XVI Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
A137 Alior Running Team DAMIAN MICHALSKI  
- eAzymut.pl Team 1 KRZYSIEK BRZĄKALSKI  
- ORPEA. DYNAMICZNI – ELASTYCZNI MAGDALENA ŻELAZKO  
- #bigly ANNA ROZHNYATOVSKA  
A129 Nielsen IQ 2 MICHAŁ PATAJ  
A136 Nielsen IQ 3 MICHAŁ PATAJ  
A135 Nielsen IQ 4 MICHAŁ PATAJ  
B127 Novo Nordisk 1 JACEK NAGLER  
A111 ELECTRA RUNNING TEAM MARCIN WOŹNY  
- PEMES Zarząd MICHAL KUCZKOWSKI  
- Drukarnia Perfekt S.A. ANDRZEJ NEJMAN  
- Małolat Team KAMIL GRZYBOWSKI  
- MSportowcy MALGORZATA SZUKALSKA-WRONA  
B153 HYC ANDRZEJ ROGULSKI  
A152 KB Wyszków BigBoys&Girl ŁUKASZ SARNACKI  
B103 UNILOGO RUNNING TEAM VI JULIA SIELICKA  
B102 UNILOGO RUNNING TEAM VII JULIA SIELICKA  
A186 KB Wyszków KUCYKI MAGDALENA NIZIŃSKA  
B120 Novo Nordisk 8 JACEK NAGLER  
B119 Novo Nordisk 9 JACEK NAGLER  
- Bractwo Biegowe BGK 2 MICHAŁ JAMBOR  
- MVP TAX Team RADOSŁAW MAĆKOWSKI  
- ASG ANNA RAMOCKA  
- Boxing Team Nosir ZOFIA GÓRNAŚ  
A128 Averbit ANNA GRYGIERCZYK  
B151 Grant'siaki EWA SZLĘK  
A104 PZU Sport Team 1 DAREK KNYCHAS  
A103 PZU Sport Team 2 DAREK KNYCHAS  
A185 PrzeBączki HUBERT BĄK  
- GE POWER POLAK JULITA  
- PRA HS Błyskawica GRZEGORZ SATOŁA  
A112 AKS Polonia Warszawa II MAŁGORZATA WALENDZIEWSKA  
- Wydział Chemii UW MARCIN KARBARZ  
A235 Klub Biegacza Eneria #2 KAROLINA ŚLUSARCZYK  
B291 KUKE Biegnie AGNIESZKA WIERZBICKA  
A194 ALDEspeed 2 MAŁGORZATA MELLIN  
- LOT Siatka i Alianse WOJCIECH WORONA  
- oaza-swanna.info PAWEŁ ZASTOCKI  
- TRUCHT TARCHOMIN TEAM KRZYSZTOF PRĘDOTA  
A305 Run a LOT - piloci JERZY STYPA  
B111 Bezlitośni MAGDALENA KŁĘK  
B112 RENAULT - PASSION FOR LIFE 3 MAREK DADAN  
B290 TopLine Power Runners MICHAŁ ZIMIŃSKI  
B209 Trendsetters TOMASZ JARMUŁ  
B283 FTC Razem KAZIMIERZ KONARSKI  
- NatWest 5 JACEK KAPŁON  
- Ministerstwo Rozwoju 1 CEZARY MALISZEWSKI  
- KMD Running Team MARCIN SIERANT  
B282 HL Team JUSTYNA ROGUS  
- Skarpety do Mety MAGDALENA WAWRZYNIAK  
- Purina ANDRZEJ KOZŁOWSKI  
A154 Czerwone koguty I KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
A153 Czerwone koguty II KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
- Czerwone koguty III KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
- Filmweb MONIKA PIASECKA  
A257 PFR Orły ALEKSANDER OZIEWICZ  
A121 Cogit RADEK KOZIEJA  
A193 P&G Running Team Targówek #1 MACIEJ MISZKURKA  
A143 The Luzers PIOTR LIBER  
A304 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych 1 MAGDALENA MALCZEWSKA  
B275 INTER EUROPOL MARTYNA WIECZOREK  
- LOGISTYKA OBI EWA BOJAR  
A145 Danske Bank 1 MACIEJ SEMENIUK  
A144 Danske Bank 2 MACIEJ SEMENIUK  
A234 The Luzers Girls KATARZYNA CZWARTOSZ-LIBER  
- Ani Szybcy Ani Wściekli KATARZYNA MARCINIAK  
- RDCP I MARTA MEDREK  
