XVI Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
C505 Fat'n'Furious MICHAŁ KOŁODZIEJ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
158% / 1 585,82 zł
A601 RunVols DARIA MROCZKOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 200 zł
A501 Grupa Rokująca Warsaw Masters Team ANNA SZERLING Biegam Dobrze! - przejdź do strony
112% / 1 130 zł
C601 Słodkie Pączki EDYTA WINNICKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 110 zł
A401 Parexel #1 KAROL KNAPIK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
110% / 1 100 zł
A502 CORDIA ŁUKASZ WĘCŁAWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
105% / 1 055 zł
C506 Sągorsi MARCIN STACHOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
105% / 1 050 zł
C502 SEACHANGE2 MONIKA ANTOSZEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
103% / 1 035 zł
C504 Bractwo Biegowe BGK 1 MICHAŁ JAMBOR Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 1 010 zł
C503 SEACHANGE1 MONIKA ANTOSZEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
C501 SEACHANGE3 MONIKA ANTOSZEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A503 Auchan Retail Polska 1 JUSTYNA WÓJCICKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A504 Auchan Retail Polska 2 JUSTYNA WÓJCICKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
- ZADYSZKA ZUZANNA DZIERGWA  
- BAWs PAWEŁ ZALEWSKI  
- Stowarzyszenie Tłumaczy Literatury MONIKA OSIECKA  
- NBS Team 2 TOMASZ IZDEBSKI  
- Elavon Boys JAKUB ŚLIWIAK  
- Elavon Girls IZA ZALEWSKA  
- OW SARP PIOTR JURKIEWICZ  
- Szalona ComtegRUN KATARZYNA KRAJ-RÓŻYCKA  
- NBS Team 1 TOMASZ IZDEBSKI  
- Biegiem po zdrowie! EWA MIODUSZEWSKA  
- Impact AGATA STANIK  
- Prędka ComtegRUN KATARZYNA KRAJ-RÓŻYCKA  
- DTS TEAM JANUSZ SZERSZEN  
- Sun & Snow Running Team BARTŁOMIEJ MAJDAK  
- Spartanie Dzieciom ŁUKASZ ALEKSANDROWICZ  
- Aniołki Daniela DANIEL FILOCHOWSKI  
- TriWawa PRO NATALIA JĘDRZEJCZYK  
- Off-road Runners Benefit Systems ANNA KRYŃSKA  
- IQVIA RDH 2 KAROLINA NOWAKOWSKA  
- PRA HS Pedziwiatry GRZEGORZ SATOŁA  
- Załoga G RAFAŁ DĄBROWSKI  
- Perkoz Running Team KAMIL FRONCZAK  
- KAZIKI 1 PIOTR KOWALCZYK  
- Czarne Pantery MAŁGORZATA BOCHNIAK  
- NEINVER POLSKA GRZEGORZ SKALSKI  
- Team More Wine KATARZYNA RAKOWSKA  
- KAZIKI 2 PIOTR KOWALCZYK  
- Pędziwiatry BV DANIEL MITKOWSKI  
- Efigence MARCELINA COMPEL  
- Spartanie Dzieciom Team 2 WIKTORIA SPALIŃSKA-PIETRULIŃSKA  
- Biegnące Wieprze RYSZARD RACZYŃSKI  
- IQVIA RDH 1 KAROLINA NOWAKOWSKA  
- Biegnące Wieprze III RYSZARD RACZYŃSKI  
- Adform ŁUKASZ KAWĘCKI  
- AMBRA zWINNI TOMASZ PAWLICKI  
- Sześciopak MIKOŁAJ BORKOWSKI  
- Kuryłowicz & Associates 1 AGATA GROCHOWSKA  
- Warszawski Klub Rogatego Morsa JANUSZ RUTKOWSKI  
- DziewczynyBiegnieMY MAGDALENA PREDKA  
- Są gorsi DAWID ZAJĄC  
- Biegnące Wieprze II RYSZARD RACZYŃSKI  
