XVI Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
A175 Polska Press Grupa MARCIN MONIK  
A108 Nielsen Media 1 ANDRZEJ IGNATOWICZ  
A125 Zalewscy MARCIN ZALEWSKI  
A133 Nielsen IQ 6 MICHAŁ PATAJ  
B125 Novo Nordisk 3 JACEK NAGLER  
- ORPEA. MazoTim MAGDALENA ŻELAZKO  
B298 Yokogawa Runners TOMASZ DZIUBANY  
B108 UNILOGO RUNNING TEAM I JULIA SIELICKA  
- Pratt&Whitney Kalisz 2 MARIUSZ PERA  
A280 Orangina AGATA RAFAŁOWSKA-KOCIĘBA  
A242 Dynamo Kołomyja KATARZYNA GRABOWSKA  
- Performance Team 1 ROBERT RYDZ-MOŚCICKI  
- Teleperformance MARKO OMELYASH  
A183 SQUADRA AZZURRA DANILO FERRARIS  
B288 ExpressMap - wydawnictwo turystyczne RAFAŁ TYKSIŃSKI  
- NatWest 1 JACEK KAPŁON  
B280 OLX RUNNING TEAM #2 MATEUSZ OCHRYMOWICZ  
- OIRP w Warszawie 2 JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
A167 AegonRun 2 RENATA JAKUBISIAK  
A141 TriWawa Wise Masters FILIP WOŁOWSKI  
- Grupa Biegowa UM W-wa 1 PRZEMYSŁAW KIJANOWSKI  
- Sage X3 DOROTA ŚNIEG  
- Sage A DOROTA ŚNIEG  
- RTB House ANETA PARYS  
- Runnero Team ROMAN KOLEŚNIK  
- Carrefour Running Team IT KATARZYNA SZCZYGLAK  
B272 GGLegal KATARZYNA RYMARZ  
A272 TiVo Running Team 1 PAWEŁ KODA  
B166 TiVo Running Team Android PAWEŁ KODA  
A191 Gilead Sciences Poland ŁUKASZ RUTKOWSKI  
- SAVANGARD ANNA KOSMALA  
- LOT OCC ADRIANNA TOMASZÓW  
A231 Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. 2 PAULINA TARASZEWSKA  
- Carrefour Running Team Marketing KATARZYNA SZCZYGLAK  
- Carrefour Running Team Usługi Finansowe KATARZYNA SZCZYGLAK  
A117 Meta już blisko OLEH KASHIVSKYY  
- Inżynieria Materiałowa WAT JOANNA SZYMAŃSKA  
- KB Krokus Kwiatkowice MARIAN ŻUKOWSKI  
B262 Siemens Digital Industries Software EWELINA AUGUSTYNIAK  
- Łydka Bankiera PIOTR NADOLNY  
- GO Siemens! ADAM FRANK  
- Biedronka Fake KAROLINA STRZEMIECZNA  
- Biedronka Biega Fake III JUSTYNA KLECZAJ  
B207 AKTYWNI DARIA RUCIŃSKA  
B190 Logistics Storm ARKADIUSZ JÓŹWIAK  
- CATRacers MAGDALENA GĄSIEWSKA  
B254 Bird & Bird MARCIN GROCHOWSKI  
A330 Sportgas RunningTeam KRZYSZTOF WOJDALSKI  
- Apleona - Wildcats I MILENA OKUŃ-WIŚNIEWSKA  
- Apleona - Wildcats II MILENA OKUŃ-WIŚNIEWSKA  
A329 Marchewkowa Banda PIOTR JAROSZEK  
- Strabag Team MICHAŁ ŁOBACZ  
- TouK Team ADAM CIOŁKOWSKI  
A150 Starzy znajomi DARIUSZ TURLEJ  
B223 Ferrero Team II ANDRZEJ STANASZEK  
- Bell 3 BOGUSŁAWA MAJER  
- swanna.waw.pl/ PAWEŁ ZASTOCKI  
A159 Candellux speed of light ANETA KRUSZEWSKA  
B117 Soplicowianie KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
B133 Prokuratoria Generalna - DOPI MAGDALENA KAJKOWSKA-GRATYS  
A199 JTENDO ANDRZEJ TRAWIŃSKI  
B141 DHL Global Forwarding nr 2 ANNA GLIB  
A215 4fun PATRYK BUDKOWSKI  
A207 BOŚ Green Team ANETA STELMASZCZYK  
B182 Optima Cardio 7 MARCIN PALACZ  
A149 TO NATURALNE MAŁGORZATA NIEDZIÓŁKA  
A223 Siła Peletonu KAROLINA CHODOWIEC  
B199 Nie znamy się MARCIN NOWAKOWSKI  
A241 SKANSKA team MAGDALENA MATRAS-WNĘT  
