XVI Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
A195 ALDEspeed 1 MAŁGORZATA MELLIN  
A263 Savangard JAKUB MICHALIK  
A137 Alior Running Team DAMIAN MICHALSKI  
B203 NetRunners MARCIN MICHAŁOWSKI  
A165 MSD Running Club 1 PIOTR MIEDZIŃSKI  
A164 MSD Running Club 2 PIOTR MIEDZIŃSKI  
A157 MSD Running Club - team 1 PIOTR MIEDZIŃSKI  
A101 Friends ALEKSANDRA MIKLAS  
- UPIK KANCELARIA ZBIGNIEW MINDA  
- Biegiem po zdrowie! EWA MIODUSZEWSKA  
A193 P&G Running Team Targówek #1 MACIEJ MISZKURKA  
A192 P&G Running Team Targówek #2 MACIEJ MISZKURKA  
A189 P&G Running Team Targówek #3 MACIEJ MISZKURKA  
A324 Pędziwiatry BV II DANIEL MITKOWSKI  
A407 Pędziwiatry BV DANIEL MITKOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 200 zł
- Ministerstwo Sprawiedliwości BA BO BDG DKO BOGUSŁAW MOCHNIEJ  
- JEST MOC JOANNA MODLIBOREK  
B227 DLL - Biegam z Wrzaskiem JOANNA MODLIBOREK  
- JEST ENERGIA JOANNA MODLIBOREK  
A175 Polska Press Grupa MARCIN MONIK  
B263 GO4ENERGY ANDRZEJ MORUŃ  
A123 NieMaŻeBoli TOMASZ MOTYLEWSKI  
B604 RunVols DARIA MROCZKOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 200 zł
A147 Biegać każdy może TOMASZ MUCIEK  
B116 Prokuratoria Generalna 1 WOJCIECH MURAWSKI  
B157 Prokuratoria Generalna DPME WOJCIECH MURAWSKI  
B277 PROCHEM Runners KACPER MUSIAŁEK  
- Lotnicze Pogotowie Ratunkowe - SOT Warszawa MICHAŁ MUSUR  
- Łydka Bankiera PIOTR NADOLNY  
B121 Novo Nordisk 7 JACEK NAGLER  
B123 Novo Nordisk 4 JACEK NAGLER  
B120 Novo Nordisk 8 JACEK NAGLER  
B119 Novo Nordisk 9 JACEK NAGLER  
B118 Novo Nordisk 10 JACEK NAGLER  
B122 Novo Nordisk 6 JACEK NAGLER  
- Novo Nordisk 11 JACEK NAGLER  
- Novo Nordisk 12 JACEK NAGLER  
B127 Novo Nordisk 1 JACEK NAGLER  
B126 Novo Nordisk 2 JACEK NAGLER  
B125 Novo Nordisk 3 JACEK NAGLER  
B124 Novo Nordisk 5 JACEK NAGLER  
B289 Studiotech Poland KRZYSZTOF NAROJCZYK  
- Drukarnia Perfekt S.A. ANDRZEJ NEJMAN  
- NDI 1 ANNA NEUMANN  
- Sami Swoi Speedożercy TUNG NGUYEN-BRODNICKI  
A149 TO NATURALNE MAŁGORZATA NIEDZIÓŁKA  
A186 KB Wyszków KUCYKI MAGDALENA NIZIŃSKA  
B132 Wydział Fizyki UW KAROL NOGAJEWSKI  
B167 Żywcem Zabiegani 2.0_WARKA DANIELA NOWAK  
- Wedel MARCIN NOWAK  
- IQVIA RDH 1 KAROLINA NOWAKOWSKA  
- IQVIA RDH 2 KAROLINA NOWAKOWSKA  
B199 Nie znamy się MARCIN NOWAKOWSKI  
A307 Sotrender happy JAREK NOWICKI  
A252 WETERANI RP PIOTR NOWICKI  
B281 OLX RUNNING TEAM MATEUSZ OCHRYMOWICZ  
B280 OLX RUNNING TEAM #2 MATEUSZ OCHRYMOWICZ  
- Apleona - Wildcats I MILENA OKUŃ-WIŚNIEWSKA  
- Apleona - Wildcats II MILENA OKUŃ-WIŚNIEWSKA  
A322 TripleA ADRIAN OKUROWSKI  
- Teleperformance MARKO OMELYASH  
- Teleperformance MARKO OMELYASH  
B115 Dziewczyny z Kopernika MATEUSZ OSAKOWICZ  
B110 Kopernik Kadra MATEUSZ OSAKOWICZ  
- Stowarzyszenie Tłumaczy Literatury MONIKA OSIECKA  