- 'Out of Control' Generali ADAM DYNIEWICZ  
- Kuryłowicz & Associates 2 AGATA GROCHOWSKA  
- UFG ALEKSANDER URBAN  
- KLUB BIEGACZA NCBR "INNORUNNERS" 1 PAWEŁ SKUBIDA  
- Artegence MARCELINA COMPEL  
- Rozbiegane Pawiany MAGDALENA GRECZKA  
- OTIS PIOTR ŻEBROWSKI  
- Teleperformance MARKO OMELYASH  
- Run a LOT Ziemianie JAKUB KLUZIŃSKI  
- Mondelez URSZULA KUK  
- Citi HRSS Prosta do celu #2020 MARCIN BUGOWSKI  
- Charty z CMS 1 MONIKA KOZŁOWSKA  
- Charty z CMS 2 MONIKA KOZŁOWSKA  
- One Pfizer 1 KATARZYNA BARANOW  
- One Pfizer 2 KATARZYNA BARANOW  
- One Pfizer 3 KATARZYNA BARANOW  
- Rydoo MICHAŁ WIŚNIEWSKI  
- Słuchmed Team A TOMASZ PILIPCZUK  
- KLUB BIEGACZA NCBR "INNORUNNERS" 2 PAWEŁ SKUBIDA  
- Benefit Systems Oddział Fitness MONIKA KANIAK  
- CHIESI TEAM ANNA RYMSZO  
- Kontoor Wolnobiegacze PIOTR CIECIELĄG  
- Kontoor - Szybkobiegacze PIOTR CIECIELĄG  
A142 Parexel #3 KAROL KNAPIK  
A149 ELECTRA RUNNING TEAM MARCIN WOŹNY  
B148 Novo Nordisk 5 JACEK NAGLER  
- PEMES Automatycy MICHAL KUCZKOWSKI  
- PEMES Konstruktorzy MICHAL KUCZKOWSKI  
A104 Stryker Medical Team MARIANNA SLAWINSKA  
- PEMES Warsztat MICHAL KUCZKOWSKI  
B147 Novo Nordisk 4 JACEK NAGLER  
- PEMES Zarząd MICHAL KUCZKOWSKI  
- Drukarnia Perfekt S.A. ANDRZEJ NEJMAN  
C103 #Najsilniejsi - FPL Team PAWEŁ GAWRON  
C104 Moje 5 składników KRZYSZTOF SOKALSKI  
A116 TransEko MAGDALENA REZWOW-MOSAKOWSKA  
A105 KB Wyszków BigBoys&Girl ŁUKASZ SARNACKI  
B116 UNILOGO RUNNING TEAM III JULIA SIELICKA  
B104 UNILOGO RUNNING TEAM V JULIA SIELICKA  
B135 Pratt&Whitney Kalisz 2 MARIUSZ PERA  
B136 Pratt&Whitney Kalisz 5 MARIUSZ PERA  
- Bractwo Biegowe BGK 2 MICHAŁ JAMBOR  
- MVP TAX Team RADOSŁAW MAĆKOWSKI  
- Schweppes AGATA RAFAŁOWSKA-KOCIĘBA  
- Orangina AGATA RAFAŁOWSKA-KOCIĘBA  
- ASG ANNA RAMOCKA  
A110 TOPSIL WOJCIECH MĄKA  
A136 Averbit ANNA GRYGIERCZYK  
C128 #ZAŁOGAB EWA SZLĘK  
C129 Grant'siaki EWA SZLĘK  
C130 Żubrówkownicy EWA SZLĘK  
B111 INTER Polska Running Team I MACIEJ JACHACZ  
B110 INTER Polska Running Team II MACIEJ JACHACZ  
- GE POWER POLAK JULITA  
- PRA HS Błyskawica GRZEGORZ SATOŁA  
B156 RENAULT - PASSION FOR LIFE 1 MAREK DADAN  
- Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia MICHAŁ ŁUBIAN  
A213 ALDEspeed 1 MAŁGORZATA MELLIN  
A212 ALDEspeed 2 MAŁGORZATA MELLIN  
A148 Pędzące Ślimaki DARIUSZ MELLIN  
A117 SQUADRA AZZURRA DANILO FERRARIS  
C110 Bezlitośni MAGDALENA KŁĘK  
C109 NieMaŻeBoli TOMASZ MOTYLEWSKI  
- Performance Media ROBERT RYDZ-MOŚCICKI  
A130 ALTO RUN TEAM EWA WESOŁOWSKA  
B115 Incube&Qalcwise II MICHAŁ BOGUCKI  
A141 Xelion MARCIN KULA  
- Schenker Technology Center 1 GRZEGORZ GALA  
- Run a LOT - personel pokładowy MONIKA KRASNODEMBSKA-LANGE  
- LOT CABINCREW 2 IWONA WINIAREK  
- OIRP w Warszawie 1 JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
