XVI Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
- NEINVER POLSKA GRZEGORZ SKALSKI  
B601 BKB Lubartów GRZEGORZ OSIK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
133% / 1 330 zł
- Schenker Technology Center (2020 / nieaktywna) GRZEGORZ GALA  
B271 BBI Development GRZEGORZ KWIECIEŃ  
- Schenker Technology Center (2020 / nieaktywna) GRZEGORZ GALA  
- PRA HS Pedziwiatry GRZEGORZ SATOŁA  
B146 PKP Energetyka I GRZEGORZ SIWEK  
A218 PKP Energetyka II GRZEGORZ SIWEK  
A219 PKP Energetyka III GRZEGORZ SIWEK  
- Schenker Technology Center (2020 / nieaktywna) GRZEGORZ GALA  
A213 GaleriaKostki.pl GRZEZGORZ KAZIMIERSKI  
A185 PrzeBączki HUBERT BĄK  
- Lirene Running Team INGA JAROSZ-WAWRYNIUK  
A299 Cartrack Team IWO KAMIŃSKI  
- Henkel Running Team 1 IWONA SEREMAK  
- LOT CABINCREW 2 IWONA WINIAREK  
- Henkel Runnig Team 2 IWONA SEREMAK  
- Henkel Running Team 3 IWONA SEREMAK  
- Gide Błyskawice IWONA REK  
A206 K.S.Celestyna i Przyjaciele IWONA MĄKOSZA  
- Elavon Girls IZA ZALEWSKA  
A180 Jelenie w terenie IZABELA JARZEMBOWSKA  
A196 SPECTRUM BRANDS TEAM IZABELA MATULKA  
- NatWest 3 JACEK KAPŁON  
- NatWest 4 JACEK KAPŁON  
- NatWest 5 JACEK KAPŁON  
B121 Novo Nordisk 7 JACEK NAGLER  
B123 Novo Nordisk 4 JACEK NAGLER  
B120 Novo Nordisk 8 JACEK NAGLER  
B119 Novo Nordisk 9 JACEK NAGLER  
B118 Novo Nordisk 10 JACEK NAGLER  
B122 Novo Nordisk 6 JACEK NAGLER  
- Novo Nordisk 11 JACEK NAGLER  
- Novo Nordisk 12 JACEK NAGLER  
- Medicover Runners I JACEK WICHOWSKI  
- Medicover Runners II JACEK WICHOWSKI  
B127 Novo Nordisk 1 JACEK NAGLER  
B126 Novo Nordisk 2 JACEK NAGLER  
B125 Novo Nordisk 3 JACEK NAGLER  
- NatWest 1 JACEK KAPŁON  
- NatWest 2 JACEK KAPŁON  
B124 Novo Nordisk 5 JACEK NAGLER  
A263 Savangard JAKUB MICHALIK  
- Run a LOT Ziemianie JAKUB KLUZIŃSKI  
B242 Tatra Running Coach Kuba JAKUB WIŚNIEWSKI  
- Elavon Boys JAKUB ŚLIWIAK  
- Uniqa Runners 1 JAN BORWIN  
- Uniqa Runners 2 JAN BORWIN  
- Warszawski Klub Rogatego Morsa JANUSZ RUTKOWSKI  
- DTS TEAM JANUSZ SZERSZEN  
A328 PEKABEX Mszczonów JANUSZ KOWALSKI  
A307 Sotrender happy JAREK NOWICKI  
A406 BOX FORCE ONE JAROSŁAW ŁUKOW Biegam Dobrze! - przejdź do strony
110% / 1 100 zł
A212 ŻÓRAWSKI TEAM JAROSŁAW ŻÓRAWSKI  
- OIRP w Warszawie 1 JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
B233 Żórawski Team I JAROSŁAW ŻÓRAWSKI  
- OIRP w Warszawie 2 JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
- OIRP w Warszawie 3 JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
- OIRP w Warszawie 4 JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
A305 Run a LOT - piloci JERZY STYPA  
- Inżynieria Materiałowa WAT JOANNA SZYMAŃSKA  
A122 Vege Runners JOANNA PSZENICZNA  
- JEST MOC JOANNA MODLIBOREK  
B227 DLL - Biegam z Wrzaskiem JOANNA MODLIBOREK  
- JEST ENERGIA JOANNA MODLIBOREK  
A340 Hewleciki JOLANTA LEWANDOWSKA  
A404 IESE Running 1 JOSE GOZALBO Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
B108 UNILOGO RUNNING TEAM I JULIA SIELICKA  
B107 UNILOGO RUNNING TEAM II JULIA SIELICKA  
