XVI Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
C601 Słodkie Pączki EDYTA WINNICKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 110 zł
C506 Sągorsi MARCIN STACHOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
105% / 1 050 zł
C505 Fat'n'Furious MICHAŁ KOŁODZIEJ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
158% / 1 585,82 zł
C504 Bractwo Biegowe BGK 1 MICHAŁ JAMBOR Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 1 010 zł
C503 SEACHANGE1 MONIKA ANTOSZEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
C502 SEACHANGE2 MONIKA ANTOSZEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
103% / 1 035 zł
C501 SEACHANGE3 MONIKA ANTOSZEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
C146 PFR Orły ALEKSANDER OZIEWICZ  
C145 PFR Sokoły ALEKSANDER OZIEWICZ  
C144 PKP Intercity Running Team MICHAŁ PIOTROWSKI  
C142 Axa Running Team KRZYSZTOF GÓRAJ  
C141 GESSEL Team BARTŁOMIEJ WOŹNIAK  
C140 Marchewkowa Banda PIOTR JAROSZEK  
C139 bfagencja.pl MARCIN WYSTRYCHOWSKI  
C138 Biegaj z Ursusem MARCIN ADAMCZYK  
C137 DRUGI SORT (PATO)ROGATEGO BIEGACZA MIROSŁAW JÓŹWIAK  
C136 Jelenie w terenie IZABELA JARZEMBOWSKA  
C135 PFR Ventures MACIEJ POLAK  
C134 Wedel runners team MARCIN ROGOWSKI  
C133 Siemens Digital Industries Software EWELINA AUGUSTYNIAK  
C132 FizjoAktywni MATEUSZ ŻUŁAWNIK  
C131 P&G Running Team Targówek #3 MACIEJ MISZKURKA  
C130 Żubrówkownicy EWA SZLĘK  
C129 Grant'siaki EWA SZLĘK  
C128 #ZAŁOGAB EWA SZLĘK  
C127 Uskrzydleni TOMASZ BOJANOWSKI  
C126 Angry Bubbles STEFAN VETRILA  
C125 Run BNP Paribas MICHAŁ KLIMA  
C124 Edipresse OLEH KASHIVSKYY  
C123 Nestle IT BARTOSZ FILIPOWICZ  
C122 PAYBACK PAWEŁ ŁOKAJ  
C121 ZA MNĄ ŁUKASZ TULIK  
C120 RTB House ANETA PARYS  
C119 Shop Dent KRZYSZTOF GAŁKA  
C118 FTC Razem KAZIMIERZ KONARSKI  
C117 P&G Running Team Targówek #1 MACIEJ MISZKURKA  
C116 P&G Running Team Targówek #2 MACIEJ MISZKURKA  
C114 Codec RADEK KOZIEJA  
C113 eAzymut.pl Team 2 KRZYSIEK BRZĄKALSKI  
C112 eAzymut.pl Team 1 KRZYSIEK BRZĄKALSKI  
C111 Wesoła Gromadka Kubusia Puchatka ROBERT AKSAMITOWSKI  
C110 Bezlitośni MAGDALENA KŁĘK  
C109 NieMaŻeBoli TOMASZ MOTYLEWSKI  
C108 TopLine Power Runners MICHAŁ ZIMIŃSKI  
C107 Vege Runners JOANNA PSZENICZNA  
C106 GE POWER POLAK JULITA  
C105 Wydział Chemii UW MARCIN KARBARZ  
C104 Moje 5 składników KRZYSZTOF SOKALSKI  
C103 #Najsilniejsi - FPL Team PAWEŁ GAWRON  
C102 Z wiatrem PAWEŁ SMIGIELSKI  
C101 Alior Running Team DAMIAN MICHALSKI  
B177 DHL Global Forwarding I PAULINA BUDZEŃ  
B176 DHL Global Forwarding II PAULINA BUDZEŃ  
B175 DHL Global Forwarding III PAULINA BUDZEŃ  
B174 REAL SME PKO BP TEAM PIOTR PAZDAN  
B173 Słuchmed Team A TOMASZ PILIPCZUK  
B172 Słuchmed Team B TOMASZ PILIPCZUK  
B171 Słuchmed Team C TOMASZ PILIPCZUK  
B170 Logistics Storm ARKADIUSZ JÓŹWIAK  
B169 OIRP w Warszawie 4 JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
B168 OIRP w Warszawie 3 JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
B167 OIRP w Warszawie 2 JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
B166 OIRP w Warszawie 1 JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
