XVI Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
- XXXX ALICJA SOBCZAK  
- Parexel #2 KAROL KNAPIK  
A175 Polska Press Grupa MARCIN MONIK  
A108 Nielsen Media 1 ANDRZEJ IGNATOWICZ  
A142 KB WYSZKÓW YOUNG&OLD MAŁGORZATA WYSZYŃSKA  
A126 Nielsen IQ 1 MICHAŁ PATAJ  
A125 Zalewscy MARCIN ZALEWSKI  
A134 Nielsen IQ 5 MICHAŁ PATAJ  
A133 Nielsen IQ 6 MICHAŁ PATAJ  
B126 Novo Nordisk 2 JACEK NAGLER  
- ORPEA. STAFF SKOKOWY MAGDALENA ŻELAZKO  
B125 Novo Nordisk 3 JACEK NAGLER  
- ORPEA. MazoTim MAGDALENA ŻELAZKO  
- PEMES Automatycy MICHAL KUCZKOWSKI  
- PEMES Konstruktorzy MICHAL KUCZKOWSKI  
B299 Stryker Medical Team MARIANNA SLAWINSKA  
- PEMES Warsztat MICHAL KUCZKOWSKI  
A160 eXteam ANTONI WARSZAWIK  
B298 Yokogawa Runners TOMASZ DZIUBANY  
B108 UNILOGO RUNNING TEAM I JULIA SIELICKA  
B101 UNILOGO RUNNING TEAM VIII JULIA SIELICKA  
B118 Novo Nordisk 10 JACEK NAGLER  
- Pratt&Whitney Kalisz 1 MARIUSZ PERA  
- Pratt&Whitney Kalisz 2 MARIUSZ PERA  
- Pratt&Whitney Kalisz 3 MARIUSZ PERA  
- Pratt&Whitney Kalisz 4 MARIUSZ PERA  
- Pratt&Whitney Kalisz 5 MARIUSZ PERA  
A281 Schweppes AGATA RAFAŁOWSKA-KOCIĘBA  
A280 Orangina AGATA RAFAŁOWSKA-KOCIĘBA  
B191 TOPSIL WOJCIECH MĄKA  
A242 Dynamo Kołomyja KATARZYNA GRABOWSKA  
B150 Żubrówkownicy EWA SZLĘK  
- Syneos Health I ADAM BURDAN  
- Performance Team 1 ROBERT RYDZ-MOŚCICKI  
- PZU Sport Team - Dziewczyny DAREK KNYCHAS  
- Syenos Health II ADAM BURDAN  
- BNPP Athletes Union KRZYSZTOF KOROL  
- Teleperformance MARKO OMELYASH  
- Black Mamba MICHAŁ PLASKOTA  
- Bractwo Biegowe BGK 5 MICHAŁ JAMBOR  
- Bractwo Biegowe BGK 6 MICHAŁ JAMBOR  
A183 SQUADRA AZZURRA DANILO FERRARIS  
B289 Studiotech Poland KRZYSZTOF NAROJCZYK  
B288 ExpressMap - wydawnictwo turystyczne RAFAŁ TYKSIŃSKI  
B287 ALTO RUN TEAM EWA WESOŁOWSKA  
- NatWest 1 JACEK KAPŁON  
- NatWest 2 JACEK KAPŁON  
- NatWest 3 JACEK KAPŁON  
- NatWest 4 JACEK KAPŁON  
B281 OLX RUNNING TEAM MATEUSZ OCHRYMOWICZ  
B280 OLX RUNNING TEAM #2 MATEUSZ OCHRYMOWICZ  
- Gide Błyskawice IWONA REK  
- OIRP w Warszawie 2 JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
- OIRP w Warszawie 3 JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
- OIRP w Warszawie 4 JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
- Lirene Running Team INGA JAROSZ-WAWRYNIUK  
B279 Coface Poland 1 PAWEŁ TOBIS  
A168 AegonRun 1 RENATA JAKUBISIAK  
A167 AegonRun 2 RENATA JAKUBISIAK  
A256 PFR Sokoły ALEKSANDER OZIEWICZ  
A192 P&G Running Team Targówek #2 MACIEJ MISZKURKA  
A141 TriWawa Wise Masters FILIP WOŁOWSKI  
- Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych 2 MAGDALENA MALCZEWSKA  
- Grupa Biegowa UM W-wa 1 PRZEMYSŁAW KIJANOWSKI  
- Grupa Biegowa UM W-wa 2 KATARZYNA BANASIK  
