XVI Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
- XXXX ALICJA SOBCZAK  
- Parexel #2 KAROL KNAPIK  
- Parexel #3 KAROL KNAPIK  
- eAzymut.pl Team 1 KRZYSIEK BRZĄKALSKI  
- ORPEA. DYNAMICZNI – ELASTYCZNI MAGDALENA ŻELAZKO  
A136 Nielsen IQ 3 MICHAŁ PATAJ  
A135 Nielsen IQ 4 MICHAŁ PATAJ  
B127 Novo Nordisk 1 JACEK NAGLER  
A111 ELECTRA RUNNING TEAM MARCIN WOŹNY  
B126 Novo Nordisk 2 JACEK NAGLER  
B300 Z wiatrem PAWEŁ SMIGIELSKI  
- PEMES Konstruktorzy MICHAL KUCZKOWSKI  
- PEMES Warsztat MICHAL KUCZKOWSKI  
- PEMES Zarząd MICHAL KUCZKOWSKI  
A160 eXteam ANTONI WARSZAWIK  
- Drukarnia Perfekt S.A. ANDRZEJ NEJMAN  
- Małolat Team KAMIL GRZYBOWSKI  
B153 HYC ANDRZEJ ROGULSKI  
A152 KB Wyszków BigBoys&Girl ŁUKASZ SARNACKI  
B103 UNILOGO RUNNING TEAM VI JULIA SIELICKA  
B102 UNILOGO RUNNING TEAM VII JULIA SIELICKA  
B101 UNILOGO RUNNING TEAM VIII JULIA SIELICKA  
A186 KB Wyszków KUCYKI MAGDALENA NIZIŃSKA  
B120 Novo Nordisk 8 JACEK NAGLER  
B119 Novo Nordisk 9 JACEK NAGLER  
B118 Novo Nordisk 10 JACEK NAGLER  
- Pratt&Whitney Kalisz 4 MARIUSZ PERA  
- Pratt&Whitney Kalisz 5 MARIUSZ PERA  
- Bractwo Biegowe BGK 2 MICHAŁ JAMBOR  
- MVP TAX Team RADOSŁAW MAĆKOWSKI  
- ASG ANNA RAMOCKA  
A128 Averbit ANNA GRYGIERCZYK  
B151 Grant'siaki EWA SZLĘK  
A103 PZU Sport Team 2 DAREK KNYCHAS  
A185 PrzeBączki HUBERT BĄK  
- Syenos Health II ADAM BURDAN  
- BNPP Athletes Union KRZYSZTOF KOROL  
- GE POWER POLAK JULITA  
- PRA HS Błyskawica GRZEGORZ SATOŁA  
A112 AKS Polonia Warszawa II MAŁGORZATA WALENDZIEWSKA  
- Bractwo Biegowe BGK 5 MICHAŁ JAMBOR  
- Bractwo Biegowe BGK 6 MICHAŁ JAMBOR  
- LOT Siatka i Alianse WOJCIECH WORONA  
- oaza-swanna.info PAWEŁ ZASTOCKI  
B111 Bezlitośni MAGDALENA KŁĘK  
B290 TopLine Power Runners MICHAŁ ZIMIŃSKI  
B289 Studiotech Poland KRZYSZTOF NAROJCZYK  
B209 Trendsetters TOMASZ JARMUŁ  
- NatWest 3 JACEK KAPŁON  
- NatWest 4 JACEK KAPŁON  
- NatWest 5 JACEK KAPŁON  
- Ministerstwo Rozwoju 1 CEZARY MALISZEWSKI  
- KMD Running Team MARCIN SIERANT  
B282 HL Team JUSTYNA ROGUS  
B281 OLX RUNNING TEAM MATEUSZ OCHRYMOWICZ  
- OIRP w Warszawie 4 JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
- Lirene Running Team INGA JAROSZ-WAWRYNIUK  
- Purina ANDRZEJ KOZŁOWSKI  
A153 Czerwone koguty II KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
- Czerwone koguty III KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
A168 AegonRun 1 RENATA JAKUBISIAK  
A257 PFR Orły ALEKSANDER OZIEWICZ  
A256 PFR Sokoły ALEKSANDER OZIEWICZ  
A193 P&G Running Team Targówek #1 MACIEJ MISZKURKA  
A192 P&G Running Team Targówek #2 MACIEJ MISZKURKA  
A143 The Luzers PIOTR LIBER  
- LOGISTYKA OBI EWA BOJAR  
A144 Danske Bank 2 MACIEJ SEMENIUK  
A234 The Luzers Girls KATARZYNA CZWARTOSZ-LIBER  
