XVI Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
A407 Pędziwiatry BV DANIEL MITKOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 200 zł
A406 BOX FORCE ONE JAROSŁAW ŁUKOW Biegam Dobrze! - przejdź do strony
110% / 1 100 zł
A405 Ogniste buty KBJ MARCIN JASIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A404 IESE Running 1 JOSE GOZALBO Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A403 Parexel #1 MAREK SKŁADANOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
110% / 1 100 zł
A402 Aniołki Daniela DANIEL FILOCHOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A401 ASB Poland KATARZYNA CHAJĘCKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
110% / 1 100 zł
A350 e-kręgowce POLINA BYKOVSKAIA  
A349 OBI Pomarańczowe Huragany POLINA BYKOVSKAIA  
A348 Tyskie Debeściaki POLINA BYKOVSKAIA  
A347 OBI 007 POLINA BYKOVSKAIA  
A346 OBI 065+077 POLINA BYKOVSKAIA  
A345 OBI Toruń POLINA BYKOVSKAIA  
A344 Bluesoft MICHAŁ ŁUBIAN  
A343 OBI TYCHY 049 POLINA BYKOVSKAIA  
A342 039 POLINA BYKOVSKAIA  
A341 OBI Centrala POLINA BYKOVSKAIA  
A340 Hewleciki JOLANTA LEWANDOWSKA  
A339 Flex & Nimble SZYMON MATUSIAK  
A338 Good Ekipa AGNIESZKA SIERMIŃSKA  
A337 KMD Running Club MICHAŁ BRZUSZKIEWICZ  
A336 Bractwo Biegowe BGK 2 AGNIESZKA GUSZPIT  
A335 Bractwo Biegowe BGK 3 AGNIESZKA GUSZPIT  
A334 W Tempie InterRisk ANNA KRAJEWSKA-HOROSZ  
A333 OLX GROUP TEAM KRZYSZTOF ŁOPĄG  
A332 Savills team MAGDALENA GĄSKA  
A331 NASK SA ROBERT CIESIELSKI  
A330 Sportgas RunningTeam KRZYSZTOF WOJDALSKI  
A329 Marchewkowa Banda PIOTR JAROSZEK  
A328 PEKABEX Mszczonów JANUSZ KOWALSKI  
A327 GS & Friends MIGUEL PAULINO  
A326 NATIONALE NEDERLANDEN RUNNING TEAM II ŁUKASZ KOSZCZUK  
A325 Drużyna MFiPR KATARZYNA KIELCZYK  
A324 Pędziwiatry BV II DANIEL MITKOWSKI  
A323 adidas Runners Warsaw MARCELINA KOPKA  
A322 TripleA ADRIAN OKUROWSKI  
A321 CARLSBERGOWA GRUPA SPORTOWA 1 MICHAŁ SZYMAŃSKI  
A319 DECATHLON DAF TEAM KATARZYNA KACZOR  
A318 T-Mobile Running Team 3 AGNIESZKA SZAJEWSKA  
A317 KOMPLUS BARTŁOMIEJ DOMAŃSKI  
A316 Panasonic Running Team AGNIESZKA BARAŃSKA  
A315 WT RUNNERS ANNA SUWIŃSKA (NYKAZA)  
A314 12tri.pl 3 WERONIKA ZIELIŃSKA  
A313 Kantar Runners MAŁGORZATA WLAZŁA  
A312 bor OBIKI POLINA BYKOVSKAIA  
A311 #wkOBIetachsiła POLINA BYKOVSKAIA  
A310 SGW - Silni Gotowi Wytrzymali KATARZYNA BORUTA  
A309 CORDIA NATALIA JAKIMOW  
A308 DeAgostini PAULINA KUREK  
A307 Sotrender happy JAREK NOWICKI  
A306 Running Photons WITOLD SYRWID  
A305 Run a LOT - piloci JERZY STYPA  
A304 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych 1 MAGDALENA MALCZEWSKA  
A303 T-Mobile Running Team 1 AGNIESZKA SZAJEWSKA  
A302 Decerto Team EW KOŁACZYŃSKA`  
A301 Decerto Team EW KOŁACZYŃSKA`  
A300 Zwierzaki PRZEMYSŁAW KRUGLEJ  
A299 Cartrack Team IWO KAMIŃSKI  
A298 T-mobile Running Team 2 BEATA PIELACHOWSKA  
A297 Future Mind ANNA GĄSIOROWSKA  
A296 NATIONALE NEDERLANDEN RUNNING TEAM ŁUKASZ KOSZCZUK  
