XVI Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
A137 Alior Running Team DAMIAN MICHALSKI  
- eAzymut.pl Team 1 KRZYSIEK BRZĄKALSKI  
- ORPEA. DYNAMICZNI – ELASTYCZNI MAGDALENA ŻELAZKO  
- #bigly ANNA ROZHNYATOVSKA  
- CFE Polska RYSZARD WOJCIECHOWSKI  
A129 Nielsen IQ 2 MICHAŁ PATAJ  
A136 Nielsen IQ 3 MICHAŁ PATAJ  
- Drukarnia Perfekt S.A. ANDRZEJ NEJMAN  
- Małolat Team KAMIL GRZYBOWSKI  
- MSportowcy MALGORZATA SZUKALSKA-WRONA  
B153 HYC ANDRZEJ ROGULSKI  
- BlackMamba MICHAŁ STOLARSKI  
B104 UNILOGO RUNNING TEAM V JULIA SIELICKA  
B103 UNILOGO RUNNING TEAM VI JULIA SIELICKA  
A186 KB Wyszków KUCYKI MAGDALENA NIZIŃSKA  
B121 Novo Nordisk 7 JACEK NAGLER  
B120 Novo Nordisk 8 JACEK NAGLER  
- MVP TAX Team RADOSŁAW MAĆKOWSKI  
- ASG ANNA RAMOCKA  
- Boxing Team Nosir ZOFIA GÓRNAŚ  
A113 AKS Polonia Warszawa MAŁGORZATA WALENDZIEWSKA  
- Bractwo Biegowe BGK 3 MICHAŁ JAMBOR  
- Bractwo Biegowe BGK 4 MICHAŁ JAMBOR  
A128 Averbit ANNA GRYGIERCZYK  
A104 PZU Sport Team 1 DAREK KNYCHAS  
A103 PZU Sport Team 2 DAREK KNYCHAS  
A185 PrzeBączki HUBERT BĄK  
- PRA HS Błyskawica GRZEGORZ SATOŁA  
A112 AKS Polonia Warszawa II MAŁGORZATA WALENDZIEWSKA  
- Wydział Chemii UW MARCIN KARBARZ  
- Wesoła Gromadka Kubusia Puchatka ROBERT AKSAMITOWSKI  
A235 Klub Biegacza Eneria #2 KAROLINA ŚLUSARCZYK  
B292 KUKE DUW AGNIESZKA WIERZBICKA  
B291 KUKE Biegnie AGNIESZKA WIERZBICKA  
B129 AARSLEFF One Team MARLENA GOŁOFIT  
A195 ALDEspeed 1 MAŁGORZATA MELLIN  
A194 ALDEspeed 2 MAŁGORZATA MELLIN  
- LOT Siatka i Alianse WOJCIECH WORONA  
- oaza-swanna.info PAWEŁ ZASTOCKI  
- TRUCHT TARCHOMIN TEAM KRZYSZTOF PRĘDOTA  
A305 Run a LOT - piloci JERZY STYPA  
B111 Bezlitośni MAGDALENA KŁĘK  
B112 RENAULT - PASSION FOR LIFE 3 MAREK DADAN  
- Bractwo Biegowe BGK 7 MICHAŁ JAMBOR  
B290 TopLine Power Runners MICHAŁ ZIMIŃSKI  
B209 Trendsetters TOMASZ JARMUŁ  
B284 Xelion MARCIN KULA  
B283 FTC Razem KAZIMIERZ KONARSKI  
- Ministerstwo Rozwoju 1 CEZARY MALISZEWSKI  
- KMD Running Team MARCIN SIERANT  
B282 HL Team JUSTYNA ROGUS  
- Skarpety do Mety MAGDALENA WAWRZYNIAK  
- WYSOKIE CIŚNIENIE na bieganie ANNA WIŚNIEWSKA - MROSLA  
- Purina ANDRZEJ KOZŁOWSKI  
A154 Czerwone koguty I KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
A153 Czerwone koguty II KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
- Czerwone koguty III KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
- Filmweb MONIKA PIASECKA  
- Parexel #4 KAROL KNAPIK  
A257 PFR Orły ALEKSANDER OZIEWICZ  
- Shop Dent KRZYSZTOF GAŁKA  
A121 Cogit RADEK KOZIEJA  
A193 P&G Running Team Targówek #1 MACIEJ MISZKURKA  
A304 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych 1 MAGDALENA MALCZEWSKA  
B276 INTER EUROPOL MARTYNA WIECZOREK  