- Sage S SYLWIA SMOCZYŃSKA  
- Sage B SYLWIA SMOCZYŃSKA  
- Ani Szybcy Ani Wściekli KATARZYNA MARCINIAK  
- RDCP I MARTA MEDREK  
- Ministerstwo Sprawiedliwości BA BO BDG DKO BOGUSŁAW MOCHNIEJ  
- Centrum Medyczne Żelazna - Żelazna Grupa Biegowa 1 PAWEŁ FRĄCZAK  
- ZA MNĄ ŁUKASZ TULIK  
B274 Deloitte Legal OLA PETRUK  
B273 GEOalpin team LECH SALONI  
- Polka Sport Girls II KASIA PÓŁTORAK  
- KORB-GLASS PIOTR PASIERBIŃSKI  
A120 Run BNP Paribas MICHAŁ KLIMA  
- Centrum Medyczne Żelazna - Żelazna Grupa Biegowa 3 PAWEŁ FRĄCZAK  
A177 SWO SAP Team 1 SEBASTIAN MACIEJEWSKI  
A119 Norton Rose Fulbright ARTUR JOŃCZYK  
A233 Axa Running Team KRZYSZTOF GÓRAJ  
- Uniqa Runners 1 JAN BORWIN  
- Uniqa Runners 2 JAN BORWIN  
- Nordea team 1 ERWIN PRUŚ  
- SOFTSOL Active Team KONRAD MATYJASIAK  
- Nordea team 2 ERWIN PRUŚ  
- w tempie InterRisk 1 WANDA KUREK  
- W tempie InterRisk 2 WANDA KUREK  
B208 Nestle IT BARTOSZ FILIPOWICZ  
- XTB Running Team TOMASZ GOGOL  
- Schenker Technology Center (2020 / nieaktywna) GRZEGORZ GALA  
A127 Team BAKK SŁAWOMIR CYGLER  
- Uskrzydleni TOMASZ BOJANOWSKI  
- DHL Global Forwarding I PAULINA BUDZEŃ  
- DHL Global Forwarding II PAULINA BUDZEŃ  
- DHL Global Forwarding III PAULINA BUDZEŃ  
- Deloitte Adventure Team TP WOJCIECH REWCZUK  
B201 Rembertów Team 1 ANNA KRÓLICZEK  
A169 UL International Polska KATARZYNA KRYPA  
B134 COLLINS AEROSPACE - KALISZ MAGDALENA KAŹMIERCZAK  
B128 Tylko biegam MAGDALENA KOWALCZYK  
- KMD Running Team II MARCIN SIERANT  
- Exatel Running Team 2 BARTOSZ BOROWSKI  
- HIAB WOOMEN ALEKSANDRA WOJCIECHOWSKA  
- STRABAG Real Estate ŁUKASZ CIESIELSKI  
- Słuchmed Team B TOMASZ PILIPCZUK  
- Psychorun Team I MAGDALENA WALENCZAK  
- Słuchmed Team C TOMASZ PILIPCZUK  
- EcoVadis Finco PAWEŁ WUJCZYK  
- EcoVadis BTS PAWEŁ WUJCZYK  
B257 HTL-STREFA RUNNERS 1 KATARZYNA MAĆKIEWICZ  
B256 HTL-STREFA RUNNERS 2 KATARZYNA MAĆKIEWICZ  
A170 Biegaj z Ursusem MARCIN ADAMCZYK  
B136 Deloitte Adventure Team - Ekipa z Kropki PAULINA JASZCZUR  
B135 Szkoła Pitagoras II LESZEK OSSOWSKI  
- Alfasigma Polska 2 ŁUKASZ DĄBROWSKI  
- Ministerstwo Sprawiedliwości 1 MATEUSZ BETTIN  
- RunnersHut DAMIAN SZALEWICZ  
- EY 1 ANETA LEMIESZ  
- LSWorldRUN PAWEŁ BUGAJSKI  
- Dom przy rynku MAREK PASTUSZKA  
- webinterpreciaki KAROLINA ŁĄCZKA  
- lubie kwiatki MAGDALENA FRĄCZAK  
- BASF Polska Lejdis MAREK CZAJKOWSKI  
- Kinder Joy of moving #1 ANDRZEJ STANASZEK  
B225 Ferrero Team IV ANDRZEJ STANASZEK  
B224 Ferrero Team III ANDRZEJ STANASZEK  
- Arval Run Team ALEKSANDRA SZMUK  
B192 Bell 1 BOGUSŁAWA MAJER  
B193 Bell 2 BOGUSŁAWA MAJER  
A218 PKP Energetyka II GRZEGORZ SIWEK  
B110 Kopernik Kadra MATEUSZ OSAKOWICZ  
A151 PIAP Space Runners MICHAŁ PAWŁOWSKI  