A295 Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny KAMIL GALA  
A294 Sandoz Running Team 3 AGATA WIELOGÓRSKA  
A293 Ascensia Diabetes Care PATRYCJA CEDRO  
A292 Bauer Running Team MONIKA PALUCH  
A291 Flexi Solutions RENATA KOPYCZYŃSKA  
A290 Moderna MARTYNA PISKORSKA  
A289 ZAPALENIE PŁUC DANIEL ŁAZUGA  
A288 Drużyna M2 FRANCISZEK KALIŃSKI  
A287 No Limit ŁUKASZ SIEDLECKI  
A286 LeeWrangler - Szybkobiegacze PIOTR CIECIELĄG  
A285 LeeWrangler - Wolnobiegacze PIOTR CIECIELĄG  
A284 MicroStrategy Consulting PIOTR JANASZEK  
A283 MicroStrategy PIOTR JANASZEK  
A282 SWO Team MARIA WOLIŃSKA  
A281 Schweppes AGATA RAFAŁOWSKA-KOCIĘBA  
A280 Orangina AGATA RAFAŁOWSKA-KOCIĘBA  
A279 ALTO RUN TEAM 1 MAGDALENA PAPIERZ  
A278 SwingDev MAGDA PALICHLEB  
A277 KS Lemiesz Team ANETA LEMIESZ  
A276 Allegro ŁUKASZ MAMIŃSKI  
A275 Rozbiegany Piastów MAŁGORZATA RĘDZIŃSKA  
A274 FibriTech Runners Team MICHAŁ ZIÓŁKOWSKI  
A273 Parexel #2 MAREK SKŁADANOWSKI  
A272 TiVo Running Team 1 PAWEŁ KODA  
A271 TiVo Running Team 2 PAWEŁ KODA  
A270 TiVo Running Team 3 PAWEŁ KODA  
A269 PAYBACK PAWEŁ ŁOKAJ  
A268 Exatel Running Team BARTOSZ BOROWSKI  
A267 Schenker Technology Center - Yellow GRZEGORZ GALA  
A266 Schenker Technology Center - Blue GRZEGORZ GALA  
A265 Sandoz Running Team 1 AGATA WIELOGÓRSKA  
A264 Sandoz Running Team 2 AGATA WIELOGÓRSKA  
A263 Savangard JAKUB MICHALIK  
A262 CTP ANNA ZEGAR  
A261 BH Poland MAREK KAMIŃSKI  
A260 Wolni i Wściekli :) MACIEJ GÓRTOWSKI  
A259 12tri.pl 2 WERONIKA ZIELIŃSKA  
A258 Spartanie Dzieciom PRZEMYSŁAW KARCZEWSKI  
A257 PFR Orły ALEKSANDER OZIEWICZ  
A256 PFR Sokoły ALEKSANDER OZIEWICZ  
A255 AI Clearing DARIUSZ CIEŚLA  
A254 Sunday Runners MAGDALENA GWIAZDOWSKA  
A253 Hufiec Warszawa Ochota BARBARA CZERNECKA  
A252 WETERANI RP PIOTR NOWICKI  
A250 KUKE Finance Team MARCIN KOPEĆ  
A249 DzikurCrew DOMINIKA KOPCZYŃSKA  
A248 Turma do Cebolinha RICARDO ALMEIDA  
A247 Turma da Monica RICARDO ALMEIDA  
A246 NAWAtaha MARTA BARZAŁ  
A245 Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych TOMASZ SKUZA  
A244 Performance Media Team ROBERT RYDZ-MOŚCICKI  
A243 ObiegUWka MARTA ZALESKAYA-HERNIK  
A242 Dynamo Kołomyja KATARZYNA GRABOWSKA  
A241 SKANSKA team MAGDALENA MATRAS-WNĘT  
A240 HM Lecimy RAFAŁ ŁAZUR  
A239 HM Lecimy RAFAŁ ŁAZUR  
A238 T-Mobile Running Team BEATA PIELACHOWSKA  
A237 Moje 5 składników KRZYSZTOF SOKALSKI  
A236 Klub Biegacza Eneria #1 KAROLINA ŚLUSARCZYK  
A235 Klub Biegacza Eneria #2 KAROLINA ŚLUSARCZYK  
A234 The Luzers Girls KATARZYNA CZWARTOSZ-LIBER  
A233 Axa Running Team KRZYSZTOF GÓRAJ  
A232 Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. 1 PAULINA TARASZEWSKA  
A231 Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. 2 PAULINA TARASZEWSKA  
A230 KOKOSZKA36TEAM ALEKSANDRA ZIELIŃSKA  
A229 PepsiCo On The Run KUBA WOŹNIAK  
A228 Kebab Gang DANIEL TYMIŃSKI  
A227 Makabi Warszawa Team Bet MARCIN LASKOWSKI  
A226 ŁPMPWP PIOTR KNĄBER  