- RDCP II MARTA MEDREK  
- ZA MNĄ ŁUKASZ TULIK  
- MODIW Sport Group ANDRZEJ POTASZ  
B274 Deloitte Legal OLA PETRUK  
- KORB-GLASS PIOTR PASIERBIŃSKI  
A120 Run BNP Paribas MICHAŁ KLIMA  
- Centrum Medyczne Żelazna - Żelazna Grupa Biegowa 3 PAWEŁ FRĄCZAK  
- Schenker Technology Center (2020 / nieaktywna) GRZEGORZ GALA  
A177 SWO SAP Team 1 SEBASTIAN MACIEJEWSKI  
A119 Norton Rose Fulbright ARTUR JOŃCZYK  
A233 Axa Running Team KRZYSZTOF GÓRAJ  
- Nordea team 1 ERWIN PRUŚ  
- SOFTSOL Active Team KONRAD MATYJASIAK  
- Nordea team 2 ERWIN PRUŚ  
- FizjoAktywni MATEUSZ ŻUŁAWNIK  
- XTB Running Team TOMASZ GOGOL  
- Schenker Technology Center (2020 / nieaktywna) GRZEGORZ GALA  
- Centrum Medyczne Żelazna - Żelazna Grupa Biegowa 4 PAWEŁ FRĄCZAK  
A127 Team BAKK SŁAWOMIR CYGLER  
B267 GMV Run! #1 KRYSTYNA MACIOSZEK  
- DHL Global Forwarding II PAULINA BUDZEŃ  
- DHL Global Forwarding III PAULINA BUDZEŃ  
- Deloitte Adventure Team TP WOJCIECH REWCZUK  
- Drunk Samurai B YOHEI WATANABE  
B201 Rembertów Team 1 ANNA KRÓLICZEK  
A169 UL International Polska KATARZYNA KRYPA  
B128 Tylko biegam MAGDALENA KOWALCZYK  
A268 Exatel Running Team BARTOSZ BOROWSKI  
- Exatel Running Team 2 BARTOSZ BOROWSKI  
- HIAB WOOMEN ALEKSANDRA WOJCIECHOWSKA  
- STRABAG Real Estate ŁUKASZ CIESIELSKI  
- HIAB WOW MEN ALEKSANDRA WOJCIECHOWSKA  
B258 PMV TOMASZ LIBERKA  
- Psychorun Team I MAGDALENA WALENCZAK  
- Słuchmed Team C TOMASZ PILIPCZUK  
- EcoVadis Finco PAWEŁ WUJCZYK  
- EcoVadis BTS PAWEŁ WUJCZYK  
- EcoVadis PAWEŁ WUJCZYK  
B257 HTL-STREFA RUNNERS 1 KATARZYNA MAĆKIEWICZ  
B256 HTL-STREFA RUNNERS 2 KATARZYNA MAĆKIEWICZ  
A170 Biegaj z Ursusem MARCIN ADAMCZYK  
B136 Deloitte Adventure Team - Ekipa z Kropki PAULINA JASZCZUR  
B135 Szkoła Pitagoras II LESZEK OSSOWSKI  
- Ministerstwo Sprawiedliwości 1 MATEUSZ BETTIN  
- RunnersHut DAMIAN SZALEWICZ  
- EY 1 ANETA LEMIESZ  
- EY 2 ANETA LEMIESZ  
- LSWorldRUN PAWEŁ BUGAJSKI  
- Dom przy rynku MAREK PASTUSZKA  
- webinterpreciaki KAROLINA ŁĄCZKA  
- lubie kwiatki MAGDALENA FRĄCZAK  
- LS World RUN PAWEŁ BUGAJSKI  
- Kinder Joy of moving #1 ANDRZEJ STANASZEK  
B225 Ferrero Team IV ANDRZEJ STANASZEK  
- Arval Run Team ALEKSANDRA SZMUK  
- Arval Run Team II ALEKSANDRA SZMUK  
B192 Bell 1 BOGUSŁAWA MAJER  
B193 Bell 2 BOGUSŁAWA MAJER  
A218 PKP Energetyka II GRZEGORZ SIWEK  
A219 PKP Energetyka III GRZEGORZ SIWEK  
B110 Kopernik Kadra MATEUSZ OSAKOWICZ  
A244 Performance Media Team ROBERT RYDZ-MOŚCICKI  
A161 eXteam II ANTONI WARSZAWIK  
A162 SKS Poziomki JUSTYNA PLUTA  
A266 Schenker Technology Center - Blue GRZEGORZ GALA  
- FPL Team #Najsilniejsi KRZYSZTOF WRÓBEL  
B162 Accenture Team One MACIEJ BLOCH  
- Anteeo KONRAD MATYJASIAK  
A210 Minds & Roses #1 MACIEJ SZPIL  
A209 Minds & Roses #2 MACIEJ SZPIL  
