XVI Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
- GT Runners #1 EWA ZAWADZKA  
- Syneos Health I ADAM BURDAN  
- Polka Sport Girls I KASIA PÓŁTORAK  
- PREVENITY AGNIESZKA ZEGADŁO  
- Inżynieria Materiałowa WAT JOANNA SZYMAŃSKA  
- NatWest 4 JACEK KAPŁON  
- FPL Team #Najsilniejsi KRZYSZTOF WRÓBEL  
- SANTANDER BANK - KOMPLETNI AMATORZY MARCIN MAKULEC  
- Black Mamba MICHAŁ PLASKOTA  
- Psychorun Team I MAGDALENA WALENCZAK  
- XXXX ALICJA SOBCZAK  
- NatWest 5 JACEK KAPŁON  
- Compensa Aktywni MAREK BARANOWSKI  
- PEMES Warsztat MICHAL KUCZKOWSKI  
- Słuchmed Team C TOMASZ PILIPCZUK  
- Uniqa Runners 2 JAN BORWIN  
- Biegnące Wieprze II RYSZARD RACZYŃSKI  
- PEMES Zarząd MICHAL KUCZKOWSKI  
- Nordea team 1 ERWIN PRUŚ  
- Alfasigma Polska 1 ŁUKASZ DĄBROWSKI  
- Biegnące Wieprze III RYSZARD RACZYŃSKI  
- Centrum Medyczne Żelazna - Żelazna Grupa Biegowa 3 PAWEŁ FRĄCZAK  
- Centrum Medyczne Żelazna - Żelazna Grupa Biegowa 1 PAWEŁ FRĄCZAK  
- S PIOTR CIECIELĄG  
- RDCP I MARTA MEDREK  
- Novo Nordisk 11 JACEK NAGLER  
- Charty z CMS 1 MONIKA KOZŁOWSKA  
- Catch us if you can ROBERT RUTKOWSKI  
- Arval Run Team ALEKSANDRA SZMUK  
- ForDziki z Plaży SYLWIA BRODOWSKA  
- One Pfizer 3 KATARZYNA BARANOW  
- XTB Running Team TOMASZ GOGOL  
- BNPP Athletes Union KRZYSZTOF KOROL  
- ORPEA. DYNAMICZNI – ELASTYCZNI MAGDALENA ŻELAZKO  
- Sześciopak MIKOŁAJ BORKOWSKI  
- Schenker Technology Center (2020 / nieaktywna) GRZEGORZ GALA  
- Benefit Systems Oddział Fitness MONIKA KANIAK  
- GE POWER POLAK JULITA  
- Kuryłowicz & Associates 2 AGATA GROCHOWSKA  
- Słuchmed Team A TOMASZ PILIPCZUK  
- Pratt&Whitney Kalisz 3 MARIUSZ PERA  
- DHL Global Forwarding I PAULINA BUDZEŃ  
- DziewczynyBiegnieMY MAGDALENA PREDKA  
- OBI 019 I ARKADIUSZ CHŁAPEK  
- RunnersHut DAMIAN SZALEWICZ  
- Panorama Obiekty Sportowe Sp. z o.o. ALICJA KĘPA  
- Warszawski Klub Rogatego Morsa JANUSZ RUTKOWSKI  
- Purina ANDRZEJ KOZŁOWSKI  
- DHL Global Forwarding II PAULINA BUDZEŃ  
- EY 1 ANETA LEMIESZ  
- Morsy Zielonka na biegu ARKADIUSZ ANDRUCZYK  
- LOT Siatka i Alianse WOJCIECH WORONA  
- Syncron I KAROLINA CHALIMONIUK  
- Spartanie Dzieciom ŁUKASZ ALEKSANDROWICZ  
- MVP TAX Team RADOSŁAW MAĆKOWSKI  
- Syncron II KAROLINA CHALIMONIUK  
- Ascensia Diabetes Care (nieaktywna) PATRYCJA CEDRO  
- Czerwone koguty III KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
- Enterprise Investors PAWEŁ BĄCZYŃSKI  
- Altkom 2 KAMILA BINKOWSKA  
- EY 5 ANETA LEMIESZ  
- HIAB WOOMEN ALEKSANDRA WOJCIECHOWSKA  
- ASG ANNA RAMOCKA  
- SAVANGARD ANNA KOSMALA  
- Eracent Relaks KRZYSZTOF MATYSKIEL  
- UPIK KANCELARIA ZBIGNIEW MINDA  
- EY 6 ANETA LEMIESZ  
- JEST MOC JOANNA MODLIBOREK  