A225 Byle do przodu. ADAM JARMUŻEWSKI  
A224 12tri.pl 1 WERONIKA ZIELIŃSKA  
A223 Siła Peletonu KAROLINA CHODOWIEC  
A222 Sii Running Team KATARZYNA DOMAŃSKA  
A221 Team ZabieganeDni DOROTA SIERECKA  
A220 PKP Energetyka IV GRZEGORZ SIWEK  
A219 PKP Energetyka III GRZEGORZ SIWEK  
A218 PKP Energetyka II GRZEGORZ SIWEK  
A217 KUKE Team PAWEŁ IWANOWSKI  
A216 Quick Razors NIKOLAUS CIESLINSKI  
A215 4fun PATRYK BUDKOWSKI  
A214 Norton Rose Fulbright - Easy ARTUR JOŃCZYK  
A213 GaleriaKostki.pl GRZEZGORZ KAZIMIERSKI  
A212 ŻÓRAWSKI TEAM JAROSŁAW ŻÓRAWSKI  
A211 Napollo ANDRZEJ WILK  
A210 Minds & Roses #1 MACIEJ SZPIL  
A209 Minds & Roses #2 MACIEJ SZPIL  
A208 Nazwa do ustalenia BARTŁOMIEJ SŁAWIŃSKI  
A207 BOŚ Green Team ANETA STELMASZCZYK  
A206 K.S.Celestyna i Przyjaciele IWONA MĄKOSZA  
A205 Accenture Research i Przyjaciele TOMASZ SŁONIEWSKI  
A204 SSW Smart Speedy Warriors MAGDALENA SUCHENEK  
A203 Danske Bank 5 MACIEJ SEMENIUK  
A202 Danske Bank 4 MACIEJ SEMENIUK  
A201 Danske Bank 3 MACIEJ SEMENIUK  
A200 Pierogi Adamusa DOROTA TRAWICKA  
A199 JTENDO ANDRZEJ TRAWIŃSKI  
A198 Solaris Optics KAMIL ŁĘCKI  
A197 Ingersoll Rand ADAM HOLNICKI-SZULC  
A196 SPECTRUM BRANDS TEAM IZABELA MATULKA  
A195 ALDEspeed 1 MAŁGORZATA MELLIN  
A194 ALDEspeed 2 MAŁGORZATA MELLIN  
A193 P&G Running Team Targówek #1 MACIEJ MISZKURKA  
A192 P&G Running Team Targówek #2 MACIEJ MISZKURKA  
A191 Gilead Sciences Poland ŁUKASZ RUTKOWSKI  
A190 Gilead Sciences Poland ŁUKASZ RUTKOWSKI  
A189 P&G Running Team Targówek #3 MACIEJ MISZKURKA  
A188 JSLEGAL KRYSTYNA JAKUBOWSKA  
A187 Logwin Team MACIEJ URBAŃSKI  
A186 KB Wyszków KUCYKI MAGDALENA NIZIŃSKA  
A185 PrzeBączki HUBERT BĄK  
A184 SWO SAP Team II SEBASTIAN MACIEJEWSKI  
A183 SQUADRA AZZURRA DANILO FERRARIS  
A182 Urząd Lotnictwa Cywilnego 2 PRZEMYSŁAW MAZAN  
A181 Urząd Lotnictwa Cywilnego 1 PRZEMYSŁAW MAZAN  
A180 Jelenie w terenie IZABELA JARZEMBOWSKA  
A179 LIPIEC RUNNING TEAM 2 TOMASZ LIPIEC  
A178 LIPIEC RUNNING TEAM 1 TOMASZ LIPIEC  
A177 SWO SAP Team 1 SEBASTIAN MACIEJEWSKI  
A176 Palo Alto Networks MICHAŁ KOZŁOWSKI  
A175 Polska Press Grupa MARCIN MONIK  
A174 Naprzód Młociny WIOLETTA CIEPLIŃSKA  
A173 Kombatanci VIKTORIIA LAZAREVA  
A172 StarNet Telecom Sp. z o. o. AGNIESZKA LEWCZUK  
A171 UL Field Engineer Team KATARZYNA KRYPA  
A170 Biegaj z Ursusem MARCIN ADAMCZYK  
A169 UL International Polska KATARZYNA KRYPA  
A168 AegonRun 1 RENATA JAKUBISIAK  
A167 AegonRun 2 RENATA JAKUBISIAK  
A166 AegonRun 3 RENATA JAKUBISIAK  
A165 MSD Running Club 1 PIOTR MIEDZIŃSKI  
A164 MSD Running Club 2 PIOTR MIEDZIŃSKI  
A163 Biegniemy dla Ukrainy PAWEL SMIGIELSKI  
A162 SKS Poziomki JUSTYNA PLUTA  
A161 eXteam II ANTONI WARSZAWIK  
A160 eXteam ANTONI WARSZAWIK  
A159 Candellux speed of light ANETA KRUSZEWSKA  
A158 Ministerstwo Rozwoju i Technologii 1 CEZARY MALISZEWSKI  
A157 MSD Running Club - team 1 PIOTR MIEDZIŃSKI  
A156 KB Wyszków DARIUSZ CIACH