B601 BKB Lubartów GRZEGORZ OSIK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
133% / 1 330 zł
B135 Szkoła Pitagoras II LESZEK OSSOWSKI  
B137 Szkoła Pitagoras Nadarzyn LESZEK OSSOWSKI  
A257 PFR Orły ALEKSANDER OZIEWICZ  
A256 PFR Sokoły ALEKSANDER OZIEWICZ  
B175 Żywcem zabiegani 2.0 - oddział Południe. MACIEJ OZIMIŃSKI  
B181 Optima Cardio 1 MARCIN PALACZ  
B180 Optima Cardio 2 MARCIN PALACZ  
B179 Optima Cardio 3 MARCIN PALACZ  
B178 Optima Cardio 4 MARCIN PALACZ  
B184 Optima Cardio 5 MARCIN PALACZ  
B183 Optima Cardio 6 MARCIN PALACZ  
B182 Optima Cardio 7 MARCIN PALACZ  
A278 SwingDev MAGDA PALICHLEB  
A292 Bauer Running Team MONIKA PALUCH  
A279 ALTO RUN TEAM 1 MAGDALENA PAPIERZ  
B202 ALTO RUN TEAM 2 MAGDALENA PAPIERZ  
- RTB House ANETA PARYS  
- KORB-GLASS PIOTR PASIERBIŃSKI  
- Dom przy rynku MAREK PASTUSZKA  
A126 Nielsen IQ 1 MICHAŁ PATAJ  
A129 Nielsen IQ 2 MICHAŁ PATAJ  
A136 Nielsen IQ 3 MICHAŁ PATAJ  
A135 Nielsen IQ 4 MICHAŁ PATAJ  
A134 Nielsen IQ 5 MICHAŁ PATAJ  
A133 Nielsen IQ 6 MICHAŁ PATAJ  
A327 GS & Friends MIGUEL PAULINO  
- AMBRA zWINNI TOMASZ PAWLICKI  
A151 PIAP Space Runners MICHAŁ PAWŁOWSKI  
B255 REAL SME PKO BP TEAM PIOTR PAZDAN  
- Pratt&Whitney Kalisz 1 MARIUSZ PERA  
- Pratt&Whitney Kalisz 2 MARIUSZ PERA  
- Pratt&Whitney Kalisz 3 MARIUSZ PERA  
- Pratt&Whitney Kalisz 4 MARIUSZ PERA  
- Pratt&Whitney Kalisz 5 MARIUSZ PERA  
B274 Deloitte Legal OLA PETRUK  
- Filmweb MONIKA PIASECKA  
A238 T-Mobile Running Team BEATA PIELACHOWSKA  
A298 T-mobile Running Team 2 BEATA PIELACHOWSKA  
- Słuchmed Team B TOMASZ PILIPCZUK  
- Słuchmed Team C TOMASZ PILIPCZUK  
- Słuchmed Team A TOMASZ PILIPCZUK  
B139 PKP Intercity Running Team 2 MICHAŁ PIOTROWSKI  
B140 PKP Intercity Running Team MICHAŁ PIOTROWSKI  
B161 PKP Intercity Running Team MICHAŁ PIOTROWSKI  
A290 Moderna MARTYNA PISKORSKA  
- Black Mamba MICHAŁ PLASKOTA  
A162 SKS Poziomki JUSTYNA PLUTA  
B259 PFR Ventures MACIEJ POLAK  
- Polka Sport Girls I KASIA PÓŁTORAK  
- Polka Sport Girls II KASIA PÓŁTORAK  
- MODIW Sport Group ANDRZEJ POTASZ  
- DziewczynyBiegnieMY MAGDALENA PREDKA  
- TRUCHT TARCHOMIN TEAM KRZYSZTOF PRĘDOTA  
- Nordea team 1 ERWIN PRUŚ  
- Nordea team 2 ERWIN PRUŚ  
A139 SOPRO MARCIN PRUS  
A116 Thames British School PAWEŁ PRZYCHODZEŃ  
A122 Vege Runners JOANNA PSZENICZNA  
- OBI TYCHY 049 ŁUKASZ PUSTUŁKA  
- Biegnące Wieprze RYSZARD RACZYŃSKI  
- Biegnące Wieprze II RYSZARD RACZYŃSKI  
- Biegnące Wieprze III RYSZARD RACZYŃSKI  
B603 Biegnące Wieprze RYSZARD RACZYŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
150% / 1 500 zł
B602 Biegnące Wieprze 1 RYSZARD RACZYŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
125% / 1 250 zł
A281 Schweppes AGATA RAFAŁOWSKA-KOCIĘBA  
A280 Orangina AGATA RAFAŁOWSKA-KOCIĘBA  
- Team More Wine KATARZYNA RAKOWSKA-ŁADNA  
