XVI Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
C505 Fat'n'Furious MICHAŁ KOŁODZIEJ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
158% / 1 585,82 zł
A601 RunVols DARIA MROCZKOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 200 zł
A501 Grupa Rokująca Warsaw Masters Team ANNA SZERLING Biegam Dobrze! - przejdź do strony
112% / 1 130 zł
C601 Słodkie Pączki EDYTA WINNICKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 110 zł
A401 Parexel #1 KAROL KNAPIK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
110% / 1 100 zł
A502 CORDIA ŁUKASZ WĘCŁAWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
105% / 1 055 zł
C506 Sągorsi MARCIN STACHOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
105% / 1 050 zł
C502 SEACHANGE2 MONIKA ANTOSZEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
103% / 1 035 zł
C504 Bractwo Biegowe BGK 1 MICHAŁ JAMBOR Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 1 010 zł
C503 SEACHANGE1 MONIKA ANTOSZEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
C501 SEACHANGE3 MONIKA ANTOSZEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A503 Auchan Retail Polska 1 JUSTYNA WÓJCICKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A504 Auchan Retail Polska 2 JUSTYNA WÓJCICKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
- ZADYSZKA ZUZANNA DZIERGWA  
- BAWs PAWEŁ ZALEWSKI  
- Stowarzyszenie Tłumaczy Literatury MONIKA OSIECKA  
- NBS Team 2 TOMASZ IZDEBSKI  
- Elavon Boys JAKUB ŚLIWIAK  
- Elavon Girls IZA ZALEWSKA  
- OW SARP PIOTR JURKIEWICZ  
- Szalona ComtegRUN KATARZYNA KRAJ-RÓŻYCKA  
- NBS Team 1 TOMASZ IZDEBSKI  
- Biegiem po zdrowie! EWA MIODUSZEWSKA  
- Impact AGATA STANIK  
- Prędka ComtegRUN KATARZYNA KRAJ-RÓŻYCKA  
- DTS TEAM JANUSZ SZERSZEN  
- Sun & Snow Running Team BARTŁOMIEJ MAJDAK  
- Spartanie Dzieciom ŁUKASZ ALEKSANDROWICZ  
- Aniołki Daniela DANIEL FILOCHOWSKI  
- TriWawa PRO NATALIA JĘDRZEJCZYK  
- Off-road Runners Benefit Systems ANNA KRYŃSKA  
- IQVIA RDH 2 KAROLINA NOWAKOWSKA  
- PRA HS Pedziwiatry GRZEGORZ SATOŁA  
- Załoga G RAFAŁ DĄBROWSKI  
- Perkoz Running Team KAMIL FRONCZAK  
- KAZIKI 1 PIOTR KOWALCZYK  
- Czarne Pantery MAŁGORZATA BOCHNIAK  
- NEINVER POLSKA GRZEGORZ SKALSKI  
- Team More Wine KATARZYNA RAKOWSKA  
- KAZIKI 2 PIOTR KOWALCZYK  
- Pędziwiatry BV DANIEL MITKOWSKI  
- Efigence MARCELINA COMPEL  
- Spartanie Dzieciom Team 2 WIKTORIA SPALIŃSKA-PIETRULIŃSKA  
- Biegnące Wieprze RYSZARD RACZYŃSKI  
- IQVIA RDH 1 KAROLINA NOWAKOWSKA  
- Biegnące Wieprze III RYSZARD RACZYŃSKI  
- Adform ŁUKASZ KAWĘCKI  
- AMBRA zWINNI TOMASZ PAWLICKI  
- Sześciopak MIKOŁAJ BORKOWSKI  
- CHIESI TEAM ANNA RYMSZO  
- Kuryłowicz & Associates 1 AGATA GROCHOWSKA  
- Warszawski Klub Rogatego Morsa JANUSZ RUTKOWSKI  
- DziewczynyBiegnieMY MAGDALENA PREDKA  
- Są gorsi DAWID ZAJĄC  
- Biegnące Wieprze II RYSZARD RACZYŃSKI  
- 'Out of Control' Generali ADAM DYNIEWICZ  