A244 Performance Media Team ROBERT RYDZ-MOŚCICKI  
- Piwoński Budujemy KAMIL RYBINSKI  
A161 eXteam II ANTONI WARSZAWIK  
A162 SKS Poziomki JUSTYNA PLUTA  
A266 Schenker Technology Center - Blue GRZEGORZ GALA  
- FPL Team #Najsilniejsi KRZYSZTOF WRÓBEL  
- Anteeo KONRAD MATYJASIAK  
A210 Minds & Roses #1 MACIEJ SZPIL  
A209 Minds & Roses #2 MACIEJ SZPIL  
- RCTMs II ADAM BURDAN  
A176 Palo Alto Networks MICHAŁ KOZŁOWSKI  
B161 PKP Intercity Running Team MICHAŁ PIOTROWSKI  
A184 SWO SAP Team II SEBASTIAN MACIEJEWSKI  
A178 LIPIEC RUNNING TEAM 1 TOMASZ LIPIEC  
B142 DHL Global Forwarding nr 1 ANNA GLIB  
A334 W Tempie InterRisk ANNA KRAJEWSKA-HOROSZ  
A201 Danske Bank 3 MACIEJ SEMENIUK  
A202 Danske Bank 4 MACIEJ SEMENIUK  
B184 Optima Cardio 5 MARCIN PALACZ  
B143 Prokuratoria Generalna - DOP I i przyjaciele MAGDALENA KAJKOWSKA-GRATYS  
A217 KUKE Team PAWEŁ IWANOWSKI  
A226 ŁPMPWP PIOTR KNĄBER  
- Tu się biega PIOTR ŻUBIŃSKI  
B144 TU SIĘ BIEGA PIOTR ŻUBIŃSKI  
A282 SWO Team MARIA WOLIŃSKA  
A225 Byle do przodu. ADAM JARMUŻEWSKI  
A283 MicroStrategy PIOTR JANASZEK  
A243 ObiegUWka MARTA ZALESKAYA-HERNIK  
A267 Schenker Technology Center - Yellow GRZEGORZ GALA  
A265 Sandoz Running Team 1 AGATA WIELOGÓRSKA  
A264 Sandoz Running Team 2 AGATA WIELOGÓRSKA  
A291 Flexi Solutions RENATA KOPYCZYŃSKA  
A245 Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych TOMASZ SKUZA  
A102 Narodowa Agencja programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności ŁUKASZ SMOGOROWSKI  
B160 Żywcem Zabiegani 2.0 _ PLANNING MICHAŁ DYCHTO  
B176 CLV Bohaterki team 1 MIROSŁAW BRODOWSKI  
A274 FibriTech Runners Team MICHAŁ ZIÓŁKOWSKI  
B177 CLV Bohaterki team 2 MIROSŁAW BRODOWSKI  
B185 ClientEarth Prawnicy dla Ziemi KAMILA DRZEWICKA  
B232 Gazele z AWF ANNA KADŁUBOWSKA  
A275 Rozbiegany Piastów MAŁGORZATA RĘDZIŃSKA  
A317 KOMPLUS BARTŁOMIEJ DOMAŃSKI  
B168 Neuro Team PAULINA FONDERSKA  
B169 Drunk Samurai KENICHI MATSUYAMA  
A302 Decerto Team EW KOŁACZYŃSKA`  
A301 Decerto Team EW KOŁACZYŃSKA`  
A333 OLX GROUP TEAM KRZYSZTOF ŁOPĄG  
A290 Moderna MARTYNA PISKORSKA  
A300 Zwierzaki PRZEMYSŁAW KRUGLEJ  
A110 Obiboki 013 POLINA BYKOVSKAIA  
A335 Bractwo Biegowe BGK 3 AGNIESZKA GUSZPIT  
B217 Żywcem Zabiegani 2.0_HQ MICHAŁ KUCZEROWSKI  
A318 T-Mobile Running Team 3 AGNIESZKA SZAJEWSKA  
A350 e-kręgowce POLINA BYKOVSKAIA  
A349 OBI Pomarańczowe Huragany POLINA BYKOVSKAIA  
A348 Tyskie Debeściaki POLINA BYKOVSKAIA  
A315 WT RUNNERS ANNA SUWIŃSKA (NYKAZA)  
A316 Panasonic Running Team AGNIESZKA BARAŃSKA  
A332 Savills team MAGDALENA GĄSKA  
B200 Mukainada MACIEJ HOCHMAN  
B216 Bibby Run Team BARBARA DZIDA  
B243 Demant GRZEGORZ KOSSOWSKI  
B233 Żórawski Team I JAROSŁAW ŻÓRAWSKI