A299 Cartrack Team IWO KAMIŃSKI  
B158 DHL Global Forwarding nr 3 ANNA GLIB  
A255 AI Clearing DARIUSZ CIEŚLA  
A263 Savangard JAKUB MICHALIK  
B174 Big Bad Wolf PAWEŁ DURYS  
A288 Drużyna M2 FRANCISZEK KALIŃSKI  
A312 bor OBIKI POLINA BYKOVSKAIA  
A313 Kantar Runners MAŁGORZATA WLAZŁA  
A346 OBI 065+077 POLINA BYKOVSKAIA  
- OBI 065 POLINA BYKOVSKAIA  
A345 OBI Toruń POLINA BYKOVSKAIA  
- DHL Run Club ANETA FABIANSKA  
B215 TBS Warsaw DOROTA SYNOWIEC  
B231 Colliers MAŁGORZATA CIECHANOWSKA  
- Rozbiegane Pawiany MAGDALENA GRECZKA  
- OTIS PIOTR ŻEBROWSKI  
- Teleperformance MARKO OMELYASH  
- Run a LOT Ziemianie JAKUB KLUZIŃSKI  
- Mondelez URSZULA KUK  
- Charty z CMS 1 MONIKA KOZŁOWSKA  
- Charty z CMS 2 MONIKA KOZŁOWSKA  
- One Pfizer 3 KATARZYNA BARANOW  
- One Pfizer 2 KATARZYNA BARANOW  
- Rydoo MICHAŁ WIŚNIEWSKI  
- Słuchmed Team A TOMASZ PILIPCZUK  
- KLUB BIEGACZA NCBR "INNORUNNERS" 2 PAWEŁ SKUBIDA  
- Benefit Systems Oddział Fitness MONIKA KANIAK  
- CHIESI TEAM ANNA RYMSZO  
- W PIOTR CIECIELĄG  
- S PIOTR CIECIELĄG  
- Artegence MARCELINA COMPEL  
- KLUB BIEGACZA NCBR "INNORUNNERS" 1 PAWEŁ SKUBIDA  
- DziewczynyBiegnieMY MAGDALENA PREDKA  
- Biegnące Wieprze II RYSZARD RACZYŃSKI  
- 'Out of Control' Generali ADAM DYNIEWICZ  
- Kuryłowicz & Associates 2 AGATA GROCHOWSKA  
- UFG ALEKSANDER URBAN  
- Kuryłowicz & Associates 1 AGATA GROCHOWSKA  
- Warszawski Klub Rogatego Morsa JANUSZ RUTKOWSKI  
- Sześciopak MIKOŁAJ BORKOWSKI  
- Adform ŁUKASZ KAWĘCKI  
- AMBRA zWINNI TOMASZ PAWLICKI  
- Biegnące Wieprze III RYSZARD RACZYŃSKI  
- Spartanie Dzieciom Team 2 WIKTORIA SPALIŃSKA-PIETRULIŃSKA  
- Biegnące Wieprze RYSZARD RACZYŃSKI  
- IQVIA RDH 1 KAROLINA NOWAKOWSKA  
- Efigence MARCELINA COMPEL  
- KAZIKI 2 PIOTR KOWALCZYK  
- NEINVER POLSKA GRZEGORZ SKALSKI  
- Czarne Pantery MAŁGORZATA BOCHNIAK  
- KAZIKI 1 PIOTR KOWALCZYK  
- PRA HS Pedziwiatry GRZEGORZ SATOŁA  
- Perkoz Running Team KAMIL FRONCZAK  
- IQVIA RDH 2 KAROLINA NOWAKOWSKA  
- Team More Wine KATARZYNA RAKOWSKA-ŁADNA  
- TriWawa PRO NATALIA JĘDRZEJCZYK  
- Off-road Runners Benefit Systems ANNA KRYŃSKA  
- Spartanie Dzieciom ŁUKASZ ALEKSANDROWICZ  
- Sun & Snow Running Team BARTŁOMIEJ MAJDAK  
- DTS TEAM JANUSZ SZERSZEN  
- Prędka ComtegRUN KATARZYNA KRAJ-RÓŻYCKA  
- Impact AGATA STANIK  
- Biegiem po zdrowie! EWA MIODUSZEWSKA  
- Szalona ComtegRUN KATARZYNA KRAJ-RÓŻYCKA  
- OW SARP PIOTR JURKIEWICZ  
- Elavon Girls IZA ZALEWSKA  
- Elavon Boys JAKUB ŚLIWIAK  
A279 ALTO RUN TEAM 1 MAGDALENA PAPIERZ  
- Stowarzyszenie Tłumaczy Literatury MONIKA OSIECKA  
- ZADYSZKA ZUZANNA DZIERGWA  
A402 Aniołki Daniela DANIEL FILOCHOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A510 Są gorsi DAWID ZAJĄC Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A503 SEACHANGE1 MONIKA ANTOSZEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A501 SEACHANGE3 MONIKA ANTOSZEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A511 BAWs PAWEŁ ZALEWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
