirene Running Team INGA JAROSZ-WAWRYNIUK  
- x SEBASTIAN JĘDRAL  
- TriWawa PRO NATALIA JĘDRZEJCZYK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
C106 GE POWER POLAK JULITA  
- OW SARP PIOTR JURKIEWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
48% / 480 zł
- NatWest 3 JACEK KAPŁON  
- NatWest 4 JACEK KAPŁON  
- NatWest 5 JACEK KAPŁON  
- NatWest 1 JACEK KAPŁON  
- NatWest 2 JACEK KAPŁON  
C105 Wydział Chemii UW MARCIN KARBARZ  
B112 Panorama Obiekty Sportowe Sp. z o.o. ALICJA KĘPA  
- Grupa Biegowa UM W-wa 1 PRZEMYSŁAW KIJANOWSKI  
- Run a LOT Ziemianie JAKUB KLUZIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
C110 Bezlitośni MAGDALENA KŁĘK  
- Parexel #1 KAROL KNAPIK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
25% / 250 zł
A143 Parexel #2 KAROL KNAPIK  
A142 Parexel #3 KAROL KNAPIK  
- Parexel #4 KAROL KNAPIK  
- PZU Sport Team 1 DAREK KNYCHAS  
- PZU Sport Team 2 DAREK KNYCHAS  
- PZU Sport Team - Dziewczyny DAREK KNYCHAS  
A165 Runnero Team ROMAN KOLEŚNIK  
- Fat'n'Furious MICHAŁ KOŁODZIEJ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
C118 FTC Razem KAZIMIERZ KONARSKI  
A112 BNPP Athletes Union KRZYSZTOF KOROL  
B125 SAVANGARD ANNA KOSMALA  
C114 Codec RADEK KOZIEJA  
- Charty z CMS 1 MONIKA KOZŁOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- Charty z CMS 2 MONIKA KOZŁOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- Purina ANDRZEJ KOZŁOWSKI  
- Szalona ComtegRUN KATARZYNA KRAJ-RÓŻYCKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- Run a LOT - personel pokładowy MONIKA KRASNODEMBSKA-LANGE  
- Off-road Runners Benefit Systems ANNA KRYŃSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
56% / 555 zł
- PEMES Automatycy MICHAL KUCZKOWSKI  
- PEMES Konstruktorzy MICHAL KUCZKOWSKI  
- PEMES Warsztat MICHAL KUCZKOWSKI  
- PEMES Zarząd MICHAL KUCZKOWSKI  
- Mondelez URSZULA KUK  
- Mondelez URSZULA KUK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
A141 Xelion MARCIN KULA  
- Kombatanci VIKTORIIA LAZAREVA  
A150 The Luzers PIOTR LIBER  
- Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia MICHAŁ ŁUBIAN  
- MVP TAX Team RADOSŁAW MAĆKOWSKI  
- Sun & Snow Running Team BARTŁOMIEJ MAJDAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
3% / 30 zł
A110 TOPSIL WOJCIECH MĄKA  
C115 SANTANDER BANK - KOMPLETNI AMATORZY MARCIN MAKULEC  
B127 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych 1 MAGDALENA MALCZEWSKA  
B126 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych 2 MAGDALENA MALCZEWSKA  
- Ministerstwo Rozwoju 1 CEZARY MALISZEWSKI  
- Ani Szybcy Ani Wściekli KATARZYNA MARCINIAK  
B124 RDCP I MARTA MEDREK  
- RDCP II MARTA MEDREK  
- ALDEspeed 1 MAŁGORZATA MELLIN  
- ALDEspeed 2 MAŁGORZATA MELLIN  
A148 Pędzące Ślimaki DARIUSZ MELLIN  
A146 Nogi Stonogi DARIUSZ MELLIN  
A147 Pędzące Żółwie DARIUSZ MELLIN  
C101 Alior Running Team DAMIAN MICHALSKI  
B122 MSD Running Club 1 PIOTR MIEDZIŃSKI  
B123 MSD Running Club 2 PIOTR MIEDZIŃSKI  
A155 Friends ALEKSANDRA MIKLAS  
A128 UPIK KANCELARIA ZBIGNIEW MINDA  
C117 P&G Running Team Targówek #1 MACIEJ MISZKURKA  
C116 P&G Running Team Targówek #2 MACIEJ MISZKURKA  
A166 Ministerstwo Sprawiedliwości BA BO BDG DKO BOGUSŁAW MOCHNIEJ  
- JEST MOC JOANNA MODLIBOREK  
- JEST ENERGIA JOANNA MODLIBOREK  
- Polska Press Grupa MARCIN MONIK  
C109 NieMaŻeBoli TOMASZ MOTYLEWSKI  
B113 Biegać każdy może TOMASZ MUCIEK  
- PROCHEM Runners KACPER MUSIAŁEK  
- Novo Nordisk 7 JACEK NAGLER  
- Novo Nordisk 4 JACEK NAGLER  
- Novo Nordisk 8 JACEK NAGLER  
- Novo Nordisk 9 JACEK NAGLER  
- Novo Nordisk 10 JACEK NAGLER  
- Novo Nordisk 6 JACEK NAGLER  
- Novo Nordisk 11 JACEK NAGLER  
- Novo Nordisk 12 JACEK NAGLER  
- Novo Nordisk 1 JACEK NAGLER  
- Novo Nordisk 2 JACEK NAGLER  
- Novo Nordisk 3 JACEK NAGLER  
- Novo Nordisk 5 JACEK NAGLER  
- Studiotech Poland KRZYSZTOF NAROJCZYK  
- Drukarnia Perfekt S.A. ANDRZEJ NEJMAN  
- Sami Swoi Speedożercy TUNG NGUYEN-BRODNICKI  
A108 KB Wyszków KUCYKI MAGDALENA NIZIŃSKA  
- IQVIA RDH 1 KAROLINA NOWAKOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
10% / 100 zł
- IQVIA RDH 2 KAROLINA NOWAKOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
40% / 400 zł
- OLX RUNNING TEAM MATEUSZ OCHRYMOWICZ  
- OLX RUNNING TEAM #2 MATEUSZ OCHRYMOWICZ  
- Teleperformance MARKO OMELYASH Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- Teleperformance MARKO OMELYASH  
- Stowarzyszenie Tłumaczy Literatury MONIKA OSIECKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
59% / 590 zł
- PFR Orły ALEKSANDER OZIEWICZ  
- PFR Sokoły ALEKSANDER OZIEWICZ  
- Pstrokate Panny EWA PACIOREK  
- RTB House ANETA PARYS  
B132 Pratt&Whitney Kalisz 1 MARIUSZ PERA  
- Pratt&Whitney Kalisz 2 MARIUSZ PERA  
- Pratt&Whitney Kalisz 3 MARIUSZ PERA  
- Pratt&Whitney Kalisz 4 MARIUSZ PERA  
- Pratt&Whitney Kalisz 5 MARIUSZ PERA  
- Deloitte Legal OLA PETRUK  
A144 Filmweb MONIKA PIASECKA  
- PKP Intercity Running Team MICHAŁ PIOTROWSKI  
B109 Black Mamba MICHAŁ PLASKOTA  
- Polka Sport Girls I KASIA PÓŁTORAK  
- Polka Sport Girls II KASIA PÓŁTORAK  
B128 MODIW Sport Group ANDRZEJ POTASZ  
- DziewczynyBiegnieMY MAGDALENA PREDKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
10% / 100 zł