B275 INTER EUROPOL MARTYNA WIECZOREK  
- LOGISTYKA OBI EWA BOJAR  
- Medicover Runners I JACEK WICHOWSKI  
A145 Danske Bank 1 MACIEJ SEMENIUK  
A144 Danske Bank 2 MACIEJ SEMENIUK  
A234 The Luzers Girls KATARZYNA CZWARTOSZ-LIBER  
- RDCP I MARTA MEDREK  
- RDCP II MARTA MEDREK  
- ZA MNĄ ŁUKASZ TULIK  
- MODIW Sport Group ANDRZEJ POTASZ  
B274 Deloitte Legal OLA PETRUK  
- JEST MOC JOANNA MODLIBOREK  
- JEST ENERGIA JOANNA MODLIBOREK  
A120 Run BNP Paribas MICHAŁ KLIMA  
- Centrum Medyczne Żelazna - Żelazna Grupa Biegowa 3 PAWEŁ FRĄCZAK  
- Schenker Technology Center (2020 / nieaktywna) GRZEGORZ GALA  
- OBI TYCHY 049 ŁUKASZ PUSTUŁKA  
A177 SWO SAP Team 1 SEBASTIAN MACIEJEWSKI  
- Compensa Aktywni MAREK BARANOWSKI  
- SOFTSOL Active Team KONRAD MATYJASIAK  
- Nordea team 2 ERWIN PRUŚ  
B268 LI-ION EWA GRZEBSKA  
- FizjoAktywni MATEUSZ ŻUŁAWNIK  
- OBI 019 I ARKADIUSZ CHŁAPEK  
- OBI 019 II ARKADIUSZ CHŁAPEK  
- XTB Running Team TOMASZ GOGOL  
- Schenker Technology Center (2020 / nieaktywna) GRZEGORZ GALA  
- Centrum Medyczne Żelazna - Żelazna Grupa Biegowa 4 PAWEŁ FRĄCZAK  
- LOT - Lack Of Training PIOTR ŻUK  
- Test TEST TEST  
B267 GMV Run! #1 KRYSTYNA MACIOSZEK  
- DHL Global Forwarding III PAULINA BUDZEŃ  
- Deloitte Adventure Team TP WOJCIECH REWCZUK  
- Drunk Samurai B YOHEI WATANABE  
- 7N ALEKSANDRA MARIANEK  
- 7N-1 ALEKSANDRA MARIANEK  
B137 Szkoła Pitagoras Nadarzyn LESZEK OSSOWSKI  
B201 Rembertów Team 1 ANNA KRÓLICZEK  
A169 UL International Polska KATARZYNA KRYPA  
A171 UL Field Engineer Team KATARZYNA KRYPA  
B128 Tylko biegam MAGDALENA KOWALCZYK  
A268 Exatel Running Team BARTOSZ BOROWSKI  
- HIAB WOOMEN ALEKSANDRA WOJCIECHOWSKA  
- STRABAG Real Estate ŁUKASZ CIESIELSKI  
- HIAB WOW MEN ALEKSANDRA WOJCIECHOWSKA  
- Henkel Running Team 1 IWONA SEREMAK  
B258 PMV TOMASZ LIBERKA  
- EcoVadis Finco PAWEŁ WUJCZYK  
- EcoVadis BTS PAWEŁ WUJCZYK  
- EcoVadis PAWEŁ WUJCZYK  
B257 HTL-STREFA RUNNERS 1 KATARZYNA MAĆKIEWICZ  
A170 Biegaj z Ursusem MARCIN ADAMCZYK  
B136 Deloitte Adventure Team - Ekipa z Kropki PAULINA JASZCZUR  
- RunnersHut DAMIAN SZALEWICZ  
- EY 1 ANETA LEMIESZ  
- EY 2 ANETA LEMIESZ  
- EY 3 ANETA LEMIESZ  
- webinterpreciaki KAROLINA ŁĄCZKA  
- lubie kwiatki MAGDALENA FRĄCZAK  
- LS World RUN PAWEŁ BUGAJSKI  
B225 Ferrero Team IV ANDRZEJ STANASZEK  
- Arval Run Team ALEKSANDRA SZMUK  
- Arval Run Team II ALEKSANDRA SZMUK  
- NDI 1 ANNA NEUMANN  
B193 Bell 2 BOGUSŁAWA MAJER  
A218 PKP Energetyka II GRZEGORZ SIWEK  
A219 PKP Energetyka III GRZEGORZ SIWEK  
A244 Performance Media Team ROBERT RYDZ-MOŚCICKI  
A162 SKS Poziomki JUSTYNA PLUTA  
A266 Schenker Technology Center - Blue GRZEGORZ GALA  
A163 Biegniemy dla Ukrainy PAWEL SMIGIELSKI  