- STRABAG Real Estate ŁUKASZ CIESIELSKI  
- Wesoła Gromadka Kubusia Puchatka ROBERT AKSAMITOWSKI  
- Wedel MARCIN NOWAK  
- ORPEA. FINANSOWI, ALE ZDROWI MAGDALENA ŻELAZKO  
- EGIS Biovitalni MARIA ŚLIWA  
- KAZIKI 1 PIOTR KOWALCZYK  
- IQVIA RDH 2 KAROLINA NOWAKOWSKA  
- BlackMamba MICHAŁ STOLARSKI  
- oaza-swanna.info PAWEŁ ZASTOCKI  
- Empik 3 EWELINA KOLAJ  
- Anteeo KONRAD MATYJASIAK  
- Elavon Boys JAKUB ŚLIWIAK  
- Efigence MARCELINA COMPEL  
- Deloitte Adventure Team DBS RADOSŁAW KAWECKI  
- Allergan Running Team KATARZYNA JARECKA  
- Empik 4 EWELINA KOLAJ  
- Bell 3 BOGUSŁAWA MAJER  
- Drunk Samurai A NORIHIRO ISHIDA  
- Run a LOT - personel pokładowy MONIKA KRASNODEMBSKA-LANGE  
- Apleona - Wildcats I MILENA OKUŃ-WIŚNIEWSKA  
- Arup A MACIEJ KOŁODZIEJSKI  
- LOT CABINCREW 2 IWONA WINIAREK  
- Arup B MACIEJ KOŁODZIEJSKI  
- KS Lemiesz Team ANETA LEMIESZ  
- Centrum Medyczne Żelazna - Żelazna Grupa Biegowa 2 PAWEŁ FRĄCZAK  
- ORPEA. Łapiemy oddech MAGDALENA ŻELAZKO  
- Sun & Snow Running Team BARTŁOMIEJ MAJDAK  
- Carrefour Running Team Operacja KATARZYNA SZCZYGLAK  
- Rydoo MICHAŁ WIŚNIEWSKI  
- Henkel Running Team 3 IWONA SEREMAK  
- Rozbiegane Pawiany MAGDALENA GRECZKA  
- Carrefour Running Team Dyrektorzy KATARZYNA SZCZYGLAK  
- Czarne Pantery MAŁGORZATA BOCHNIAK  
- 7N ALEKSANDRA MARIANEK  
- BASF Mocni Razem MAREK CZAJKOWSKI  
- SpeedApp Team ALICJA FOLGA  
- Atlas Copco Running Team ANNA RYBICKA  
- Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych 2 MAGDALENA MALCZEWSKA  
- RTB House ANETA PARYS  
- LSWorldRUN PAWEŁ BUGAJSKI  
- ZADYSZKA ZUZANNA DZIERGWA  
- ORPEA. STAFF SKOKOWY MAGDALENA ŻELAZKO  
- Dom przy rynku MAREK PASTUSZKA  
- XXX KAROLINA STRZEMIECZNA  
- Mondelez URSZULA KUK  
- OIRP w Warszawie 3 JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
- KPMG Running Team AGATA DORCZUK  
- Biedronka Fake KAROLINA STRZEMIECZNA  
- ORPEA. MazoTim MAGDALENA ŻELAZKO  
- Morsy Zielonka na fali ARKADIUSZ ANDRUCZYK  
- TriWawa PRO NATALIA JĘDRZEJCZYK  
- Grupa Biegowa UM W-wa 3 ANNA WOLAK  
A101 Friends ALEKSANDRA MIKLAS  
A102 Narodowa Agencja programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności ŁUKASZ SMOGOROWSKI  
A103 PZU Sport Team 2 DAREK KNYCHAS  
A104 PZU Sport Team 1 DAREK KNYCHAS  
A105 PKP Energetyka - Team II GRZEGORZ SIWEK  
A106 PKP Energetyka - Team I GRZEGORZ SIWEK  
A107 Nielsen Media 2 ANDRZEJ IGNATOWICZ  
A108 Nielsen Media 1 ANDRZEJ IGNATOWICZ  
A109 KPMG Running Team 2 AGATA DORCZUK  
A110 Obiboki 013 POLINA BYKOVSKAIA  
A111 ELECTRA RUNNING TEAM MARCIN WOŹNY  
A112 AKS Polonia Warszawa II MAŁGORZATA WALENDZIEWSKA  
A113 AKS Polonia Warszawa MAŁGORZATA WALENDZIEWSKA  
A114 Wódzitsu Brothers SEBASTIAN JĘDRAL  
