XVI Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
- NEINVER POLSKA GRZEGORZ SKALSKI  
- GT Runners #1 EWA ZAWADZKA  
- Kinder Joy of moving #2 ANDRZEJ STANASZEK  
- Sage A DOROTA ŚNIEG  
- Syneos Health I ADAM BURDAN  
- NatWest 3 JACEK KAPŁON  
- PEMES Automatycy MICHAL KUCZKOWSKI  
- Teleperformance MARKO OMELYASH  
- Polka Sport Girls I KASIA PÓŁTORAK  
- Kinder Joy of moving #3 ANDRZEJ STANASZEK  
- PREVENITY AGNIESZKA ZEGADŁO  
- Citi HRSS Prosta do celu #2020 MARCIN BUGOWSKI  
- Inżynieria Materiałowa WAT JOANNA SZYMAŃSKA  
- Teleperformance MARKO OMELYASH  
- Słuchmed Team B TOMASZ PILIPCZUK  
- SANTANDER BANK - KOMPLETNI AMATORZY MARCIN MAKULEC  
- Compensa Aktywni MAREK BARANOWSKI  
- KB Krokus Kwiatkowice MARIAN ŻUKOWSKI  
- Psychorun Team I MAGDALENA WALENCZAK  
- XXXX ALICJA SOBCZAK  
- Impact AGATA STANIK  
- Uniqa Runners 1 JAN BORWIN  
- Łydka Bankiera PIOTR NADOLNY  
- Compensa Aktywni MAREK BARANOWSKI  
- Biegnące Wieprze RYSZARD RACZYŃSKI  
- UTC - HS KALISZ MAGDALENA KAŹMIERCZAK  
- Słuchmed Team C TOMASZ PILIPCZUK  
- Uniqa Runners 2 JAN BORWIN  
- Bractwo Biegowe BGK 5 MICHAŁ JAMBOR  
- Sage B SYLWIA SMOCZYŃSKA  
- KORB-GLASS PIOTR PASIERBIŃSKI  
- Biegnące Wieprze II RYSZARD RACZYŃSKI  
- EcoVadis Finco PAWEŁ WUJCZYK  
- PEMES Zarząd MICHAL KUCZKOWSKI  
- PKO Pędzące Mokasyny ALBERT FOKT  
- Nordea team 1 ERWIN PRUŚ  
- Alfasigma Polska 1 ŁUKASZ DĄBROWSKI  
- LS World RUN PAWEŁ BUGAJSKI  
- PARKAH TEAM HUBERT BĄK  
- Ani Szybcy Ani Wściekli KATARZYNA MARCINIAK  
- Ministerstwo Rozwoju 1 CEZARY MALISZEWSKI  
- Alfasigma Polska 2 ŁUKASZ DĄBROWSKI  
- Syenos Health II ADAM BURDAN  
- EcoVadis PAWEŁ WUJCZYK  
- 'Out of Control' Generali ADAM DYNIEWICZ  
- KMD Running Team MARCIN SIERANT  
- Nordea team 2 ERWIN PRUŚ  
- Prędka ComtegRUN KATARZYNA KRAJ-RÓŻYCKA  
- Kontoor - Szybkobiegacze PIOTR CIECIELĄG  
- Novo Nordisk 11 JACEK NAGLER  
- LOGISTYKA OBI EWA BOJAR  
- Drukarnia Perfekt S.A. ANDRZEJ NEJMAN  
- Ministerstwo Sprawiedliwości 1 MATEUSZ BETTIN  
- Charty z CMS 1 MONIKA KOZŁOWSKA  
- Małolat Team KAMIL GRZYBOWSKI  
- Biegiem po zdrowie! EWA MIODUSZEWSKA  
- Arval Run Team ALEKSANDRA SZMUK  
- One Pfizer 1 KATARZYNA BARANOW  
- XTB Running Team TOMASZ GOGOL  
- Kuryłowicz & Associates 1 AGATA GROCHOWSKA  
- Arval Run Team II ALEKSANDRA SZMUK  
- One Pfizer 2 KATARZYNA BARANOW  
- Sześciopak MIKOŁAJ BORKOWSKI  
- Schenker Technology Center 3 GRZEGORZ GALA  
- Off-road Runners Benefit Systems ANNA KRYŃSKA  
- Benefit Systems Oddział Fitness MONIKA KANIAK  