- Kuryłowicz & Associates 2 AGATA GROCHOWSKA  
- UFG ALEKSANDER URBAN  
- KLUB BIEGACZA NCBR "INNORUNNERS" 1 PAWEŁ SKUBIDA  
- Artegence MARCELINA COMPEL  
- Rozbiegane Pawiany MAGDALENA GRECZKA  
- OTIS PIOTR ŻEBROWSKI  
- Teleperformance MARKO OMELYASH  
- Run a LOT Ziemianie JAKUB KLUZIŃSKI  
- Mondelez URSZULA KUK  
- Citi HRSS Prosta do celu #2020 MARCIN BUGOWSKI  
- Charty z CMS 1 MONIKA KOZŁOWSKA  
- Charty z CMS 2 MONIKA KOZŁOWSKA  
- One Pfizer 1 KATARZYNA BARANOW  
- One Pfizer 2 KATARZYNA BARANOW  
- One Pfizer 3 KATARZYNA BARANOW  
- Rydoo MICHAŁ WIŚNIEWSKI  
B173 Słuchmed Team A TOMASZ PILIPCZUK  
- KLUB BIEGACZA NCBR "INNORUNNERS" 2 PAWEŁ SKUBIDA  
- Benefit Systems Oddział Fitness MONIKA KANIAK  
- Kontoor Wolnobiegacze PIOTR CIECIELĄG  
- Kontoor - Szybkobiegacze PIOTR CIECIELĄG  
- XXXX ALICJA SOBCZAK  
A211 Polska Press Grupa MARCIN MONIK  
C101 Alior Running Team DAMIAN MICHALSKI  
C112 eAzymut.pl Team 1 KRZYSIEK BRZĄKALSKI  
A101 KB WYSZKÓW YOUNG&OLD MAŁGORZATA WYSZYŃSKA  
B101 #bigly ANNA ROZHNYATOVSKA  
A102 Zalewscy MARCIN ZALEWSKI  
A124 ORPEA. FINANSOWI, ALE ZDROWI MAGDALENA ŻELAZKO  
B151 Novo Nordisk 1 JACEK NAGLER  
A123 ORPEA. Łapiemy oddech MAGDALENA ŻELAZKO  
B107 eXteam ANTONI WARSZAWIK  
A162 PKP Energetyka - Team II GRZEGORZ SIWEK  
A106 BlackMamba MICHAŁ STOLARSKI  
B118 UNILOGO RUNNING TEAM I JULIA SIELICKA  
B117 UNILOGO RUNNING TEAM II JULIA SIELICKA  
B106 UNILOGO RUNNING TEAM VII JULIA SIELICKA  
A107 PrędkośćGaszonegoŚwiatła EDYTA STRUK  
- T2S#1 MICHAŁ GRZESZCZYK  
- T2S#2 MICHAŁ GRZESZCZYK  
A129 PREVENITY AGNIESZKA ZEGADŁO  
B145 Novo Nordisk 7 JACEK NAGLER  
B144 Novo Nordisk 8 JACEK NAGLER  
- Novo Nordisk 11 JACEK NAGLER  
- Novo Nordisk 12 JACEK NAGLER  
B134 Pratt&Whitney Kalisz 3 MARIUSZ PERA  
B133 Pratt&Whitney Kalisz 4 MARIUSZ PERA  
- Bractwo Biegowe BGK 2 MICHAŁ JAMBOR  
A178 Centrum Medyczne Żelazna - Żelazna Grupa Biegowa 2 PAWEŁ FRĄCZAK  
C128 #ZAŁOGAB EWA SZLĘK  
- Syneos Health I ADAM BURDAN  
- Performance Team 1 ROBERT RYDZ-MOŚCICKI  
A262 PZU Sport Team 1 DAREK KNYCHAS  
A261 PZU Sport Team 2 DAREK KNYCHAS  
A260 PZU Sport Team - Dziewczyny DAREK KNYCHAS  
- PARKAH TEAM HUBERT BĄK  
- Syenos Health II ADAM BURDAN  
A112 BNPP Athletes Union KRZYSZTOF KOROL  
C106 GE POWER POLAK JULITA  
- PRA HS Błyskawica GRZEGORZ SATOŁA  
A139 AKS Polonia Warszawa II MAŁGORZATA WALENDZIEWSKA  
C111 Wesoła Gromadka Kubusia Puchatka ROBERT AKSAMITOWSKI  
A134 AARSLEFF One Team MARLENA GOŁOFIT  
A113 KPMG Running Team AGATA DORCZUK  
A212 ALDEspeed 2 MAŁGORZATA MELLIN  
- LOT Siatka i Alianse WOJCIECH WORONA  
- oaza-swanna.info PAWEŁ ZASTOCKI  
A118 TRUCHT TARCHOMIN TEAM KRZYSZTOF PRĘDOTA  
A170 Wódzitsu Brothers SEBASTIAN JĘDRAL  
- Bractwo Biegowe BGK 7 MICHAŁ JAMBOR  
B112 Panorama Obiekty Sportowe Sp. z o.o. ALICJA KĘPA  
A179 Studiotech Poland KRZYSZTOF NAROJCZYK  
C144 PKP Intercity Running Team MICHAŁ PIOTROWSKI  
