XVI Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
A137 Alior Running Team DAMIAN MICHALSKI  
- ORPEA. DYNAMICZNI – ELASTYCZNI MAGDALENA ŻELAZKO  
- #bigly ANNA ROZHNYATOVSKA  
- CFE Polska RYSZARD WOJCIECHOWSKI  
A129 Nielsen IQ 2 MICHAŁ PATAJ  
- Małolat Team KAMIL GRZYBOWSKI  
- MSportowcy MALGORZATA SZUKALSKA-WRONA  
A105 PKP Energetyka - Team II GRZEGORZ SIWEK  
B153 HYC ANDRZEJ ROGULSKI  
A155 TransEko MAGDALENA REZWOW-MOSAKOWSKA  
- BlackMamba MICHAŁ STOLARSKI  
B104 UNILOGO RUNNING TEAM V JULIA SIELICKA  
B103 UNILOGO RUNNING TEAM VI JULIA SIELICKA  
A186 KB Wyszków KUCYKI MAGDALENA NIZIŃSKA  
B121 Novo Nordisk 7 JACEK NAGLER  
B120 Novo Nordisk 8 JACEK NAGLER  
- ASG ANNA RAMOCKA  
- Boxing Team Nosir ZOFIA GÓRNAŚ  
A113 AKS Polonia Warszawa MAŁGORZATA WALENDZIEWSKA  
- Bractwo Biegowe BGK 3 MICHAŁ JAMBOR  
- Bractwo Biegowe BGK 4 MICHAŁ JAMBOR  
A104 PZU Sport Team 1 DAREK KNYCHAS  
A112 AKS Polonia Warszawa II MAŁGORZATA WALENDZIEWSKA  
- Wydział Chemii UW MARCIN KARBARZ  
B113 RENAULT - PASSION FOR LIFE 2 MAREK DADAN  
- Wesoła Gromadka Kubusia Puchatka ROBERT AKSAMITOWSKI  
A236 Klub Biegacza Eneria #1 KAROLINA ŚLUSARCZYK  
A235 Klub Biegacza Eneria #2 KAROLINA ŚLUSARCZYK  
B292 KUKE DUW AGNIESZKA WIERZBICKA  
B291 KUKE Biegnie AGNIESZKA WIERZBICKA  
B129 AARSLEFF One Team MARLENA GOŁOFIT  
A195 ALDEspeed 1 MAŁGORZATA MELLIN  
A194 ALDEspeed 2 MAŁGORZATA MELLIN  
A130 Pędzące Żółwie DARIUSZ MELLIN  
- oaza-swanna.info PAWEŁ ZASTOCKI  
- TRUCHT TARCHOMIN TEAM KRZYSZTOF PRĘDOTA  
A305 Run a LOT - piloci JERZY STYPA  
B112 RENAULT - PASSION FOR LIFE 3 MAREK DADAN  
A122 Vege Runners JOANNA PSZENICZNA  
- Bractwo Biegowe BGK 7 MICHAŁ JAMBOR  
B284 Xelion MARCIN KULA  
B283 FTC Razem KAZIMIERZ KONARSKI  
- KMD Running Team MARCIN SIERANT  
- Skarpety do Mety MAGDALENA WAWRZYNIAK  
- WYSOKIE CIŚNIENIE na bieganie ANNA WIŚNIEWSKA - MROSLA  
A154 Czerwone koguty I KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
- Czerwone koguty III KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
- Filmweb MONIKA PIASECKA  
- Parexel #4 KAROL KNAPIK  
- Shop Dent KRZYSZTOF GAŁKA  
A121 Cogit RADEK KOZIEJA  
A304 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych 1 MAGDALENA MALCZEWSKA  
B276 INTER EUROPOL MARTYNA WIECZOREK  
B275 INTER EUROPOL MARTYNA WIECZOREK  
- LOGISTYKA OBI EWA BOJAR  