B165 HIAB WOW MEN ALEKSANDRA WOJCIECHOWSKA  
B164 HIAB WOOMEN ALEKSANDRA WOJCIECHOWSKA  
B163 UTC - HS KALISZ MAGDALENA KAŹMIERCZAK  
B162 Lotnicze Pogotowie Ratunkowe - SOT Warszawa MICHAŁ MUSUR  
B158 INTER EUROPOL MARTYNA WIECZOREK  
B157 INTER EUROPOL MARTYNA WIECZOREK  
B156 RENAULT - PASSION FOR LIFE 1 MAREK DADAN  
B155 RENAULT - PASSION FOR LIFE 2 MAREK DADAN  
B154 RENAULT - PASSION FOR LIFE 3 MAREK DADAN  
B153 PROCHEM Runners KACPER MUSIAŁEK  
B152 IT happy JAROSŁAW NOWICKI  
B151 Novo Nordisk 1 JACEK NAGLER  
B150 Novo Nordisk 2 JACEK NAGLER  
B149 Novo Nordisk 3 JACEK NAGLER  
B148 Novo Nordisk 5 JACEK NAGLER  
B147 Novo Nordisk 4 JACEK NAGLER  
B146 Novo Nordisk 6 JACEK NAGLER  
B145 Novo Nordisk 7 JACEK NAGLER  
B144 Novo Nordisk 8 JACEK NAGLER  
B143 Novo Nordisk 9 JACEK NAGLER  
B142 Novo Nordisk 10 JACEK NAGLER  
B141 KB Krokus Kwiatkowice MISZCZOWIE TOMASZ ZOMERFELD  
B140 Stefaniuk & Wspólnicy PAWEŁ TOBIS  
B139 RDCP II MARTA MEDREK  
B138 SAVANGARD ANNA KOSMALA  
B137 Affre & Friends PRZEMYSŁAW RYBICKI  
B136 Pratt&Whitney Kalisz 5 MARIUSZ PERA  
B135 Pratt&Whitney Kalisz 2 MARIUSZ PERA  
B134 Pratt&Whitney Kalisz 3 MARIUSZ PERA  
B133 Pratt&Whitney Kalisz 4 MARIUSZ PERA  
B132 Pratt&Whitney Kalisz 1 MARIUSZ PERA  
B131 GEOalpin team LECH SALONI  
B130 Ascensia Diabetes Care I PATRYCJA CEDRO  
B129 Ascensia Diabetes Care II PATRYCJA CEDRO  
B128 MODIW Sport Group ANDRZEJ POTASZ  
B127 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych 1 MAGDALENA MALCZEWSKA  
B126 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych 2 MAGDALENA MALCZEWSKA  
B125 SAVANGARD ANNA KOSMALA  
B124 RDCP I MARTA MEDREK  
B123 MSD Running Club 2 PIOTR MIEDZIŃSKI  
B122 MSD Running Club 1 PIOTR MIEDZIŃSKI  
B121 TriWawa Wise Masters FILIP WOŁOWSKI  
B120 Coface Poland 1 PAWEŁ TOBIS  
B119 Coface Poland 2 PAWEŁ TOBIS  
B118 UNILOGO RUNNING TEAM I JULIA SIELICKA  
B117 UNILOGO RUNNING TEAM II JULIA SIELICKA  
B116 UNILOGO RUNNING TEAM III JULIA SIELICKA  
B115 Incube&Qalcwise II MICHAŁ BOGUCKI  
B114 Incube&Qalcwise I MICHAŁ BOGUCKI  
B113 Biegać każdy może TOMASZ MUCIEK  
B112 Panorama Obiekty Sportowe Sp. z o.o. ALICJA KĘPA  
B111 INTER Polska Running Team I MACIEJ JACHACZ  
B110 INTER Polska Running Team II MACIEJ JACHACZ  
B109 Black Mamba MICHAŁ PLASKOTA  
B108 HYC ANDRZEJ ROGULSKI  
B107 eXteam ANTONI WARSZAWIK  
B106 UNILOGO RUNNING TEAM VII JULIA SIELICKA  
B105 UNILOGO RUNNING TEAM VIII JULIA SIELICKA  
B104 UNILOGO RUNNING TEAM V JULIA SIELICKA  
B103 UNILOGO RUNNING TEAM VI JULIA SIELICKA  
B102 UNILOGO RUNNING TEAM IV JULIA SIELICKA  
B101 #bigly ANNA ROZHNYATOVSKA  
A601 RunVols DARIA MROCZKOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 200 zł
A504 Auchan Retail Polska 2 JUSTYNA WÓJCICKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A503 Auchan Retail Polska 1 JUSTYNA WÓJCICKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A502 CORDIA ŁUKASZ WĘCŁAWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
105% / 1 055 zł
A501 Grupa Rokująca Warsaw Masters Team ANNA SZERLING Biegam Dobrze! - przejdź do strony
