XVI Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
- Charty z CMS 2 MONIKA KOZŁOWSKA  
- Benefit Systems Oddział Fitness MONIKA KANIAK  
C502 SEACHANGE2 MONIKA ANTOSZEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
103% / 1 035 zł
C501 SEACHANGE3 MONIKA ANTOSZEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A144 Filmweb MONIKA PIASECKA  
- Run a LOT - personel pokładowy MONIKA KRASNODEMBSKA-LANGE  
C503 SEACHANGE1 MONIKA ANTOSZEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
- TriWawa PRO NATALIA JĘDRZEJCZYK  
A186 Drunk Samurai A NORIHIRO ISHIDA  
A223 Deloitte Legal OLA PETRUK  
C124 Edipresse OLEH KASHIVSKYY  
B130 Ascensia Diabetes Care I PATRYCJA CEDRO  
B129 Ascensia Diabetes Care II PATRYCJA CEDRO  
B177 DHL Global Forwarding I PAULINA BUDZEŃ  
B176 DHL Global Forwarding II PAULINA BUDZEŃ  
B175 DHL Global Forwarding III PAULINA BUDZEŃ  
A258 Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. 1 PAULINA TARASZEWSKA  
A257 Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. 2 PAULINA TARASZEWSKA  
A239 Deloitte Adventure Team - Ekipa z Kropki PAULINA JASZCZUR  
B140 Stefaniuk & Wspólnicy PAWEŁ TOBIS  
- BAWs PAWEŁ ZALEWSKI  
- EcoVadis Finco PAWEŁ WUJCZYK  
- LS World RUN PAWEŁ BUGAJSKI  
- EcoVadis BTS PAWEŁ WUJCZYK  
A176 Centrum Medyczne Żelazna - Żelazna Grupa Biegowa 3 PAWEŁ FRĄCZAK  
- EcoVadis PAWEŁ WUJCZYK  
A177 Centrum Medyczne Żelazna - Żelazna Grupa Biegowa 1 PAWEŁ FRĄCZAK  
B120 Coface Poland 1 PAWEŁ TOBIS  
B119 Coface Poland 2 PAWEŁ TOBIS  
C103 #Najsilniejsi - FPL Team PAWEŁ GAWRON  
A227 Centrum Medyczne Żelazna - Żelazna Grupa Biegowa 4 PAWEŁ FRĄCZAK  
A167 Enterprise Investors PAWEŁ BĄCZYŃSKI  
- oaza-swanna.info PAWEŁ ZASTOCKI  
- Leroy Merlin Running Team PAWEŁ SAŁEK  
A184 TiVo Running Team 1 PAWEŁ KODA  
A178 Centrum Medyczne Żelazna - Żelazna Grupa Biegowa 2 PAWEŁ FRĄCZAK  
A183 TiVo Running Team 2 PAWEŁ KODA  
- KLUB BIEGACZA NCBR "INNORUNNERS" 1 PAWEŁ SKUBIDA  
A182 TiVo Running Team 3 PAWEŁ KODA  
- KLUB BIEGACZA NCBR "INNORUNNERS" 2 PAWEŁ SKUBIDA  
A181 TiVo Running Team Android PAWEŁ KODA  
- LSWorldRUN PAWEŁ BUGAJSKI  
A233 Meridian International Schools PAWEŁ PRZYCHODZEŃ  
C122 PAYBACK PAWEŁ ŁOKAJ  
C102 Z wiatrem PAWEŁ SMIGIELSKI  
A230 Łydka Bankiera PIOTR NADOLNY  
- KORB-GLASS PIOTR PASIERBIŃSKI  
- Kontoor Wolnobiegacze PIOTR CIECIELĄG  
- Kontoor - Szybkobiegacze PIOTR CIECIELĄG  
- KAZIKI 2 PIOTR KOWALCZYK  
C140 Marchewkowa Banda PIOTR JAROSZEK  