- Medicover Runners I JACEK WICHOWSKI  
A145 Danske Bank 1 MACIEJ SEMENIUK  
- RDCP II MARTA MEDREK  
- ZA MNĄ ŁUKASZ TULIK  
- MODIW Sport Group ANDRZEJ POTASZ  
- JEST MOC JOANNA MODLIBOREK  
- JEST ENERGIA JOANNA MODLIBOREK  
- Schenker Technology Center (2020 / nieaktywna) GRZEGORZ GALA  
- OBI TYCHY 049 ŁUKASZ PUSTUŁKA  
- Compensa Aktywni MAREK BARANOWSKI  
- Nordea team 2 ERWIN PRUŚ  
B268 LI-ION EWA GRZEBSKA  
- FizjoAktywni MATEUSZ ŻUŁAWNIK  
- OBI 019 I ARKADIUSZ CHŁAPEK  
- OBI 019 II ARKADIUSZ CHŁAPEK  
A269 PAYBACK PAWEŁ ŁOKAJ  
- Schenker Technology Center (2020 / nieaktywna) GRZEGORZ GALA  
- Centrum Medyczne Żelazna - Żelazna Grupa Biegowa 4 PAWEŁ FRĄCZAK  
- LOT - Lack Of Training PIOTR ŻUK  
- Test TEST TEST  
B267 GMV Run! #1 KRYSTYNA MACIOSZEK  
- DHL Global Forwarding III PAULINA BUDZEŃ  
- Deloitte Adventure Team TP WOJCIECH REWCZUK  
- Drunk Samurai B YOHEI WATANABE  
- 7N ALEKSANDRA MARIANEK  
- 7N-1 ALEKSANDRA MARIANEK  
B137 Szkoła Pitagoras Nadarzyn LESZEK OSSOWSKI  
A171 UL Field Engineer Team KATARZYNA KRYPA  
B128 Tylko biegam MAGDALENA KOWALCZYK  
B259 PFR Ventures MACIEJ POLAK  
A268 Exatel Running Team BARTOSZ BOROWSKI  
- HIAB WOOMEN ALEKSANDRA WOJCIECHOWSKA  
- STRABAG Real Estate ŁUKASZ CIESIELSKI  
- HIAB WOW MEN ALEKSANDRA WOJCIECHOWSKA  
- Henkel Running Team 1 IWONA SEREMAK  
- Henkel Runnig Team 2 IWONA SEREMAK  
B258 PMV TOMASZ LIBERKA  
- EcoVadis Finco PAWEŁ WUJCZYK  
- EcoVadis BTS PAWEŁ WUJCZYK  
- EcoVadis PAWEŁ WUJCZYK  
- DRUGI SORT (PATO)ROGATEGO BIEGACZA MIROSŁAW JÓŹWIAK  
A170 Biegaj z Ursusem MARCIN ADAMCZYK  
B136 Deloitte Adventure Team - Ekipa z Kropki PAULINA JASZCZUR  
- RunnersHut DAMIAN SZALEWICZ  
- EY 1 ANETA LEMIESZ  
- EY 2 ANETA LEMIESZ  
- EY 3 ANETA LEMIESZ  
- EY 4 ANETA LEMIESZ  
- lubie kwiatki MAGDALENA FRĄCZAK  
- LS World RUN PAWEŁ BUGAJSKI  
- Arval Run Team ALEKSANDRA SZMUK  
- Arval Run Team II ALEKSANDRA SZMUK  
- NDI 1 ANNA NEUMANN  
- Risky Lions MARTA ANACKA  
A219 PKP Energetyka III GRZEGORZ SIWEK  
A220 PKP Energetyka IV GRZEGORZ SIWEK  
A285 LeeWrangler - Wolnobiegacze PIOTR CIECIELĄG  
A162 SKS Poziomki JUSTYNA PLUTA  
A163 Biegniemy dla Ukrainy PAWEL SMIGIELSKI  
B162 Accenture Team One MACIEJ BLOCH  
B226 RCTMs ADAM BURDAN  
B163 Accenture Relay Heroes MACIEJ BLOCH  
A178 LIPIEC RUNNING TEAM 1 TOMASZ LIPIEC  