B106 UNILOGO RUNNING TEAM III JULIA SIELICKA  
B105 UNILOGO RUNNING TEAM IV JULIA SIELICKA  
B104 UNILOGO RUNNING TEAM V JULIA SIELICKA  
B103 UNILOGO RUNNING TEAM VI JULIA SIELICKA  
B102 UNILOGO RUNNING TEAM VII JULIA SIELICKA  
B101 UNILOGO RUNNING TEAM VIII JULIA SIELICKA  
B282 HL Team JUSTYNA ROGUS  
B507 Auchan Retail Polska 1 JUSTYNA WÓJCICKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
B506 Auchan Retail Polska 2 JUSTYNA WÓJCICKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A162 SKS Poziomki JUSTYNA PLUTA  
- Jeronimo Martins Stars JUSTYNA KLECZAJ  
- Biedronka DC JUSTYNA KLECZAJ  
- KB Wyszków EloMordo JUSTYNA ROGULSKA-NOWAK  
- Biedronka Biega Fake III JUSTYNA KLECZAJ  
B277 PROCHEM Runners KACPER MUSIAŁEK  
- Piwoński Budujemy KAMIL RYBINSKI  
B159 GKS Andrzejewo KAMIL RYBINSKI  
- Małolat Team KAMIL GRZYBOWSKI  
- Perkoz Running Team KAMIL FRONCZAK  
A295 Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny KAMIL GALA  
A198 Solaris Optics KAMIL ŁĘCKI  
- Altkom KAMILA BINKOWSKA  
- Altkom 2 KAMILA BINKOWSKA  
B185 ClientEarth Prawnicy dla Ziemi KAMILA DRZEWICKA  
B132 Wydział Fizyki UW KAROL NOGAJEWSKI  
- Parexel #2 KAROL KNAPIK  
- Parexel #3 KAROL KNAPIK  
- Parexel #4 KAROL KNAPIK  
A223 Siła Peletonu KAROLINA CHODOWIEC  
- Syncron I KAROLINA CHALIMONIUK  
- Syncron II KAROLINA CHALIMONIUK  
- IQVIA RDH 1 KAROLINA NOWAKOWSKA  
- IQVIA RDH 2 KAROLINA NOWAKOWSKA  
A236 Klub Biegacza Eneria #1 KAROLINA ŚLUSARCZYK  
A235 Klub Biegacza Eneria #2 KAROLINA ŚLUSARCZYK  
- Biedronka Biega KAROLINA STRZEMIECZNA  
- XXX KAROLINA STRZEMIECZNA  
- webinterpreciaki KAROLINA ŁĄCZKA  
- Biedronka Fake KAROLINA STRZEMIECZNA  
- Fake2 KAROLINA STRZEMIECZNA  
- Polka Sport Girls I KASIA PÓŁTORAK  
- Polka Sport Girls II KASIA PÓŁTORAK  
A319 DECATHLON DAF TEAM KATARZYNA KACZOR  
A234 The Luzers Girls KATARZYNA CZWARTOSZ-LIBER  
- Ani Szybcy Ani Wściekli KATARZYNA MARCINIAK  
A222 Sii Running Team KATARZYNA DOMAŃSKA  
- Prędka ComtegRUN KATARZYNA KRAJ-RÓŻYCKA  
B257 HTL-STREFA RUNNERS 1 KATARZYNA MAĆKIEWICZ  
B256 HTL-STREFA RUNNERS 2 KATARZYNA MAĆKIEWICZ  
- One Pfizer 3 KATARZYNA BARANOW  
- One Pfizer 2 KATARZYNA BARANOW  
A325 Drużyna MFiPR KATARZYNA KIELCZYK  
- Szalona ComtegRUN KATARZYNA KRAJ-RÓŻYCKA  
A602 DRUG LOVERS KATARZYNA BARANOW Biegam Dobrze! - przejdź do strony
102% / 1 022,20 zł
- Team More Wine KATARZYNA RAKOWSKA-ŁADNA  
A242 Dynamo Kołomyja KATARZYNA GRABOWSKA  
- Allergan Running Team KATARZYNA JARECKA  
B156 Grupa Biegowa UM W-wa KATARZYNA BANASIK  
- Carrefour Running Team Marketing KATARZYNA SZCZYGLAK  
- Carrefour Running Team Usługi Finansowe KATARZYNA SZCZYGLAK  
- Carrefour Running Team Handlowy KATARZYNA SZCZYGLAK  
- Carrefour Running Team Operacja KATARZYNA SZCZYGLAK  
- Carrefour Running Team Dyrektorzy KATARZYNA SZCZYGLAK  
- Carrefour Running Team eCommerce KATARZYNA SZCZYGLAK  
- Carrefour Running Team IT KATARZYNA SZCZYGLAK  
- Grupa Biegowa UM W-wa 2 KATARZYNA BANASIK  
B229 BASF LEJDIS KATARZYNA ŚLUSARSKA  