B162 Accenture Team One MACIEJ BLOCH  
A210 Minds & Roses #1 MACIEJ SZPIL  
B226 RCTMs ADAM BURDAN  
- RCTMs II ADAM BURDAN  
B161 PKP Intercity Running Team MICHAŁ PIOTROWSKI  
A178 LIPIEC RUNNING TEAM 1 TOMASZ LIPIEC  
A179 LIPIEC RUNNING TEAM 2 TOMASZ LIPIEC  
A211 Napollo ANDRZEJ WILK  
A187 Logwin Team MACIEJ URBAŃSKI  
A334 W Tempie InterRisk ANNA KRAJEWSKA-HOROSZ  
A202 Danske Bank 4 MACIEJ SEMENIUK  
A203 Danske Bank 5 MACIEJ SEMENIUK  
B178 Optima Cardio 4 MARCIN PALACZ  
A226 ŁPMPWP PIOTR KNĄBER  
- Tu się biega PIOTR ŻUBIŃSKI  
B144 TU SIĘ BIEGA PIOTR ŻUBIŃSKI  
B145 MBB BOGUSŁAW BROŻYNA  
A322 TripleA ADRIAN OKUROWSKI  
- Citi HRSS Prosta do celu #better #stronger #together MARCIN BUGOWSKI  
- ForDziki z Plaży SYLWIA BRODOWSKA  
A227 Makabi Warszawa Team Bet MARCIN LASKOWSKI  
A283 MicroStrategy PIOTR JANASZEK  
A303 T-Mobile Running Team 1 AGNIESZKA SZAJEWSKA  
A321 CARLSBERGOWA GRUPA SPORTOWA 1 MICHAŁ SZYMAŃSKI  
B154 Grupa Biegowa UM W-wa Ratusz WOJCIECH STASZEWSKI  
A267 Schenker Technology Center - Yellow GRZEGORZ GALA  
A291 Flexi Solutions RENATA KOPYCZYŃSKA  
A245 Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych TOMASZ SKUZA  
A246 NAWAtaha MARTA BARZAŁ  
A247 Turma da Monica RICARDO ALMEIDA  
A248 Turma do Cebolinha RICARDO ALMEIDA  
A284 MicroStrategy Consulting PIOTR JANASZEK  
A258 Spartanie Dzieciom PRZEMYSŁAW KARCZEWSKI  
A259 12tri.pl 2 WERONIKA ZIELIŃSKA  
B177 CLV Bohaterki team 2 MIROSŁAW BRODOWSKI  
B185 ClientEarth Prawnicy dla Ziemi KAMILA DRZEWICKA  
A275 Rozbiegany Piastów MAŁGORZATA RĘDZIŃSKA  
A317 KOMPLUS BARTŁOMIEJ DOMAŃSKI  
B169 Drunk Samurai KENICHI MATSUYAMA  
B170 Drunk Samurai TEPPEI IZUMI  
A276 Allegro ŁUKASZ MAMIŃSKI  
A292 Bauer Running Team MONIKA PALUCH  
B202 ALTO RUN TEAM 2 MAGDALENA PAPIERZ  
B210 ERGO Hestia Running Team III BASIA ŚWIDZIŃSKA-SZWED  
A302 Decerto Team EW KOŁACZYŃSKA`  
A301 Decerto Team EW KOŁACZYŃSKA`  
A336 Bractwo Biegowe BGK 2 AGNIESZKA GUSZPIT  
A319 DECATHLON DAF TEAM KATARZYNA KACZOR  
A337 KMD Running Club MICHAŁ BRZUSZKIEWICZ  
B186 RUNNAIRS Łukasiewicz-ILOT Team AGNIESZKA KALINOWSKA  
A335 Bractwo Biegowe BGK 3 AGNIESZKA GUSZPIT  
A338 Good Ekipa AGNIESZKA SIERMIŃSKA  
B217 Żywcem Zabiegani 2.0_HQ MICHAŁ KUCZEROWSKI  
A318 T-Mobile Running Team 3 AGNIESZKA SZAJEWSKA  
B234 EY Biega ANETA LEMIESZ  
A350 e-kręgowce POLINA BYKOVSKAIA  
B211 Run 4 Fun - L’Oréal Running Team IV DANIEL WIERZBICKI  
B219 Fiserv Runners MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
B218 CRIDO Drużyna MARIETTA WRÓBLEWSKA  
B194 OMD TEAM ADAM MATWIJCZYK  
B203 NetRunners MARCIN MICHAŁOWSKI  
B235 Eracent Running Team PAWEŁ ROGOZINSKI  
B227 DLL - Biegam z Wrzaskiem JOANNA MODLIBOREK  
B233 Żórawski Team I JAROSŁAW ŻÓRAWSKI