- Gide Błyskawice IWONA REK  
A216 AegonRun 2 RENATA JAKUBISIAK  
A215 AegonRun 3 RENATA JAKUBISIAK  
C116 P&G Running Team Targówek #2 MACIEJ MISZKURKA  
B121 TriWawa Wise Masters FILIP WOŁOWSKI  
- Allergan Running Team KATARZYNA JARECKA  
A249 Kombatanci VIKTORIIA LAZAREVA  
B157 INTER EUROPOL MARTYNA WIECZOREK  
B158 INTER EUROPOL MARTYNA WIECZOREK  
A195 SOPRO MARCIN PRUS  
B122 MSD Running Club 1 PIOTR MIEDZIŃSKI  
- SANTANDER BANK - KOMPLETNI AMATORZY MARCIN MAKULEC  
A158 The Luzers Girls KATARZYNA CZWARTOSZ-LIBER  
- Sage S SYLWIA SMOCZYŃSKA  
- Sage B SYLWIA SMOCZYŃSKA  
- Ani Szybcy Ani Wściekli KATARZYNA MARCINIAK  
A175 Naprzód Młociny WIOLETTA CIEPLIŃSKA  
C121 ZA MNĄ ŁUKASZ TULIK  
- JEST MOC JOANNA MODLIBOREK  
- JEST ENERGIA JOANNA MODLIBOREK  
A176 Centrum Medyczne Żelazna - Żelazna Grupa Biegowa 3 PAWEŁ FRĄCZAK  
- Schenker Technology Center 2 GRZEGORZ GALA  
- OBI TYCHY 049 ŁUKASZ PUSTUŁKA  
- Compensa Aktywni MAREK BARANOWSKI  
- Compensa Aktywni MAREK BARANOWSKI  
A196 Norton Rose Fulbright ARTUR JOŃCZYK  
- Nordea team 2 ERWIN PRUŚ  
A250 LI-ION EWA GRZEBSKA  
- OBI 019 I ARKADIUSZ CHŁAPEK  
- OBI 019 II ARKADIUSZ CHŁAPEK  
- OBI 019 III ARKADIUSZ CHŁAPEK  
- Drunk Samurai C KENICHI MATSUYAMA  
A234 SpeedApp Team ALICJA FOLGA  
C122 PAYBACK PAWEŁ ŁOKAJ  
- Schenker Technology Center 3 GRZEGORZ GALA  
- LOT - Lack Of Training PIOTR ŻUK  
- Test TEST TEST  
- Arup A MACIEJ KOŁODZIEJSKI  
- Arup B MACIEJ KOŁODZIEJSKI  
A193 GMV Run! #1 KRYSTYNA MACIOSZEK  
A233 Meridian International Schools PAWEŁ PRZYCHODZEŃ  
B141 KB Krokus Kwiatkowice MISZCZOWIE TOMASZ ZOMERFELD  
A197 VATENGERS DAT LESZEK WIŚNIEWSKI  
B176 DHL Global Forwarding II PAULINA BUDZEŃ  
B175 DHL Global Forwarding III PAULINA BUDZEŃ  
- Lotnicze Pogotowie Ratunkowe - SOT Warszawa MICHAŁ MUSUR  
A229 CAS TEAM MACIEJ KAJRUKSZTO  
- Łydka Bankiera PIOTR NADOLNY  
- UTC - HS KALISZ MAGDALENA KAŹMIERCZAK  
- GO Siemens! ADAM FRANK  
A231 Tylko biegam MAGDALENA KOWALCZYK  
C135 PFR Ventures MACIEJ POLAK  
- Atlas Copco Running Team ANNA RYBICKA  
- Biedronka Biega KAROLINA STRZEMIECZNA  
- Biedronka DC JUSTYNA KLECZAJ  
- XXX KAROLINA STRZEMIECZNA  
- Biedronka Fake KAROLINA STRZEMIECZNA  
A251 JSLEGAL KRYSTYNA JAKUBOWSKA  
- Leroy Merlin Running Team PAWEŁ SAŁEK  
- CATRacers MAGDALENA GĄSIEWSKA  
A252 RunnersHut DAMIAN SZALEWICZ  
- EY 8 ANETA LEMIESZ  
- Deloitte Adventure Team DBS RADOSŁAW KAWECKI  
- LSWorldRUN PAWEŁ BUGAJSKI  
- Strabag Team MICHAŁ ŁOBACZ  
- TouK Team ADAM CIOŁKOWSKI  
- BASF Mocni Razem MAREK CZAJKOWSKI  
- Starzy znajomi DARIUSZ TURLEJ  
- BASF Polska Lejdis MAREK CZAJKOWSKI  
C141 GESSEL Team BARTŁOMIEJ WOŹNIAK  
- Syncron I KAROLINA CHALIMONIUK  
- Syncron II KAROLINA CHALIMONIUK  
- aaaa ALICJA SOBCZAK  
- Eracent Dream KRZYSZTOF MATYSKIEL  
- Eracent Relaks KRZYSZTOF MATYSKIEL