- GE POWER POLAK JULITA  
- Szalona ComtegRUN KATARZYNA KRAJ-RÓŻYCKA  
- Słuchmed Team A TOMASZ PILIPCZUK  
- One Pfizer 3 KATARZYNA BARANOW  
- PRA HS Błyskawica GRZEGORZ SATOŁA  
- OBI 019 I ARKADIUSZ CHŁAPEK  
- Adform ŁUKASZ KAWĘCKI  
- NDI 1 ANNA NEUMANN  
- Run a LOT Ziemianie JAKUB KLUZIŃSKI  
- Warszawski Klub Rogatego Morsa JANUSZ RUTKOWSKI  
- Purina ANDRZEJ KOZŁOWSKI  
- Schenker Technology Center 2 GRZEGORZ GALA  
- Medicover Runners II JACEK WICHOWSKI  
- OBI 019 II ARKADIUSZ CHŁAPEK  
- Skarpety do Mety MAGDALENA WAWRZYNIAK  
- Morsy Zielonka na biegu ARKADIUSZ ANDRUCZYK  
- Risky Lions MARTA ANACKA  
- KMD Running Team II MARCIN SIERANT  
- LOT Siatka i Alianse WOJCIECH WORONA  
- Pstrokate Panny EWA PACIOREK  
- OBI 019 III ARKADIUSZ CHŁAPEK  
- EY 2 ANETA LEMIESZ  
- Bractwo Biegowe BGK 2 MICHAŁ JAMBOR  
- Ascensia Diabetes Care I PATRYCJA CEDRO  
- Syncron I KAROLINA CHALIMONIUK  
- Spartanie Dzieciom Team 2 WIKTORIA SPALIŃSKA-PIETRULIŃSKA  
- EY 3 ANETA LEMIESZ  
- Aniołki Daniela DANIEL FILOCHOWSKI  
- MVP TAX Team RADOSŁAW MAĆKOWSKI  
- Ascensia Diabetes Care II PATRYCJA CEDRO  
- DRUGI SORT (PATO)ROGATEGO BIEGACZA MIROSŁAW JÓŹWIAK  
- Bank Gospodarstwa Krajowego MICHAŁ JAMBOR  
- Czerwone koguty III KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
- Altkom KAMILA BINKOWSKA  
- Załoga G RAFAŁ DĄBROWSKI  
- EY 4 ANETA LEMIESZ  
- Schweppes AGATA RAFAŁOWSKA-KOCIĘBA  
- CHIESI TEAM ANNA RYMSZO  
- Drunk Samurai B YOHEI WATANABE  
- Altkom 2 KAMILA BINKOWSKA  
- Orangina AGATA RAFAŁOWSKA-KOCIĘBA  
- LOT - Lack Of Training PIOTR ŻUK  
- WYSOKIE CIŚNIENIE na bieganie ANNA WIŚNIEWSKA - MROSLA  
- Eracent Dream KRZYSZTOF MATYSKIEL  
- HIAB WOOMEN ALEKSANDRA WOJCIECHOWSKA  
- Pędziwiatry BV DANIEL MITKOWSKI  
- Perkoz Running Team KAMIL FRONCZAK  
- Eracent Relaks KRZYSZTOF MATYSKIEL  
- EY 6 ANETA LEMIESZ  
- JEST MOC JOANNA MODLIBOREK  
- STRABAG Real Estate ŁUKASZ CIESIELSKI  
- IQVIA RDH 1 KAROLINA NOWAKOWSKA  
- EY 7 ANETA LEMIESZ  
- Performance Media ROBERT RYDZ-MOŚCICKI  
- Team More Wine KATARZYNA RAKOWSKA  
- Empik 2 EWELINA KOLAJ  
- Bell 1 BOGUSŁAWA MAJER  
- ORPEA. FINANSOWI, ALE ZDROWI MAGDALENA ŻELAZKO  
- KAZIKI 1 PIOTR KOWALCZYK  
- EY 8 ANETA LEMIESZ  
- IQVIA RDH 2 KAROLINA NOWAKOWSKA  
- BlackMamba MICHAŁ STOLARSKI  
- oaza-swanna.info PAWEŁ ZASTOCKI  
- Boxing Team Nosir ZOFIA GÓRNAŚ  
- Empik 3 EWELINA KOLAJ  
- Elavon Boys JAKUB ŚLIWIAK  
- HIAB WOW MEN ALEKSANDRA WOJCIECHOWSKA  
- Efigence MARCELINA COMPEL  
- Stowarzyszenie Tłumaczy Literatury MONIKA OSIECKA  