B174 REAL SME PKO BP TEAM PIOTR PAZDAN  
- LOT - Lack Of Training PIOTR ŻUK  
- KAZIKI 1 PIOTR KOWALCZYK  
- OTIS PIOTR ŻEBROWSKI  
A150 The Luzers PIOTR LIBER  
B122 MSD Running Club 1 PIOTR MIEDZIŃSKI  
B123 MSD Running Club 2 PIOTR MIEDZIŃSKI  
- LOT Charters PIOTR WIŚNIEWSKI  
- OW SARP PIOTR JURKIEWICZ  
C106 GE POWER POLAK JULITA  
A173 Grupa Biegowa UM W-wa 1 PRZEMYSŁAW KIJANOWSKI  
B137 Affre & Friends PRZEMYSŁAW RYBICKI  
C114 Codec RADEK KOZIEJA  
A228 Capco Alpha RADOSŁAW KRZEPKOWSKI  
- MVP TAX Team RADOSŁAW MAĆKOWSKI  
- Deloitte Adventure Team DBS RADOSŁAW KAWECKI  
A133 ExpressMap - wydawnictwo turystyczne RAFAŁ TYKSIŃSKI  
- Załoga G RAFAŁ DĄBROWSKI  
A217 AegonRun 1 RENATA JAKUBISIAK  
A216 AegonRun 2 RENATA JAKUBISIAK  
A215 AegonRun 3 RENATA JAKUBISIAK  
- Performance Team 1 ROBERT RYDZ-MOŚCICKI  
A159 NASK SA ROBERT CIESIELSKI  
C111 Wesoła Gromadka Kubusia Puchatka ROBERT AKSAMITOWSKI  
- Performance Media ROBERT RYDZ-MOŚCICKI  
A165 Runnero Team ROMAN KOLEŚNIK  
- Biegnące Wieprze RYSZARD RACZYŃSKI  
- Biegnące Wieprze II RYSZARD RACZYŃSKI  
- Biegnące Wieprze III RYSZARD RACZYŃSKI  
A132 CFE Polska RYSZARD WOJCIECHOWSKI  
A171 SE16N SEBASTIAN MACIEJEWSKI  
A170 Wódzitsu Brothers SEBASTIAN JĘDRAL  
A242 Team BAKK SŁAWOMIR CYGLER  
C126 Angry Bubbles STEFAN VETRILA  
A160 Sage S SYLWIA SMOCZYŃSKA  
A161 Sage B SYLWIA SMOCZYŃSKA  
- Test TEST TEST  
B172 Słuchmed Team B TOMASZ PILIPCZUK  
B171 Słuchmed Team C TOMASZ PILIPCZUK  
A192 XTB Running Team TOMASZ GOGOL  
C127 Uskrzydleni TOMASZ BOJANOWSKI  
B173 Słuchmed Team A TOMASZ PILIPCZUK  
A103 Yokogawa Runners TOMASZ DZIUBANY  
A131 Trendsetters TOMASZ JARMUŁ  
A235 PMV TOMASZ LIBERKA  
- NBS Team 1 TOMASZ IZDEBSKI  
- NBS Team 2 TOMASZ IZDEBSKI  
B141 KB Krokus Kwiatkowice MISZCZOWIE TOMASZ ZOMERFELD  
C109 NieMaŻeBoli TOMASZ MOTYLEWSKI  
B113 Biegać każdy może TOMASZ MUCIEK  
- AMBRA zWINNI TOMASZ PAWLICKI  
- Sami Swoi Speedożercy TUNG NGUYEN-BRODNICKI  
- Mondelez URSZULA KUK  
- Mondelez URSZULA KUK  
A249 Kombatanci VIKTORIIA LAZAREVA  
- W tempie InterRisk 2 WANDA KUREK  
- w tempie InterRisk 1 WANDA KUREK  
- Spartanie Dzieciom Team 2 WIKTORIA SPALIŃSKA-PIETRULIŃSKA  
A175 Naprzód Młociny WIOLETTA CIEPLIŃSKA  
- LOT Siatka i Alianse WOJCIECH WORONA  
A222 Deloitte Adventure Team TP WOJCIECH REWCZUK  
A110 TOPSIL WOJCIECH MĄKA  
A198 Drunk Samurai B YOHEI WATANABE  
A128 UPIK KANCELARIA ZBIGNIEW MINDA  
- Boxing Team Nosir ZOFIA GÓRNAŚ  
- ZADYSZKA ZUZANNA DZIERGWA