A109 KPMG Running Team 2 AGATA DORCZUK  
A331 NASK SA ROBERT CIESIELSKI  
A101 Friends ALEKSANDRA MIKLAS  
- Sage X3 DOROTA ŚNIEG  
- Sage A DOROTA ŚNIEG  
- SANTANDER BANK - KOMPLETNI AMATORZY MARCIN MAKULEC  
- Sage S SYLWIA SMOCZYŃSKA  
- Sage B SYLWIA SMOCZYŃSKA  
- RTB House ANETA PARYS  
- Runnero Team ROMAN KOLEŚNIK  
- PKO Pędzące Mokasyny ALBERT FOKT  
- Ministerstwo Sprawiedliwości BA BO BDG DKO BOGUSŁAW MOCHNIEJ  
- Centrum Medyczne Żelazna - Żelazna Grupa Biegowa 1 PAWEŁ FRĄCZAK  
B273 GEOalpin team LECH SALONI  
- Carrefour Running Team IT KATARZYNA SZCZYGLAK  
B272 GGLegal KATARZYNA RYMARZ  
- Polka Sport Girls I KASIA PÓŁTORAK  
- Polka Sport Girls II KASIA PÓŁTORAK  
A272 TiVo Running Team 1 PAWEŁ KODA  
B166 TiVo Running Team Android PAWEŁ KODA  
A191 Gilead Sciences Poland ŁUKASZ RUTKOWSKI  
B271 BBI Development GRZEGORZ KWIECIEŃ  
- SAVANGARD ANNA KOSMALA  
- LOT OCC ADRIANNA TOMASZÓW  
- Auto Plaza Team MARTA KUNCIKOWSKA  
- Uniqa Runners 1 JAN BORWIN  
- Uniqa Runners 2 JAN BORWIN  
A232 Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. 1 PAULINA TARASZEWSKA  
A231 Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. 2 PAULINA TARASZEWSKA  
- Carrefour Running Team Marketing KATARZYNA SZCZYGLAK  
- Carrefour Running Team Usługi Finansowe KATARZYNA SZCZYGLAK  
- SpeedApp Team ALICJA FOLGA  
- w tempie InterRisk 1 WANDA KUREK  
- W tempie InterRisk 2 WANDA KUREK  
B208 Nestle IT BARTOSZ FILIPOWICZ  
A118 Capco Alpha RADOSŁAW KRZEPKOWSKI  
A117 Meta już blisko OLEH KASHIVSKYY  
- Inżynieria Materiałowa WAT JOANNA SZYMAŃSKA  
- KB Krokus Kwiatkowice MARIAN ŻUKOWSKI  
- Angry Bubbles STEFAN VETRILA  
- Uskrzydleni TOMASZ BOJANOWSKI  
- DHL Global Forwarding I PAULINA BUDZEŃ  
B263 GO4ENERGY ANDRZEJ MORUŃ  
B262 Siemens Digital Industries Software EWELINA AUGUSTYNIAK  
- Łydka Bankiera PIOTR NADOLNY  
B134 COLLINS AEROSPACE - KALISZ MAGDALENA KAŹMIERCZAK  
- GO Siemens! ADAM FRANK  
- KMD Running Team II MARCIN SIERANT  
- Biedronka Fake KAROLINA STRZEMIECZNA  
- Biedronka Biega Fake III JUSTYNA KLECZAJ  
- Fake2 KAROLINA STRZEMIECZNA  
- Słuchmed Team B TOMASZ PILIPCZUK  
- Psychorun Team I MAGDALENA WALENCZAK  
B255 REAL SME PKO BP TEAM PIOTR PAZDAN  
B207 AKTYWNI DARIA RUCIŃSKA  
B190 Logistics Storm ARKADIUSZ JÓŹWIAK  
- CATRacers MAGDALENA GĄSIEWSKA  
- Alfasigma Polska 1 ŁUKASZ DĄBROWSKI  
- Alfasigma Polska 2 ŁUKASZ DĄBROWSKI  
B254 Bird & Bird MARCIN GROCHOWSKI  
A330 Sportgas RunningTeam KRZYSZTOF WOJDALSKI  
- Apleona - Wildcats I MILENA OKUŃ-WIŚNIEWSKA  
- Apleona - Wildcats II MILENA OKUŃ-WIŚNIEWSKA  
A329 Marchewkowa Banda PIOTR JAROSZEK  
- Strabag Team MICHAŁ ŁOBACZ  
- TouK Team ADAM CIOŁKOWSKI  
- BASF Mocni Razem MAREK CZAJKOWSKI  