- ASG ANNA RAMOCKA  
- The Hestons MICHAŁ RATUSZNY  
A275 Rozbiegany Piastów MAŁGORZATA RĘDZIŃSKA  
- Gide Błyskawice IWONA REK  
A509 BOX Poland KATARZYNA REMBOWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
105% / 1 050 zł
- Deloitte Adventure Team TP WOJCIECH REWCZUK  
A155 TransEko MAGDALENA REZWOW-MOSAKOWSKA  
B261 Wedel runners team MARCIN ROGOWSKI  
B235 Eracent Running Team PAWEŁ ROGOZINSKI  
- KB Wyszków EloMordo JUSTYNA ROGULSKA-NOWAK  
B153 HYC ANDRZEJ ROGULSKI  
B282 HL Team JUSTYNA ROGUS  
- #bigly ANNA ROZHNYATOVSKA  
B207 AKTYWNI DARIA RUCIŃSKA  
B206 WINIARY DARIA RUCIŃSKA  
A191 Gilead Sciences Poland ŁUKASZ RUTKOWSKI  
A190 Gilead Sciences Poland ŁUKASZ RUTKOWSKI  
- Catch us if you can ROBERT RUTKOWSKI  
- qw ROBERT RUTKOWSKI  
- Warszawski Klub Rogatego Morsa JANUSZ RUTKOWSKI  
- Atlas Copco Running Team ANNA RYBICKA  
B270 Affre & Friends PRZEMYSŁAW RYBICKI  
- Piwoński Budujemy KAMIL RYBINSKI  
B159 GKS Andrzejewo KAMIL RYBINSKI  
- Performance Team 1 ROBERT RYDZ-MOŚCICKI  
- Performance Media Team 2 ROBERT RYDZ-MOŚCICKI  
A244 Performance Media Team ROBERT RYDZ-MOŚCICKI  
- Performance Media ROBERT RYDZ-MOŚCICKI  
B272 GGLegal KATARZYNA RYMARZ  
- CHIESI TEAM ANNA RYMSZO  
B273 GEOalpin team LECH SALONI  
- Leroy Merlin Running Team PAWEŁ SAŁEK  
A152 KB Wyszków BigBoys&Girl ŁUKASZ SARNACKI  
- PRA HS Błyskawica GRZEGORZ SATOŁA  
- PRA HS Pedziwiatry GRZEGORZ SATOŁA  
A201 Danske Bank 3 MACIEJ SEMENIUK  
A202 Danske Bank 4 MACIEJ SEMENIUK  
A203 Danske Bank 5 MACIEJ SEMENIUK  
A145 Danske Bank 1 MACIEJ SEMENIUK  
A144 Danske Bank 2 MACIEJ SEMENIUK  
- Henkel Running Team 1 IWONA SEREMAK  
- Henkel Runnig Team 2 IWONA SEREMAK  
- Henkel Running Team 3 IWONA SEREMAK  
A287 No Limit ŁUKASZ SIEDLECKI  
B108 UNILOGO RUNNING TEAM I JULIA SIELICKA  
B107 UNILOGO RUNNING TEAM II JULIA SIELICKA  
B106 UNILOGO RUNNING TEAM III JULIA SIELICKA  
B105 UNILOGO RUNNING TEAM IV JULIA SIELICKA  
B104 UNILOGO RUNNING TEAM V JULIA SIELICKA  
B103 UNILOGO RUNNING TEAM VI JULIA SIELICKA  
B102 UNILOGO RUNNING TEAM VII JULIA SIELICKA  
B101 UNILOGO RUNNING TEAM VIII JULIA SIELICKA  
- KMD Running Team MARCIN SIERANT  
- KMD Running Team II MARCIN SIERANT  
A221 Team ZabieganeDni DOROTA SIERECKA  
A338 Good Ekipa AGNIESZKA SIERMIŃSKA  
A106 PKP Energetyka - Team I GRZEGORZ SIWEK  
A105 PKP Energetyka - Team II GRZEGORZ SIWEK  
B146 PKP Energetyka I GRZEGORZ SIWEK  
A218 PKP Energetyka II GRZEGORZ SIWEK  
A219 PKP Energetyka III GRZEGORZ SIWEK  
A220 PKP Energetyka IV GRZEGORZ SIWEK  
- NEINVER POLSKA GRZEGORZ SKALSKI  
A403 Parexel #1 MAREK SKŁADANOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
110% / 1 100 zł
A273 Parexel #2 MAREK SKŁADANOWSKI  
- KLUB BIEGACZA NCBR "INNORUNNERS" 1 PAWEŁ SKUBIDA  
- KLUB BIEGACZA NCBR "INNORUNNERS" 2 PAWEŁ SKUBIDA