- Artegence MARCELINA COMPEL  
- Schenker Technology Center 1 GRZEGORZ GALA  
- Allergan Running Team KATARZYNA JARECKA  
- Empik 4 EWELINA KOLAJ  
- Bell 3 BOGUSŁAWA MAJER  
- Drunk Samurai A NORIHIRO ISHIDA  
- OTIS PIOTR ŻEBROWSKI  
- Run a LOT - personel pokładowy MONIKA KRASNODEMBSKA-LANGE  
- Bractwo Biegowe BGK 3 MICHAŁ JAMBOR  
- Elavon Girls IZA ZALEWSKA  
- Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia MICHAŁ ŁUBIAN  
- Leroy Merlin Running Team PAWEŁ SAŁEK  
- Arup A MACIEJ KOŁODZIEJSKI  
- Bractwo Biegowe BGK 4 MICHAŁ JAMBOR  
- Mondelez URSZULA KUK  
- Arup B MACIEJ KOŁODZIEJSKI  
- Henkel Runnig Team 2 IWONA SEREMAK  
- ORPEA. Łapiemy oddech MAGDALENA ŻELAZKO  
- Carrefour Running Team Handlowy KATARZYNA SZCZYGLAK  
- Strabag Team MICHAŁ ŁOBACZ  
- Parexel #4 KAROL KNAPIK  
- Sun & Snow Running Team BARTŁOMIEJ MAJDAK  
- OIRP w Warszawie 1 JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
- Carrefour Running Team Operacja KATARZYNA SZCZYGLAK  
- Rydoo MICHAŁ WIŚNIEWSKI  
- KLUB BIEGACZA NCBR "INNORUNNERS" 2 PAWEŁ SKUBIDA  
- LOT OCC ADRIANNA TOMASZÓW  
- TouK Team ADAM CIOŁKOWSKI  
- Henkel Running Team 3 IWONA SEREMAK  
- NBS Team 1 TOMASZ IZDEBSKI  
- CATRacers MAGDALENA GĄSIEWSKA  
- 7N ALEKSANDRA MARIANEK  
- BASF Mocni Razem MAREK CZAJKOWSKI  
- Jeronimo Martins Stars JUSTYNA KLECZAJ  
- Atlas Copco Running Team ANNA RYBICKA  
- Auto Plaza Team MARTA KUNCIKOWSKA  
- LSWorldRUN PAWEŁ BUGAJSKI  
- Starzy znajomi DARIUSZ TURLEJ  
- NBS Team 2 TOMASZ IZDEBSKI  
- Lotnicze Pogotowie Ratunkowe - SOT Warszawa MICHAŁ MUSUR  
- Carrefour Running Team IT KATARZYNA SZCZYGLAK  
- OW SARP PIOTR JURKIEWICZ  
- 7N-2 ALEKSANDRA MARIANEK  
- Gide Błyskawice IWONA REK  
- ZADYSZKA ZUZANNA DZIERGWA  
- ORPEA. STAFF SKOKOWY MAGDALENA ŻELAZKO  
- OIRP w Warszawie 2 JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
- Są gorsi DAWID ZAJĄC  
- XXX KAROLINA STRZEMIECZNA  
- webinterpreciaki KAROLINA ŁĄCZKA  
- Shop Dent KRZYSZTOF GAŁKA  
- Biedronka Fake KAROLINA STRZEMIECZNA  
- ORPEA. MazoTim MAGDALENA ŻELAZKO  
- KB Wyszków EloMordo JUSTYNA ROGULSKA-NOWAK  
- Runnero Team ROMAN KOLEŚNIK  
- OIRP w Warszawie 4 JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
- TriWawa PRO NATALIA JĘDRZEJCZYK  
- Sami Swoi Speedożercy TUNG NGUYEN-BRODNICKI  
- NatWest 1 JACEK KAPŁON  
- Biedronka Biega Fake III JUSTYNA KLECZAJ  
- Kinder Joy of moving #1 ANDRZEJ STANASZEK  
- Sage X3 DOROTA ŚNIEG  
- NatWest 2 JACEK KAPŁON  
- T2S#2 MICHAŁ GRZESZCZYK  
- w tempie InterRisk 1 WANDA KUREK