A128 UPIK KANCELARIA ZBIGNIEW MINDA  
- Performance Media ROBERT RYDZ-MOŚCICKI  
C118 FTC Razem KAZIMIERZ KONARSKI  
- WYSOKIE CIŚNIENIE na bieganie ANNA WIŚNIEWSKA - MROSLA  
- Run a LOT - personel pokładowy MONIKA KRASNODEMBSKA-LANGE  
- LOT CABINCREW 2 IWONA WINIAREK  
A209 OLX RUNNING TEAM MATEUSZ OCHRYMOWICZ  
A151 Gide Błyskawice IWONA REK  
B169 OIRP w Warszawie 4 JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
A210 Lirene Running Team INGA JAROSZ-WAWRYNIUK  
C117 P&G Running Team Targówek #1 MACIEJ MISZKURKA  
A145 The Hestons MICHAŁ RATUSZNY  
A152 KPMG Running Team 2 AGATA DORCZUK  
A159 NASK SA ROBERT CIESIELSKI  
- Medicover Runners I JACEK WICHOWSKI  
- Medicover Runners II JACEK WICHOWSKI  
B129 Ascensia Diabetes Care II PATRYCJA CEDRO  
A195 SOPRO MARCIN PRUS  
B123 MSD Running Club 2 PIOTR MIEDZIŃSKI  
A160 Sage S SYLWIA SMOCZYŃSKA  
A161 Sage B SYLWIA SMOCZYŃSKA  
B139 RDCP II MARTA MEDREK  
A177 Centrum Medyczne Żelazna - Żelazna Grupa Biegowa 1 PAWEŁ FRĄCZAK  
B128 MODIW Sport Group ANDRZEJ POTASZ  
- JEST MOC JOANNA MODLIBOREK  
- JEST ENERGIA JOANNA MODLIBOREK  
A169 GGLegal KATARZYNA RYMARZ  
- OBI TYCHY 049 ŁUKASZ PUSTUŁKA  
- Compensa Aktywni MAREK BARANOWSKI  
- Compensa Aktywni MAREK BARANOWSKI  
- Altkom KAMILA BINKOWSKA  
A259 Auto Plaza Team MARTA KUNCIKOWSKA  
- Carrefour Running Team Marketing KATARZYNA SZCZYGLAK  
- Carrefour Running Team Usługi Finansowe KATARZYNA SZCZYGLAK  
C122 PAYBACK PAWEŁ ŁOKAJ  
- w tempie InterRisk 1 WANDA KUREK  
C123 Nestle IT BARTOSZ FILIPOWICZ  
A192 XTB Running Team TOMASZ GOGOL  
A227 Centrum Medyczne Żelazna - Żelazna Grupa Biegowa 4 PAWEŁ FRĄCZAK  
A228 Capco Alpha RADOSŁAW KRZEPKOWSKI  
A242 Team BAKK SŁAWOMIR CYGLER  
A193 GMV Run! #1 KRYSTYNA MACIOSZEK  
A194 Morsy Zielonka na fali ARKADIUSZ ANDRUCZYK  
B152 IT happy JAROSŁAW NOWICKI  
B177 DHL Global Forwarding I PAULINA BUDZEŃ  
- 7N-2 ALEKSANDRA MARIANEK  
- EGIS Biovitalni MARIA ŚLIWA  
C133 Siemens Digital Industries Software EWELINA AUGUSTYNIAK  
A225 UL International Polska KATARZYNA KRYPA  
A226 UL Field Engineer Team KATARZYNA KRYPA  
- XXX KAROLINA STRZEMIECZNA  
- Biedronka Fake KAROLINA STRZEMIECZNA  
- Biedronka Biega Fake III JUSTYNA KLECZAJ  
- Fake2 KAROLINA STRZEMIECZNA  
- Psychorun Team I MAGDALENA WALENCZAK  
A241 HTL-STREFA RUNNERS 1 KATARZYNA MAĆKIEWICZ  
B170 Logistics Storm ARKADIUSZ JÓŹWIAK  
C138 Biegaj z Ursusem MARCIN ADAMCZYK  
C139 bfagencja.pl MARCIN WYSTRYCHOWSKI  
A243 Szkoła Pitagoras II LESZEK OSSOWSKI  
- Alfasigma Polska 2 ŁUKASZ DĄBROWSKI  
A244 Ministerstwo Sprawiedliwości 1 MATEUSZ BETTIN  
- EY 1 ANETA LEMIESZ  
- EY 2 ANETA LEMIESZ  
- EY 3 ANETA LEMIESZ  
- LS World RUN PAWEŁ BUGAJSKI  
- Empik 1 EWELINA KOLAJ  
- Kinder Joy of moving #3 ANDRZEJ STANASZEK  
- Kinder Joy of moving #4 ANDRZEJ STANASZEK  
- Arval Run Team ALEKSANDRA SZMUK  
- Bell 3 BOGUSŁAWA MAJER