112% / 1 130 zł
A401 Parexel #1 KAROL KNAPIK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
110% / 1 100 zł
A271 Sportgas RunningTeam KRZYSZTOF WOJDALSKI  
A270 Apleona - Wildcats I MILENA OKUŃ-WIŚNIEWSKA  
A269 Apleona - Wildcats II MILENA OKUŃ-WIŚNIEWSKA  
A268 Gilead Sciences Poland ŁUKASZ RUTKOWSKI  
A267 Gilead Sciences Poland ŁUKASZ RUTKOWSKI  
A265 Schenker Technology Center 1 GRZEGORZ GALA  
A264 Schenker Technology Center 2 GRZEGORZ GALA  
A263 Schenker Technology Center 3 GRZEGORZ GALA  
A262 PZU Sport Team 1 DAREK KNYCHAS  
A261 PZU Sport Team 2 DAREK KNYCHAS  
A260 PZU Sport Team - Dziewczyny DAREK KNYCHAS  
A259 Auto Plaza Team MARTA KUNCIKOWSKA  
A258 Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. 1 PAULINA TARASZEWSKA  
A257 Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. 2 PAULINA TARASZEWSKA  
A256 Uniqa Runners 1 JAN BORWIN  
A255 Uniqa Runners 2 JAN BORWIN  
A254 Bird & Bird MICHAŁ SAŁAJCZYK  
A252 RunnersHut DAMIAN SZALEWICZ  
A251 JSLEGAL KRYSTYNA JAKUBOWSKA  
A250 LI-ION EWA GRZEBSKA  
A249 Kombatanci VIKTORIIA LAZAREVA  
A248 KOKOSZKA36TEAM ALEKSANDRA ZIELIŃSKA  
A246 PKP Intercity Running Team 2 MICHAŁ PIOTROWSKI  
A245 Dom przy rynku MAREK PASTUSZKA  
A244 Ministerstwo Sprawiedliwości 1 MATEUSZ BETTIN  
A243 Szkoła Pitagoras II LESZEK OSSOWSKI  
A242 Team BAKK SŁAWOMIR CYGLER  
A241 HTL-STREFA RUNNERS 1 KATARZYNA MAĆKIEWICZ  
A240 HTL-STREFA RUNNERS 2 KATARZYNA MAĆKIEWICZ  
A239 Deloitte Adventure Team - Ekipa z Kropki PAULINA JASZCZUR  
A238 WINIARY I DARIA RUCIŃSKA  
A237 WINIARY II DARIA RUCIŃSKA  
A236 Wedel MARCIN NOWAK  
A235 PMV TOMASZ LIBERKA  
A234 SpeedApp Team ALICJA FOLGA  
A233 Meridian International Schools PAWEŁ PRZYCHODZEŃ  
A232 KMD Running Team II MARCIN SIERANT  
A231 Tylko biegam MAGDALENA KOWALCZYK  
A230 Łydka Bankiera PIOTR NADOLNY  
A229 CAS TEAM MACIEJ KAJRUKSZTO  
A228 Capco Alpha RADOSŁAW KRZEPKOWSKI  
A227 Centrum Medyczne Żelazna - Żelazna Grupa Biegowa 4 PAWEŁ FRĄCZAK  
A226 UL Field Engineer Team KATARZYNA KRYPA  
A225 UL International Polska KATARZYNA KRYPA  
A224 GO4ENERGY ANDRZEJ MORUŃ  
A223 Deloitte Legal OLA PETRUK  
A222 Deloitte Adventure Team TP WOJCIECH REWCZUK  
A221 Rembertów Team 1 ANNA KRÓLICZEK  
A220 Szkoła Pitagoras Nadarzyn LESZEK OSSOWSKI  
A219 StarNet Telecom Sp. z o. o. AGNIESZKA LEWCZUK  
A218 Wydział Fizyki UW KAROL NOGAJEWSKI  
A217 AegonRun 1 RENATA JAKUBISIAK  
A216 AegonRun 2 RENATA JAKUBISIAK  
A215 AegonRun 3 RENATA JAKUBISIAK  
A214 Allergan Running Team KATARZYNA JARECKA  
A213 ALDEspeed 1 MAŁGORZATA MELLIN  
A212 ALDEspeed 2 MAŁGORZATA MELLIN  
A211 Polska Press Grupa MARCIN MONIK  
A210 Lirene Running Team INGA JAROSZ-WAWRYNIUK  
A209 OLX RUNNING TEAM MATEUSZ OCHRYMOWICZ  
A208 OLX RUNNING TEAM #2 MATEUSZ OCHRYMOWICZ  
A206 NIELSEN POLSKA 1 ANDRZEJ IGNATOWICZ  
A205 NIELSEN POLSKA 2 ANDRZEJ IGNATOWICZ  
A204 NIELSEN POLSKA 3 ANDRZEJ IGNATOWICZ  
A203 NIELSEN POLSKA 4 ANDRZEJ IGNATOWICZ  
A202 NIELSEN POLSKA 5 ANDRZEJ IGNATOWICZ  
A201 NIELSEN POLSKA 6 ANDRZEJ IGNATOWICZ  
A200 NIELSEN POLSKA 7 ANDRZEJ IGNATOWICZ  
A199 NIELSEN POLSKA 8 ANDRZEJ IGNATOWICZ