A179 LIPIEC RUNNING TEAM 2 TOMASZ LIPIEC  
A211 Napollo ANDRZEJ WILK  
A187 Logwin Team MACIEJ URBAŃSKI  
A203 Danske Bank 5 MACIEJ SEMENIUK  
A204 SSW Smart Speedy Warriors MAGDALENA SUCHENEK  
B179 Optima Cardio 3 MARCIN PALACZ  
B178 Optima Cardio 4 MARCIN PALACZ  
A212 ŻÓRAWSKI TEAM JAROSŁAW ŻÓRAWSKI  
- Tu się biega PIOTR ŻUBIŃSKI  
B144 TU SIĘ BIEGA PIOTR ŻUBIŃSKI  
A146 TAJfunny ANNA TAJERKAUF  
B145 MBB BOGUSŁAW BROŻYNA  
A322 TripleA ADRIAN OKUROWSKI  
- Citi HRSS Prosta do celu #better #stronger #together MARCIN BUGOWSKI  
- ForDziki z Plaży SYLWIA BRODOWSKA  
A227 Makabi Warszawa Team Bet MARCIN LASKOWSKI  
A228 Kebab Gang DANIEL TYMIŃSKI  
A303 T-Mobile Running Team 1 AGNIESZKA SZAJEWSKA  
A321 CARLSBERGOWA GRUPA SPORTOWA 1 MICHAŁ SZYMAŃSKI  
- CARLSBERGOWA GRUPA SPORTOWA 2 MICHAŁ SZYMAŃSKI  
B154 Grupa Biegowa UM W-wa Ratusz WOJCIECH STASZEWSKI  
A293 Ascensia Diabetes Care PATRYCJA CEDRO  
A246 NAWAtaha MARTA BARZAŁ  
A247 Turma da Monica RICARDO ALMEIDA  
A248 Turma do Cebolinha RICARDO ALMEIDA  
A249 DzikurCrew DOMINIKA KOPCZYŃSKA  
A284 MicroStrategy Consulting PIOTR JANASZEK  
A258 Spartanie Dzieciom PRZEMYSŁAW KARCZEWSKI  
A259 12tri.pl 2 WERONIKA ZIELIŃSKA  
B170 Drunk Samurai TEPPEI IZUMI  
A276 Allegro ŁUKASZ MAMIŃSKI  
A277 KS Lemiesz Team ANETA LEMIESZ  
A292 Bauer Running Team MONIKA PALUCH  
B171 Drunk Samurai C YORIKO TERADA  
B202 ALTO RUN TEAM 2 MAGDALENA PAPIERZ  
B210 ERGO Hestia Running Team III BASIA ŚWIDZIŃSKA-SZWED  
A336 Bractwo Biegowe BGK 2 AGNIESZKA GUSZPIT  
A319 DECATHLON DAF TEAM KATARZYNA KACZOR  
A337 KMD Running Club MICHAŁ BRZUSZKIEWICZ  
A339 Flex & Nimble SZYMON MATUSIAK  
B186 RUNNAIRS Łukasiewicz-ILOT Team AGNIESZKA KALINOWSKA  
B187 Firma Zatorski ADAM GĘBALA  
A196 SPECTRUM BRANDS TEAM IZABELA MATULKA  
A138 Owieczki Dariusza POLINA BYKOVSKAIA  
A338 Good Ekipa AGNIESZKA SIERMIŃSKA  
A306 Running Photons WITOLD SYRWID  
B234 EY Biega ANETA LEMIESZ  
B211 Run 4 Fun - L’Oréal Running Team IV DANIEL WIERZBICKI  
B219 Fiserv Runners MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
A323 adidas Runners Warsaw MARCELINA KOPKA  
B218 CRIDO Drużyna MARIETTA WRÓBLEWSKA  
B194 OMD TEAM ADAM MATWIJCZYK  
B203 NetRunners MARCIN MICHAŁOWSKI  
B235 Eracent Running Team PAWEŁ ROGOZINSKI  
B227 DLL - Biegam z Wrzaskiem JOANNA MODLIBOREK