B228 BASF DRAGONS KATARZYNA ŚLUSARSKA  
A401 ASB Poland KATARZYNA CHAJĘCKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
110% / 1 100 zł
A310 SGW - Silni Gotowi Wytrzymali KATARZYNA BORUTA  
B272 GGLegal KATARZYNA RYMARZ  
A169 UL International Polska KATARZYNA KRYPA  
A509 BOX Poland KATARZYNA REMBOWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
105% / 1 050 zł
A171 UL Field Engineer Team KATARZYNA KRYPA  
B283 FTC Razem KAZIMIERZ KONARSKI  
- Drunk Samurai C KENICHI MATSUYAMA  
B169 Drunk Samurai KENICHI MATSUYAMA  
- SOFTSOL Active Team KONRAD MATYJASIAK  
- Anteeo KONRAD MATYJASIAK  
- Inżynierowie OT KONRAD BALCER  
A188 JSLEGAL KRYSTYNA JAKUBOWSKA  
B267 GMV Run! #1 KRYSTYNA MACIOSZEK  
- eAzymut.pl Team 1 KRZYSIEK BRZĄKALSKI  
- eAzymut.pl Team 2 KRZYSIEK BRZĄKALSKI  
- FPL Team #Najsilniejsi KRZYSZTOF WRÓBEL  
B117 Soplicowianie KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
A148 #Najsilniejsi - FPL Team KRZYSZTOF WRÓBEL  
- BNPP Athletes Union KRZYSZTOF KOROL  
A154 Czerwone koguty I KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
B289 Studiotech Poland KRZYSZTOF NAROJCZYK  
A153 Czerwone koguty II KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
- Czerwone koguty III KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
A237 Moje 5 składników KRZYSZTOF SOKALSKI  
- Eracent Dream KRZYSZTOF MATYSKIEL  
A330 Sportgas RunningTeam KRZYSZTOF WOJDALSKI  
- Eracent Relaks KRZYSZTOF MATYSKIEL  
- TRUCHT TARCHOMIN TEAM KRZYSZTOF PRĘDOTA  
A333 OLX GROUP TEAM KRZYSZTOF ŁOPĄG  
- Shop Dent KRZYSZTOF GAŁKA  
A233 Axa Running Team KRZYSZTOF GÓRAJ  
A229 PepsiCo On The Run KUBA WOŹNIAK  
B273 GEOalpin team LECH SALONI  
B135 Szkoła Pitagoras II LESZEK OSSOWSKI  
B204 VATENGERS DAT LESZEK WIŚNIEWSKI  
B137 Szkoła Pitagoras Nadarzyn LESZEK OSSOWSKI  
B505 CORDIA ŁUKASZ WĘCŁAWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
105% / 1 055 zł
A296 NATIONALE NEDERLANDEN RUNNING TEAM ŁUKASZ KOSZCZUK  
- Alfasigma Polska 1 ŁUKASZ DĄBROWSKI  
- Alfasigma Polska 2 ŁUKASZ DĄBROWSKI  
A191 Gilead Sciences Poland ŁUKASZ RUTKOWSKI  
A287 No Limit ŁUKASZ SIEDLECKI  
A190 Gilead Sciences Poland ŁUKASZ RUTKOWSKI  
A102 Narodowa Agencja programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności ŁUKASZ SMOGOROWSKI  
- ZA MNĄ ŁUKASZ TULIK  
- Adform ŁUKASZ KAWĘCKI  
- OBI TYCHY 049 ŁUKASZ PUSTUŁKA  
A276 Allegro ŁUKASZ MAMIŃSKI  
- Spartanie Dzieciom ŁUKASZ ALEKSANDROWICZ  
- STRABAG Real Estate ŁUKASZ CIESIELSKI  
A152 KB Wyszków BigBoys&Girl ŁUKASZ SARNACKI  
A326 NATIONALE NEDERLANDEN RUNNING TEAM II ŁUKASZ KOSZCZUK  
B260 CAS TEAM MACIEJ KAJRUKSZTO  
A193 P&G Running Team Targówek #1 MACIEJ MISZKURKA  
A192 P&G Running Team Targówek #2 MACIEJ MISZKURKA  
A260 Wolni i Wściekli :) MACIEJ GÓRTOWSKI  
B259 PFR Ventures MACIEJ POLAK  
A209 Minds & Roses #2 MACIEJ SZPIL  
B175 Żywcem zabiegani 2.0 - oddział Południe. MACIEJ OZIMIŃSKI  
- Arup A MACIEJ KOŁODZIEJSKI  
- Arup B MACIEJ KOŁODZIEJSKI  
A189 P&G Running Team Targówek #3 MACIEJ MISZKURKA