B226 RCTMs ADAM BURDAN  
- RCTMs II ADAM BURDAN  
B161 PKP Intercity Running Team MICHAŁ PIOTROWSKI  
A178 LIPIEC RUNNING TEAM 1 TOMASZ LIPIEC  
A211 Napollo ANDRZEJ WILK  
A334 W Tempie InterRisk ANNA KRAJEWSKA-HOROSZ  
A201 Danske Bank 3 MACIEJ SEMENIUK  
A202 Danske Bank 4 MACIEJ SEMENIUK  
A203 Danske Bank 5 MACIEJ SEMENIUK  
B178 Optima Cardio 4 MARCIN PALACZ  
B184 Optima Cardio 5 MARCIN PALACZ  
B143 Prokuratoria Generalna - DOP I i przyjaciele MAGDALENA KAJKOWSKA-GRATYS  
A217 KUKE Team PAWEŁ IWANOWSKI  
A226 ŁPMPWP PIOTR KNĄBER  
- Tu się biega PIOTR ŻUBIŃSKI  
B144 TU SIĘ BIEGA PIOTR ŻUBIŃSKI  
A322 TripleA ADRIAN OKUROWSKI  
- Citi HRSS Prosta do celu #better #stronger #together MARCIN BUGOWSKI  
A282 SWO Team MARIA WOLIŃSKA  
A225 Byle do przodu. ADAM JARMUŻEWSKI  
A227 Makabi Warszawa Team Bet MARCIN LASKOWSKI  
A283 MicroStrategy PIOTR JANASZEK  
A303 T-Mobile Running Team 1 AGNIESZKA SZAJEWSKA  
A321 CARLSBERGOWA GRUPA SPORTOWA 1 MICHAŁ SZYMAŃSKI  
A267 Schenker Technology Center - Yellow GRZEGORZ GALA  
A265 Sandoz Running Team 1 AGATA WIELOGÓRSKA  
A291 Flexi Solutions RENATA KOPYCZYŃSKA  
A245 Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych TOMASZ SKUZA  
A246 NAWAtaha MARTA BARZAŁ  
A247 Turma da Monica RICARDO ALMEIDA  
A102 Narodowa Agencja programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności ŁUKASZ SMOGOROWSKI  
A284 MicroStrategy Consulting PIOTR JANASZEK  
A258 Spartanie Dzieciom PRZEMYSŁAW KARCZEWSKI  
B160 Żywcem Zabiegani 2.0 _ PLANNING MICHAŁ DYCHTO  
B176 CLV Bohaterki team 1 MIROSŁAW BRODOWSKI  
A274 FibriTech Runners Team MICHAŁ ZIÓŁKOWSKI  
B177 CLV Bohaterki team 2 MIROSŁAW BRODOWSKI  
B185 ClientEarth Prawnicy dla Ziemi KAMILA DRZEWICKA  
A275 Rozbiegany Piastów MAŁGORZATA RĘDZIŃSKA  
A317 KOMPLUS BARTŁOMIEJ DOMAŃSKI  
B168 Neuro Team PAULINA FONDERSKA  
B169 Drunk Samurai KENICHI MATSUYAMA  
B170 Drunk Samurai TEPPEI IZUMI  
A276 Allegro ŁUKASZ MAMIŃSKI  
A292 Bauer Running Team MONIKA PALUCH  
B202 ALTO RUN TEAM 2 MAGDALENA PAPIERZ  
B210 ERGO Hestia Running Team III BASIA ŚWIDZIŃSKA-SZWED  
A302 Decerto Team EW KOŁACZYŃSKA`  
A301 Decerto Team EW KOŁACZYŃSKA`  
A290 Moderna MARTYNA PISKORSKA  
A336 Bractwo Biegowe BGK 2 AGNIESZKA GUSZPIT  
A319 DECATHLON DAF TEAM KATARZYNA KACZOR  
A337 KMD Running Club MICHAŁ BRZUSZKIEWICZ  
B186 RUNNAIRS Łukasiewicz-ILOT Team AGNIESZKA KALINOWSKA  
A335 Bractwo Biegowe BGK 3 AGNIESZKA GUSZPIT  
B217 Żywcem Zabiegani 2.0_HQ MICHAŁ KUCZEROWSKI  
A318 T-Mobile Running Team 3 AGNIESZKA SZAJEWSKA  
B234 EY Biega ANETA LEMIESZ  
A350 e-kręgowce POLINA BYKOVSKAIA  
B218 CRIDO Drużyna MARIETTA WRÓBLEWSKA  
B194 OMD TEAM ADAM MATWIJCZYK  
B243 Demant GRZEGORZ KOSSOWSKI  
B233 Żórawski Team I JAROSŁAW ŻÓRAWSKI