B507 Auchan Retail Polska 1 JUSTYNA WÓJCICKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
B506 Auchan Retail Polska 2 JUSTYNA WÓJCICKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A404 IESE Running 1 JOSE GOZALBO Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A405 Ogniste buty KBJ MARCIN JASIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A410 BNP Paribas Real Estate Poland PATRYK TOPOLSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
B503 WATAHA - COMPENSA S.A. MICHAŁ JAKÓBIAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A408 Załoga G RAFAŁ DĄBROWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 001 zł
A504 Bractwo Biegowe BGK 1 MICHAŁ JAMBOR Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 1 010 zł
A602 DRUG LOVERS KATARZYNA BARANOW Biegam Dobrze! - przejdź do strony
102% / 1 022,20 zł
A502 SEACHANGE2 MONIKA ANTOSZEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
103% / 1 035 zł
B504 Sągorsi MARCIN STACHOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
105% / 1 050 zł
A507 Londek Zdruj NORBERT ZIEMLAKOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
105% / 1 050 zł
A509 BOX Poland KATARZYNA REMBOWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
105% / 1 050 zł
B505 CORDIA ŁUKASZ WĘCŁAWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
105% / 1 055 zł
A403 Parexel #1 MAREK SKŁADANOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
110% / 1 100 zł
B501 NBS Team 2 TOMASZ IZDEBSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
110% / 1 100 zł
A401 ASB Poland KATARZYNA CHAJĘCKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
110% / 1 100 zł
A406 BOX FORCE ONE JAROSŁAW ŁUKOW Biegam Dobrze! - przejdź do strony
110% / 1 100 zł
A508 Team KBJ MARCIN JASIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
110% / 1 100 zł
A601 Słodkie Pączki EDYTA WINNICKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 110 zł
A409 Citi HRSS Prosta do celu #better #stronger #together MARCIN BUGOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 110 zł
B604 RunVols DARIA MROCZKOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 200 zł
A407 Pędziwiatry BV DANIEL MITKOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 200 zł
A506 Grupa Rokująca Warsaw Masters Team ANNA SZERLING Biegam Dobrze! - przejdź do strony
122% / 1 220 zł
B602 Biegnące Wieprze 1 RYSZARD RACZYŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
125% / 1 250 zł
B401 NBS Team 1 TOMASZ IZDEBSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
125% / 1 253,33 zł
B601 BKB Lubartów GRZEGORZ OSIK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
133% / 1 330 zł
B603 Biegnące Wieprze RYSZARD RACZYŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
150% / 1 500 zł
B508 Fat'n'Furious MICHAŁ KOŁODZIEJ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
158% / 1 585,82 zł