A116 Thames British School PAWEŁ PRZYCHODZEŃ  
A117 Meta już blisko OLEH KASHIVSKYY  
A118 Capco Alpha RADOSŁAW KRZEPKOWSKI  
A119 Norton Rose Fulbright ARTUR JOŃCZYK  
A120 Run BNP Paribas MICHAŁ KLIMA  
A121 Cogit RADEK KOZIEJA  
A122 Vege Runners JOANNA PSZENICZNA  
A123 NieMaŻeBoli TOMASZ MOTYLEWSKI  
A124 PrędkośćGaszonegoŚwiatła EDYTA STRUK  
A125 Zalewscy MARCIN ZALEWSKI  
A126 Nielsen IQ 1 MICHAŁ PATAJ  
A127 Team BAKK SŁAWOMIR CYGLER  
A128 Averbit ANNA GRYGIERCZYK  
A129 Nielsen IQ 2 MICHAŁ PATAJ  
A130 Pędzące Żółwie DARIUSZ MELLIN  
A131 Nogi Stonogi DARIUSZ MELLIN  
A132 Pędzące Ślimaki DARIUSZ MELLIN  
A133 Nielsen IQ 6 MICHAŁ PATAJ  
A134 Nielsen IQ 5 MICHAŁ PATAJ  
A135 Nielsen IQ 4 MICHAŁ PATAJ  
A136 Nielsen IQ 3 MICHAŁ PATAJ  
A137 Alior Running Team DAMIAN MICHALSKI  
A138 Owieczki Dariusza POLINA BYKOVSKAIA  
A139 SOPRO MARCIN PRUS  
A140 Koniki polne EWELINA LOVE  
A141 TriWawa Wise Masters FILIP WOŁOWSKI  
A142 KB WYSZKÓW YOUNG&OLD MAŁGORZATA WYSZYŃSKA  
A143 The Luzers PIOTR LIBER  
A144 Danske Bank 2 MACIEJ SEMENIUK  
A145 Danske Bank 1 MACIEJ SEMENIUK  
A146 TAJfunny ANNA TAJERKAUF  
A147 Biegać każdy może TOMASZ MUCIEK  
A148 #Najsilniejsi - FPL Team KRZYSZTOF WRÓBEL  
A149 TO NATURALNE MAŁGORZATA NIEDZIÓŁKA  
A150 Starzy znajomi DARIUSZ TURLEJ  
A151 PIAP Space Runners MICHAŁ PAWŁOWSKI  
A152 KB Wyszków BigBoys&Girl ŁUKASZ SARNACKI  
A153 Czerwone koguty II KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
A154 Czerwone koguty I KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
A155 TransEko MAGDALENA REZWOW-MOSAKOWSKA  
A156 KB Wyszków DARIUSZ CIACH  
A157 MSD Running Club - team 1 PIOTR MIEDZIŃSKI  
A158 Ministerstwo Rozwoju i Technologii 1 CEZARY MALISZEWSKI  
A159 Candellux speed of light ANETA KRUSZEWSKA  
A160 eXteam ANTONI WARSZAWIK  
A161 eXteam II ANTONI WARSZAWIK  
A162 SKS Poziomki JUSTYNA PLUTA  
A163 Biegniemy dla Ukrainy PAWEL SMIGIELSKI  
A164 MSD Running Club 2 PIOTR MIEDZIŃSKI  
A165 MSD Running Club 1 PIOTR MIEDZIŃSKI  
A166 AegonRun 3 RENATA JAKUBISIAK  
A167 AegonRun 2 RENATA JAKUBISIAK  
A168 AegonRun 1 RENATA JAKUBISIAK  
A169 UL International Polska KATARZYNA KRYPA  
A170 Biegaj z Ursusem MARCIN ADAMCZYK  
A171 UL Field Engineer Team KATARZYNA KRYPA  
A172 StarNet Telecom Sp. z o. o. AGNIESZKA LEWCZUK  
A173 Kombatanci VIKTORIIA LAZAREVA  
A174 Naprzód Młociny WIOLETTA CIEPLIŃSKA  
A175 Polska Press Grupa MARCIN MONIK  
A176 Palo Alto Networks MICHAŁ KOZŁOWSKI  
A177 SWO SAP Team 1 SEBASTIAN MACIEJEWSKI  
A178 LIPIEC RUNNING TEAM 1 TOMASZ LIPIEC  
A179 LIPIEC RUNNING TEAM 2 TOMASZ LIPIEC  
A180 Jelenie w terenie IZABELA JARZEMBOWSKA  
A181 Urząd Lotnictwa Cywilnego 1 PRZEMYSŁAW MAZAN