A150 Starzy znajomi DARIUSZ TURLEJ  
- BASF Polska Lejdis MAREK CZAJKOWSKI  
B224 Ferrero Team III ANDRZEJ STANASZEK  
B223 Ferrero Team II ANDRZEJ STANASZEK  
- Bell 3 BOGUSŁAWA MAJER  
A151 PIAP Space Runners MICHAŁ PAWŁOWSKI  
- swanna.waw.pl/ PAWEŁ ZASTOCKI  
- LeeWrangler - Truchtacze PIOTR CIECIELĄG  
- Piwoński Budujemy KAMIL RYBINSKI  
A159 Candellux speed of light ANETA KRUSZEWSKA  
B117 Soplicowianie KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
B133 Prokuratoria Generalna - DOPI MAGDALENA KAJKOWSKA-GRATYS  
A176 Palo Alto Networks MICHAŁ KOZŁOWSKI  
A184 SWO SAP Team II SEBASTIAN MACIEJEWSKI  
A199 JTENDO ANDRZEJ TRAWIŃSKI  
A208 Nazwa do ustalenia BARTŁOMIEJ SŁAWIŃSKI  
B142 DHL Global Forwarding nr 1 ANNA GLIB  
B141 DHL Global Forwarding nr 2 ANNA GLIB  
A215 4fun PATRYK BUDKOWSKI  
A200 Pierogi Adamusa DOROTA TRAWICKA  
A207 BOŚ Green Team ANETA STELMASZCZYK  
B183 Optima Cardio 6 MARCIN PALACZ  
B182 Optima Cardio 7 MARCIN PALACZ  
A344 Bluesoft MICHAŁ ŁUBIAN  
A149 TO NATURALNE MAŁGORZATA NIEDZIÓŁKA  
A216 Quick Razors NIKOLAUS CIESLINSKI  
A223 Siła Peletonu KAROLINA CHODOWIEC  
A224 12tri.pl 1 WERONIKA ZIELIŃSKA  
A243 ObiegUWka MARTA ZALESKAYA-HERNIK  
A240 HM Lecimy RAFAŁ ŁAZUR  
A264 Sandoz Running Team 2 AGATA WIELOGÓRSKA  
B199 Nie znamy się MARCIN NOWAKOWSKI  
A241 SKANSKA team MAGDALENA MATRAS-WNĘT  
A299 Cartrack Team IWO KAMIŃSKI  
B159 GKS Andrzejewo KAMIL RYBINSKI  
A262 CTP ANNA ZEGAR  
B158 DHL Global Forwarding nr 3 ANNA GLIB  
A255 AI Clearing DARIUSZ CIEŚLA  
A254 Sunday Runners MAGDALENA GWIAZDOWSKA  
B167 Żywcem Zabiegani 2.0_WARKA DANIELA NOWAK  
A263 Savangard JAKUB MICHALIK  
A273 Parexel #2 MAREK SKŁADANOWSKI  
B232 Gazele z AWF ANNA KADŁUBOWSKA  
B175 Żywcem zabiegani 2.0 - oddział Południe. MACIEJ OZIMIŃSKI  
A289 ZAPALENIE PŁUC DANIEL ŁAZUGA  
B174 Big Bad Wolf PAWEŁ DURYS  
A288 Drużyna M2 FRANCISZEK KALIŃSKI  
A298 T-mobile Running Team 2 BEATA PIELACHOWSKA  
A300 Zwierzaki PRZEMYSŁAW KRUGLEJ  
A110 Obiboki 013 POLINA BYKOVSKAIA  
A311 #wkOBIetachsiła POLINA BYKOVSKAIA  
A312 bor OBIKI POLINA BYKOVSKAIA  
A313 Kantar Runners MAŁGORZATA WLAZŁA  
A348 Tyskie Debeściaki POLINA BYKOVSKAIA  
A347 OBI 007 POLINA BYKOVSKAIA  
A346 OBI 065+077 POLINA BYKOVSKAIA  
- OBI 065 POLINA BYKOVSKAIA  
A345 OBI Toruń POLINA BYKOVSKAIA  
A314 12tri.pl 3 WERONIKA ZIELIŃSKA  
A315 WT RUNNERS ANNA SUWIŃSKA (NYKAZA)  
- DHL Run Club ANETA FABIANSKA  
A328 PEKABEX Mszczonów JANUSZ KOWALSKI  
A332 Savills team MAGDALENA GĄSKA  
B200 Mukainada MACIEJ HOCHMAN  
B215 TBS Warsaw DOROTA SYNOWIEC  
B216 Bibby Run Team BARBARA DZIDA  
B242 Tatra Running Coach Kuba JAKUB WIŚNIEWSKI  
B231 Colliers MAŁGORZATA CIECHANOWSKA